free web hit counter Skocz do zawartości
serwus22

Przeszczep włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo pisze się tu o implantach włosów, a czy brał ktoś pod uwagę przeszczep włosów z własnych mieszków włosowych? Jako potencjalny klient szukam sposobu na poprawę jakości włosów i tak trafiłem na forum.. Trafiłem także na taki film : link -

, gdzie przedstawiony jest cały zabieg na przeszczep włosów. Co o tym sądzicie ? lepiej zdecydować się na przeszczep włosów czy skorzystać z implantów ? Oczywiście ostateczną decyzję podejmę po rozmowie z lekarzem ale więcej opinii także się przyda

 

-- 06 lis 2017, 8:56 --

 

mam zamiar wybrać się do kliniki Medical Esthetic po obejrzeniu tego filmu i poznaniu opinii o lekarzach. Na zdrowy rozum wolał bym aby przeszczepili mi własne włosy niż wszczepiali implanty, jeżeli chciałby ktoś poczytać więcej to tu jest strona kliniki http://www.chirurgiaestetyczna.pl . A może ktoś po prostu podzieli się informacją na temat kliniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sporo pisze się tu o implantach włosów, a czy brał ktoś pod uwagę przeszczep włosów z własnych mieszków włosowych?

 

mam zamiar wybrać się do kliniki Medical Esthetic po obejrzeniu tego filmu i poznaniu opinii o lekarzach.

 

A czytałeś w ogóle odpowiedni dział ''Leczenie chirurgiczne'' ? - Czy tylko wpadłeś tak na szybko zrobić reklamę kliniki ?

I z jakich mieszków włosowych ma być wykonany przeszczep jak nie ze swoich ? - Przecież z cudzych nie robią.

 

Jeśli nie jesteś naganiaczem tylko prawdziwym zainteresowanym szukającym pomocy, to zapraszam do lektury - dział ''Leczenie chirurgiczne'' i ogólnie forum.

 

Apropo polskich klinik, to nikt o zdrowych zmysłach z członków tego forum raczej nie robi przeszczepu włosów w polskich klinikach u polskich ''specjalistów'' - z jednego zasadniczego prostego powodu: bo polscy ''specjaliści'' od przeszczepu włosów są prawdopodobnie najgorszymi partaczami na świecie, a do tego w wielu przypadkach ich podejście do sprawy HT jak i do samego klienta/pacjenta pozostawia wiele do życzenia - tak już najdelikatniej mówiąc!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...