free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, efekt jak z folderów reklamowych! Nie wiedziałem, że mikrowłókna dają tak dobry efekt. Chyba że odrost od czasu ostatniej aktualizacji poszedł tak mocno, że daje już niezłą iluzję. Nie chcę wymagać zbyt wiele, ale dla porównania przydało by się zdjęcie bez włókien, żeby można było zobaczyć jaki rezultat daje ten wynalazek

 

Już od dawna dziwię się dlaczego z tylu osób decydujących się na HT (często wielokrotne) i wydających przy tym majątek, mało kto chce poprawić wizualny stan głowy tą stosunkowo prostą metoda. Jestem ciekawy czy te włókna bardzo rzucają się w oczy i są uciążliwe w codziennym użytkowaniu. Mógłbyś Angel powiedzieć coś więcej na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odrost poszedl do przodu i z kazdym dniem zauwazam minimalna poprawe. Kazdego dnia uzywa mi sie te caboki latwiej,ale to moze byc praktyka rowniez. Wciaz wiele mi brakuje do uzyskania mega efektu na tym,ale na razie jestem zadowolony.

To czy widac ciezko ocenic na pewno zostaje na skorze ten proszek, szczegolnie na linii czy wglab gdzie nie mam jeszcze wlosow badz zbyt krociotkie,ale ogolnie,zeby ktos cos zauwazyl to chyba sporo dluzej musialby sie wpstrywac w glowe i kojarzyc troche temat. Mam nadzieje,ze nie wpadne z tym,jezeli uda mi sie jeszcze z miesiac czy poltora na tym przetrzymac to bylo by super,bo pozniej juz mi powyrastaja moje.

Minus na pewno trzeba uwazac na pocenie sie,jak wspomnialem duzo sportu uprawiam i niestety ostatnio troche zeszlo (bylem w czapce wiec na szczescie tylko ja to widzialem). Nie wiem jak z deszczem nigdy nie wchodzilem pod deszcze z tym a jak wiadomo tez stosuje to kilka dni dopiero i testowac tego w deszczu na sobie na razie nie zamierzam :P

Zdjecie po fryzjerze(3 miesiace i 12 dni po ht) i z mikrowloknami. Zdjecia po ht mialem co miesiac wrzucac,jako doszly cabokj i prosicie o porownanie to robie wyjatek i wrzucam w srodku miesiaca.

Ogolnie mega zadowolony jestem,ze jest cos takiego i moge maskowac ht inaczej kiepsko by to wygladalo bez tego zreszta sami ocencie

P.S. zdjecia przyciete.

 

[attachment=1]received_1850406181688449-1.jpg[/attachment]

[attachment=0]received_1850414388354295-1.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez wlokien widać że bedzie fajnie


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęciłeś mnie żeby zamówić sobie te caboki i sprawdzić jak będzie maskować moje przerzedzenie na koronie. Najbardziej martwi mnie wrażliwość na pot, bo z tym niestety u mnie jest problem i nie mówię nawet o sporcie, tylko o sytuacjach typu wesele, impreza, czy po prostu wyjście na słońce.

 

A co do samego odrostu, to naprawdę dobrze to zaczyna wyglądać, dużo lepiej w porównaniu do poprzedniego update'u, widać że wszystko przebiega modelowo (no może poza wciąż widocznym zaczerwienieniem). Nie chcę przedwcześnie gratulować, ale wygląda na to że decyzja o HT i wybór kliniki był strzałem w dziesiątkę. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za dalszy progres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda z mikrowłóknami, a co do samego ht to moim zdaniem będziesz miał zajebisty efekt


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak macie/mieliscie,ze wlosy na linii najbardziej i najszybciej wam odrastaja/odrastaly po ht a reszta wolniej i pozniej??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to normalne i bardzo częste.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie 4 miesiace od ht.

[attachment=3]20180609_162034-1.jpg[/attachment]

[attachment=2]20180609_162022-1.jpg[/attachment]

[attachment=1]20180609_162221-1.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180609_162226-1.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie juz Ci zaroslo

 

U mnie lipa.na.maxa... w ciagu ost 3 tygodni tylko raz zauwazylem pare kropek a takto nic nowego nie wychodzi tylko rosnie to co jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nieźle to już wygląda maskujesz jeszcze włóknami, czy już odpusciles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ladnie juz Ci zaroslo

 

U mnie lipa.na.maxa... w ciagu ost 3 tygodni tylko raz zauwazylem pare kropek a takto nic nowego nie wychodzi tylko rosnie to co jest..

 

Spokojnie,kazdy inaczej reaguje. Dopiero wchodzisz w etap odrostu wiec trzymam kciuki. U mnie zostalo sporo na linii od ht i roslo sobie. Od 3.5 miesiaca zauwazylem wyrastajace nowe wlosy .

Niedługo bedziesz mógł sobie robić fryza na Cristiano Ronaldo

 

Heh niby taki byl zamiar,ale jak bedzie w rzeczywistosci przekonamy sie za kilka miechow.

 

Bedzie wypas, juz jest bdb.

Na razie jest okay,idzie wedlug planu,ale czy bedzie wypas to nigdy sie nie ma tej pewnosci,az sie tego nie ma. Takze nie chwalil bym tu dnia przed zachodem slonca jeszcze. Wole podejsc do tego w ten sposob,widzac wiele przypadkow ht to trzeba czekac.

Kurcze, nieźle to już wygląda maskujesz jeszcze włóknami, czy już odpusciles?

Jasne,ze maskuje. Przeciez roznica pomiedzy moimi a przeszczepionymi jest kolosalna. Pokazywalem sie z "idealna" gestoscia i nagle cos takiego to slepy by zauwzyl roznice ,i to ze bylo cos kombinowane...

Mysle ze minimum 1 do 2 miesiecy bedzie taka koniecznosc jeszcze.

 

Ogolnie z wlasnych obserwacji zauwazylem,ze mam straszna tendencje do tycia bedac na ducie. Przez ostatnie 2-3 tygodnie nie moglem uprawiac sportow przez kontuzje,jadlem co wlezie oraz pilem piwka. Waga przybyla i zalalo tluszczem brzuch oraz klatke. Trzeba miec sie na bacznosci z dieta oraz sport bardzo wskazany. To tak dla tych co sa na ducie, wielu z was narzeka na tycie czy gino. Mysle,ze powyzsze ma wiele z tym wspolnego.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać że chyba koło 30 metabolizm zaczyna zwalniać, więc nie tylko to wina duta, sam jak ok miesiąca siedziałem w domu ze złamaną nogą, włączyło się ostre tycie , a nic nie łykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest. Jednak jako tako trzeba trzymac sie cwiczen ciagle inaczej efekt szybko przeradza sie w tycie.

 

4.5 miesiaca po

Wlosy zaczesane i naturalnie ulozone. Zdjecia robione w te 2 sposoby.

 

[attachment=3]20180626_135821-1.jpg[/attachment]

[attachment=2]20180626_135825-1.jpg[/attachment]

[attachment=1]20180626_140044-1.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180626_140048-1.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, duzo lepiej niz u mnie .

 

Masz chyba kiepski aparat bo wszystkie fotki ktore wstawiasz nie maja w ogole ostrosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że niedługo dołączysz do ekskluzywnego klubu NW0. Jak tak dalej pójdzie to niedługo ja się zgłoszę do Koray-a z moim przypadkiem


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chce do tego elitarnego i prestiżowego klubu niech na ulicy widzą gdzie człowiek należy


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie, duzo lepiej niz u mnie .

 

Masz chyba kiepski aparat bo wszystkie fotki ktore wstawiasz nie maja w ogole ostrosci

 

Pisalem nie raz,ze zdjecia sa przycinane stad sporo traca na jakosci/ostrosci. Rowniez wszystkie dodaje w swietle dziennym co moze wplywac rowniez na problem z ta ostroscia.

 

Wygląda na to, że niedługo dołączysz do ekskluzywnego klubu NW0. Jak tak dalej pójdzie to niedługo ja się zgłoszę do Koray-a z moim przypadkiem

 

Dzieki ,ale raczej uwazam,ze to linia nw 1, bo prostejnw 0 nie mam. Taka chcialem i taka mam;)

 

ja też chce do tego elitarnego i prestiżowego klubu niech na ulicy widzą gdzie człowiek należy

 

Nie ma zadnego klubu xD. Na dzien dzisiejszy jestem z wszystkiego zadowolony,jednak wciaz daleka droga do pelnego efektu i nie ma co zapeszac, trzeba wciaz czekac oraz miec nadzieje,ze ladnie wszystko sie zagesci,bo nigdy nie ma sie pewnosci w momencie az sie to ma...

 

Dodaje jeszcze linie jak to wyglada na dzien dzisiejszy(skronie chyba dlugo trzeba czekac na odrosniecie)(jezeli w ogole odrosna ?)

 

[attachment=1]20180628_134017-1.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180628_134029-1.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie cacy. Wszystko idzie wedle planu


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 miesiecy i 10 dni

Zdjecia przyciete. Kolejnym razem jak minie 6 przelomowy miesiac postaram sie zalatwic i zrobic lepszym aparatem...

Na dzien dzisiejszy jestem zadowolony szczegolnie z lewej strony. Prawe zakole ,mam nadzieje ze dorowna lewemu-od poczatku sporo wolniej ruszalo.

Wlosy zaczesane w dol(wszystkie zdjecia wlosy suche)

[attachment=3]20180720_144332-1.jpg[/attachment]

 

W taki sposob ukladam wlosy i chodze na codzien.

[attachment=2]20180720_141736-1.jpg[/attachment]

[attachment=1]20180720_141732-1.jpg[/attachment]

 

Donor

[attachment=0]20180720_141529-1.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...