free web hit counter Skocz do zawartości
amd

BHR Dr Bisanga FUE ~1600-1700 grafów pare dni temu :) update

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Forum przeglądam już dosc długo, czytam co piszecie , jak dzielicie się swoimi historiami wiec czuje, ze powinienem chociaż trochę opowiedzieć o swojej.

We wrześniu tego roku byłem na konsultacji w Warszawie; najbardziej przeszkadzał mi ubytek na koronie głowy;

Doktor po zbadaniu zaproponował 1500-1800 grafów, przód tez mam lekko przerzedzony, ale na ta chwile nie jest to dla mnie problem, tym bardziej, ze doktor ocenil-za wcześnie na zabieg mam jeszcze dużo zdrowych włosów.

Umówiłem się na zabieg w styczniu 2018, ale zwolnił się termin październikowy ...

4 dni temu miałem przeszczep (jak ja nie lubię tego określenia ) W BHR.

Zabieg był przeprowadzony przez dr Bisange.

Całość trwała od ok g.11.30 do 20.30

Tak jak Ci którzy to przeszli-potwierdzam -najmniej przyjemną częścią zabiegu jest znieczulenie, a właściwie przyjęcie znieczulenia-cały tył głowy;

personel bardzo się starał aby było jak najmniej bólu- Panie były bardzo miłe i przeprowadziły ostrzyknięcie sprawnie

Jak się ogarnę to wrzucę zdjęcia.

 

Ps zastanawiam się nad nisim -fast-warto?

 

wrzuciłem zdjecia

0 dzien - to dzien operacji

1- jeden po operacji

2-dwa dni po operacji itd

zdjecia bede aktualizowal; przepraszam za salba jakosc szczeg. zdjec poczatkowych

 

https://www.dropbox.com/sh/jya7vpap6b8p ... j_aUa?dl=0

 

update na dzien 27.12.2017 czyli minal 2 miesiac od zabiegu

przyjmuje fina + biotebal jak nie zapomnę; dodatkow 1x dziennie loxon 5%

według mojej oceny włosy zaczęły rosnąć, zaczyna to wygladać lepiej niż przed zabiegiem (włosy nie rosły mi wcześniej takie długie )

jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiony do ostatecznego efektu

ps swiatło naturalne (przy oknie)

https://www.dropbox.com/s/lorcj47mc5vpq ... 7.JPG?dl=0

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka gęstość sadzenia na cm? Życzę szczęścia w odrostach bo szczęścia zawsze się przydaje

czytalem, ze Ty masz problem z odrostami;

mam nadzieje, ze bede jak reszta -zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta?? Chba żartujesz. Uwierz mi że przynajmniej kilka osób z Polski i więcej jak kilka z innych krajów bardzo są niezadowolone z efektów BHR. Gdybym był sam to pomyslalbym że zwariowalem ale tak nie jest. Tak czy inaczej powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reszta?? Chba żartujesz. Uwierz mi że przynajmniej kilka osób z Polski i więcej jak kilka z innych krajów bardzo są niezadowolone z efektów BHR. Gdybym był sam to pomyslalbym że zwariowalem ale tak nie jest. Tak czy inaczej powodzenia

nie pozostaje mi nic innego jak wierzyc ze bedzie dobrze.

sam zabieg znioslem bdb, nie spuchlem, nic mnie nie bolało na 2 dzien itd;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam żadnych zastrzeżeń do swojego zabiegu. Też nie spuchłem, nie bolało aż tak bardzo... tylko taki mały szczegół tej sielanki: WŁOSY MI NIE ODROSŁY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam żadnych zastrzeżeń do swojego zabiegu. Też nie spuchłem, nie bolało aż tak bardzo... tylko taki mały szczegół tej sielanki: WŁOSY MI NIE ODROSŁY

Przykro mi .

Masz gdzieś aktualne zdjęcia jak to wyglada?

Nie ma to jak pozytywna energia z forum

Jestem pozytywnie nastawiony. Z drugiej strony jak się przegląda nie tylko to forum to jednak jest tez sporo ludzi , u których wyszło bdb.

Inna sprawa- Jeden zadowolony klient powie o tym średnio pięciu innym potencjalnym klientom, jeden niezadowolony klient rozgłosi o tym 10-12 innym osobom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na wyniki z BHR nie narzekam. Jedyne co to niesymetryczny wzrost - prawa strona slicznie zageszczona a lewa kiepsciutko. Tak jak by dziewucha ktora to robila po lewej stronie, sie nie przykladala. Zreszta doktor pod koniec ją odgonił i zaczal sam robic.

 

Ale co tam to dopiero 4 miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz u kobiet to trochę inna bajka. Powiem Ci że ja mam po swojej prawej stronie totalną klapę i też uważam że to wina technika który po tej stronie majstrowal. Zresztą po 4 miesiącach nie ma co się martwić ale po 9 tak jak u mnie to nie ma co mieć złudzeń że będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u kobiet to trochę inna bajka. Powiem Ci że ja mam po swojej prawej stronie totalną klapę i też uważam że to wina technika który po tej stronie majstrowal. Zresztą po 4 miesiącach nie ma co się martwić ale po 9 tak jak u mnie to nie ma co mieć złudzeń że będzie lepiej.

 

 

marcinekk a reklamowales to co BHR powiedzal ze masz czekac do 12 Miesaca ? bo fakt jak po 9 niest lipa to i ja w to nie wieze ze za kolejne 3 bedzie bajka....,

 

zaproponowano tobie korrekture czy jaka byla reakcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po koleji: po prawej stronie mam lipe a po lewej... cóż "słabo. Rrklamowalem i oczywiście odpowiedź jest taka: po 12 miesiącach możemy szczerze porozmawiać o efekcie końcowym. Nic więcej... To odpowiedź Bisangi bo szanowny konsultant Jan już nawet nie odpowiada na moje maile. Wiesz jak jest: za 3 miesiące powiedzą "To właśnie spodziewany efekt i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz na forum jakis temat ze zdjeciami ? warto taka dokumentacje zrobic a nawet trzeba. Jan wypial dupe i nie odpisuje bo wie co jest grane, Bisanga tak jak mowisz moze w ten sposob tlumaczyc ta fuszerke.

 

Lata przychodza murzynek sie starzeje, palce grubna, przez co zdolnosci manualne spadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... trudno się nie zgodzić. Mam kupę zdjęć i założę temat lada dzień. Nie mam złudzeń że takie forum jest właśnie po to żeby ludzi ostrzegac lub doradzać. Mógłbym powiedzieć trudno, zdążyło się,nie było mi dane... ale mam wiele prywatnych informacji o podobnych przebojach z BHR dlatego nie zamierzam tego tak zostawić jak zapewne zostawi mnie BHR. Tak na dobrą sprawę to efekt takiego zabiegu to kwestia opinii mojej albo Bisangi. Słowo przeciwko słowu prawda? Czy to można jakoś zmierzyć że np odroslo góra 40 procent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zapewne da sie to zmierzyc tymi programami co sie mierzy gestosc donoru itp, napewno takie cos ma dr Przybylski i chyba w Medmixie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż... trudno się nie zgodzić. Mam kupę zdjęć i założę temat lada dzień. Nie mam złudzeń że takie forum jest właśnie po to żeby ludzi ostrzegac lub doradzać. Mógłbym powiedzieć trudno, zdążyło się,nie było mi dane... ale mam wiele prywatnych informacji o podobnych przebojach z BHR dlatego nie zamierzam tego tak zostawić jak zapewne zostawi mnie BHR. Tak na dobrą sprawę to efekt takiego zabiegu to kwestia opinii mojej albo Bisangi. Słowo przeciwko słowu prawda? Czy to można jakoś zmierzyć że np odroslo góra 40 procent?

 

dobrym pomysłem byloby gdybys zalozyl osobny watek ze zdjeciami , opisem itd; mozna wtedy porownac do postepow u innych.

jesli masz informacje z innych stron internetowych o niepowodzeniu- podaj linki-nikt Ci wtedy nic nie zarzuci .

Na tą chwilę klinika BHR jest na liście polecanych , więc jesli masz jakiekolwiek informacje , które mogą pomoc innym w przyszlosci , moze warto się nimi podzielic?

robi sie tutaj balagan lekki- nie chce abys sie na mnie obrazil, zle zrozumiał - ale moze db pomysl to 1 historia 1 wątek

pozdrawiam i pomimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki- kazdy organizm jest inny , inaczej reaguje- moze po 11 miesiacu dostaniesz "kopa" hair shock ale w druga strone i nie bedziesz sie mogl ogarnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż... trudno się nie zgodzić. Mam kupę zdjęć i założę temat lada dzień. Nie mam złudzeń że takie forum jest właśnie po to żeby ludzi ostrzegac lub doradzać. Mógłbym powiedzieć trudno, zdążyło się,nie było mi dane... ale mam wiele prywatnych informacji o podobnych przebojach z BHR dlatego nie zamierzam tego tak zostawić jak zapewne zostawi mnie BHR. Tak na dobrą sprawę to efekt takiego zabiegu to kwestia opinii mojej albo Bisangi. Słowo przeciwko słowu prawda? Czy to można jakoś zmierzyć że np odroslo góra 40 procent?

cóż no może cię to pocieszy, ale czytałem jeden wątek o facecie co miał odrost dopiero właśnie w 11 miesiącu, akurat nie w BHR, ale w innej klinice więc jest jeszcze nadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki. Wiem że cuda się zdarzają ale sam wiesz że raczej rzadko. Nie mam wyjścia i przez te kolejne 3 miesiące muszę czekać żeby klinika nie miała już więcej argumentów typu _ za wcześnie na podsumowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Temat mozesz zalozyc juz teraz, po 3 miesiacach go podsumujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie bedzie ok

 

Ja miałem na wiekszy obszar 2000 graftów i jestem mega szczesliwy

 

Teraz zbieram kase na przód

 

w lutym minie rok od mojego zabiegu wiec podziele sie efektami[ostatni post pare miesiecy temu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie bedzie ok

 

Ja miałem na wiekszy obszar 2000 graftów i jestem mega szczesliwy

 

Teraz zbieram kase na przód

 

w lutym minie rok od mojego zabiegu wiec podziele sie efektami[ostatni post pare miesiecy temu]

 

tez w BHR robiłeś?

edit: widze ze tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie bedzie ok

 

Ja miałem na wiekszy obszar 2000 graftów i jestem mega szczesliwy

 

Teraz zbieram kase na przód

 

w lutym minie rok od mojego zabiegu wiec podziele sie efektami[ostatni post pare miesiecy temu]

 

Tylko że ja miałem 3200 gr na sam przód więc efekt powinien być ewidentny a tu lipa. Będzie dobrze?? Niby jakim sposobem. Jak mówisz że jesteś szczęśliwy to widzisz efekt a ja nie jestem szczęśliwy tylko wkurzony i na prawdę nie jestem jakim mazgajem i frustratem. Chciałem tylko uzyskać usługę na poziomie ceny jaka zapłaciłem i tyle. Nie wyszło więc powinni mi to naprawić, zwrócić kasę, sam już nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin weź załóż temat bo to jest dosyć intrygujące co piszesz o BHR, tym bardziej, że jest drogo a sami przestrzegają i nie tylko oni przed tańszymi tureckimi klinikami które robią praktycznie to samo, tylko może mniej dbając o donor.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...