free web hit counter Skocz do zawartości
matt3045

Alternatywa dla blokera

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

po 2 latach postanowilem odlozyc fina, mecza mnie wspomniane w temacie F uboki zwiazane z wybudzaniem, chcialbym zobaczyc czy to napewno wina Fina i czy ustapia, jednoczesnie chcialbym zrobic serie badan.

 

Zdaje sobie sprawe z ewentualnych konsekwencji braku blokera oraz wiem ze nie ma innej alternatywy poza terapia sterydowa tj Fin RU CB etc

 

1. Czy jest cos jeszcze co moglbym dorzucic (rynek pl i uk)

do ponizszego zestawu by miec pewnosc ze zrobilem co sie dalo, cos o czym zapomnialem albo nie doczytalem?

 

minox 5% 2 x ed

biotyna 5mg ed

cynk 15mg ed

dieta bogata w wit i mineraly oczywiscie jest

Nizoral lub inny szampon z keto

 

2. Czy jest warto stosowac Nizoral z innym na przemian np Dermena, czy moze sprobowac obu i wybrac lepszy?

 

3. Po jakim czasie od ldstawienia i jakie badania wykonac by stwierdzic czy 2 Fin nie namieszal, czy plodnosc jest ok etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatyw dla blokerów nie ma, jeśli chodzi o leczenie farmakologiczne łysienia androgenowego.

 

Nt odp. co do reszty pytań masz całe forum.

 

Cokolwiek byś nie dodał to leczenie łysienia androgenowego bez żadnego blokera jest gówno warte, a i nawet stosowanie minoxa bez blokera w dłuższej perspektywie, w przypadku dużej nadwrażliwości mieszków włosowych na androgeny może nawet zaszkodzić.

 

Także nie rób sobie jakiś sztucznych nadzieji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twierdzisz ze bez blokera stosowanie calej reszty mija sie z celem i nie na sensu?

 

Tak dokładnie właśnie uważam i twierdzę.

A czy np. leczenie androgenozależnego raka prostaty ma sens bez zbijania androgenów ? - NIE! i z łysieniem androgenowym jest tak samo, nie ma sensu leczenie łysienia androgenowego bez żadnego (choćby najsłabszego z najsłabszych) blokera.

 

No chyba że łysiejesz bardzo delikatnie i powoli i masz jeszcze stan bardzo dobry to witaminki i cała reszta może coś pomogą - przynajmniej chwilowo, w przeciwnym razie szkoda sobie dupy zawracać i pieniądze tracić na leczenie ''farmakologiczne'' bez w ogóle żadnego blokera. Oczywiście są tacy którzy nie stosują żadnej kompletnie żadnej chemii, a tylko ''leczą'' łysienie androgenowe chirurgicznie czyli robią przeszczepy włosów, - jednak w skrajnej większości przypadków przy zaawansowanym i agresywnym łysieniu mimo wykonania kilkukrotnie HT, mają i tak efekt zapałek wbitych w gówno i linie na pół czaszki. A gdy mają jeszcze na dodatek cienkie blond włosy to już nawet nie mają i ''takiego'' efektu, mimo że wydają dziesiątki, a nawet setki tysięcy nieraz na HT.

 

Jeśli masz dość mocne łysienie androgenowe to możesz sobie brać nawet wszystkie witaminki i minerały jakie tylko istnieją i to nawet w dużych dawkach (nie w takich jak są zwykle standaryzowane), używać szamponów jakich tylko chcesz i kiedy oraz ile razy chcesz - a to i tak gówno da.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować supla Natural Ru albo kupić składniki w nim zawarte osobno i przyjmować, wyjdzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Możesz spróbować supla Natural Ru albo kupić składniki w nim zawarte osobno i przyjmować, wyjdzie taniej.

 

Albo udać się do psychiatry i przestać pisać głupoty. Nie ma naturalnego Ru, tak samo jak nie ma naturalnego Finasterydu. Ile razy można to powtarzać ?

To są syntetyczne wynalazki, wymyślone przez człowieka. iPhone'y też nie rosną na drzewach (te naturalne )

 

Zdaje sobie sprawe z ewentualnych konsekwencji braku blokera oraz wiem ze nie ma innej alternatywy poza terapia sterydowa tj Fin RU CB etc

 

RU nie jest sterydem.

 

Możesz spróbować CB-03-01, stemoxidine, fluridil albo mix powyższych. Np CB + stemox albo stemox + fluridil.

 

Minoxidil nie ma sensu w leczeniu łysienia. Bo po pierwsze stymulowanie wzrostu włosów to nie to samo co zapobieganie ich miniaturyzacji, a po drugie na dłuższą metę jest co najmniej tak szkodliwy jak fin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum ambroziaka wszyscy sie spuszczaja nad tym "naturalnym" ru

 

Lion, stemoxydine tez nie ma sensu w takim razie skoro jest stymulatorem (chyba ze jako pojazd, ale od czasu jak nie mozna kupic juz taniego stemoxa od garniera, nie ma to wiekszego sensu).


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zaszkodzić nie zaszkodzi. A przynajmniej nie wali po sercu jak minox.

 

Poza tym minox nie ingeruje na żadnym poziomie w proces łysienia, działa niejako obok niego. Minox stymuluje nawet w pełni zdrowe mieszki.

 

Stemox w jakimś tam stopniu stara się zaś łagodzić skutki łysienia, podobnie jak wcześniej aminexil.

Dlatego uważam, że to lepszy wybór niż minox. Minox to raczej na poprawę jakości włosów (tych które jeszcze zostaną) niż na walkę z łysieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update: Okazalo sie ze to Minox powodowal u mnie plytki, zarywany sen. Teraz nakladam go tylko rano i po problemie.

 

Czy moglby ktos podpowiedziec jakie badania wykonac by zobaczyc ewentualny negatywny wplyw Fina na plodnosc, oraz czy robic je bedac na Finie czy odstawic, szukalem na forum ale nie moge sie doszukac, z braku czasu nie jestem w stanie wertowac tekstow godzinami:/ z gory dziekuje

 

pozdrawiam

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić Palmę Sabałową,

Wypadania włosów nie zatrzyma ale przynajmniej spowolni i pogrubi włosy.

Przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić Palmę Sabałową,

Wypadania włosów nie zatrzyma ale przynajmniej spowolni i pogrubi włosy.

Przynajmniej ja tak miałem.

 

Matt3045 zadaje pytanie jezeli nie masz pojecia to sie nie udzielaj odpowiadajac na cos zupelnie innego. Palme sobie mozesz stosowac,widac on chce utrzymac wlosy a nie bawic sie w placebo.

Matt3045 poszukaj w necie/zagranicznych forach odpowiedzi na to pytanie bo tutaj bedzie ciezko. Niby nie ma wiele wspolnego stosowanie fina z zapladnianiem ale sam bym sie obawial o to i bal zapladniac partnerke bedac na takich srodkach.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić Palmę Sabałową,

Wypadania włosów nie zatrzyma ale przynajmniej spowolni i pogrubi włosy.

Przynajmniej ja tak miałem.

 

Matt3045 zadaje pytanie jezeli nie masz pojecia to sie nie udzielaj odpowiadajac na cos zupelnie innego. Palme sobie mozesz stosowac,widac on chce utrzymac wlosy a nie bawic sie w placebo.

Matt3045 poszukaj w necie/zagranicznych forach odpowiedzi na to pytanie bo tutaj bedzie ciezko. Niby nie ma wiele wspolnego stosowanie fina z zapladnianiem ale sam bym sie obawial o to i bal zapladniac partnerke bedac na takich srodkach.

 

Informacja z ulotki fina:

"Nie stosować u kobiet i dzieci (ze względu na zdolność hamowania przemiany testosteronu w DHT, lek ten podawany kobietom w ciąży mógłby powodować zaburzenia rozwoju zewnętrznych narządów płciowych płodów męskich) (...)"

 

Z tego co wiem to wewnętrzne narządy płciowe kształtują się po 7 tygodniu ciąży. Zewnętrzne natomiast w 9-tym. Wytłumacz mi Angel (bo może jestem niedouczonym ignorantem) jak Fin do tego czasu miałby wpływać na ciążę ? Jedyną kwestią, która może (ale nie musi bo nie wszyscy mają skutki uboczne) być związana ze stosowaniem fina w momencie kiedy starasz się o dziecko to utrudnione zapłodnienie np. z powodu oligospermii.

 

Matt3045 - żeby sprawdzić czy fin obniża Twoją płodność powinieneś wykonać badanie spermy. Keep it simple

 

P.S. Może zrobimy ankietę coby koledze zabrać admina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić Palmę Sabałową,

Wypadania włosów nie zatrzyma ale przynajmniej spowolni i pogrubi włosy.

Przynajmniej ja tak miałem.

 

Matt3045 zadaje pytanie jezeli nie masz pojecia to sie nie udzielaj odpowiadajac na cos zupelnie innego. Palme sobie mozesz stosowac,widac on chce utrzymac wlosy a nie bawic sie w placebo.

Matt3045 poszukaj w necie/zagranicznych forach odpowiedzi na to pytanie bo tutaj bedzie ciezko. Niby nie ma wiele wspolnego stosowanie fina z zapladnianiem ale sam bym sie obawial o to i bal zapladniac partnerke bedac na takich srodkach.

 

Informacja z ulotki fina:

"Nie stosować u kobiet i dzieci (ze względu na zdolność hamowania przemiany testosteronu w DHT, lek ten podawany kobietom w ciąży mógłby powodować zaburzenia rozwoju zewnętrznych narządów płciowych płodów męskich) (...)"

 

Z tego co wiem to wewnętrzne narządy płciowe kształtują się po 7 tygodniu ciąży. Zewnętrzne natomiast w 9-tym. Wytłumacz mi Angel (bo może jestem niedouczonym ignorantem) jak Fin do tego czasu miałby wpływać na ciążę ? Jedyną kwestią, która może (ale nie musi bo nie wszyscy mają skutki uboczne) być związana ze stosowaniem fina w momencie kiedy starasz się o dziecko to utrudnione zapłodnienie np. z powodu oligospermii.

 

Matt3045 - żeby sprawdzić czy fin obniża Twoją płodność powinieneś wykonać badanie spermy. Keep it simple

 

P.S. Może zrobimy ankietę coby koledze zabrać admina?

 

Latwo Ci pisac, bo to nie Ty bedziesz zapladnial swoja kobiete bedac na finie/ducie. Badania wskazuja na to, ze wplywu stosowanie w/w lekow na zaplodnienie nie ma ( o ile do zaplodnienia dojdzie , tak jak wspominasz). Natomiast latwo w necie byc kozakiem i opierac sie na kilku przypadkach, w ktorych ktos bedac na finice czy ducie postanowil zaplodnic kobiete. Z potomstwem nie ma zartow, chcemy wyeliminowac kazde,najmniejsze prawdopodobienstwo problemu z plodem. Jego zdrowie jest najwazniejsze, wiec moim zdaniem wiele jeszcze w kwestii fina musi minac , zeby ludzie bez mrugniecia okiem starali sie o dzieci bedac na takich srodkach.

 

P.S. Nie jestem adminem tylko moderatorem. Jezeli ludziom sie cos nie podoba robcie sobie ankiety, z checia oddam Ci tego moda jezeli tak bardzo Ci na tym zalezy, czlonkowie forum tak zdecyduja(oni mnie wybrali i jestem dla nich, oni tez moga mnie usunac, nie mam nic przeciwko)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Latwo Ci pisac, bo to nie Ty bedziesz zapladnial swoja kobiete bedac na finie/ducie. Badania wskazuja na to, ze wplywu stosowanie w/w lekow na zaplodnienie nie ma ( o ile do zaplodnienia dojdzie , tak jak wspominasz). Natomiast latwo w necie byc kozakiem i opierac sie na kilku przypadkach, w ktorych ktos bedac na finice czy ducie postanowil zaplodnic kobiete. Z potomstwem nie ma zartow, chcemy wyeliminowac kazde,najmniejsze prawdopodobienstwo problemu z plodem. Jego zdrowie jest najwazniejsze, wiec moim zdaniem wiele jeszcze w kwestii fina musi minac , zeby ludzie bez mrugniecia okiem starali sie o dzieci bedac na takich srodkach.

 

P.S. Nie jestem adminem tylko moderatorem. Jezeli ludziom sie cos nie podoba robcie sobie ankiety, z checia oddam Ci tego moda jezeli tak bardzo Ci na tym zalezy, czlonkowie forum tak zdecyduja(oni mnie wybrali i jestem dla nich, oni tez moga mnie usunac, nie mam nic przeciwko)

 

Szanowny kolego,

Jedyne na czym mi zależy to żeby osoby wyróżnione w jakikolwiek sposób na tym forum doradzały w sposób merytoryczny. Ty pouczasz kolesia żeby się nie udzielał na forum jak się nie zna, po czym nie odpowiadasz na pytanie autora, a w dodatku straszysz go finem. Nie czujesz kurjozum tej sytuacji? W dodatku obrażasz mnie(prawdopodobnie z powodu braku argumentów - to jest taki typowy mechanizm obronny) mimo, że napisałem jak to wygląda od strony medycznej.

Powiem szczerze, że nie podoba mi się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Latwo Ci pisac, bo to nie Ty bedziesz zapladnial swoja kobiete bedac na finie/ducie. Badania wskazuja na to, ze wplywu stosowanie w/w lekow na zaplodnienie nie ma ( o ile do zaplodnienia dojdzie , tak jak wspominasz). Natomiast latwo w necie byc kozakiem i opierac sie na kilku przypadkach, w ktorych ktos bedac na finice czy ducie postanowil zaplodnic kobiete. Z potomstwem nie ma zartow, chcemy wyeliminowac kazde,najmniejsze prawdopodobienstwo problemu z plodem. Jego zdrowie jest najwazniejsze, wiec moim zdaniem wiele jeszcze w kwestii fina musi minac , zeby ludzie bez mrugniecia okiem starali sie o dzieci bedac na takich srodkach.

 

P.S. Nie jestem adminem tylko moderatorem. Jezeli ludziom sie cos nie podoba robcie sobie ankiety, z checia oddam Ci tego moda jezeli tak bardzo Ci na tym zalezy, czlonkowie forum tak zdecyduja(oni mnie wybrali i jestem dla nich, oni tez moga mnie usunac, nie mam nic przeciwko)

 

Szanowny kolego,

Jedyne na czym mi zależy to żeby osoby wyróżnione w jakikolwiek sposób na tym forum doradzały w sposób merytoryczny. Ty pouczasz kolesia żeby się nie udzielał na forum jak się nie zna, po czym nie odpowiadasz na pytanie autora, a w dodatku straszysz go finem. Nie czujesz kurjozum tej sytuacji? W dodatku obrażasz mnie(prawdopodobnie z powodu braku argumentów - to jest taki typowy mechanizm obronny) mimo, że napisałem jak to wygląda od strony medycznej.

Powiem szczerze, że nie podoba mi się to.

 

Ktos stosuje fina a inny poleca mu palme jako zamiennik. Inni pozniej beda to czytac i brac na powaznie ze palma rownie dobra jak fin wiec nie wiem co sie tu moze nie podobac.

W ktorym miejscu niby obrazam? Jestes chyba strasznie delikatny jezeli widzisz jakakolwiek obraze w mojej wypowiedzi.

To ze nie potrafie mu zagwarantowac 100% satysfakcjonujacej odpowiedzi na jego pytanie tylko radze w takim przypadku jezeli chodzi o zakladaniu rodziny doczytac na innych forach/sprawdzic badania to co w tym zlego? Sam wspomagam sie innymi forami jezeli nawet jest cos tutaj dla potwierdzenia badz zobaczenia jakie sa przypadki na swiecie.

Nie wiem kim trzeba byc,zeby opierac sie na jednej odpowiedzi uzytkownika badz admina. Kazdy jest czlowiekiem i popelnia bledy. Przykro mi ze sie cos nie podoba. Mi sie tez wiele rzeczy nie podoba,ale takie jest zycie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...