free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Koray zapewnial mnie,ze tym razem bedzie szybki odrost i bede pozytywnie zaskoczony.
- nie zapominajmy że zapewniał również, że jesteś łatwym przypadkiem i jeżeli HT u Ciebie nie wyjdzie to ...

a jak wyszło wiemy, mam nadzieje że się uda, gratulacje i powodzenia

 

Jedyne co przemawia za tym że odrost może być szybki to to że ilość była nie duża, więc i sam zabieg nie trwał długo. A wiadomo graft krócej po za głową to i wynik może być szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mowil,ze przy nowej technice i narzedziach jakie stosuje jest szybszy i lepszy odrost niz wczesniej.

 

Nie ma czegoś takiego. Prędkość odrostu jest uzależniona od tego jak szybko odtworzy się krążenie i prędkości wzrostu samych włosów a to jest po prostu biologia i na to nikt nie ma wpływu. Po 6 miesiącach jest 60-80% odrostu.

 

60-80% to perfekt by bylo do 6 miesiecy miec. Zgadza sie masz racje, chociaz co organizm to inaczej odrost. Wiele czynnikow na to wplywa jak widac.

Koray zapewnial mnie,ze tym razem bedzie szybki odrost i bede pozytywnie zaskoczony.
- nie zapominajmy że zapewniał również, że jesteś łatwym przypadkiem i jeżeli HT u Ciebie nie wyjdzie to ...

a jak wyszło wiemy, mam nadzieje że się uda, gratulacje i powodzenia

 

Jedyne co przemawia za tym że odrost może być szybki to to że ilość była nie duża, więc i sam zabieg nie trwał długo. A wiadomo graft krócej po za głową to i wynik może być szybszy

 

Haha dobrze,ze mi przypomniales. Fakt tak wlasnie bylo. Stad napisalem,ze zakola slowami i obietnicami nie zageszcze. Czas i grafty pokaza swoje , gadac kazdy moze...

Zgadza sie, to ze mniejsza ilosc graftow oraz bialo na czarnym bylo pokazane gdzie brakowalo wlosow powinno przemowic za jakims efektem. Jakis bedzie tylko pytanie jaki, nie ma co gdybac czas pokaze.

Po prostu doktoł kołaj miał na myśli że już nie będzie trzeba czekać na dogeszczenie do 18 miesiąca

 

Heh dobre dobre. No tak zapewne teraz 12 wystarczy, bo z tymi 18 to masakra.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że bardzo dużo w asmedzie ostatnio dogęszczało, ale było to spowodowane słabym odrostem czy jednak tym że w jednym zabiegu Koray nie wszczepia z gęstością Ferudiniego, H&W ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze jedno i drugie. Dogeszczali glownie przod i podobne miejsca do moich. Przy okazji dodaje szczegoly mojego ht.

[attachment=0]20200211_111407.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry hair per graft a narzekałes że pobrali Ci wszystkie 3 i 4.

Daj jeszcze fotkę z profilu donoru bo chce zobaczyć jak szeroko pobierają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi,ze po tym ht juz bede mial mega malo wielowlosowych pozostawione... wiem,ze mam mega dziwny ksztalt glowy, stad kolejna motywacja dla mnie w celu zwalczania tej przebrzydlej choroby jaka jest utrata wlosow. Jednak tez mam tu swoj nick i nim sie poslugujcie. Obrazanie innych nie pomoze w niczym nikomu ze stron.

Niestety nie posiadam takich fotek zaraz po ht, bo usunalem z telefonu a teraz nic juz nie bedzie widac, takze przykro mi.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angel a ile wsadzili Ci na boki ?

Dowiedzialem sie w trakcie mojej poprawki , takze wreszcie znam odpowiedz. po 400 na skron wiec w sumie 800


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nowy temat? Kontynuacja 1 ht. Poprawka tzw. Touch-up w kontrakcie u Koraya (asmed clinic)czesto sie przejawia Rozmawialem z gosciem co tez mial poprawke u niego LHT. Jedynie 500 graftow i jest na kilku zagranicznych forach. Mowil,ze Koray czy inne kliniki czesto touch-up jest potrzebny, za 2 razem przewaznie juz wyglada wszystko tak jak nalezy. Jak chcecie moge przeniesc wszystkie posty i zalozyc nowy temat, ale nie widze wiekszego sensu... jakby to bylo calkiem nowe ht i inny obszae to okay a tak kazdy wie,ze poprawke 8 miesiecy po moim ht planowalem...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angelo dwie sprawy

1. Zmień nazwę tematu.

2. Dawaj fotki

 

1. Temat zmieniony

2. 10 dni po. Strupy zeszly przy 6/7 dniu. Bylbym mega zadowolony jakby 80-90% z tego zostalo, ale

 

nie krakam, za 3-6 miesiecy wszystko bedzie jasne

 

[attachment=0]20200221_132655.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel jakie są zalecenia Koraya po przeszczepie.

Kiedy możesz założyć czapkę, uprawiać jakiś sport, pójść do fryzjera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie teraz czytac( fajna sprawa daja Ci wszystkie dokumenty z iloscia graftow co i jak mozesz i kiedy po ht, gwarancje itp itd) ale z tego co pamietam to po 10 dniach mozna ten ich kapelusz co daja po ht. Osobiscie swoja czapke z daszkiem nosze od 10 dnia, sport przesadzaja,ale sie akurat zalece do tego, niby miesiac po ht dopiero. Odpuszcze jeszcze silke i basen te 2-3 tyg.

Fryzjer to bodajze tez miesiac czy dwa konkretnie nie pamietan. Fajnie ,ze zaznaczyli tym razem,bo 2 lata temu jak robilem tego nie bylo- po miesiacu mozna juz ciac obszar donoru maszynka a pol roku gdzie grafty byly wszczepiane. Ogolnie tam zawsze nozyczkami tne jednak fajnie ,ze moge normalnie maszynki uzywac jak pojde za te 2-3 miesiace do fryzjera,bo z taka krotka fryzura co mam teraz troche minie niczym bede potrzebowal przyciac to.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jest to jak to będzie po miesiącu wyglądać gdy świeżo przeszczepione wypadną a zostaną te staro przeszczepione.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym bardzo jednak badzmy realistami. Po 1 ht tez tak to wygladalo a grafty wypadly i po odroscie zakola dziurawe zostaly, widac to na zalaczanej fotce przed drugim ht. Takze 80% jakby z tego zostalo bylbym mega zadowolony. Nikt pewnosci nie ma jak to sie potoczy , przekonamy sie po pol roku.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzaly sie przypadki ze komus odroslo 100 % graftow, czy jest to nie mozliwe ? chodzi mi ogolnie o ht a nie konkretnie o klinike korka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, pisałeś że miałeś już początkową miniaturyzację na języku. Ty przypadkiem nie masz w takim wypadku Norwood A? Wtedy jest szansa, że nie będziesz się w przyszłości, gdyby leki przestały tak silnie działać, zmierzyć z rozległym łysieniem korony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdarzaly sie przypadki ze komus odroslo 100 % graftow, czy jest to nie mozliwe ? chodzi mi ogolnie o ht a nie konkretnie o klinike korka

 

Nie mam pojecia, ale watpie. Asmed twierdzi,ze 90% gwarantuja odrostu. Badzmy realistami. Po 1, mysle ,ze srednio 70-80% odrasta. Jakby wiekszosc miala 90% odrostu to naprawde 99% zabiegow mialo by wzglednych efektow. Po drugie Koray wszczepia ludziom pomiedzy istniejace juz wlosy to jak pozniej maja liczyc te 90% przyjetych? U mnie to nierealne teraz po 2 zabiegu policzyc to co niby sie przyjelo. Jedynie wizualnie bede wiedzial czy jest lepiej i dziury zostaly pokryte czy nie.

Angel, pisałeś że miałeś już początkową miniaturyzację na języku. Ty przypadkiem nie masz w takim wypadku Norwood A? Wtedy jest szansa, że nie będziesz się w przyszłości, gdyby leki przestały tak silnie działać, zmierzyć z rozległym łysieniem korony.

 

Chcialbym szczerze patrzac na moja 14letnia walke oraz zrobione 2ht na nw3 jednak na 99.99% nie mam takiego typu lysienia. Zaczynala mi sie miniaturyzacja rowniez na koronie(stosowalem duta od roku a CB na przod, pozniej zaczalem stosowac CB glownie na korone i bedac teraz u Koraya miniaturyzacja na koronie znikla, nie reklamuje to CB ,bo to nie w moim interesie czy ktos mi wierzy czy nie, stwierdzam jedynie fakty cieszac sie,ze na mnie zawsze ten srodek dzialal i dziala, jakby wyszedl oficjalnie to wreszcie moglbym zrezygnowac z duta i na to licze w niedalekiej przyszlosci)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo czynników jak przy każdym przeszczepie tych po stronie pacjenta jak i kliniki. Czas trwania zabiegu, technika, umiejętności i doświadczenie, postępowanie po zabiegowe, przyjmowane leki, , ogólny stan organizmu itp. ale to sam wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...