free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też zabieg miał wykonać tylko Bisanga (tak samo mi odpowiedzieli) , a okazało się , że były momenty podczas robienia nakłuć przez tą całą Oquri czy jakoś tak.

 

Masz rację z korporacją, to dokładnie się stało z BHR - korpo-masówka.

 

I jak Ci poszła operacja ? Kiedy miałeś ? Byłeś zadowolony ? Jeśli jest tu gdzieś wątek o Twoim przeszczepie, chętnie przeczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zabieg miał wykonać tylko Bisanga (tak samo mi odpowiedzieli) , a okazało się , że były momenty podczas robienia nakłuć przez tą całą Oquri czy jakoś tak.

 

Masz rację z korporacją, to dokładnie się stało z BHR - korpo-masówka.

 

I jak Ci poszła operacja ? Kiedy miałeś ? Byłeś zadowolony ? Jeśli jest tu gdzieś wątek o Twoim przeszczepie, chętnie przeczytam.

Ramirez ma podobne doświadczenia z BHR co ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie też zabieg miał wykonać tylko Bisanga (tak samo mi odpowiedzieli) , a okazało się , że były momenty podczas robienia nakłuć przez tą całą Oquri czy jakoś tak.

 

Masz rację z korporacją, to dokładnie się stało z BHR - korpo-masówka.

 

I jak Ci poszła operacja ? Kiedy miałeś ? Byłeś zadowolony ? Jeśli jest tu gdzieś wątek o Twoim przeszczepie, chętnie przeczytam.

 

 

Wstawię foty do max dwóch miesięcy . Czy jestem zadowolony? Tak w 50 % czyli coś po drodze ktoś spierd.....

 

Ciężko pisać o klinice która jeszcze dwa lata wstecz była praktycznie bezbłędna i w której robiło się pierwszy zabieg z przyzwoitym efektem ( bez zarzutu) , a teraz z dnia na dzień coraz więcej osób z średnimi lub nieudanymi zabiegami.

 

Mam wrażenie , że klinika w tym momencie nie broni się pracą czyli cena/jakość tylko głupimy tekstami w stylu jaki już pewnie znasz w odpowiedziach JANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakokolwiek głupio nie brzmiałyby dla niektórych z Państwa nasze zapewnienia, podkreślam że klinika bierze pełną odpowiedzialność za zabieg i na pewno nie pozostawimy pacjenta bez opieki i pomocy z naszej strony o czym był wielokrotnie zapewniany. Bardzo prosimy pacjenta jednak o odczekanie 12 miesięcy ponieważ po tym okresie oceniamy rezultat zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakokolwiek głupio nie brzmiałyby dla niektórych z Państwa nasze zapewnienia, podkreślam że klinika bierze pełną odpowiedzialność za zabieg i na pewno nie pozostawimy pacjenta bez opieki i pomocy z naszej strony o czym był wielokrotnie zapewniany. Bardzo prosimy pacjenta jednak o odczekanie 12 miesięcy ponieważ po tym okresie oceniamy rezultat zabiegu.

 

Bardzo fajnie, ze jako konsultant kliniki zabrałeś głos na forum- trzeba także umieć rozmawiać na niewygodne tematy.

Dobrze mieć świadomość , ze po wszystkim, pacjent nie zostaje sam ze swoim problemem.

Temat jest emocjonujący -szczególne dla tych , którzy zabieg miel jakiś czas temu (np.Ramirez, marcinekk) a efekty są mniej niż zadowalające...

jak i dla tych którzy ostatnio u Was byli i czekają na efekty pozabiegowe

 

Jak mawiał Gucci- "jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekawy ten post bo na pewno nie ma odzwierciedlenia w korespondencji od konsultanta. Nie wiem jak marcinnek ale ja żadnych takich zapewnień nie dostałem.

 

Jedynie co to kompletne odwrócenie kota ogonem . Nie będę się powtarzał. Jak klinika ma problem z oceną efektów przy prawie 3000 gr w tym 2000 na koronę to niech odświeży własne archiwa bo pisanie w stylu w jakim otrzymywałem korespondencje jest lekceważące i próba zrzucenia winy na wszystko tylko nie na spadającą drastycznie jakość usług BHR .

 

To nie jest naprawa samochodu gdzie można ją powtarzać . Jesteście jedną z droższych klinik i nikt nie płaci Wam takich pieniędzy za efekt z polskiego podwórka !!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrymi chęciami to wiecie co jest wybrukowane... zobaczymy co postanowi Bisanga. Zawsze może powiedziec : twój efekt jest na miarę twoich możliwości. Nie wierzę żeby szedł w tak zaparte bo chyba z Polski już nikt by tam nie pojechał a zatroszczylbym się żeby i w innych językach poznali tą historię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem się póki co w jednej kwestii. Pytałem doktora w trakcie zabiegu jaka będzie gęstość. To on powiedział, że robi połowę tego co ma sie w donorze. Przykładowo jeśli po bokach mam 70 to będę miał 35. Jeśli jest inaczej to proszę to zdementować, a ja wtedy policzę sobie grafty na zakolach z linijką

 

Nie wiem czy nie pisałem gdzieś o tym tutaj na forum. Gdzie też miałem mieszane uczucia co do gęstości. I generalnie mam wrażenie, że wszystko tam owiane jest tajemnicą o czym wspominałem Janowi. Jak chce konkretne dane ile mam graftów na cm2? Jaka gęstość to jakoś tak nie bardzo otrzymuję informację na ten temat. Tzn otrzymałem. Taką jak każdy na tym forum. Ale jak to się ma do tego co mówił doktor? A chyba aż tak źle z moim angielskim nie jest, żeby zrozumieć, że "half" i "thitry-five" I rozmowa na konsultacjach z doktorem też jest specyficzna. Kolejny raz tam jestem a odnoszę wrażenie, że nie podchodzi profesjonalnie do tego. Parę razy usłyszałem, że jestem chory na punkcie moich włosów?

 

Jakbym chciał mieć 2cm czoło - to może bym to zrozumiał, ale bez przesady. W dodatku trzeba wszystko samemu mówić doktorowi. Nie ma tak, że doktor mnie oglądał i powie. Ok tu na zakolach jednak jest za niska gęstość i jak z frontu zejdą moje natywne włosy to cały przód będzie w średniej gęstości. Poprawimy Ci to.

 

Nie. Nie ma tak. Muszę samemu wszystko powiedzieć i wskazać. A też nie jestem sam lekarzem więc jestem w potrzasku pomiędzy posiadaniem zaufania do lekarza (bo wie lepiej) a posiadaniu wątpliwości. No, ale mówię sobie - człowiek przecież się zna. Jak idę do ortopedy to nie mówię mu jak ma mi kroić staw kolanowy.

 

Kolejna kwestia. Po zabiegu byłem na 3 konsultacjach. Na drugiej konsultacji doktór mówił, że starczy po 200 graftów na ubytek i na dokończenie zakola. A na ostatniej konsultacji we wrześniu byłem jeszcze raz i zmienił zdanie i powiedział, że po 100 graftów na ubytek i zakola. Przy czym moim zdaniem po 100 graftów to zdecydowanie za mało. Bo ubytek "przeszedł" przez cały pas w głąb, który mi robili. I tak samo zakole - może na samo "wyprostowanie" i domknięcie zakola by starczyło, ale tam też gęstość nie jest ok.

 

W styczniu jadę na dokończenie mojego ubytku z wypadku i dokończenie prawego zakola, by było bardziej symetryczne i domknięte. Zobaczymy jak tym razem to będzie. Liczę na to,

że zrobi to w 100% doktor Bisanga.

 

Wtedy napiszę ogólne wrażenia z kontaktu z kliniką BHR. Może na dniach też wrzucę zdjęcia w jakimś pełnym świetle sztucznym, bo wtedy da się zauważyć, że powinno być ciut gęściej. Nie mówię, że jest jakaś tragedia. Jeśli nie ma lampy nad moimi włosami to wygląda to bardzo fajnie, nawet ubytek się tak nie rzuca i linia niedokończonego zakola (bo włosy układam odpowiednio). Ale jak zobaczyłem zdjęcia z imprezy firmowej gdzie byłem w pełnym świetle. To widziałem różnice między czubkiem (moje natywne włosy, plus nowe grafty) a zakolami (tam już tylko nowe grafty). Ale wiecie - może jestem chory na punkcie moich włosów?

 

Dzisiaj też podesłałem do BHR zdjęcia z dni po wypadku z graftami. Żeby pokazać, że to nie jest tak, że ubytek jest na samym przodzie tylko dalej też. A teraz tego nie widać, bo moje natywne włosy odrosły tam. Ale kurde to chyba by można było sprawdzić jakąś lupą czy czymś. Bo widziałby nakłócia w których nie ma graftów.

 

W każdym razie nie chcę oceniać z góry. To powyższe to opisanie faktów jakie miały miejsce. Nic więcej. Nie twierdzę, że nie warto tam jechać. Natomiast warto, żeby każdy mógł to przeczytać i na tej podstawie świadomie dokonywać wyboru klinik.

 

Niałem też w głowie robienie gównoburzy i poruszenie ogólnej gęstości przeszczepu. Ale chyba chcę już po prostu mieć z głowy ten ubytek i zakole. A poza tym efekt jest na tyle zadowalający, że nie wiem czy wolałbym dogęścić koronę. A jeśli na koniec by mi zostało coś na przód - to wtedy sobie dogęścić.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd generalnie jak czytam takie teksty "usłyszałem że jestem chory na punkcie moich włosów" wypowiadane przez klinikę która egzystuje tylko dlatego że części ludziom nie odpowiada łysienie to mi ręce opadły. Gdyby nie ta "choroba" to Bisanga i cała gałąź medycyny pod tytułem HT by nie istniała! Po drugie ten przepływ informacji między klinikom a pacjentem jest faktycznie w BHR słaby. Jan odpowiada tylko na maile które są "proste" bo już na trudne pytania nie odpowiada wcale. Np. teoria o gęstości połowy donoru to jakaś kompletna paranoja. Przecież to nawet logiki nie trzyma, wystarczy popatrzyć na większość fryzur męskich i tam najważniejsza jest góra czyli obszar na którym łysiejemy! Na cholerę nam gęste włosy na karku.

Nerd powiedz dlaczego jedziesz do BHR kolejny raz? Czy będziesz miał ten zabieg po kosztach? Czytając twoje wypowiedzi stwierdzam że nie masz 100% satysfakcji w zabiegu. Nie lepiej jechać gdzieś indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg ma być robiony w ramach gwarancji. Choć nikt tego słowa nie użył to w każdym razie te poprawki mają być darmowe.

Stąd nazwa - poprawka.

 

Najbardziej mi zależy na pokryciu ubytku, który mam po zemdleniu i mojego prawego zakola. Bo raz, że wygląda na takie przerzedzone to jeszcze nie ma takiej linii jak trzeba. A jak niektórzy wiedzą i tak miałbym tę linię jeszcze gorzej. Bo pomiędzy 1 a 2 dniem tutaj pisałem, że wydaje mi się, że linia jest nie taka jak trzeba na prawym zakolu. I następnego dnia próbowałem się wykłócać. To doktor z trudem to chciał zmienić mówiąc, że dopisze to w moich aktach, że na własne życzenie. To w tym momencie się trochę spłoszyłem, bo cienka jest granica między swoją myślą a spojrzeniem kogoś z zewnątrz - i to lekarza. Koniec końców lekko mi to poprawili, ale nadal jak widać nie jest to tak jak powinno. I teraz mam pewność, że to ja powinienem wszystko chyba tam rozrysować jak chcę :/

 

Załączałem chyba gdzieś tutaj zdjęcie co chcę w styczniu poprawić. O, to:

https://www.dropbox.com/s/6mdszxwiwz98b ... 1.png?dl=0

 

Ale postaram się może w weekend naskrobać trochę w moim temacie. I dać jakoś lepiej oświetlone i wyraźne zdjęcia całego obszaru, ogólnie.

 

Czytając twoje wypowiedzi stwierdzam że nie masz 100% satysfakcji w zabiegu

I widzisz. Tu ciężko się wypowiedzieć, bo koniec końców jestem zadowolony, bo to co miałem przed zabiegiem to jakaś masakra. Teraz czuję się znacznie komfortowo. Natomiast pozostaje ta taka racjonalna część i analiza tego co zostało zrobione. To wydaje mi się, ze przód powinien być o zbliżonej gęstości co włosy z boku. Czyli jak mam 70 to 50 na spokojnie.

I to nie jest tak, że jestem jak to powiedziano "sick about my hairs". Tylko wydaje mi się, że bardzo obiektywni lecz profesjonalnie do tego podchodzę. Wiadomo, że mógłbym mieć coś z głową i rządać gęstości jak miałem za dzieciaka. Ale nie o to tu chodzi.

 

Poza tym nie wiem, ale chyba nawet na tym zdjęciu widać, że te pierwsze linie włosów nie są tak gęste jak powiedzmy hmm 1cm dalej od początku linii?

 

Tak na marginesie tutaj pod koniec tematu: viewtopic.php?f=23&t=2087&start=70

Kolega chyba ma podobnie?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli konkludując jednak coś z klinikom BHR jest nie tak. Nie wiem jaka to polityka robić ciągle poprawki zamiast zrobić zabieg porządnie za pierwszym razem (mówię tak bo widzę że nie jestem odosobnionym przypadkiem). Oczywiście ja mam daleko bardziej spieprzoną sprawę i poprawka sama w sobie mnie na pewno nie usatysfakcjonuje. Zmarnowali mi mnóstwo graftów a z nóg czy klatki nie mam ochoty ich wyciągać jeżdżąc do Indii. Co będzie zobaczymy, umówiony jestem na luty ale powiem szczerze że jakoś sceptycznie już do tej wizyty w BHR podchodzę. Pamiętam jak jechałem do Belgii z nadziejami na poprawę samopoczucia, potem czekanie i mega rozczarowanie. Teraz pojadę bardzo negatywnie nastawiony bo kto wie czy też Bisanga nie powie mi że jestem chory bo przecież wyglądam "good". Jak byłem w lipcu na kontroli to właśnie tak mi powiedział cytuję:" dla mnie na tym etapie jest bardzo dobrz"- a jak było w lipcu można zobaczyć na pierwszej stronie mojego posta. Jak ufać takiemu gościowi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich: Czy ktoś natknął się w necie na jakąś relację z przeszczepu włosów polegającego na zagęszczeniu tego co jest. Na zainplantowaniu włosów między te które są natywne?

Nie chodzi o robienie linii czy odbudowanie zakoli. Po prostu zrobienie z 30 graftów na cm/powiedzmy 45 graftów na cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do wszystkich: Czy ktoś natknął się w necie na jakąś relację z przeszczepu włosów polegającego na zagęszczeniu tego co jest. Na zainplantowaniu włosów między te które są natywne?

Nie chodzi o robienie linii czy odbudowanie zakoli. Po prostu zrobienie z 30 graftów na cm/powiedzmy 45 graftów na cm.

 

Widziałem takie przypadki, głównie kobiet, ale czasami też i mężczyzn słabiej łysiejących którzy dogęszczali przerzedzenia w głąb niedużych zakoli gdzie włosy jeszcze były ale przerzedzone, albo na czubku - choć rzadziej.

Chcesz zobaczyć rezultaty dogęszczania, to szukaj raczej zabiegów naprawczych łysiny w skali Ludwiga pierwszego ew. drugiego stadium - bo w takich przypadkach najwięcej relacji z dogęszczeń, a nie typowych HT u łysych gości z łysieniem w schemacie NW.

Jak będę przeglądał relacje i natknę się gdzieś na ciekawy zabieg polegający na dogęszczeniu to podrzucę Ci linki.

 

EDIT: W tym wątku pokazałem przykłady viewtopic.php?f=23&t=3332&start=20 , ale w necie znajdziesz oczywiście sporo więcej przypadków dogęszczeń.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem mały update. Zamieszczam zdjęcie mojej głowy rok (bez kilku dni) po zabiegu w BHR. Zabiegu nieudanym wedle mojej opinii ale nie tylko mojej zapewne. Za około miesiąc lecę do BHR do Brukseli na... no właśnie sam nie wiem na co. Z Janem nie gadam bo jego niekompetencja osiąga wartości graniczne, pisałem do Bisangi który widział moje zdjęcia ale on też nic mi nie powiedział. Moje pytanie do Was wszystkich czytających mój wątek: jak Wy rozmawialibyście z BHR i czego oczekiwali? No chyba że ktoś powie "stary masz zajebisty efekt, afro jakich mało". Czekam na opinie

Dodam tylko że włosy długość ok 1.5 cm i miejsce oraz światło to samo które na pierwszej stronie mojego posta

2025412700_rokpo.thumb.jpg.989f759c83159f5d9398dbba9511a022.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

faktycznie niewiele wyroslo tych graftow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony 3100 graftów to niewiele jak na taki obszar łysienia. Tutaj potrzeba minimum 5000.

Ja zrobiłem około 8500 graftów i tez szału nie ma. Tak to już jest z tymi ht

Wydaje mi się ze po Twoim przeszczepie, przyspieszyło Ci się wypadnięcie włosów natywnych i wydaje Ci się że gęstość słabsza. Mi też wypadły natywne i zostały tylko nowe przeszczepione.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby mi wypadły wszystkie natywne, choć wiem że taki będzie argument BHR. W rok by mi wypadło tyle włosów?? Stan który miałem przed zabiegiem bez większych zmian utrzymywał się kilka lat. Poza tym mówię tu od zawsze na tym forum: skoro jedziesz do "dobrej" kliniki, do gościa co niby się zna jak mało kto na HT to powinien tak gęsto sadzić żeby klient był zadowolony. Po drugie na zdjęciu jak sobie je przybliżysz to widać bardzo wiele cienkich włosów które na pewno nie są przeszczepionymi więc muszą być to moje natywne.

 

-- 09 sty 2018, 22:05 --

 

http://www.hairsite.com/hair-loss/liket ... -DESC.html

 

Czy ten gość miał więcej włosów niż ja przed zabiegiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę żeby mi wypadły wszystkie natywne, choć wiem że taki będzie argument BHR. W rok by mi wypadło tyle włosów?? Stan który miałem przed zabiegiem bez większych zmian utrzymywał się kilka lat. Poza tym mówię tu od zawsze na tym forum: skoro jedziesz do "dobrej" kliniki, do gościa co niby się zna jak mało kto na HT to powinien tak gęsto sadzić żeby klient był zadowolony. Po drugie na zdjęciu jak sobie je przybliżysz to widać bardzo wiele cienkich włosów które na pewno nie są przeszczepionymi więc muszą być to moje natywne.

 

-- 09 sty 2018, 22:05 --

 

http://www.hairsite.com/hair-loss/liket ... -DESC.html

 

Czy ten gość miał więcej włosów niż ja przed zabiegiem??

 

Zalezy w jaki sposob oceniasz lysienie. Przez te kilka lat co stan sie utrzymywal stosowales kuracje? Przez ostatni rok ta sama co wczesniej?

Jezeli stosowales przez te kilka lat do teraz kuracje i wczesniej trzymala Ci wlosy a teraz niby w rok wlosy swoje polecialy to malo prawdopodobne i ht niewypal. Natomiast jezeli opierasz sie na tym, ze stan Ci sie utrzymywal kilka lat bez kuracji i sadzisz, ze ostatni rok rowniez mial sie utrzymac to bedziesz w bledzie.. Ludzie w rok potrafia wylysiec z nw 2 do nw 5-6 i nie raz widzialem takie przypadki juz.

Osobiscie uwazam, ze na taki obszar potrzebowales 4000-5000 tys graftow, zeby efekt byl porzadny. Koray tyle proponuje w takich przypadkach i zobacz sobie efekty. HDC/BHR zaczeli sadzic rzadko i zle wyliczaja potrzebna ilosc graftow na dany obszar i z odrostem tez roznie bywa. Czyzby mieli coraz wiecej do czynienia z nw 5-6 i sie gubia? Z pustego to i Salomon nie naleje


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysienie oceniam w sposób taki jak każdy. Patrzę w lustro mowie: to mi nie odpowiada... na konsultacjach z Bisanga w Wawie pytałem czy efekt będzie dobry i czy będę mógł z tego zrobić jakąkolwiek fryzurę. Oczywiście miałem na myśli 2 operacje bo od razu Bisanga tak mi powiedział. Jak myślisz jaka fryzurę można zrobić z takich włosów poza obcieciem ich na 3mm a dodam że przy takiej długości włosów 50k miałbym w kieszeni. Tu nie ma o czym dyskutować. Gęstość jest żałosna i wina jest BHR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łysienie oceniam w sposób taki jak każdy. Patrzę w lustro mowie: to mi nie odpowiada... na konsultacjach z Bisanga w Wawie pytałem czy efekt będzie dobry i czy będę mógł z tego zrobić jakąkolwiek fryzurę. Oczywiście miałem na myśli 2 operacje bo od razu Bisanga tak mi powiedział. Jak myślisz jaka fryzurę można zrobić z takich włosów poza obcieciem ich na 3mm a dodam że przy takiej długości włosów 50k miałbym w kieszeni. Tu nie ma o czym dyskutować. Gęstość jest żałosna i wina jest BHR

 

Nie odpowiedziales na moje pytanie. Takze domyslam sie,ze kuracji nie stosowales i nie stosujesz. Stad podtrzymuje co napisalem wczesniej.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam: przed zabiegiem stosowalem proscar jakieś 8 miesięcy. Źle się czułem i bardzo przytyłem. Wcześniej przez ok 2 lata stosowalem minoxa ale też bez większych rezultatów. Teraz biorę biotyne, różne mazidła na głowę głównie finasteryd w żelu. Nie wiem jaki man on wpływ ale (subiektywne wrazenie) wydaje siebze natywne wlosy sa mocniejsze o grubsze. Widze to po obszarze korony a stosuje od 7 miesiecy na cala głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gęstość jest żałosna i wina jest BHR

 

Odrost jest dobry , zabieg udany a " wina " pacjenta , ponieważ pacjent miał nierealne oczekiwania .

Spójrz na swoje zdjęcia przed-zabiegowe i porównaj z fotką z 5-tego miesiąca . Sam możesz ocenić ile tych natywnych graftów zostało . Łysienie często przyspiesza po zabiegu i nie jesteś odosobnionym przypadkiem . Na taki obszar to i 6000 graftów może być mało - masz słabą wydajność donoru ( tylko 2,2 wł na gr ) . Jednym słowem nie masz podstaw do reklamacji w zakresie odrostu . Możesz jedynie próbować udowadniać , że uszkodzili Ci natywne grafty podczas zabiegu . Tylko nie wiem jak to zrobisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie pierdolenie to się zastanawiam czy nie jesteś adwokatem BHR. Doucz się kolego najpierw. Na zdjęciu na które się powolujesz z 5tego miesiąca faktycznie włosów mało ale nie zapominaj że natywne włosy też często wypadają po zabiegu ale też i dorastają. Tak miałem w miejscu wgłębienie po boku które też zobrazowalem. Muszę obiektywnie powiedziec że "zarosło"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...