free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Ania MM

napisz do motylka czy jakoś tak, dziewczyna miała na tym forum temat, bo jeżeli patrzysz na rezultaty u nas facetów to jest to zły pomysł i fajnie to opisała motylek i jeszcze jedna dziewczyna, ale nie pamiętam jak się nazywała.

Koray, HDC i inne tureckie kliniki nie są dobrym pomysłem.

BHR miał właśnie u jakiejś dziewczyny bardzo dobry efekt jest temat na forum.

Ferudini też z tego co się oriętuję też wyniki u kobiet miał b. dobre.

Przede wszystkim jeżeli jesteś zdecydowana na zabieg to musisz szukać na !!!forach!!!, a nie na stronach klinik oraz opinii kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ania MM

napisz do motylka czy jakoś tak, dziewczyna miała na tym forum temat, bo jeżeli patrzysz na rezultaty u nas facetów to jest to zły pomysł i fajnie to opisała motylek i jeszcze jedna dziewczyna, ale nie pamiętam jak się nazywała.

 

Obydwie miały jednak robione w BHR.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki koszt za graft i jakie koszty przelot, hotel ?

Koray robi osobiście czy jak ?

Ania wszystko masz w temacie.

Wiekszosc forumowiczor odradzalo mi Koraya i jego klinike. Jednak uwierz mi,ze pojscie za swoim rozsadkiem i dazenie do wlasnego celu jest najwazniejsze. Mam nadzieje,ze zarosnie mi za 1-2 miechy to prawe zakole i bede sie mogl cieszyc pelnym odrostem oraz tym,ze pozostanie przy klinice,w ktorej od zawsze chcialo sie zrobic bedzie strzalem w 10.

Co do juszejpow to fakt maja spory przemial i oni sobie wybieraja komu zrobia ht a kogo odesla do domu. U Panow nie robia juszejpow maja taka zasade i sie jej trzymaja. Coz nie kazdy to pewnie zrozumie. Ja osobiscie rozumiem. Natomiast u Kobit robia, bo Koraya pytalem po odmowieniu juszejpa dla Indianina czy dla kobit tez nie robia to odpowiedzial,ze dla nich tak. Pewnie zaraz pojda tu posty o dyskryminacji... coz napisz do nich,zeby przeslali Ci fotki jak to wyglada u kobit. Ewentualnie jak chcesz to przeslil mi swoje fotki na maila a ja je podesle do mojej konsultantki z prosba o wyslanie zdjec jak u nich to wyglada,bo w necie srednio idzie to jakos znalezc...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Panow nie robia juszejpow maja taka zasade i sie jej trzymaja.

 

To nie zasada tylko jebany terror!!!

 

Natomiast u Kobit robia, bo Koraya pytalem po odmowieniu juszejpa dla Indianina czy dla kobit tez nie robia to odpowiedzial,ze dla nich tak.

 

Wreszcie wyszła prawda, Koray to terrorysta.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś zbanuje tego psychopatę.

 

Użytkownik @Ania MM został zbanowany.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś zbanuje tego psychopatę.

 

Użytkownik @Ania MM został zbanowany.

Mam wrażenie że była trolem. Sprytnym ale jednak trolem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nasz milusiński Piotruś włożył kiecke widać że dupa się pali HDC stąd reklamy np. Na wykopie. Myślę, że jednak forum było głównym źródłem pozyskiwania klientów i oczaty ma kape bo szefostwo pewnie wkurwione.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiasz cabooki na noc ?

 

Kiedy myjesz glowe rano czy wieczorem ?

 

Czym.w ogole.myjesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam po przerwie:) fotki ładne, technicznie wszystko jest jasne. Nikt jednak nie zadaje tu najważniejszych pytań: jak samopoczucie? Widzisz, że wszystko ładnie rośnie, shizy sprzed zabiegu odeszły? Jak samoocena, pewność siebie w kontaktach z ludźmi?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ma chemia do czasu osiągnięcia pełnego efektu?

 

Może mu chodziło, o szybkość wzrostu i jakość włosów ''na wspomagaczach'', a nie o fakt zachowywania się mieszków po przeszczepie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam po przerwie:) fotki ładne, technicznie wszystko jest jasne. Nikt jednak nie zadaje tu najważniejszych pytań: jak samopoczucie? Widzisz, że wszystko ładnie rośnie, shizy sprzed zabiegu odeszły? Jak samoocena, pewność siebie w kontaktach z ludźmi?

 

Pozdro

 

Ciezko nie zauwazyc roznicy. Wreszcie czuje sie jak czlowiek. Nie skupiam sie na zakrywaniu zakoli i wreszcie moglem obciac sobie wlosy i zrobic fryzurke jakiej nigdy nie mialem. Najlepsze,ze od razu dostalem kilka pochlebnych komentarzy odnosnie niej.

Wzgledem ludzi nie zmienilo sie wiele,bo zawsze jezeli z kims znajduje wspolny jezyk to bez wzgledu na wlosy czy ich brak przebywam w takim towarzystwie natomiast jak jest pod gorke to omijam. Ht robilem tylko i wylacznie dla samego siebie i to byl najwazniejszy cel. Z kobitami nie mialem nigdy problemu,ale bedac w PL. W UK nie wiadomo jak wygladasz i ile masz kasy,te kobity nie bardzo beda Cie krecic bo oleju w glowie za wiele nie maja jednak.wiadomo,ze czuje sie teraz pewniej i lepiej wygladam.

Do konca tez sie tymi wlosami na razie cieszyc nie moge bo mam problem z tradzikiem od 13 roku zycia i ciagle sie to ciagnie. Dopoki tego nie wylecze to zadne wlosy swiata mi nie pomoga.

Jedyny plus,ze na razie jedno wyeliminowalem,bo lysienie i tradzik to masakracja.

Hej, jak tam sytuacja po 6 miesiacach? Teraz to już prawie efekt ostateczny

 

To forum jest niesamowite. 6 miesiecy i juz koniec prawie efekt ostateczny. Jezeli to jest efekt ostateczny to jest ponizej moich oczekiwan,wrecz mozna uznac moje ht za niewypal! Na razie z dnia na dzien widze jak sytuacja sie poprawia i uwazam,ze jest dopiero jakies 50-60% odrostu na lewym zakolu i okolo 40% na prawym. Od poczatku wolniej tam odrasta wszystko,ale odrasta. Mam spora dziure i licze,ze z czasem zarosnie,bo jak do 8 miesiaca juz nic sie nie zmieni to bede raczej pewny,ze wtedy nic. Jednak wychodzac z zalozenia tego forum,ze 6 miesiac to efekt koncowy w takim ukladzie jestem w 4 literach, bo gestosc jest jak kupa na razie... szczegolnie jak sa mokre suche jakos da sie jeszcze ulozyc i tu znowu mozna uzyc slowa zaczeska...

Efekt ostateczny po pół roku? XD

 

Nie zgadzamy sie,ze tak jest a sporo osob tak uwaza. Coz mam nadzieje,ze sie myla a my mamy racje inaczej bedzie kupa.

Przy korzystaniu z chemii to prawie ostateczny, jak lecisz bez niczego to czekasz trochę dłużej

 

Na jakiej podstawie tak uwazasz?? 1x o takiej teorii czytam,ze na chemii efekt ma byc szybciej a jak nie bedzie do 6 miesiaca to juz nie bedzie a bez chemii mozna czekac troche dluzej to ile 8-10 do 12 miesiecy,bo wtedy to inaczej...??

 

Fotki beda najprawdopodobniej pon badz wtorek,bo mam wtedy wolne. Musze zrobic jak mam suche oraz mokre a potrzebuje na to czasu i bez pospiechu.

P.S. kupilem nowy telefon,to moze mi nie bedziecie miauczec nt jakosci zdjecia. Mimo iz musze wam przyznac racje ,wczesniejszy tel robil je dosyc kiepskie xd


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie czuje sie jak czlowiek. Nie skupiam sie na zakrywaniu zakoli

 

Szkoda tylko że nie każdy tak od razu może, bo sku****ny lekarze nie każdemu chcą uzupełnić łyse miejsca. Co za ku*wy lekarskie, także ten cały Koray.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Angela rośnie wolniej bo on od 18 roku życia do czasu zabiegu czyli 12 lat maltretował skórę głowy PG, Alkoholem i substancjami nieznanego pochodzenia z CHRLD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ma chemia do czasu osiągnięcia pełnego efektu?

 

Może mu chodziło, o szybkość wzrostu i jakość włosów ''na wspomagaczach'', a nie o fakt zachowywania się mieszków po przeszczepie.

 

Dokładnie o to mi chodziło, plus nie ma takiego schock loss, dzieki czemu część włosów jeszcze utrzymuje się przez jakiś czas. No obserwując to forum można zauważyć że Ci na chemii mają ten odrost szybciej (może z tym efektem końcowym - 6 miesięcy przesadziłem), ale wielu uważa zazwyczaj że od 6-7 miesiąca już nic się nie dzieje, oczywiście są wyjątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoim przykładzie od ok. 7 miesiąca niewiele się już dzieje. Oczywiście to nie musi być pewniak, jednak coś w tym jest. U mnie koniec był na przełomie 6 a 7 miesiąca.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 6 miesiąca powinno już być na tyle dobrze, żeby układać normalnie włosy można było.

Jednak faktycznie czasami mocny impuls następuje 7-8 miesiąca i też trzeba brać to pod uwagę.

U niektórych w 4 miesiącu jest już tak dobrze, że można wyjść od fryzjera z fajną fryzurą.

 

Z mojego doświadczenia wynika, że 9 miesięcy to jest już totalne maksimum czekając na pełny odrost a na pewno taki w którym powinniśmy już być znacząco zadowoleni, pisanie o 18 miesiącach itp to totalna bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...