free web hit counter Skocz do zawartości
amd

BHR Dr Bisanga FUE ~1600-1700 grafów pare dni temu :) update

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na wyniki dr. Koray-a a dr. Bisangi to raczej ten pierwszy jest lepszy i to chyba o wiele(przynjamniej mi sie lepiej podoba) a oni przestrzegają przed tureckimi klinikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przestrzegaja przed tureckimi tanimi klinikami ktore robia mechaniczne fue,a nie przed Korayem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestrzegaja przed tureckimi tanimi klinikami ktore robia mechaniczne fue,a nie przed Korayem

 

Napisałem ogólnie.

Koray pewnie miałby podobne ceny do Bisangi, Feriduniego itd.

Tylko, że ma klinikę w światowej stolicy transplantacji włosów - W Turcji, w samym Stambule jest chyba więcej klinik HT niż we wszystkich innych krajach świata razem wziętych.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taka mala ciekawostka : Koray ma te sama cene za graf co w BHR czy HDC pod warunkiem, ze zabiegi wykonuja panie O lub V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć.

Forum przeglądam już dosc długo, czytam co piszecie , jak dzielicie się swoimi historiami wiec czuje, ze powinienem chociaż trochę opowiedzieć o swojej.

We wrześniu tego roku byłem na konsultacji w Warszawie; najbardziej przeszkadzał mi ubytek na koronie głowy;

Doktor po zbadaniu zaproponował 1500-1800 grafów, przód tez mam lekko przerzedzony, ale na ta chwile nie jest to dla mnie problem, tym bardziej, ze doktor ocenil-za wcześnie na zabieg mam jeszcze dużo zdrowych włosów.

Umówiłem się na zabieg w styczniu 2018, ale zwolnił się termin październikowy ...

4 dni temu miałem przeszczep (jak ja nie lubię tego określenia ) W BHR.

Zabieg był przeprowadzony przez dr Bisange.

Całość trwała od ok g.11.30 do 20.30

Tak jak Ci którzy to przeszli-potwierdzam -najmniej przyjemną częścią zabiegu jest znieczulenie, a właściwie przyjęcie znieczulenia-cały tył głowy;

personel bardzo się starał aby było jak najmniej bólu- Panie były bardzo miłe i przeprowadziły ostrzyknięcie sprawnie

Jak się ogarnę to wrzucę zdjęcia.

 

Ps zastanawiam się nad nisim -fast-warto?

 

wrzuciłem zdjecia

0 dzien - to dzien operacji

1- jeden po operacji

2-dwa dni po operacji itd

zdjecia bede aktualizowal; przepraszam za salba jakosc szczeg. zdjec poczatkowych

 

https://www.dropbox.com/sh/jya7vpap6b8p ... j_aUa?dl=0

 

mała aktualizacja

16.11.2017 minęło 3 tygodnie

zdjecia z dzisiaj 18.11.2017

poleciało dosłownie kilka włosków 2 dni temu, ale bez tragedii;

mam nadzieje (a jest szansa) ze duzo wiecej nie poleci

zdjecia (te bardziej "czerwone") sa przy sztucznym osiwetleniu, te jasniejsze przy oknie.

podobno zaczerwienienia nie widac specjalnie- tak wychodzi przy sztucznym oswietleniu przy zdjeciach...

Zona mówi , że widac duzo "igiełek" przy skórze - nowe włosy, które się przebijają

 

https://www.dropbox.com/sh/jwo3i3jfsnzw ... v57-a?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tygdonie po HT to jeszcze nic. Raczej gdzieś ok. 4 tygodni zacznie wypadać porządnie i do końca, tak było u mnie. Te małe włoski to wszczepy tylko te co nie wyrosły, wzrost przeszepionych jest różny ja mam od małych dosłownie kropeczek, przez normalne po nienaturalnie długie (ze 2x dłuższe od moich włosów może nawet więcej). Wypadanie z tego co czytałem świadczy, że coś zaczyna się dziać, tam gdzie masz posiane i robi się miejsce na odrost więc to nic nieporządanego.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zona mówi , że widac duzo "igiełek" przy skórze - nowe włosy, które się przebijają

 

To raczej mało możliwe. Po trzech tygodniach cudów nie ma... Oby po 4 miesiącach coś się działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 tygdonie po HT to jeszcze nic. Raczej gdzieś ok. 4 tygodni zacznie wypadać porządnie i do końca, tak było u mnie. Te małe włoski to wszczepy tylko te co nie wyrosły, wzrost przeszepionych jest różny ja mam od małych dosłownie kropeczek, przez normalne po nienaturalnie długie (ze 2x dłuższe od moich włosów może nawet więcej). Wypadanie z tego co czytałem świadczy, że coś zaczyna się dziać, tam gdzie masz posiane i robi się miejsce na odrost więc to nic nieporządanego.

 

Wiem, ze wypadanie to standard ale chyba chcialbym wersje bez wypadania i odrostem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały update po 2 miesiacach- zdjecie na koncu pierwszego posta-zrobione z głową wystawioną do okna (oświetlenie naturalne) aby lepiej doswietlić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz to wrzuć zdjęcie z przed zabiegu.

Właśnie wysłałem info do Jana z prośba o foto ale jest na urlopie do 13.01, prawdopodobnie będę musiał tyle poczekać .

Ja znajdę coś z prywatnego archiwum to załączę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę edytować pierwszego posta wiec wrzucam tutaj:

zdjecia na dzien dzieisjszy- 3 miesiące po zabiegu

włosy moim zdaniem zagęszczają się i wreszcie zaczynają mieć długość jak reszta do okoła; głowa ma inny kształt;

przed zabiegiem włosy były krótkie , jaśniejsze i rosły tylko do pewnego momentu;

 

w sztucznym swietle przy bezposrednim oswietleniu skóra jeszcze świeci i bardziej widac "przeswity"

tył (donor) ładnie sie zagoił

zdjecia przy switele dziennym sa opisane- głowa ustawione przy szybie tak aby dokladnie oswietlic skalp;

ogolnie widze ze cos sie dzieje i z tygodnia na tydzien robi sie lepiej

 

https://www.dropbox.com/sh/98wlrffm79s9 ... LLJxa?dl=0

 

i obiecane zdjecia przed zabiegiem(dzięki uprzejmości Jana) :

https://www.dropbox.com/sh/2o4t8hbk0ssm ... Xu69a?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja 5 i 6 miesiac po zabiegu

- bardziej żółte zdjecia- to sztuczne oswietlenie halogenowe; swiatlo skierowane wprost na miejsce zabiegu.

-z jasną "koroną" zdjecia robione w swietle dziennym z glowa skierowana do okna

-najnaturalniej wyglada to na dworze bez doswietlania (zdjecia na dworze z kwietnia 2018);

co myslicie?

 

stan na 03.2018- 5 miesiąc po zabiegu

https://www.dropbox.com/sh/wc5mope8kez4 ... tsrza?dl=0

 

 

stan na 04.2018 -6 miesiąc po zabiegu

https://www.dropbox.com/sh/hrr5dih47nvu ... Wo09a?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty co myślisz ?

 

Moim zdaniem jest średnio . W skali od 1 do 5 to -3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty co myślisz ?

 

Moim zdaniem jest średnio . W skali od 1 do 5 to -3

 

sam nie wiem;

w zaleznosci od swiatla roznie to wyglada;

wczesniej wlosow praktycznie nie bylo teraz sa- chociaz na zdjeciach srednio to widac bo wlosy sa jeszcze cienkie; fryzjer wspominal , ze przy glowie wlosy sa juz grubsze a odrost na koncu jeszcze cienszy; 2-3 sciecia i bedzie widac bardziej-to jego slowa;

chyba za wczesnie na robienie szumu, skoro minelo raptem 6 miesiecy i wlosy dopiero/jeszcze wzrastaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 6 miesiacach mozna zaobserwowac pierwsze efekty, wiec jak na pierwsze efekty to chyba niezle? Do pelnego wzrostu zostalo kolejne pol roku, wiec ja bym sie nie stresowala na Twoim miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justyna dysponujecie tysiącami zdjęć zabiegów. Pokaż choć jedno które po 6 miesiącach dokumentuje " poczatek" a po 12 miesiącach jest WOW... nie znajdziecie mi takiego przypadku gdzie różnica jest wyraźna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko do końca ocenić te zdjęcia ale faktycznie szału nie ma. Oby za parę miesięcy się zagescilo. Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko do końca ocenić te zdjęcia ale faktycznie szału nie ma. Oby za parę miesięcy się zagescilo. Trzymam kciuki

Dokładnie.

Ciężko mi ocenić jako właścicielowi...

Wysyłałem foto do Jana oraz do bhr -na maila.

Czekam na oficjalna odpowiedz.

Rezultat jest dyskusyjny i jest dla mnie ważne co odpowie lekarz.

Bardzo cenie wiedzę , zaangażowanie i doświadczenie dr Bisangi;

Nie chciałem robić u kogoś innego; do zabiegu przymierzałem Sie od kilku lat.

Rezultat powinien być jednoznaczny niezależnie od źródła światła? Czy może się mylę ?

Cieszę się ze JustynaBHR zabrała głos-dziekuje:)

Wychodzę z założenia ze jakość doświadcza się nie bezpośrednio podczas zakupu ale podczas „serwisu” - nie ma znaczenia czy rozmawiamy o samochodzie czy o wizycie u lekarza ...

W dniu dzisiejszym zrobiłem jeszcze kilka zdjęć -jutro je wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do zabiegu przymierzałem Sie od kilku lat.

 

@marcinekk zobacz, autor tematu przymierzał się do HT kilka lat, a Ty chcesz żebym ja robił natychmiast, mimo że nie potrzebuję pilnie zrobić bo stan mam bardzo dobry i akceptowalny. Ja nie muszę HT robić natychmiast, ani w tym roku czy nawet nie w następnym, i mówiłem o tym wiele razy też.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymalem odpowiedz od Jana-dr Bisanga stwierdził , ze póki co nie ma obaw gdyż włosy na koronie często odrastają z opóźnieniem a rezultat zabiegu można ocenić po 12-15 miesiącach .

Wiec chyba nie pozostaje mi nic innego niż czekać i wierzyć ze bedzie bdb-dotychczas miałem takie podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez znaczenia czy to BHR czy każda inna klinika bo wszędzie podają żeby czekać rok ale... wiedza książkowa a praktyka nie zawsze idą w parze i z moich obserwacji wynika że im wcześniej jest dobry efekt tym po tym mistycznym roku jest jeszcze lepiej. Natomiast w sytuacji kiedy po 6 miesiącach jest lipa to naprawdę niech nikt ie oczekuje że po kolejnym okresie półrocznym wiele się zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To bez znaczenia czy to BHR czy każda inna klinika bo wszędzie podają żeby czekać rok ale... wiedza książkowa a praktyka nie zawsze idą w parze i z moich obserwacji wynika że im wcześniej jest dobry efekt tym po tym mistycznym roku jest jeszcze lepiej.

 

No właśnie moje obserwacje są inne. Zawsze warto poczekać dłużej. Sam musiałem czekać na pełny efekt sporo ponad rok.

Georgis też gdzieś pisał, że pełny odrost następuje po 12 miesiącach, a na koronie nawet po 16-tu. A on miał tych przeszczepów chyba za 4 jak nie więcej.

 

Z resztą pełny efekt to nie tylko pełny odrost, ale także normalizacja jakości włosów. Ja np miałem niektóre, pojedyncze włosy jak druty ze szczotki (takie twarde i zygzakowate), które unormowały się z czasem. U Xattica było podobnie i u wielu innych osób w sieci.

 

Także do 2 lat, jakość włosów może się jeszcze poprawiać. Generalnie paradoksalnie odrost był szybszy w gorszych klinikach (Kolasiński), co podejrzewam było związane z tym, że po prostu grafty są większe (zostawiają więcej tkanki), to i proces regeneracji jest szybszy. Oczywiście większe grafty są też rzadziej posadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij to jakimiś zdjęciami... Nie mówię w Twoim przypadku ale w jakimkolwiek innym. Zadaje 10 raz to samo pytanie: czy ktos mi pokaze relacje pozabiegowa która ewidentnie wskazuje na wyraźny progres w stosunku do efektu powiedzmy w 7 miesiącu a potem w np. 14tym?? Człowiek u siebie samego obserwuje wiele rzeczy i tak naprawdę nie wiadomo ile jest w tym realiów a ile efektu placebo. Najważniejsze jest jak to widzą inni i czy dostrzegają w przypadku takiego przeszczepu wlosow różnice między np 7 a 14 miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...