free web hit counter Skocz do zawartości
salvador

lnienie po ru??4 miesiąc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od lutego do dzisiaj stosuje Ru58841 dawka 0.230 grama na tydzien ...czy jest możliwe bym miał lnienie pprzez 4 miesiące?? odkąd stosuje Ru widze duży ubytek włosow na grzywce oraz linia minimalnie Się cofneła....mam dylemat bo niewiem co Sie dzieje ...czy jest ktoś w temacie ??Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo niestety ru od kane nie jest takim ru jakim by sie chcialo ,slaba czystosc i efektow nigdy nie bedziesz mial jakie powinny byc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem niesamowite linienie ciągle po RU od kan'a. Trwało dużo czasu pewnie z 3 -3.5 miesiąca, aż go nie odstawiłem na rzecz amerykańskiego RU w K&B solution. Tyle, że u mnie linienie na szczęście nie zmieniło mojego stanu na głowie, można by nawet rzec, że utrzymywało nawet do tej pory:)

Obecnie linienie wciąż mam, ale już dużo zmniejszone , mam nadzieję, że z czasem ustąpi całkowicie, chociaż z drugiej strony, jeżeli nie przekłada się to na stan głowy to może trwać, byle nie cofała się linia już i nie zmniejszyła gęstość na całym obszarze...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, toście mnie pocieszyli. Właśnie czekam na Ru od chińczyków i teraz nie wiem czy ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porazaka nie wiem co otym myslec ..jest lnienie ale pytanie czy cos odrosnie...jakby u kena byl taki shit to by chyba nikt nie zamowil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 2 tyg RU z USA w KB solution i żadnego zwiększonego linienia nie zauważyłem, wręcz przeciwnie. Wrzuciłem nawet zdjęcia do części prywatnej na których widać małe czarne włosy na zakolach - tak jakby miniaturyzacja zaczynała się odwracać w moim przypadku, mimo ze nie stosuje stymulatorów (tak wiem że używam AHK, ale wątpię żeby miał aż takie właściwości stymulujące, skoro ani minoxidil ani latanoprost nie dały mi odrostu żadnego w tych okolicach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec wlasnie mialem racje czystosc duza czystosc to podstawa zwiazku chemicznego slaba czystosc efekty jak widac , dlatego lepiej zaplacic czasem wiecej a miec dobry towar .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom jaką czystość ma RU które zamawiałeś?

Myślisz że lnienie może być kwestią pojazdu stosowanego do RU?

Jeszcze jedno zna ktoś jakieś laboratorium gdzie można sprawdzić, bo teraz sprowadzane jest RU od Kane (sam będę go używał) i myślałem nad sprawdzeniem, jaką czystość ma to RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od Kane coś w granicach +-99%

 

Z USA 99,8%

 

Sam tego nie sprawdzisz, to nie takie łatwe, że przychodzisz, dajesz do laboratorium i Ci sprawdzają, poza tym cena sprawdzenia całkowitego to cos w granicach 800-1000zł co najmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz zrobię będe leciał dalej na tym Ru...tylko pytanie jest jedno czy poprawi Się stan włosow.?..dziwne jest to że lece ponad 4 miesiecy a nie widzę zadnych odrostów....tylko jakis bezbarwny meszek ktory ciezko zobaczyc golym okiem...a to co wypadło podczas lnienia nie odrasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po RU teoretycznie nie będzie odrostu. On ma powstrzymać dalszy postęp.

 

Ja mam odrost przez to że mam kompleksową kurację, nie tylko i wyłącznie przez RU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ziom ale sluchaj moim problemem było to iz duzo włosow mialem fazie telogenowej....dlatego skoczylem na Ru by zatrzymało łysienie...także jak mowie miałem duzo włosow ale cienkich...a po 4 miesiacach Ru zrobiło mi ładny arm,agedon duzo wypadło...na grzywce mam meszek taki...pytanie wiec czy to co poleciało przez Ru odrosnie??bo jezeli tak to nic sie nie dzieje ale jak nie to kurwa załamka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie że RU pogorszyło stan wyjściowy?

W sumie też jestem ciekaw czy jest to możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest taka różnica między RU z USA, a od Chińczyków? I może być różnica wpływu na włosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czystosc zwiazku ma duze znaczenie w dzialaniu ,dlatego sa wlasnie normy fda usp i inne a ru z kane nie ma tego bo jak skoro lek nie jest rejestrowany !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czystośc faktycznie ma takie znaczenie ? 99% vs 99,8%

Dodajemy przeciez potem podjazd którego jest 20-50 razy więcej - on ma pewne nieczystości + niedokładność pomiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różne są opinie, według mnie czystość ma duże znaczenie, bo efektywność produktu rośnie parabolicznie wraz ze wzrostem czystości, poza tym nieczystości odpowiadają również za możliwe skutki uboczne.

 

Aczkolwiek 99% to jest dobra czystość, wiadomo że mieć lepiej z USA za cenę tylko 50$ wyższą, ale jak ktoś licz każdy grosz, to dla niego kupno od Kane'a jest dobrym rozwiązaniem.

 

Ale należy również pamiętać o odpowiednim pojeździe nie tylko sam użyty środek ma znaczenie, mi w standardowym zostawał bały osad na włosach, tak jakby duża część RU nie "siedziała" na skórze głowy tylko właśnie zatrzymywała się na włosach podczas wcierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam RU z Chin i wlasnie dostalem RU z USA Chinskie RU dosc intensywnie czuć "farbą" amerykanskie bez zapachu ,proszek jako proszek tez troche sie różni .Nie powinno tak byc przy załozeniu ze RU z CHIN I USA mają czystości w granicach 99%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU z USA tez czuć odrobinę farbą, tzn nie mam porównania z tym sprowadzanym od Kane'a ale czuję to na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam RU z USA i też nie zauważyłem żadnego linienia,wchłania się ekstra, mam kompleksową kurację


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak wiem że używam AHK, ale wątpię żeby miał aż takie właściwości stymulujące, skoro ani minoxidil ani latanoprost nie dały mi odrostu żadnego w tych okolicach

 

Zastanawiam się po co w takim razie zamawialiśmy to AHK jeśli ani za bardzo nie hamuje łysienia ani nie jest specjalnie dobrym stymulatorem. Ja to traktowałem jako nadzieję na odrost, a widzę ze tym ziom traktujesz to jako mało znaczący dodatek do kuracji. I to drogi dodatek, bo w granicach 100 zł/ miesiąc kuracji ( w przypadku ciut większych stężeń).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHK odwraca fibriozę przez co zwiększa moc innych stosowanych preparatów, to jest jego główna cecha i dlatego to stosuję, nigdy nie twierdziłem że AHK ma super właściwości stymulujące i nie w takim celu dorzucałem do kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawialismy po to ,bo 90% ,zwłaszcza młodszych ,które stosowało mocny bloker w połączeniu z ahk-cu min 5% na forum stopmpb raportowało dobre odrosty pozatym to jest temat linienia po ru


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...