free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie to wygląda. Warto było campować w norce i ukrywać się przed kamerą TVNu:)

 

Bierzesz jakieś leki immunosupresyjne, żeby przeszczep nie został odrzucony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw panowie do kiedy wypadaly wam strupy??

 

Do tygodnia.

Zraszaj głowe wodą.Często. Mozesz uzyć wypłukany pojemnik po płynie do szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem kiedyś o jakiś patologiach gdzie ludzie mieli strupy do 2 msc. Wtedy lekarze na realselfie reagowali dosyć nerwowo, że po takim czasie nie powinno ich już być do miesiąca pisali, że raczej jest to normalnym zjawiskiem i nie będzie mieć to wpływu na odrost. Pozatym wydaje mi się, że zrobiłeś zabieg u bardzo dobrego specjalisty, jesteś w dobrych rękach i wszystkie wytyczne tej kliniki oraz tak jak to przebiega wszystko jest jak najbardziej ok. Teraz poprostu myśl pozytywnie i czekaj na te b.dobre efekty, sam jeśli będę musiał zrobić jakieś dogęszczanie czy na obniżenie linii to chyba wybiorę się właśnie do Erdogana.

 

2 miesiace to rzeczywiscie jakies patologie. Do miesiaca tez wciaz dlugo, ale jezeli to w miare normalne to git. 3 tygodnie minely i 2 strupki zostaly , i sie stresowac zaczalem, nie wyborazam sobie co Ci ludzie po 2 miesiacach sobie wyobrazali ;p

Tak tak, na razie wszystko zgodnie z planem, czekamy jak to bedzie wygladac, glownie wlasnie licze na ta linie , ze bedzie raz a porzadnie zrobiona. Ona najwazniejsza nie ma co ukrywac wiec sam z niecierpliwoscia bede czekal na odrosty, szczegolnie zwracajac uwage na linie. Moze nie bedziesz potrzebowal dogeszczenia badz obnizenia, zobaczysz z czasem a czy bedzie warto sie wybrac do Erdogana to zobaczymy za 6-12 miesiecy.

 

Ładnie to wygląda. Warto było campować w norce i ukrywać się przed kamerą TVNu:)

 

Bierzesz jakieś leki immunosupresyjne, żeby przeszczep nie został odrzucony?

Oj tak bardzo sie oplacalo, czasami sam przez to zapominam, ze mialem ht ;p Najgorsze, ze w pracy wszyscy strasznie ciekawscy dlaczego on nosi ta czape i czy rzeczywiscie ta infekcja u niego tam... Codziennie jakies teksty wzgledem tego musza byc, ale czas na moja korzysc, byle zaczerwienienie minelo i wlosy przeszczepione wypadly to moge bez czapki chodzic i wygladac po staremu czy tam nawet gorzej to kazdy sie dziwi, ze jednak nic kombinowane nie bylo ;p

Zadnych lekow immunosupresyjnych nie biore a powinienem? Klinika nic na ten temat mi nie wspominala a wy bierzecie po ht cos takiego??

 

Btw panowie do kiedy wypadaly wam strupy??

 

Do tygodnia.

Zraszaj głowe wodą.Często. Mozesz uzyć wypłukany pojemnik po płynie do szyb.

do tygodnia to mega bardzo szybko!! U mnie wszystko zgodnie z planem/wytycznymi kliniki szlo od 8 zaczely mi wypadac i okolo 12-14 tak jak wczesniej opisywalem myslalem, ze wszystkich sie pozbylem. Ostatnio mi troche wlosy podrosly i wlasnie kurna patrze a to nie wlosy tylko czarne 2 strupki. uzylem pianki zmiekczajacej strupy od Asmed co dostalem, mylem szamponem (tez od nich) masujac i odpadly skubance , takze dzieki za wskazowki, ale jestem na 99% pewny, ze juz nie mam zadnego ;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do leków imunnosupresyjnych to kolega se chyba jaja robi. Stosuje się je przy przeszczepach od obcego dawcy przy HT dawcą jesteś ty więc nie ma mowy o odrzuceniu.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych lekow immunosupresyjnych nie biore a powinienem? Klinika nic na ten temat mi nie wspominala a wy bierzecie po ht cos takiego??

 

Jasne, że nie powinieneś brać żadnych immunosupresantów. Ktoś myli HT z tradycyjną myślą przeszczepu od dawcy, gdzie następuje odrzucanie obcej tkanki. HT to autoprzeszczep i Twoje własne komórki, które organizm traktuje jak swoje bo są swoje tylko przemieszczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy zaczeły już wypadać ?

Jak wyglądają te wypadające - w sumie na forum tego nie ma, a mnie ostro zastanawia jak taki wypadnięty włos wygląda.

Świetna relacja - Pozdrawiam

Donor wygląda ładnie, ale włosy już długie.

Pisałeś że bierzesz MSM na przyśpieszenie porostu dział czy bajka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan nie wypadaja jeszcze . Jedynie podczas mycia cos tam, ale to tez ciezko ocenic, bo pozbywalem sie ostatnich strupkow wiec mocniej masowalem skalp.

Mysle, ze dopiero do okolo 7-10 dni powinny zaczac wypadac. Jak zlapie takiego wypadajacego to zrobie zdjecie i wkleje, nie mam pojecia jak wygladaja, jak wiesz moje 1 ht i wiele rzeczy nie wyobrazalem sobie jak wyglada i przebiega, dopiero przekonujac sie na wlasnej skorze czlowiek konkretnie wie o co kaman ;]

Dzieki, postaram sie wszystko ciagle dokladnie opisywac i wklejac zdjecia(w dziennym swietle) kiedy bedzie taka koniecznosc.

Donor to w ogole bylem w pozytywnym szoku od poczatku i szok trwa do dzisiaj. 3 tygodnie juz minelo a od 2 tygodnia zapominam jakbym mial cokolwiek tam grzebane. Tutaj moge ocenic prace naprawde na wysokim poziomie, nic nie boli (swedzi czasami, ale musi, bo goi sie ). Chodze w czapce, w ktorej caly donor widac i nikt nic nie zauwazyl ani nie pytal.

MSM zdecydowanie dziala, 3 tygodnie a mam juz wlosy naprawde spore (jeżyk juz)biorac pod uwage to, ze bylem kolano 3 tygodnie temu. Za kolejne 3-4 tygodnie zaczeski bede mogl juz robic xD(mam nadzieje ).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem że to twoje pierwszw HT, ale przez to że miałeś tam gdzie ja chce, to mnie interesuje wszystko i pewnie jakieś jeszcze głupie pytanie padnie - także mną się nie przejmuj

A no i oczywiście dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale włosy już długie.

 

Rzeczywiście! Długie jak cholera!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włosy zaczeły już wypadać ?

Jak wyglądają te wypadające - w sumie na forum tego nie ma, a mnie ostro zastanawia jak taki wypadnięty włos wygląda.

Mam pod ręką to odpisze zamiast autora tematu.

U mnie tak to wygladalo. To co wypadało miało charakterystyczne zgięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antydhtor » 04 mar 2018, 11:18

 

jan_kasprzak_1989 pisze:

ale włosy już długie.

 

Rzeczywiście! Długie jak cholera!

 

No moim zdaniem żeby oceniać czy donor nie jest przeorany powinno się robić przy włosach ściętych na 3mm-5mm, przy dłuższych to nie ma sensu bo włosy już zaczynają zakrywać skórę (oczywiście to moje zdanie) - chodzi o ocenę czy nie ma wihte dotsów, czy zostało pobrane równomiernie z całego obszaru dawczego - jeszcze raz przytocze przykład Piotra z HDC włosy max 5mm i nie widać żadnych śladów.

 

Czekan - wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale włosy już długie.

 

Rzeczywiście! Długie jak cholera!

 

"Rosnom" jak na drozdzach xD Widac witaminki robia swoje ;]

 

No moim zdaniem żeby oceniać czy donor nie jest przeorany powinno się robić przy włosach ściętych na 3mm-5mm, przy dłuższych to nie ma sensu bo włosy już zaczynają zakrywać skórę (oczywiście to moje zdanie) - chodzi o ocenę czy nie ma wihte dotsów, czy zostało pobrane równomiernie z całego obszaru dawczego - jeszcze raz przytocze przykład Piotra z HDC włosy max 5mm i nie widać żadnych śladów.

 

Czekan - wielkie dzięki

 

Mozliwe, nie mowie, ze nie , bo wtedy wiadomo , ze wlosy nachodza na siebie, skore i cale g... widac. Wiadomo, ze po 1-sze nie mozna uzywac maszynki a po 2-gie nie mam zamiaru ciac sie na krotko teraz, ale w perspektywie czasu tyl na krotko wybierajac jakas fryzurke z pewnosca obetne to konkretnie sie zobaczy i oceni, sam bede ciekawy. Z drugiej strony tez nigdy na tak krotko sie nie scinalem i majac pelny leb wlosow nie zamierzam tym bardziej, wiec jak tak kiedys zrobie to tylko zeby po roku czy cos zobaczyc jak to sie ma w rzeczywistosci.

 

Dzieki Czekan, tez zrobilem swoje dzisiaj. 3,5 tygodnia - "wypadajom" ! Przejade delikatnie reka i zawsze cos sie znajdzie a przy myciu to armagedon;p

Ogolnie moj piekny etap sie wlasnie zaczal. Linienie na calosci, shock loss zapewne tez oraz wypadanie(byle zaczerwienienie zniklo to juz by byl wielki plus)

Wczoraj zauwazylem, ze cos linia nie halo i zaczynam ja tracic(zwroccie uwage na srodek/dziubek, skubaniec poszedl sobie gdzies;p )

Takze Jan kierujac sie Twoja prosba dokladam zdjecia wlosow, ktore trace z obszaru przeszczepionego .

Rowniez wklejam zdjecia calosci, tym razem robione w sztucznym swietle! Donoru nie moge sobie samemu dobrze zrobic(brata poprosze kolejnym razem , to wrzuce). Ogolnie zdjecia chcialem co miesiac wklejac , ale te etapy tak czesto sie zmieniaja(pewnie jak wlosy wypadna i zaczerwienienie zniknie to juz nie bedzie co az tak czesto prowadzic relacji , jednak na razie sie dzieje )

 

[attachment=4]20180305_004910.jpg[/attachment]

[attachment=3]20180305_005707.jpg[/attachment]

[attachment=2]20180305_005711.jpg[/attachment]

[attachment=1]20180305_005339.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180305_005538.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda, choć lepszy byłby juszejp

Aby nie było tak kolorowo, to powiem, że widać prześwity na koronce - a może to wina zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan od ht posypal mi sie na calosci. Pisalem o tym linienie plus shock loss. To moze trwac kilka miesiecy. Najgorszy okres to wlasnie 1-4 miesiace na zagranicznych forach juz przestrzegali mnie,ze calosc moze byc nieciekawa a pozniej wszystko wraca do normy. CB tez musialem odstawic na 2.5 tygodnia wiec tez moze miec jakis wplyw ale wrocilem i leje na korone. Akurat o to sie nie martwie jak do pol roku bedzie tam jakis przeswit bedac na ducie i CB03-01 to dowale tam minoxa na poczatek 5% a jak to nie wystarczy to po kilku miechach 15%.

Juszejp jest paskudny,ale licze sie z tym,ze komus moze sie podobac, o gustach sie nie dyskutuje


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juszejp jest paskudny,ale licze sie z tym,ze komus moze sie podobac, o gustach sie nie dyskutuje

 

Angel, a mogę zapytać w czym tkwi ta paskudność ? Czy np. dziewczynom które mają Uszejpa mówisz albo chociaż myślisz w ten sposób: np. ''ale ty masz paskudną linię'', ''ale ty paskudna jesteś z czoła'' itp?

Oczywiście że nie mam na myśli gustu, i o gustach nie mówię tu - nawet nie chcę o gustach wspominać, tylko chciałbym wiedzieć właśnie co takiego powoduje że tak uważasz że linia taka jest paskudna. To tylko taka luźna rozmowa, i bez spiny żadnej. Po prostu chciałbym wiedzieć dlaczego to jest ''paskudne'' w mniemaniu ludzi łysiejących, którzy przecież pragną głowy pełnej włosów, a skoro juszejp to jest linia bez recesji.... Sam jestem łysiejącym, leczę łysienie hardkorowo, nienawidzę tej choroby i przez to osobiście pragnę właśnie taką niską linię bez żadnej recesji. Zobacz, np. ludzie chorzy pragną być zdrowi, ludzie bezdomni, pragną mieć dom, wille nawet, ludzie którzy mają ciągły harmider, pragną spokoju, ludzie biedni pragną pieniędzy, itp. itd. a tutaj w przypadku ludzi z niedoborem włosów na głowie, ludzie ci nie pragną chyba tak naprawdę głowy pełnej włosów, i takiej linii bez recesji juszejpa, ani nawet często prostej linii też nie. Zastanawiam się nad tym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indianin alez ja nie pisze tu o kobietach tylko w tym momencie o juszejpie panow. Takze prosze tu nie mieszac. Juszejp u kobiety dodaje kobiecosci, stad uwazam iz ksztalt tej linii pasuje glownie do kobiet. Moja linia maksymalnie prosta dodaje meskosci, facet to facet i moim zdaniem taka linia wlasnie mi pasuje, taka mi sie podoba i taka nada mi tego , czego pragne , czyli fryzur jakie bede mogl sobie nosic dzieki takiej linii. Bede po prostu wygladal naturalnie a ja chce wygladac normalnie , poza tym lysieje i na juszejp szkoda by mi bylo dodatkowych graftow, jako iz mi sie nie podoba to zyskuje w tym podwojnie.

To co porownales to wlasnie biedni sa rozni jedni chcieli by miec miliony innym wystaczyly by tysiace, jedni bezdomni chcieli by miec swoje 4 katy np. kawalerke i by byli wniebowzieci a innych willa by nie zadowolila. Stad w swiecie lysiejacych sa tacy, ktorzy beda bardzo szczesliwi z linii nw 2(majac nw 5 na przyklad). z takiej linii jak ja osobiscie jestem sam zadowolony i spelnia moje oczekiwanie i marzenie oraz tacy jak Ty, ktorzy poza juszejpem nie widza innej opcji- takze jak widzisz tak to wyglada wlasnie. Najwazniejsze , ze kazdy z nas jest zadowolony i szczesliwy, czyz nie o to wlasnie chodzi ?

 

Przy okazji mam do was pytanka.

1. Jako iz minal ponad miesiac od ht a od 4 tygodni wedlug zalecen kliniki moge wrocc do sportu/basenu, myslicie , ze to juz calkowicie bezpieczne jest? Na silowni dzwigac kilogramy itd...

2. Stosowanie emu oil (miesiac po ht)na noc w celu szybszego pozbycia sie zaczerwienienia, stosowaliscie, polecacie, bezpieczne ??

3. Kiedy mozna wrocic do szapomonu z keto, od ht nie zaczalem stosowac jeszcze...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Indianin alez ja nie pisze tu o kobietach tylko w tym momencie o juszejpie panow.

 

No właśnie.

 

 

Takze prosze tu nie mieszac.

 

Nic nie mieszam, do sedna tego dążyłem.

 

 

Juszejp u kobiety dodaje kobiecosci,

 

A u faceta tej właśnie paskudności - o której mowa?

 

 

stad uwazam iz ksztalt tej linii pasuje glownie do kobiet.

 

Dr. Przybylski też tak uważa i dlatego nie zrobiłby mi takiej linii. ''Głównie'' nie oznacza ''całkowicie''/''kompletnie'' i ''tylko''.

 

 

Moja linia maksymalnie prosta dodaje meskosci,

 

Twoja linia nie jest maksymalnie prosta Angel i nie możesz mówić że jest maksymalnie prosta bo na wszystkich fotkach widać że nie jest. Jedynie, i to bardzo nadużywając tego stwierdzenia, można by się pokusić o takie stwierdzenie jeśli chodzi o kwestię łysienia, HT i oszczędności graftów spowodowanych możliwościami przy pewnych założeniach.

''Dodaje męskości'' czyli co powoduje, dodaje we fiucie, w barach, poprawia zarost, barwy basu dodaje do głosu, czy na czym to polega?

 

 

facet to facet i moim zdaniem taka linia wlasnie mi pasuje,

 

Facet to facet - pewnie. Jasne rozumiem, i szanuję zdanie każdego i uważam że zdanie każdego powinno być szanowane. Ty twierdzisz że Ci taka pasuje i masz, ok, zrobili Ci, jesteś szczęśliwy i zadowolony, ale nawiążę do tego poniekąd na końcu.

 

 

taka mi sie podoba

 

Rozumiem, ale nie wkraczajmy w gust, bo mieliśmy o tym nie rozmawiać.

 

 

i taka nada mi tego , czego pragne , czyli fryzur jakie bede mogl sobie nosic dzieki takiej linii.

 

Bingo! Sedno meritum! Nada Ci tego czego pragniesz.... czyli fryzur jakie będziesz mógł sobie nosić dzięki takiej linii. Wiesz dokładnie to samo jest moim pragnieniem, i dokładnie takie samo mam rozumowanie.

Wiesz, juszejp też by mi nadał tego czego pragnę, jednak lekarze od HT zwani dalej sku***ynami, najwyraźniej nie chcą żebym miał tego czego pragnę i był szczęśliwy w tym właśnie sensie o którym mówisz, i chcą żebym jednak nie mógł tworzyć fryzur jakie chcę.

 

 

Bede po prostu wygladal naturalnie a ja chce wygladac normalnie

 

A ja nie będę wyglądał naturalnie mając juszejpa ? Ja też chcę normalnie wyglądać - każdy tego chce, ale powiedz co to jest ta konkretna tutaj normalność w tej kwestii ? Czy to znaczy że chcesz ale że przed wszystkim musisz być taki jak większość, albo taki jak wszyscy ? I czy fakt zrobienia mi juszejpa będzie sprawiał że ja będę odstawał o tej właśnie ''normy'' ?

 

 

poza tym lysieje i na juszejp szkoda by mi bylo dodatkowych graftow,

 

Ja też przecież łysieję, jednak dla mnie akceptowalna granica gęstości jest ustawiona dosyć wysoko i wolał bym użyć systemu niż schodzić poniżej pewnej granicy gęstości - wiesz moja strategia to wszystko obejmuje i przewiduje w planie ''B'' awaryjnym, na wypadek sporego postępu łysienia, i gdyby było niemożliwym utrzymanie wysokiej gęstości graftami..., ale rozumiem też i Twoją strategię, i Twoja decyzja jest w Twoich założeniach jak najbardziej słuszna i poprawna.

 

 

jako iz mi sie nie podoba to zyskuje w tym podwojnie.

 

Można przyznać że jeśli Ci się nie podoba to w tym przypadku zyskujesz tym. Ale na tym zakończmy, bo zaczynamy wjeżdżać w kwestię gustu.

 

 

To co porownales to wlasnie biedni sa rozni jedni chcieli by miec miliony innym wystaczyly by tysiace, jedni bezdomni chcieli by miec swoje 4 katy np. kawalerke i by byli wniebowzieci a innych willa by nie zadowolila.

 

Wiadomo, są różni ludzie, i pojęcie zadowolenia/szczęścia/''wniebowzięcia'' też jest względnie różne. Podałem to tylko w formie przykładów które tam mi się nasunęły na myśl. Chodziło tylko żeby coś porównać z kwestią ludzi łysiejących, i z ich konkretnym pragnieniem włosów.

 

 

Stad w swiecie lysiejacych sa tacy, ktorzy beda bardzo szczesliwi z linii nw 2(majac nw 5 na przyklad).

 

Wiadomo, to normalne, tylko dlaczego niektórzy z nich plują do mnie jadem ?

 

 

....z takiej linii jak ja osobiscie jestem sam zadowolony i spelnia moje oczekiwanie i marzenie oraz tacy jak Ty,

 

No właśnie, Twoja linia spełnia Twoje oczekiwania i marzenia, i jesteś zadowolony, to dlaczego moja linia ma nie spełnić moich marzeń...? Dlaczego ja mam być nie zadowolony ? Bo jakiś lekarz tak chce albo ktoś tam z forum... ?

 

 

oraz tacy jak Ty, ktorzy poza juszejpem nie widza innej opcji- takze jak widzisz tak to wyglada wlasnie.

 

Dokładnie tak to wygląda przyjacielu, - ja to wszystko rozumiem, jednak nie potrafię zrozumieć dlaczego tego co niektórzy nie rozumieją. Oraz dlaczego np. pan Przybylski (lekarz HT forumowy @leejones) oraz niejaki @diamondmike76 mówią że by mi nie zrobili takiej linii, a np. niejaki @Lack, oraz @nocnypaz - który też się akurat kształci na lekarza - w tym także rozważa branżę HT, oraz lekarz z USA, mówią że zrobiliby mi taką linię jak bym chciał ?

Którzy z nich Twoim zdaniem reprezentują tutaj dobro , a którzy zło ? Którzy są źli a którzy dobrzy?

 

 

Najwazniejsze , ze kazdy z nas jest zadowolony i szczesliwy,

 

Ty na razie jesteś w pełni zadowolony i szczęśliwy co do tego, ale nie ja - z takim traktowaniem przez niektórych lekarzy od HT. Ty masz wykonaną linię jaką chciałeś, ale nie ja!

 

 

Najwazniejsze , ze kazdy z nas jest zadowolony i szczesliwy, czyz nie o to wlasnie chodzi ?

 

O to, właśnie o to chodzi aby każdy z nas mógł być i był zadowolony i szczęśliwy, jednak jak widzisz, niektórzy ludzie chcieliby i to bardzo usilnie, zagrodzić mi drogę do bycia szczęśliwym i zadowolonym. Muszę zatem, i będę z tym walczyć.

Czy to jest jakaś zbrodnia walczyć o to co jest moje? Is it a fuckin crime to fight for what is mine ?

A moje są włosy, moja jest linia, i mam prawo do bycia szczęśliwym i zadowolonym!

 

 

Przy okazji mam do was pytanka.

1. Jako iz minal ponad miesiac od ht a od 4 tygodni wedlug zalecen kliniki moge wrocc do sportu/basenu, myslicie , ze to juz calkowicie bezpieczne jest? Na silowni dzwigac kilogramy itd...

 

Powszechnie uważa się że po miesiącu już bezpiecznie można wrócić do tego, (niektórzy uważają nawet że już po kilku czy kilkunastu dniach), ja bym jednak spokojnie odczekał nawet i z dwa albo i 3 miechy, lub nawet dłużej - tak żeby rozpoczął się odrost i żebym miał pewność że zrobiłem wszystko co w mocy i w żaden sposób nie narażałem ani nie zaszkodziłem mieszkom. Zrobisz jak uznasz za stosowne, miesiąc na pewno jest bezpiecznym okresem aby wrócić do tego wszystkiego co wymieniłeś, jednak na słońce bym sie nie wystawiał ani na działanie solarium.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dr. Przybylski też tak uważa i dlatego nie zrobiłby mi takiej linii.

 

Ale.... jakbyś przyniósł mu opinię renomowanego psychiatry, wtedy nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Lion, i to mnie zakuło i rozwcieczyło najbardziej, wywołało jak sam kiedyś mówiłeś ''nieziemską'' wściekłość. Wiesz ludzie mogą sobie tak bredzić miedzy sobą bo niektórzy są ujebliwcami, ale moim zdaniem lekarzowi nie wypada tak mówić do pacjenta/klienta czy do potencjalnego klienta, - to to samo poniekąd co konsultant HDC Piotruś powiedział do @mal-now.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja linia maksymalnie prosta dodaje meskosci,

 

Twoja linia nie jest maksymalnie prosta Angel i nie możesz mówić że jest maksymalnie prosta bo na wszystkich fotkach widać że nie jest. Jedynie, i to bardzo nadużywając tego stwierdzenia, można by się pokusić o takie stwierdzenie jeśli chodzi o kwestię łysienia, HT i oszczędności graftów spowodowanych możliwościami przy pewnych założeniach.

''Dodaje męskości'' czyli co powoduje, dodaje we fiucie, w barach, poprawia zarost, barwy basu dodaje do głosu, czy na czym to polega?

 

Moze i masz racje zabraklo tu jednego slowa i zle zinterpretowales moje zdanie. Chodzilo mi o to ,ze moja linia badz jakas inna maksymalnie prosta... moja nie jest prosta i takie bylo zalozenie oczywiscie.

 

Co do reszty to powiem tak jestes przypadkiem,ktory oczekuje czegos wiecej niz zwykly lysiejacy. Zamiast szukac tego w miejscach,ktore to oferuja to masz pretensje do kazdego doktora HT ,ze nie chce Ci tego zrobic.

To tak jakbys mial nr buta 50 i chodzil po wszystkich obuwniczych sklepach i ich wyzywal,ze nie maja takiego rozmiaru i to dyskryminacja bo np u kobit 34-35 juz sa... coz zamiast zamowic sobie taki rozmiar badz szukac po sklepach specjalizujacych sie w takich rozmiarach do konca zycia chodzilbys boso i walczyl ze zwyklymi sklepami obuwniczymi. Coz dla mnie robisz sobie sam wszystko pod gorke. Zamiast uzbierac kase i zrobic tam gdzie to robia tego juszejpa i sie specjalizuja to chcesz udowodnic wszystkim,ze wszyscy powinni robic taka linie a powiem Ci nie. Wszyscy nie musza robic i nigdy nie beda robic. To jest poza wymaganiami rynku oraz wiekszosci lysiejacych,ale mozliwe dla chcacego. Nie wiem po co walczysz z kazdym, zrob sobie juszejpa w USA czy klinice, ktora sie u kobit specjalizuje w tym i po problemie. Inaczej forum bedzie jednym wielkim tematem "nikt nie chce zrobic mi juszejpa,dyskryminacja". Sorry ,ale zawsze jestem szczery i tak to wyglada Indianin.

Hmm co do reszty pytan ktos mial do czynienia? Wzgledem silki i basenu poczekam jeszcze a jak zaczne to delikatnie i malych kilogramow. Czekac 3 miesiace nie zamierzam,bo kondycja i budowa pojda w zapomnienie.

Korona rzeczywiscie coraz gorzej mi sie sypie... Ciekawe od czego to zalezne jak tak dalej pojdzie i to nie wina linienia/shock losu i nie zacznie z czasem wszystko wracac do normy to za pol roku wraz z odrostami na przodzie na koronie bedzie nie maly placek...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koronie chyba shock loss nie powinien wystąpić. Może na języku i w donorze tam gdzie nie było sadzone chyba nie powinno. Urosną Ci włosy do stanu jaki miałeś przed HT i nie będzie tego widać. Możliwe też, że troche się posypało od odstawienia chemii. Tak czy inaczej wydaje mi się, że nie będzie żadnego łysego placka.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do reszty to powiem tak jestes przypadkiem,ktory oczekuje czegos wiecej niz zwykly lysiejacy. Zamiast szukac tego w miejscach,ktore to oferuja to masz pretensje do kazdego doktora HT ,ze nie chce Ci tego zrobic.

To tak jakbys mial nr buta 50 i chodzil po wszystkich obuwniczych sklepach i ich wyzywal,ze nie maja takiego rozmiaru i to dyskryminacja bo np u kobit 34-35 juz sa... coz zamiast zamowic sobie taki rozmiar badz szukac po sklepach specjalizujacych sie w takich rozmiarach do konca zycia chodzilbys boso i walczyl ze zwyklymi sklepami obuwniczymi. Coz dla mnie robisz sobie sam wszystko pod gorke. Zamiast uzbierac kase i zrobic tam gdzie to robia tego juszejpa i sie specjalizuja to chcesz udowodnic wszystkim,ze wszyscy powinni robic taka linie a powiem Ci nie. Wszyscy nie musza robic i nigdy nie beda robic. To jest poza wymaganiami rynku oraz siekszosci lysiejacych,ale mozliwe dla chcacego. Nie wiem po co walczysz z kazdym zrob sobie juszejpa w USA czy klinice, ktora sie u kobitspecjalizuje w tym i po problemie.

 

cóż, musze się troszkę z tym zgodzić. Każdy jest dobry w tym co przerabia najwięcej - tak jest w każdej branży - i nie można za to winić całego świata.

Jeżeli zakładamy, że dobry przeszczep to jakieś 50-60 % gęstości naturalnej i takie są wymagania rynku to takie klinik jak BHR, HDC - spełniają te wymagania i robią dobre przeszczepy.

Inna kwestia gdy klinika, która specjalizuje się właśnie w standardowych przeszczepach (nazwałabym je bardziej rekonstrukcyjnymi niż upiększającymi) chełpi się nazwą "najlepszej na świecie" i podejmuje się zabiegu, przy którym osiągnięcie pożądanego przez pacjenta efektu, przekracza możliwości tej kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...