free web hit counter Skocz do zawartości
kubas782

Dr. Maral - 26 lat - 12.12.17 - 4100 graftów.

Rekomendowane odpowiedzi

Radziłbym ostrożność z wyciskaniem tego gówna. Widziałem na jakimś zagranicznym forum że gość tak sobie to dowyciskał że mu się jakaś konkretna infekcja zrobiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one się robią przy samej skórze, twarde, jak się je lekko ruszy to pękają. Po czym mi się to goi w 1 noc i nie ma śladu. Dzisiaj np. z takiego wyszedł mi zaraz włos i tak sobie został nowy W linku, który zarzuciłem pisze, że to nowe włoski, które mają ciężko się przebić to powodują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda. Ale jak jest za głęboko ten włos a jego że tak powiem właściciel wydusza to na siłę to wtedy można sobie zaszkodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na silę nie, ale jak już widać jak jest biały to delikatnie przydusić i pęka bez problemu a robią się wszędzie nie ma reguły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że forum wróciło, a ja wracam z kolejną aktualizacją, tym razem 2,5 miesiąca po. Boki znowu zgoliłem, bo rosną jak szalone, nawet u fryzjera przyciąłem nożyczkami górę W sumie nie było za bardzo co, ale zawsze to jakiś przebiśnieg

 

Zdjęcie robione 2,5 miesiąca po zabiegu. Teraz tylko czekać i czekać. Zobaczymy co z tego wyrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko - jak wygląda sprawa z braniem duta w momencie, kiedy za parę miesięcy chcemy starać się o dziecko z lubą? Osobiście wolałbym nie kombinować i czekać co odrośnie po HT, ale ciekawi mnie jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w sytuacji jeśli chcesz się starać o dziecko to dut/fin odpada. Lepiej nie ryzykować, zdrowie dziecka najważniejsze.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tą chwilę dalej bez większych rewelacji

Często w miejscu biorczym czuję mrowienie, jakby się coś tam ruszało, ale odrost póki co nie rusza.

Za 5 dni będzie 3 miesiące od przeszczepu. Niech już to się zacznie dziać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem już się zaczęło dziać, wygląda lepiej niż było to napewno


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak to wygląda na niecałe 3 miesiące po. Światło dzienne, myślę, że dobra jakość. Co sądzicie?

Chyba coś pomału zaczyna rosnąć, bo sporo mam takich włosków na 1, może 2mm. Jeszcze nawet ich na zdjęciu nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś prosił o przód - równo po 3 miesiącach w końcu mogłem jakieś zdjęcie zrobić, żeby było coś widać

 

Dodatkowo wrzucam zdjęcie z góry na 3 miesiące po - chyba jest progres

 

Nie wiem czemu, ale na komputerze zdjęcie wyszło jakieś prześwietlone, a na telefonie wszystko widać super - może kwestia monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać i wydaje mi się, że jak na 3msc to jest bardzo dobrze


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no fajnie robi sie powoli kupuj żel do włosów bo na wakację juz możesz myślę śmiało potrzebować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to się będzie rozwijać. Mam nadzieję, że do lipca coś już będzie widać fajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale na chwilę obecną chyba wygląda to podobnie do stanu z przed zabiegu. Może linia jest lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3,5 miesiąca po, zaczyna się coś dziać

Przez ostatnie 2 tygodnie nawet już znajomi w pracy zaczęli zwracać uwagę, że coś inaczej wyglądam i więcej włosów mam.

Według mnie wyglądam już lepiej jak przed wyjazdem, gorzej już nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 4 miechy po. Zakola zaczynają naprawdę ładnie zarastać, ale za grzywką dalej jest słabo. Widzę trochę włosków tam małych, pytanie czy odrośnie chociaż tak jak na zakolach. Linia z przodu wygląda już całkiem fajnie, bez wstydu :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 4 miesiąc to wygląda to naprawde dobrze. Jakaś kuracja leci? Coś planujesz? Co do linii to się nie przejmujczawsze tak jest,że ona się robi gęsta pierwsza, to za nią się zagęści później. Będzie mega efekt


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z chemii nie biorę, będziemy się z moją o bobo starać chyba w najbliższym czasie. Wolałem dać sobie spokój.

Biorę loxon 5%, msm 2x dziennie i vitapil. Włosy rosną jak porąbane na tej mieszance. Boki muszę co 2 tygodnie skracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tak pamiętam, wspominałeś o dziecku. Będzie dobrze, już wygląda to imponująco powodzenia z włosami i ze staraniami


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na Twój wątek i widzę, że u Ciebie największy progres był między 4, a 6 miesiącem. Z tym, ze Ty miałeś sporo włosów na przodzie, a mi tylko sam kawałek przodu został, na zakolach miałem zero. Zakola naprawdę fajnie zaczynają wyglądać.

U mnie cudów nie będzie, mam za duży zakres łysienia, będę na bank potrzebować 2 zabiegu w przyszłości.

Mam tylko nadzieję, że zarośnie trochę za zakolami tam gdzie było najmocniej sadzone

 

Poza tym górę trzymam w ryzach na max 2 cm póki co. Ścinam co chwilę nożyczkami "nadmiar".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...