free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Super linia !

Czyli technicy pobierali grafty, a dr robił otwory ?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma zdjęcia z linią gdzie pokazane jest na wprost twarzy. Kiedyś powiedziałbym, że linia bardzo spoko, ale antek chyba trochę mi wypaczył gust

 

Btw. 3000 graftów na cały ten obszar co narysował? Rozumiem, że na skronie poleci jakaś mniejsza ilośc czy jak?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam, że ta linia to totalna zajebioza. Widziałem to z przodu. Maaasaakra !


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś powiedziałbym, że linia bardzo spoko, ale antek chyba trochę mi wypaczył gust

 

 

Ale tak swoją drogą Nerd, jesteś przecież szczęśliwy i zadowolony że jednak obniżyłeś sobie linię i zakola.

 

Co do wypaczania gustu, to ja uważam, że to lekarze od HT wypaczają ludziom gust.... a o ludziach którzy godzą się na łysinę to już nawet nie wspomnę....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale będziesz Elwis... jaka gęstość na cm?

Jak to bedzie to okaze sie za kilkanascie miesiecy. Teraz to trzeba sie obchodzic jak z noworodkiem i mozna porownac jakbym musial sie zaopiekowac 3073 noworodkami

Wiele czytalem na tym forum wzgledem gestosci wiec niczym odpowiem na Twoje pytanie chcialbym uslyszec jakie rzeczywiscie kliniki stosuja srednie gestosci na cm2 i jaka jest srednia gestosc?? Nie mowie tu o np. Antku,ktory uwaza ze 80-110cm2 to byla by akceptowana przez niego gestosc badz tych co maja jakies widzimisie,ze pol donoru w nw1 by wladowali, lecz pytanie do tych co mieli ht badz maja pojecie jaka srednia gestosc ht w poszczegolnych klinikach obowiazuje. Wiadomo,ze zalezy wiele od danego przypadku,ale jakis wyznacznik musi byc.

 

zajebista linia, ale jezyk i dalej masz gesty tam tez beda wszczepiane grafty ? a te niebieskie kropki na donorez to co to jest ?

 

a pytales o dr Przybylskiego ?

Dzieki linia moja wymarzona.

Tak,mialem robiony caly przod mozna rzec nw4. Jezyk mam w miare gesty ale wszczepiali mi grafty naokolo niego i w srodku ,bo mialem juz spora minaturyzacje. Rowniez w gore zakoli troszeczke poszlo oraz oczywiscie te moje skronie

Nie to jedyne pytanie, ktore nie mialem okazji juz zadac,ale z moja konsultantka mam uzgodnione,ze przesle jej linka do niego i zapyta doktora oraz da mi odpowiedz wiec z czasem dowiemy sie.

 

Super linia !

Czyli technicy pobierali grafty, a dr robił otwory ?

Dzieki,nie moge uwierzyc ze dostalem taka idealnie o jaka mi chodzilo wliczajac skronie. Jak to ladnie odrosnie to bede wniebowziety,jednak na to potrzeba czasu i sporo ostroznosci.

Tak 2 technikow pobieralo mi grafty i jak wspomnialem wczesniej-55 minut 3047 graftow!

Pozniej przerwa na lunch,toalete i powrot gdzie Dr Koray robil otwory na grafty-okolo 35-40 min nastepnie technicy dokonczyli swojego dziela wszczepiajac grafty oraz pytajac w ktora strone sie czesze heh. W sumie wazna sprawa

Szkoda, że nie ma zdjęcia z linią gdzie pokazane jest na wprost twarzy. Kiedyś powiedziałbym, że linia bardzo spoko, ale antek chyba trochę mi wypaczył gust

 

Btw. 3000 graftów na cały ten obszar co narysował? Rozumiem, że na skronie poleci jakaś mniejsza ilośc czy jak?

 

Dobrze,ze mam swoje myslenie i ciezko mnie wypaczyc heh. Ogolnie dla mnie strzal w 10,linie proste jak od garnka ciete badz uszejpy nie sa w moim stylu badz guscie stad rozumiem jak ktos ma inne podejscie do tego i podoba mu sie nisko czy tam z odwroconym U,ale to bedzie mogl sobie zrobic cos takiego ,zeby byc zadowolonym.

Wrzuce zdjecia na koncu tego posta po ht to sobie zobaczysz gdzie i co bylo robione.

 

Ja potwierdzam, że ta linia to totalna zajebioza. Widziałem to z przodu. Maaasaakra !

Dzieki Fighter zajebiste za wspieranie mnie i super jak we 2 chcielismy wybrac taka linie jak bez pokazania doktorowi taka tez narysowal Ogolnie Koray to szacun dla niego kazdy kogo widzialem mial mega linie i ksztalt linii pasujace do twarzy. Nie moglem sie napodziwiac jak jezdzilem z tymi ludzmi do kliniki,z badz widujac ich tam.

Kiedyś powiedziałbym, że linia bardzo spoko, ale antek chyba trochę mi wypaczył gust

 

 

Ale tak swoją drogą Nerd, jesteś przecież szczęśliwy i zadowolony że jednak obniżyłeś sobie linię i zakola.

 

Co do wypaczania gustu, to ja uważam, że to lekarze od HT wypaczają ludziom gust.... a o ludziach którzy godzą się na łysinę to już nawet nie wspomnę....

 

Anty wiadomo ,ze to nie Twoj styl i upodobanie wzgledem linii,ale nie zgodze sie z Toba ze lekarze wypaczaja gusta w szczegolnosci Koray. Nie widzialem nikogo z linia wieksza niz nw1 a mial nawet spora lysinke. Takze uwazam,ze doktor jest bardzo pozytywnie nastawiony do robienia frontu oraz linii pasujacym danej osobie. Ty masz nadprzecietne wymagania i zapewne to osiagniesz kosztem zdrowia,donoru oraz kasy,ale nie kazdy ma az tak wysokie wymagania. Tobie sie podobaja uszejpy a mi takie jaka mam i razem bedziemy zadowoleni a to jest podstawa tego wszystkiego.

 

20180210_081033-1.thumb.jpg.21264b8a7c5d7a0c5079118145f95b9c.jpg

20180210_092535.thumb.jpg.1b227a622eee4e4d2804616fe88ad1bc.jpg

20180210_092538.thumb.jpg.abedc7172d45abc5a0d2be515d20ffaf.jpg

20180210_092544.thumb.jpg.9c5764a7540a0f2fcc8466843874fdf9.jpg

20180210_120106-1.thumb.jpg.612311d9f74ba3832a0dbeb3a2ca67ea.jpg


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli myślisz, że zrobienie linii włosów i skroni to taka prosta sprawa, to życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze donor wygląda ładnie.

Ferudini to to nie jest, ale nie wygląda na zniszczony czy coś (w porównaniu do mechanicznego - oczywiście to tylko moja subiektywna opinia, nie wszczynajmy kolejnej dyskusji w temacie szkoda zaśmiecać), ciekawe jak się wygoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda. Fajna linia, donor naprawdę widać delikatnie potraktowany w porównaniu do tego co miałem ja W życiu bym nie powiedział, że miałeś z przodu praktycznie tylko wysepkę. Widać, że reszta włosów po zgoleniu dobrej gęstości. Nie widać żeby tam łysienie postępowało bo by było widać jak np. u mnie taki zarys ewidentnie rzadszych włosów. Efekt będzie naprawdę zajebisty bo masz reszte fajnie gęstą


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że donor wygląda "dziwnie". W pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bałeś się, że będziesz mocno krwawił. Tym czasem donor ma zaczerwienioną skórę, a strupków żadnych. Mi to w drodze powrotnej krew przebiła opatrunek

 

Wygląda tak jakbyś się poparzył od słońca, a nie od zabiegu HT.

 

Tak w ogóle. Liczył ile cm2 ma ten obszar czy może coś przeoczyłem?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo ładnie po zabiegu, donor prezentuję się bardzo ładnie.

Może to pytanie nie na miejscu ale Koray robi mechaniczne czy manualne FUE? Jaką średnicą nawierca?

No i najważniejsze ciekawi mnie cena za graft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle. Liczył ile cm2 ma ten obszar czy może coś przeoczyłem?

 

Odpowiedź masz na zdjęciach - 70 cm2


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Dzięki.

 

Ciekawe czy grafty rozłożone równomiernie czy nie. Zeby obliczyć sobie ile wychodzi na cm2. Koray cos mowil o tym?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będziesz miał super efekt!!!


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U kogo byś nie robił myślę, że efekt i tak byłby co najmniej dobry.

 

Szkoda,ze sie mylisz. Zaliczasz wszystkich do jednego worka a roznica miedzy jednym a drugim jest ogromna.

Jeśli myślisz, że zrobienie linii włosów i skroni to taka prosta sprawa, to życzę powodzenia.

 

Otoz to jakby to bylo takie proste dawno w Pl bylo by super 200 klinik i bili by sie cenami,ktora zrobi za mniej,zeby przyciagnac klientow

 

Mówiąc szczerze donor wygląda ładnie.

Ferudini to to nie jest, ale nie wygląda na zniszczony czy coś (w porównaniu do mechanicznego - oczywiście to tylko moja subiektywna opinia, nie wszczynajmy kolejnej dyskusji w temacie szkoda zaśmiecać), ciekawe jak się wygoi.

A skad wiesz jak donor wyglada u Feruidiniego zaraz kolejnego dnia po ht? U nas jest bardzo malo przypadkow jego pracy.Widzialem kilkanascie osob po ht u Koraya na zywo i kazdy mial podobnie do mnie zadbany donor. Moim zdaniem to jest swietnie zrobiona robota,ale masz prawo do swojego zdania.

 

Fajnie to wygląda. Fajna linia, donor naprawdę widać delikatnie potraktowany w porównaniu do tego co miałem ja W życiu bym nie powiedział, że miałeś z przodu praktycznie tylko wysepkę. Widać, że reszta włosów po zgoleniu dobrej gęstości. Nie widać żeby tam łysienie postępowało bo by było widać jak np. u mnie taki zarys ewidentnie rzadszych włosów. Efekt będzie naprawdę zajebisty bo masz reszte fajnie gęstą

No niestety na przestrzeni 11 lat jezyk bywal coraz slabszy i slabszy. Na szczescie zostal o z wszystkich stron wzmocniony wiec licze ze wreszcie bedzie sie trzymalo wszystko kupy tak jak powinno. Dzieki tez sie zgadzam co do reszty,ale dnia przed zachodem slonca nie ma co chwalic poczekamy te kilkanascie miechow to sie przekonamy jaki odrost i efekt. Na razie mowie jestem z wszystkiego zadowolony. Niestety spuchlem sporo ale coz zrobic,bywa.

 

Wygląda to bardzo ładnie po zabiegu, donor prezentuję się bardzo ładnie.

Może to pytanie nie na miejscu ale Koray robi mechaniczne czy manualne FUE? Jaką średnicą nawierca?

No i najważniejsze ciekawi mnie cena za graft?

 

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz na stronie Koraya. Poczytaj masz sporo informacji tam.

 

Rzeczywiście. Dzięki.

 

Ciekawe czy grafty rozłożone równomiernie czy nie. Zeby obliczyć sobie ile wychodzi na cm2. Koray cos mowil o tym?

 

Mowil , ale wciaz nikt mi nie odpowiedzial na pytanie wzgledem sredniej gestosci jaka oferuja kliniki. Tak.wiele sie gada i gdyba a oprocz kogos kto szuka nadzwyczajnych gestosci na cm2 to zero konkretow.Ty jaka miales gestosc na cm2?

 

Moim zdaniem będziesz miał super efekt!!!

 

Dzieki,zdanie kazdego biore pod uwage jednak wolalbym ten efekt zobaczyc na swojej glowce


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie myślę tylko liczę.... 3073 / 70 cm2 to 43,9 na cm2. Oczywiście to uśredniona wartość teoretyczna.

 

Także Marcinek był blisko.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale tam gdzie miał HT, było sporo natywnych włosów ( zdjęcia na stronie 5 ).


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o przeszczepionych graftach a nie o włosach.

 

Fakt nie jest to gęstość najwyższych lotów (jak patrzeć na całkiem łysy obszar), ale to właśnie dlatego, że spora część a nawet chyba większość graftów, była de-facto powszczepiana pomiędzy istniejącymi włosami to taka gęstość i tyle graftów ogólnie na ten obszar było wystarczające w przypadku Angela.

 

 

wciaz nikt mi nie odpowiedzial na pytanie wzgledem sredniej gestosci jaka oferuja kliniki.

 

Tak właśnie robią średni jak masz zrobione, a nieraz nawet rzadziej sadzą bo i np. 35 gr/cm2 - tak jak to Bisanga komuś zrobił.

Średnio robi się tak 40-60 /cm2 i to nieraz nawet na całkiem łysy obszar, a u Ciebie większa część powierzchni obszaru biorczego była nadal pokryta przerzedzonymi włosami. Rzadko się zdarza żeby robili 70-80 /cm2 a jeśli już robią tyle to tylko na pierwsze rzędy linii. Także jest ok Angel, zarówno pod względem uzyskanej gęstości jak i oszczędzenia donoru na przyszłość.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio robi się tak 40-60 /cm2 i to nieraz nawet na całkiem łysy obszar.

 

Otóż to, pisałem to wielokrotnie jak carver na shoutboxie pisał, że Przybylskiego 55 fu/cm2 to żadna gęstość, a przecież widać po Korayu, Bisandze i innych, że robią czasami mniej i efekty są dobre i tak jak napisałeś w większości "renomowanych klinik" standardowo wszczepia się pomiędzy 40 a 60 fu/cm2.

Ale oczywiście Przybylski to polak więc trzeba się na okrągło przypierdalać, btw. pytałeś Koraya o niego ?:)

 

 

Angel pamiętam takiego małego jak za kózkami babci latał po podwórku i kury karmił, wszystkiego najlepszego, będzie bardzo dobrze wspomnisz za 9 miesięcy kurła ten behaviorakles to chyba jakaś wyrocznia.

Ale to nie ja a moja magiczna kula z allegro mi to mówi

kula_pachowa_s.jpg

Edytowane przez Gość

24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Ferudiniego to są przykłady na jego stronie (wiadomo tego co na stronie nie można być pewnym dlatego szukałem w sieci) i znalazłem parę przykładów w sieci, ale tak jak pisałem to moja opinia.

Donor po tym co pokazywali koledzy po mechaniku bajka widać że grafy wyciągane tak żeby nie niszczyć skóry, twój przykład pokazuje że dobrze wybrałem, i w kwietniu ja polecę , mógłbyś napisać jaką grubość włosa miałeś gęstość na donorze itp. to też ciekawe info jak do tego podchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za kolejne info i odpowiedzi. Na konsultacji doktor powiedzial mi,ze przewaznie robi gestosc 46-50graftow na cm2. Niby mam dobre wlosy wiec wyliczyl mi,ze 48gr/cm2 wyjdzie w moim przypadku Mysle,ze wybor kliniki i jakosc wlosa zrobi swoje(lepiej miec gruby wlos i gestosc 48gr/cm2 niz cieniutki i 70gr/cm2)

Na pewno.sadzenie graftow w odpowiednim miejscu 1-2-3-4 graftowych przyczynia sie do lepszego efektu rowniez a wierze,ze pod tym wzgledem wykonali swoja robote wysmienicie.

Doktor widzial,ze mam swoje wlosy geste poza obszarem do pokrycia takze oddalem sie jego woli i zgodzilem na taka gestosc,twierdzil,iz bedzie to w zupelnosci wystarczajace( trust me and leave it for me. If I will not manage in your case which lets be honest is easy because you are taking medications,got really good quality of hair it will mean I am crap ). Poza tym tam gdzie mam swoje wlosy geste tez nie mam jakiejs super gestosci! Wrecz sam sie zdziwilem ze tylko taka,jezeli dobrze zapamietalem to 70cm2 z przodu i z tylu 80cm2...

Beha Ty wrozka jestes i Twoja kula czyni Cie miszczem wez Ty dobry czlowieku nr w lotka mi jeszcze wywroz

Jan no.wlasnie tak to jest nigdy nie sugerujemy sie stronami klinik lecz opiniami i doswiadczeniami pacjentow a widzisz na moim przykladzie jak to wszystko jest zrobione i okolo 10 przypadkow widzialem wciaz bylo wszystko do siebie zblizone. Naprawde jak 1 raz zobaczylem goscia po ht to mysle sobie kurde jak swietnie i czysto robota tu jest wykonana. Kolejne przypadki tylko potwierdzily moje przypuszczenia. Klinika reklamuje sie jako.z manualnego puncha i dbania o donor z mojego doswiadczenia na razie bym sie z tym zgadzal jednak zobaczymy jak wszystko sie pogoi i poodrasta czy nie ma jakis przerzedzen na donorze czy white dots. Ponad 3000 graftow to tez malo nie jest,porowna sie do kogos kto mial 1raz ht u kogos mechanicznie i bedziemy widziec czy jest jakas roznica.

Co do info nt moich wlosow zrobie zdjecia jak wstane(niestety spac nie moge puchne coraz bardziej a dzisiaj wieczorem powrot do UK wiec niewesolo).

Fajnie ze zdecyeowales sie na Asmed clinic. Nie moge ich jeszcze do konca polecac,bo nie mam pelnego efektu,ale oprocz tego sa dla mnie 10/10 jezeli chodzi o kontakt,warunki jakie tam sprawiaja oraz dbanie o Ciebie. Hotel maja tez niesamowity naprawde bedziesz zadowolony a efekty, ktore sa najwazniejsze ,wierze ,ze doktor i jego team zrobia wszystko w miare swoich mozliwosci,zeby Cie zadowolic nowa fryzurka


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, porównać możemy twoje zdjęcie i Wrobla,

viewtopic.php?f=23&t=3170&start=30

dla mnie różnica jest bez dwóch zdań, u niego !!! MOIM ZDANIEM !!! są spore dziury

dlatego pytam jaką masz grubość włosa bo pewnie od tego no i od ilości włosów w grafie - jaką średnicą pobierają, ale lekarzem nie jestem więc nie wiem.

 

I niech nikt mi nie mówi, że nie można się obcinać na krótko wystarczy popatrzeć na Piotra z HDC, 4 przeszczepy i boki goli na krótko, wiadomo widać przerzedzenia, ale nie widać blizn - niestety nie mogę posłużyć się przykładem kogoś od Koray'a bo nie mogłem dopaść zdjęć z tak krótką fryzurą (Niestety mała reklama dla HDC). Może u mnie będzie można bo golę boki na 3mm.

 

Jeśli chodzi o wyniki w sieci to właśnie dlatego szukałem wyników Ferudiniego na forach itp. i widziałem, że też są zajebiste - tylko patrząc na twój efekt zastanawiam się czy warto

 

Kurcze fany gratisik dostałeś prawie 100 grafów - to podróż prawie za darmo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...