free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

mal-now-90@wp.pl tak to wlasnie wyglada i tak sie powinno postepowac.

Jezeli chodzi o reklame "najlepsza klinika na swiecie"to trzeba przyznac , ze bylas zielona w temacie i lyknelas to jak pelikan. Doswiadczeni uzytkownicy nie dadza sie takim reklamom. Jezeli byla bys bardziej w temacie rowniez moj powyzszy post mialby dla Ciebie wczesniej spore znaczenie. Niestety musialas sie przekonac na swojej skorze , ze reklama nie zawsze jest warta swojej ceny. To tak jak dla lysych/lysiejacych noobow uslyszenie o dx2 moze przez chwile okazac sie wybawieniem i swiatelkiem w tunelu. My wiemy, ze to najwiekszy scam jaki moze byc a oni moga i 10 butelek kupic , bo wciaz wierza, ze reklama musi dzialac.

Chcesz wiedziec dlaczego mimo malego doswiadczenia juszejpow podjelo sie HDC Twojego przypadku

Otoz moim zdaniem:

1. Nie spodziewali sie pewnie, ze Twoje wymagania sa az tak wysokie.(normalne, ale w ich mniemaniu pewnie ich gestosc powinna byc wystarczajaca i Cie zadowolic)

2. Chcieli wyprobowac na Tobie czy dadza rade podolac zadaniu. (ewentualnie bedziesz zadowolona z tego co zrobili czyli slabej/sredniej gestosci jaka kazdemu oferuja)

3. Nie spodziewali sie, ze bedziesz prowadzic relacje na forum i kontaktowac sie z doswiadczonymi uzytkownikami, sprawdzac efekty na innych forach,stronach,klinikach/

4. Bylas nie w temacie a takim mozna wiele kitu sprzedac i wkrecic , ze tak ma byc, ale jak wspomnialem wyzej sie przejechali na wszystkim z powyzszych.

 

Jest ktos w stanie odpowiedziec na moje pytania wzgledem emu oraz szamponu z ketokonazolem??

 

Dodaje zdjecie jak ta korona nieszczesna wyglada, co miesiac bede aktualizowaj ja, jako iz dodalem CB od 2 tygodni i minoxa na brode(dziala systemowo) to zobaczymy czy zmienia sie stan w jakikolwiek sposob(oby na plus)

 

[attachment=1]20180313_125947-1.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180313_125954.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, a nie wolałbyś tego okresu shock-loss przeczekać po prostu goląc się na 0? Czy to jest tak, że obszaru ht nie wolno dotykać maszynką? Jeśli zadałem oczywiste pytanie to przepraszam, moja wiedza w tym temacie jeszcze nie jest ekspercka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam przy okazji informacje o HDC i zastanawiam się czy w Twojej opinie Angel, Koray robi lepiej HT i geście sądzi niż HDC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angel, a nie wolałbyś tego okresu shock-loss przeczekać po prostu goląc się na 0? Czy to jest tak, że obszaru ht nie wolno dotykać maszynką? Jeśli zadałem oczywiste pytanie to przepraszam, moja wiedza w tym temacie jeszcze nie jest ekspercka.

 

Raz, ze nie mozna i nie powinno sie maszynki uzywac(bodajze okres 6 miesiecy po ht) to czekam az wlosy podrosna do wiekszych rozmiarow i bede mogl robic zaczeski ;p Mam nadzieje, ze zaczerwienienie zejdzie do 1-1.5 miesiaca tez , wlosy podrosna do porzadnej dlugosci w tym samym czasie to bylo by git.

 

Minoxa na brodę??? Możesz wyjaśnić bo jakoś nie ogarniam

 

Tak, wspominalem o tym nie raz , ale wyjasnie znowu.

Stosowalem minoxa 11 lat, na miesiac przed ht i po ht musialem w sumie na 2 miesiace przerwac jego stosowanie. Jako, iz mialem wszczepiane wlosy w caly obszar w jaki stosowany byl minox, mysle ze to byl dobry moment, w ktorym moglbym z niego calkiem zrezygnowac. Niestety na zagranicznych forach wyczytalem sporo przypadkow, ze stosowanie minoxa nawet na przod po odstawieniu negatywnie wplynal na calosc. Dlatego wznowilem stosowanie minoxa w brode w celu jej zageszczenia, mam ja kiepska a minox spoko dziala w ten obszar i dzieki temu rowniez licze na pozbycie sie linienia na glowie. Z czasem zobacze co dalej , z minoxem to jak z mafia raz sie wejdzie , ciezko wyjsc z tego.

 

Tak sobie czytam przy okazji informacje o HDC i zastanawiam się czy w Twojej opinie Angel, Koray robi lepiej HT i geście sądzi niż HDC?

 

Wystarczy wejsc na HLT i zobaczysz ludzi robiacych glownie HT w Koraya. Dlaczego? Reklama? Nie sadze, za ta cene i taka robote moim zdaniem lepszego HT sie nie znajdzie. Nawet juz ludzie maja dosc , ze tylko tam kazdy robi i tematy zaklada, no ale kurna jezeli ktos jest dobry i w tej cenie robi cos od serca to o czym tu gadac?(jak sie pogada z Korayem i narysuje Ci linie widac jego zaangazowanie w tym co robi, pyta o to co bierzesz jakie masz wymagania, jakie lysienie w rodzinie itp itd) Po co kombinowac wtedy? HDC dla mnie bylo kiedys warte polecenia, szczegolnie dla tych co lysieli na wiekszym obszarze. Sadzili w miare ladnie i odrastalo dobrze. Linie wiele dawaly do myslenia i z perspektywy czasu uwazam, ze rzadko je robia, podobne do gestosci reszty a jak wiadomo ona powinna byc lepsza. Jakos nie maja wprawy tam badz doswiadczenia.

Po tym jak wiemy na forum zrobili zamieszanie,straszenie sadami, grozenie zamkniecia forum oraz traktowanie klientow w sposob w jaki wiemy,ta klinika przestaje dla mnie istniec i nikomu nie polecam.

To co przezylem w Asmed Clinic to same pozytywne wspomnienia, nie znalazlem ani jednego minusa, o ktorym moglbym napisac a jestem uzytkownikiem, ktory jak mu sie cos nie podoba to daje o tym znac. Rozmawialem z wiekszoscia pacjentow ,z ktorymi mialem do czynienia podczas mojego pobytu tam, rowniez uwazali, nawet przesadnie twierdzac, ze jest tu za slodko, dbaja o Ciebie na kazdym kroku, odpowiadaja na kazde pytanie , spedzaja z Toba czas i tlumacza(maja tam przedstawicieli w kilku jezykach). Na razie jestem z wszystkiego zadowolony, ale jak wiemy odrost jest najwazniejszy nie chce chwalic dnia przed zachodem slonca wiec na temat efektu wypowiemy sie tak jak twierdzilem od poczatku i dalej bede twierdzil 6-12 miesiecy. Z mojej strony zrobilem po HT wszystko co bylo mozliwe, zeby efekt byl jak najlepszy. Przestrzegalem wszystkie mozliwe zalecenia (nawet dluzej niz bylo zalecane przez klinike typu picie alkoholu, spanie na ich specjalnej poduszcze, wrocenie do sportu itp itd) Nie chce tu nikogo reklamowac, jezeli odrost bedzie super to na przyszlosc bede bral pod uwage tylko jedna klinike.

Takze biorac calosc mojej wypowiedzi podkresle, ze tak na dzien dzisiejszy Koray to sporo lepsza opcja od HDC,( sadzi gesciej, robi lepsze i gestrze linie, przede wszystkim szanuja klienta i nie groza mu!) a z perspektywy czasu ocenimy efekt na moim przykladzie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, oczywiście pytałem o HDC pod względem jakości pracy, nie odnosząc się do zamieszania jakie zrobili w przypadku jednej z pacjentek, bo to oczywiście jest kary godne. Pytam bo cały czas rozważam poważnie opcje HDC jeśli chodzi o koronę, gdzie chciałbym zagęścić włosy. Dlatego zastanawiam się czy robią to dobrze a przede wszystkim nie uszkodzić włosów które tam rosną. Od tyle. Oglądalem efekty pracy tak HDC jak i Koraya i w obu przypadkach efekty są jednak dobre. Do tej pory również wszyscy mówili o HDC w samych superlatywach a teraz zonk. Zastanawiam się również ile są w stanie zrobić w jednej sesji bo niechcialbym 2dniowej

 

-- 14 mar 2018, 19:28 --

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy Koray ma również polskiego przedstawiciela na miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregs...mimo całego zamieszania powiem Ci, że HDC na duże obszary (np. na koronę)...są dobrą opcją. Odrost mają dobry na poziomie 90 %....nie powalają gęstością ale przy koronie nie ma to takiego znaczenia jak na linii.

 

Co do długości sesji - mi 2100 graftów wsadzali 2 dni....co prawda jakieś ostatnie 300-400 drugiego dnia (już nie pamietam dokladnie) ale jednak potrzebowali 2 dni. Angelowi 3000 grafów wsadzili w jeden dzień.

Wniosek z tego taki, że albo w HDC są hiperdokładni albo po prostu wolniej pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie proszę Cię minox w brodę w celu jej zagęszczenia i jeszcze ma działać na całość głowy?? Od wielu lat śledzę różne różności związane z łysieniem ale takich cudów nie słyszałem. To prawie jak laserowy grzebień albo DX2. Jak by powiedział poseł Szczerba: "bujda na resorach" - przepraszam za politykę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, oczywiście pytałem o HDC pod względem jakości pracy, nie odnosząc się do zamieszania jakie zrobili w przypadku jednej z pacjentek, bo to oczywiście jest kary godne. Pytam bo cały czas rozważam poważnie opcje HDC jeśli chodzi o koronę, gdzie chciałbym zagęścić włosy. Dlatego zastanawiam się czy robią to dobrze a przede wszystkim nie uszkodzić włosów które tam rosną. Od tyle. Oglądalem efekty pracy tak HDC jak i Koraya i w obu przypadkach efekty są jednak dobre. Do tej pory również wszyscy mówili o HDC w samych superlatywach a teraz zonk. Zastanawiam się również ile są w stanie zrobić w jednej sesji bo niechcialbym 2dniowej

 

-- 14 mar 2018, 19:28 --

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy Koray ma również polskiego przedstawiciela na miejscu?

 

Skoro masz watpliwosci a w tej cenie sa sporo lepsi to nie wiem nad czym sie zastanawiac, ale decyzja nalezy do Ciebie, mozesz robic nawet w Pl nic mi do tego

Nt. polskiego konsultanta nic co mi wiadomo.

Gregs...mimo całego zamieszania powiem Ci, że HDC na duże obszary (np. na koronę)...są dobrą opcją. Odrost mają dobry na poziomie 90 %....nie powalają gęstością ale przy koronie nie ma to takiego znaczenia jak na linii.

 

Co do długości sesji - mi 2100 graftów wsadzali 2 dni....co prawda jakieś ostatnie 300-400 drugiego dnia (już nie pamietam dokladnie) ale jednak potrzebowali 2 dni. Angelowi 3000 grafów wsadzili w jeden dzień.

Wniosek z tego taki, że albo w HDC są hiperdokładni albo po prostu wolniej pracują.

Korone ciezko spieprzyc, nawet w pl to srednio wychodzi wiec mozesz smialo w hdc robic. Tak jak mal-now pisze, sama ilosc jednodniowej sesji mowi za siebie. U mnie prawie 3100 a pewnie i z 3500 by sie dalo wyciagnac jakby byla potrzeba skoro caly zabieg 8 h trwal.

No nie proszę Cię minox w brodę w celu jej zagęszczenia i jeszcze ma działać na całość głowy?? Od wielu lat śledzę różne różności związane z łysieniem ale takich cudów nie słyszałem. To prawie jak laserowy grzebień albo DX2. Jak by powiedział poseł Szczerba: "bujda na resorach" - przepraszam za politykę...

Mysle, ze nie rozumiesz wielu aspektow mojej kuracji oraz podejscia. Stosowanie minoxa w brode w celu zapobiegniecia linienia na glowie przez stosowanie 11 lat a zageszczenia glowy to spora roznica. Niczym napiszesz post przeczytaj ze zrozumieniem temat a pozniej sie wypowiadaj inaczej siejesz zamieszanie i stawiasz mnie w sytuacji, w ktorej musze sie tlumaczyc a tego nie lubie, bo jakbys czytal ze zrozumieniem nie musialbym po raz 10x pisac dlaczego minox w brode a mam w nim podwojny interes!

 

-- 18 mar 2018, 2:42 --

 

Jason Stathan też podobno jest przystojny a na głowie ma to co ma...

Angel czytam wszystko że zrozumieniem możesz mi wierzyć ale dalej nie bardzo rozumiem ten mechanizm który opisujesz. Nie tłumacz, może ktoś inny mi to po chłopaku wyłuszczy

 

Jasne, nie ma sprawy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregs, ja przeciwnie do tego co napisał Angel i mal-now-90@wp.pl odradzam Ci HDC bo nawet jak poprawnie wykonają zabieg, a Ty będziesz miał jakieś "ale" to potraktują Cię jak śmiecia i obrzucą gównem.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sam nie wiem co robić. Myślałem o HDC już od roku. Forum do tej pory dawało mi wszelkie podstawy myśleć że to dobry wybór. Teraz wyszła taka lipa. Muszę to wszystko przetrwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregs zrobisz jak uwazasz, Twoje wlosy, kasa i wybor nalezy do Ciebie. Radek by nie robil, ja bym nie robil, ale to nie oznacza, ze Ty masz tez nie robic;] Sytuacje znasz, opcji setki dookola wiec jak bedzie cos nie tak pluc mozesz sobie jako jedyny w brode my napisalismy co sadzimy;]

Panowie, jako iz wloski wciaz wypadaja a po prawie 1.5 miesiaca wciaz wypasc nie moga, to zamieszczam zdjecia dokladnie opisujace moj donor. Przyda sie pewnie nie jednemu a Dr. Andrzej Przybylski widze, ze tez moj temat sledzi, wiec dla niego pewnie tez to beda korzystne i przydatne informacje(pozdrawiam oraz zycze powodzenia na polskiej ziemii, mam nadzieje, ze wreszcie bedzie ktos godny polecenia u nas).

Oczywiscie ciesze sie, ze wiekszosc mi kibicuje i czeka na efekt , najbardziej ja sam wiadomo, ale dobrze miec was tu wszystkich ze soba, samemu pewnie decyzji dalej bym nie podjal(zalowal bym jednak tego, bo szkoda by bylo tylu lat walki,doswiadczenia i donoru nie wykorzystac) a jak wiecie dobrze dzieki forum oraz uzytkownikom takowa podjalem wlasnie

Gestosc sadzenia 48 fu/cm2

Donor oszacowano na 8200 grafts( czytalem wiele opinii na zagranicznych forach, iz Koray przesadza z iloscia graftow w donorze , rzeczywistosc jest o okolo 1000 mniej, nie wiem ale 1.5 miesiaca po ht i urosnieciu wlosow czuje sie jakbym nie mial nic robione z donorem, wyglada gesto, wiekszosc odczuwa dlugooo zdretwienie w tym obszarze nawet do pol roku czy dluzej, odczuwalem cos moze z 2-4 tygodnie na dzien dzisiejszy tak jak wspomnialem dotykam go i czuje jakby nic nie bylo ruszane)

Takze 8200- 3100 niby zostaje ponad 5000graftow to dobre 2 sesje, ktore mam nadzieje, ze nie beda nigdy potrzebne, ale jak bedzie przyszlosc pokaze, zawsze dobrze miec zapas i czuc sie bezpiecznie, wiadomo ;]

 

[attachment=7]28000783_1686731274703340_31455165_n.jpg[/attachment]

[attachment=6]28001459_1686727291370405_607039410_n.jpg[/attachment]

[attachment=5]28053230_1686732468036554_486822749_n.jpg[/attachment]

[attachment=4]28053482_1686733081369826_286866053_n.jpg[/attachment]

[attachment=3]ANALİZ KEYNOTE.011.jpeg[/attachment]

[attachment=2]27994382_1686715148038286_1236767341_n.jpg[/attachment]

[attachment=1]28109477_1686716091371525_1133441088_n.jpg[/attachment]

[attachment=0]DSC01285.JPG[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już tak na koniec. Odradzacie HDC z powodu ich chamskiego zachowania ostatnio, czy ze względu na kiepską robotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytałem to za jedno i drugie, ale wszystko masz (lub miałeś, bo nie wiem jak po restarcie forum) opisane w innym wątku, więc nie wiem czy jest sens tu dyskusję ciągnąć i Angelowi dziennik offtopować.

PS. Angel, ja cały czas kciuki trzymam chłopie i mam nadzieję, że będziesz zadowolony z efektu i dzięki za szczegółowe raporty, bo wiem, że przyda się to nie tylko mi, ale wielu innym facetom stojącym przed decyzją HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytając wszystkich wypowiedzi. Bo najbardziej interesują mnie efekty - czyli zdjęcia. No ładnie to sobie rośnie, ładnie. Chociaż trzeba poczekać na ten efekt - wow


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie 2 miesiace od ht

 

Swiatlo dzienne

 

[attachment=6]20180410_162507-1.jpg[/attachment]

[attachment=5]20180410_162503-1.jpg[/attachment]

[attachment=4]20180410_162459-1.jpg[/attachment]

 

Flash

 

[attachment=3]20180407_003353-1.jpg[/attachment]

[attachment=2]20180407_003714-1.jpg[/attachment]

[attachment=1]20180407_003718-1.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180407_003722-1.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze ci cały przód pokryli bo ten język to już tak końcówa. Najgorszy okres, wygląda sie fatalnie


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel takie pytanko, widze ze przed zabiegiem maskowales zakola dluzszymi wlosami z tylu. Teraz je obcinasz czy Ci jeszcze po prostu nie odrosly na tyle by przykryc te zakola ?

 

Ps. tez sie przymierzam do zabiegu u Koraya (zakola) i zastanawiam sie czy po tych dwoch miesiacach to nie odrosna mi jeszcze wlosy zeby zakryc te moje lyse pola..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze w 2 miesiace to nic wiele sie nie pokaze, ogolnie to chcialem pokazac jak CB dziala u mnie na korone, bo od 1.5 miecha tam laduje a nigdy wczesniej nie uzywalem oraz ile zostalo wlosow przeszczepionych. Z tych 2 rzeczy na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolony.

Panowie co do jezyka to on wcale az taki kiepski nie byl. Koraya mi go objechal dookola i srodek bo mialem miniaturyzacje , ale on byl sporo lepszy. Zdecydowalem sie na to zagranie mam nadzieje, ze sie bedzie oplacac wkrotce za kilka miechow sie przekonamy. Wolalem zaryzykowac niz za 2-3 lata znowu sie tam wybierac, bo wlosy zminiaturyzowane szczegolnie na przodzie nic dobrego nie wroza(szczegolnie, ze jezyk to u mnie i tak z czasem caly poleci jestem przekonany i gotowy na kolejny zabieg byle nie za szybko byl) a na gorze , ze z korona juz sobie radze i z czasem bedzie coraz lepiej (pfu pfu).

 

crazzy90 nic nie obcinalem tak wyglada moj stan od lysego do teraz w 2 miesiace. Jak widac 2 miesiace to zbyt krotki okres, zeby zakola sie dalo maskowac minimum miesiac jeszcze potrzebny, zeby cos sie dalo , jakby zaczerwienienie tez do wtedy zniklo to bylo by idealnie.

Zalezy tez jaki obszar miales ja mam pokryty dobre nw3 a moze i nawet nw 3.5 liczac ten jezyk w srodku i dookola. Takze im mniejszy obszar tym lepiej z maskowaniem po tym okresie 2 miesiacach, proste.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angel takie pytanko, widze ze przed zabiegiem maskowales zakola dluzszymi wlosami z tylu. Teraz je obcinasz czy Ci jeszcze po prostu nie odrosly na tyle by przykryc te zakola ?

 

Ps. tez sie przymierzam do zabiegu u Koraya (zakola) i zastanawiam sie czy po tych dwoch miesiacach to nie odrosna mi jeszcze wlosy zeby zakryc te moje lyse pola..

 

No dziwne jakby mu odrosły. Włosy średnio rosną 1 cm na miesiąc, zatem przez dwa miechy mogły urosnąć na długość dwóch cm. A tu do zamaskowania tego potrzebna jest długość kilku centymetrów, przynajmniej czterech, pięciu.

 

Już Ci mówiłem w innym wątku, że u Koray'a możesz wybrać opcję bez golenia ino musisz to uzgodnić przed zabiegiem, ale oczywiście Angel Ci o tym nie wspomniał, zarówno tu jak i w tamtym wątku w którym czytał Twoje pytanie. Niestety opcja taka, która nazywa się u Koraya'a LH-FUE jest prawdopodobnie droższa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Już Ci mówiłem w innym wątku, że u Koray'a możesz wybrać opcję bez golenia ino musisz to uzgodnić przed zabiegiem, ale oczywiście Angel Ci o tym nie wspomniał, zarówno tu jak i w tamtym wątku w którym czytał Twoje pytanie. Niestety opcja taka, która nazywa się u Koraya'a LH-FUE jest prawdopodobnie droższa.

 

Tak, dostalem juz nawet odpowiedz na moje zapytanie 5eu/graft... Plus dodatkowo nie kwalifikuje sie na te opcje gdyz w moim przypadku oprocz zakoli trzeba jeszcze dorzezbic graftow w innych miejscach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Koray tak naprawdę jest przereklamowany i też patrzy iść na łatwiznę tylko.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zabieg na długich włosach jest pewnie trudniejszy i bardziej irytujący w robieniu, ( krew się skleja z włosami itp.) więc nie dziwię się, że jest to droższa opcja.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel jakies fotki moglbys wrzucic ? juz prawie 3 miesiac mija

Ja jestem na etapie uzgadniania terminu z Korayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...