free web hit counter Skocz do zawartości
amd

BHR Dr Bisanga FUE ~1600-1700 grafów pare dni temu :) update

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Skąd Ci teraz wytrzasnę zdjęcia, jak ostatni zabieg miałem w 2013?

 

Piszę na podstawie własnych obserwacji i na podstawie tego co wskazali inni użytkownicy, których wymieniłem.

 

Z drugiej strony mogę ci jednak napisać, że o wiele trudniej dostrzec dogeszczenie niż odrost na łysej powierzchni.

Bo włosy trochę gęstsze trochę rzadsze, po prostu nie robią takiej różnicy by się rzucać w oczy.

Ja się zawsze przyglądałem pomiędzy wizytami u fryzjera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd Ci teraz wytrzasnę zdjęcia, jak ostatni zabieg miałem w 2013?

 

Piszę na podstawie własnych obserwacji i na podstawie tego co wskazali inni użytkownicy, których wymieniłem.

 

Z drugiej strony mogę ci jednak napisać, że o wiele trudniej dostrzec dogeszczenie niż odrost na łysej powierzchni.

Bo włosy trochę gęstsze trochę rzadsze, po prostu nie robią takiej różnicy by się rzucać w oczy.

Ja się zawsze przyglądałem pomiędzy wizytami u fryzjera.

 

dziekuje za cenne uwagi:)

zgodnie z obietnicą wrzucm zdjecia zrobione 2 dni temu;

w domu przy swietle dziennym; okno jakies 2m od czaszki

zdjecia wrzucone w nastepujący sposob- np 1 i 1a,1b- czyli zdjecie bez powiekszenia to 1 i powiekszenie to 1a; bez powiekszenia 2, powiekszenie 2b itd

https://www.dropbox.com/sh/ywouiuqsgstn ... _VVza?dl=0

 

dla przypomnienia w dniu poprzedzajacym zabiego wyglądało to tak:

https://www.dropbox.com/sh/btqhjfjd0yy1 ... x4M7a?dl=0

 

dodatkowo porownanie stanu po 6 miesiacach ze stanem w dniu zabiegu

https://www.dropbox.com/sh/a71gejpsavps ... v3Kqa?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałeś zależne od oświetlenia. Jednak w świetle dziennym nie mówiąc o słońcu prawdopodobnie jest to bardziej widoczne.

 

Nie ma szału na pewno a raczej jest co najwyżej średnio. Czekaj do tego roku , ale tak jak koledzy tu wspominali ,że różnica często jest praktycznie kosmetyczna Może w twoim przypadku będzie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałeś zależne od oświetlenia. Jednak w świetle dziennym nie mówiąc o słońcu prawdopodobnie jest to bardziej widoczne.

 

Nie ma szału na pewno a raczej jest co najwyżej średnio. Czekaj do tego roku , ale tak jak koledzy tu wspominali ,że różnica często jest praktycznie kosmetyczna Może w twoim przypadku będzie inaczej.

 

IMO z moich obserwacji najgorzej wyglada w sztucznym oświetleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem parę efektów po Ferdunim, jest według mnie mega przereklamowany. Nie wiem dlaczego tak go tutaj polecają. Czasami myślałem że oglądam prace Kolasińskiego a nie legendarnego Ferduniego.

 

Do obniżenia linii to może Dr Rafael Freitas?? robi mega linie włosów i gęsto. Cena chyba 3.5 euro za 1000 graftów, następne grafty to 2.5 euro.

 

 

Sam mam podobny problem. I też rozważam parę opcji w tym właśnie Freitasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do obniżenia linii to może Dr Rafael Freitas

 

A czy ten Freitas robi juszejpy i czy oferuje FUE bez golenia donoru ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koray to Turcja i też bez szału jeżeli chodzi o gęstość. BHR jak by nie patrzeć, ma kilka efektów z kobietami i robi ushejpy. Więc Belgia to nie jest taki też zły kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ???

 

To słabo bo BHR i Bisanga źle , Lupazula też , Koray słaba gęstość , Ferduini i tak i nie ... niemal kończy się lista w Europie.... jak żyć ?? :(

 

pociesze cię Stambuł, a przynajmniej jego część leży w Europie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania MM dlaczego odradzam Lupanzula "Medikemos" przeorany donor w dodatku nierownomiernie po tylko 1800 graftach, grafty wieloslosowe w blisko pierwszej linni co daje nienaturalny wyglad, slady w miejscy biorczym po wielu latach ktore nie znikaja i TOTALNA olewka ze strony klniki przy probie zglaszania problemu. Cos w stylu zrob, zaplac i wyper....j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo smutne... jak byłem na pierwszym zabiegu w i mieszkałem w hotelu Catalonia to jadł że mną śniadanie Francuz z opatrunkiem na głowie. Myślałem że też od BHR ale okazało się że właśnie od Lupanzuli. Mówił że już ma drugi zabieg a z pierwszego jest bardzo zadowolony. Z lekarzami jak z każdym specjalista od wszelakich usług jest tak że tyle samo osób chwali co gani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia postawienia na swoim, zarówno Lupanzula jak i inni robią gęsto jak klient jest odpowiednio "ucharakteryzowany" do stawiania na swoje, tutaj np. przykład dense packingu Lupanzuli https://www.youtube.com/watch?v=aLknyZ4mA2k.

Z reguły jest to podejście konserwatyne czyli robimy tyle, żeby na przyszłość w razie W też coś zostało w przypadku postępowania łysienia.

Ja płacę ja wymagam, proste jak 2 + 2.

 

Natomiast jeżeli chce się mieć tzw. dense packing kosztem ew. później zbraknięcia graftów w donorze na EW. pokrycie łysienia z tyłu głowy jak ktoś idzie na NW5-7 to wiem, że można bez problemu chirurga na to namówić.

Ja konsultowałem się ze sporą ilością klinik zagranicznych i zawsze jasno pisałem o tym, że temat transplantacji interesuje mnie od kilku lat, mam taką wizję nie inną, chcę zrobić dense packing i ma być to gęstość wyższa od standardowej "konserwatywnej" i zdaje sobie sprawę z tego, że może zabraknąć mi graftów jak za np. 15 lat wyłysiałbym z tyłu głowy.

Możecie mi wierzyć czy też nie, 95 % tych klinik odpisało, że jeżeli mam tego świadomość, że łysienie może czy też będzie postępować i może zabraknąć graftów, ale zdaje sobie z tego sprawę i chcę mimo wszystko zrobić gęściej "lepiej" według swojej wizji to nie będzie z tym problemu.

No, ale też nie ma się co oszukiwać, że 95 % klientów to są niewydeukowane w tym zakresie osobniki, które po prostu zdają się na konserwatywność chirurgów, dlatego też wtedy wychodzą linie w stylu Lotniskowca, gęstość zapałek w gównie itp, itd.

 

 

Dlatego nie piszcie bzdur, że nikt w Europie nie chce robić gęsto bo to jak pisałem kwestia dania do zrozumienia chirurgowi, że jak on nie chce pieniędzy, to inny chętnie je weźmie i zrobi tak jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mali nie myślałem o jakiejś mikropigmentacji w te kropki w donorze jeżeli Ci tak przeszkadzają ?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie piszcie bzdur, że nikt w Europie nie chce robić gęsto bo to jak pisałem kwestia dania do zrozumienia chirurgowi, że jak on nie chce pieniędzy, to inny chętnie je weźmie i zrobi tak jak trzeba.

 

Dokładnie. To tak samo jak ze zrobieniem juszejpa - też mi ludzie pier..lili yebane bzdury że nikt mi nie zrobi, a tu okazuje się że jednak zrobi, i to nawet w Europie.

 

 

No, ale też nie ma się co oszukiwać, że 95 % klientów to są niewydeukowane w tym zakresie osobniki, które po prostu zdają się na konserwatywność chirurgów, dlatego też wtedy wychodzą linie w stylu Lotniskowca, gęstość zapałek w gównie itp, itd.

 

Dokładnie tak to wygląda wszystko.

 

 

Ja płacę ja wymagam, proste jak 2 + 2.

 

Nie inaczej.

 

 

95 % tych klinik odpisało, że jeżeli mam tego świadomość, że łysienie może czy też będzie postępować i może zabraknąć graftów, ale zdaje sobie z tego sprawę i chcę mimo wszystko zrobić gęściej "lepiej" według swojej wizji to nie będzie z tym problemu.

 

A czy możesz mi powiedzieć które to kliniki są terrorystyczne i należą to tych k*rewskich pięciu procent ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...