free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nic wiele sie nie dzieje. Wlosy moje podrosly juz do spoko rozmiarow w te niecale 3 miesiace(3 dni brakuje do pelnych 3 miesiecy). Zaczerwienienie wreszcie minelo. Troche wlosow wszeczpionych przezylo szczegolnie te na linii, ale to wciaz malo zeby cokolwiek dalo sie z tym zrobic. Niby od 4 miesiaca zaczyna sie cos dziac to wtedy fotki chyba bardziej sens bedzie jakies wrzucic...

Przeorali mi ten jezyk porzadnie(mam nadzieje ze wyjdzie mi to na dobre) jednak na dzien dzisiejszy wyglada to kiepskawo i mimo spoko gestosci reszty to zaczeski zadnej sie zrobic nie da, bo jest sporooo rzadszy niz przed ht. Mysle jakies mikrowlokna zakupic i sypac na jezyk i moze te pozabiegowe wypierdki i cos to da gubiac kontrast pomiedzy gestymi moimi a tymi nieszczesnymi zakolami...

Edytowane przez Gość

Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jak przez te 3 miesiące dorosły włosy które miałeś przed HT a teraz ostro je zagescili. Mnie to szczególnie interesuje bo sam chce dogescic ale byłaby lipa jeśli przy okazji zniszczą włosy które cały czas mam. Jeśli tak by się stało zamiast dogeszczenia miałbym wymianę włosów a o to chyba nikomu nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język Ci odrośnie i zagęści się niedługo. Na początku to wygląda mega słabo ale tak jak piszesz od 4 msc powinno się zagęszczać. Dobrze, że Ci tam wsadzili bo patrząc po tym jak przed zabiegiem Ci zaczesali to pomimo niezłej gęstości środka głowy to język był już rzadki. Ciekaw jestem jaką gęstość będziesz miał na zakolach gdzie było łyso? Powodzenia.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko jak przez te 3 miesiące dorosły włosy które miałeś przed HT a teraz ostro je zagescili. Mnie to szczególnie interesuje bo sam chce dogescic ale byłaby lipa jeśli przy okazji zniszczą włosy które cały czas mam. Jeśli tak by się stało zamiast dogeszczenia miałbym wymianę włosów a o to chyba nikomu nie chodzi

 

No ok rozumiem nasz problem lysienia wiec postaram sie pomoc i wkleje fotki, zeby bylo wszystko przejrzyste dla kazdego .

 

Język Ci odrośnie i zagęści się niedługo. Na początku to wygląda mega słabo ale tak jak piszesz od 4 msc powinno się zagęszczać. Dobrze, że Ci tam wsadzili bo patrząc po tym jak przed zabiegiem Ci zaczesali to pomimo niezłej gęstości środka głowy to język był już rzadki. Ciekaw jestem jaką gęstość będziesz miał na zakolach gdzie było łyso? Powodzenia.

 

Jezyk mialem slaby od rozpoczecia walki z lysieniem takze po 11 lat walki i wszczepienia wlosow pomiedzy niego wyglada troche tragicznie biorac pod uwage, ze jest on juz slaby i zakola spore , ale damy rade.

 

Gestosc juz pisalem w temacie , potwierdzone dwukrotnie z klinika 48fue/cm2.

 

3miesiace po ht.

Zdjecia w swietle dziennym(oprocz tylu, czekalem az ktos mi zrobi ,bo samemu nie daje rady i bylo juz pozno, wiec robione w sztucznym swietle). Wszystkie zdjecia przyciete wiec jakosc moze ulec pogorszeniu.

 

[attachment=5]20180507_151646-1.jpg[/attachment]

[attachment=4]20180507_151658-1.jpg[/attachment]

[attachment=3]20180507_152036-1.jpg[/attachment]

[attachment=2]20180507_152101-2.jpg[/attachment]

[attachment=1]20180507_152108-1.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180507_205814-1.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde spore zaczerwienienie jak na 3 miesiące po... choć może w realu jest lepiej niż na zdjęciach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dość czerwono nadal, natomiast włosy moim zdanie prezentują się dobrze. Obserwując różne wątki to faktycznie 4-6 miesiąc to największy przełom. Czyli Jeszcze chwila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im gęściej posadzone i większy obszar tym dłużej się czerwone będzie trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Angel, mysle ze jest dobrze, dlugo troche to czerwone sie utrzymuje, ale taka po prostu Twoja natura, wrazliwa masz skore

 

Od razu mowie ze nie wiem czy to jest "dozwolone", ale zeby zakryc to zaczerwienienie moze by uzyc fluidu (dziewczyny uzywaja to do makijazu), na pewno o wiele lepiej byto wygladalo, tylko teraz kwestia czy mozna wsmarowac to lekko w obszar biorczy... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby to dobrze wygladalo w obszarze w ktorym sa wlosy

 

Nieraz jak patrze to sie kobiton tapeta odrywa od tak po prostu... wlosy pewnie sa dodatkowa przeszkoda.

 

A tak a propo tematu u mnie tez 3 miechy po u generalnie wygladam podobnie czyli bez szalu. Tylko u mnie juz czerwonego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi tylko aby linie - obszar największego kontrastu - przesmarować.

Tak aby przejście od białej skóry do czerwonej było łagodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie nie spodziewam sie zadnych efektow na razie,po 4 miesiacu dopiero sie "cos" zaczyna a 5-7 niby najbardziej przelomowe w calym ht. Na razie jestem zadowolony, bo w miare sporo zostalo wlosow po ht i sobie rosna.

Co do zaczerwienienia to od kilku tygodni laduje emu oil i zostawiam na cala noc. Naprawde ten olejek nie raz mi ratowal tylek i tym razem rowniez pokazuje swoje mocne wlasciwosci. Kazdego dnia zaczerwienienie coraz mniejsze i mysle,ze do 7-10dni nie bedzie juz po nim znaku. Nie bede nic smarowal przeczekam ten okres chodzac w czapce. Jedynie wciaz mysle zakupic i sprobowac sypac mikrowlokna to moze okazac sie pomocne,bo moglo by mi jezyk zagescic i do wlosow co po ht wyrosly tez moze by cos dogescilo...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potrzebuje porady panowie. Od przyszlego tygodnia potrzebuje juz powoli przymierzac sie do sciagania czapki w pracy. Jako iz jestem na celowniku ciekawskich bede czul sie niekomfortowo jak mi sie ciagle na leb beda gapic.

1. Chcialem ogolic sie maszynka na krotko ,zeby zgubic kontrast dlugosci,jednak moja konsultantka zabronila mi uzywania maszynki w obszar przeszczepiony jako iz mialem jezyk i troche wglab robione to odpada ta opcja. Boki tez za bardzo musze uwazac ,bo mialem skronie robione wiec bede 1 raz po ponad 3 miesiacach podcinal sie i to samymi nozyczkami.

2. Stad pozostaje mi tylko jedna opcja sypania mikrowlokien. Jakie polecacie? Cos ,zeby w miare bylo dopasowane do mojego koloru. Troche zostalo wlosow przeszczczepionych,szczegolnie na linii plus jezyk mi sie dzieki temu zagesci,mysle,ze warto sprobowac. Potrzebuje przetrzymac 1-2 miesiace bedac na tych mikrowloknach i pozniej juz powinno byc git bez nich.

 

Poczytalem troche i widze ze caboki najlepsze. Ktos z doswiadczenia mi doradzi, ktory kolor nada sie w moim przypadku bardziej medium brown czy dark brown ?

Edytowane przez Gość

Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dzisiaj sporo różnych postów i zauważyłem w którymś, że zastanawiałeś się na dr Demirsoyem. Czy zrezygnowałeś z niego z konkretnych powodów? Sam przymierzam się powoli do HT i wstępnie typuje w Demirsoya, Marala oraz właśnie Koraya. Ile wyszło za całość u Koraya? Maral ocenił ubytki u mnie podobnie jak u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam definitywnie cabooki. Jako, ze chyba mieszkasz w UK to na ebayu jest dosc tani za 25g. Moze sproboj i zamow dwa rozne kolory i sam ocenisz ktory lepiej kontrastuje. Medium brown i dark brown.

 

-- 19 maja 2018, 0:42 --

 

*caboki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem dzisiaj sporo różnych postów i zauważyłem w którymś, że zastanawiałeś się na dr Demirsoyem. Czy zrezygnowałeś z niego z konkretnych powodów? Sam przymierzam się powoli do HT i wstępnie typuje w Demirsoya, Marala oraz właśnie Koraya. Ile wyszło za całość u Koraya? Maral ocenił ubytki u mnie podobnie jak u Ciebie.

 

Naprawde nad kims takim myslalem? Jezeli tak to musial byc bardzo stary post i nie mialem bladego pojecia nt. ht. Jak juz powazniej zaczalem sie interesowac tematem to bralem pod uwage Poswala, Koraya i pewnym okresie czasu Hdc.

 

Polecam definitywnie cabooki. Jako, ze chyba mieszkasz w UK to na ebayu jest dosc tani za 25g. Moze sproboj i zamow dwa rozne kolory i sam ocenisz ktory lepiej kontrastuje. Medium brown i dark brown.

 

-- 19 maja 2018, 0:42 --

 

*caboki

 

Dzieki wielkie za rade i pomoc. Tak wlasnie zrobilem, zamowilem dzisiaj 2 sztuki (rozne)wiec zobaczymy, mam nadzieje, ze ktorys z nich przypasuje i bedzie w miare to wygladac ...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mikrowłókna najlepiej samemu sprawdzić i zamówić odpowiednio wcześniej. Bo to jednak kolor na stronie www może się różnić. A jeszcze kolory różne monitory prezentują. Lepiej stracić kasę, zamówić dwa i przetestować.

 

A jeśli chodzi o zaczerwienienie, to nie myślałeś żeby maskować jakiś pudrem czy coś w tym rodzaju? Po 3 miesiącach chyba można z tego co pamiętam?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[attachment=1]received_1848223518573382-1.jpg[/attachment]

[attachment=0]received_1848223578573376-1.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wow 3 miesiące i taki odrost

Angel ale rozsypuj po całej głowie bo kolor z przodu różni się od tego z tyłu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
lakier ktory utrwala mikrowlokna nie zaszkodzi przeszczepom ?

 

Po 3 miesiącach już raczej nie ma na to szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Te ostatnie zdjęcia to szał. I to już po 4 miechach. Gratulacje! Nawet jakby juz nic nie przybyło (a z pewnością to jeszcze nie koniec) to zabieg jest przykładem na udany HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrowłokna sypane na przod maja to do siebie ze troche czoło brudzą i trzeba to robic z precyzją...


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz w ogole jakies male wloski czy raczej slabo narazie ?

 

Jakie te mikrowlokna kupiles ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mikrowłokna sypane na przod maja to do siebie ze troche czoło brudzą i trzeba to robic z precyzją...

 

Zgadza sie, z kazdym dniem dochodze do wiekszej precyzji, takze z czasem powinno byc coraz lepiej a wiadomo, ze kazdy dzien w tym momencie tez na wage zlota w moim przypadku i bedzie coraz latwiej sie sypac proch i uzyskiwac efekt.

 

Widzisz w ogole jakies male wloski czy raczej slabo narazie ?

 

Jakie te mikrowlokna kupiles ?

 

Widze, widze szczegolnie linia , pozostalo bardzo wiele po ht plus tam najwiecej mi odrasta.

Mala ciekawostka bylem 1x u fryzjera po prawie 3.5 miesiaca po ht i od razu sie zczail, delikatne zaczerwienienie mam, myslalem ze po tym, a mowil, ze nie po tym lecz po linii a na drugim miejscu bylo zaczerwienienie, chociaz mowil, ze wiele go nie widac juz. Ogolnie zaczerwienienie to bardzo zniklo delikatnie zostalo.

Caboki kupilem , medium brown sa za jasne a dark brown za ciemne, uzywam dwoch, mieszam i wydaje mi sie , ze to najkorzystniej wyglada w tym momencie ;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...