free web hit counter Skocz do zawartości
Alion

PTD-DBM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ty tak na poważnie z tymi gównami z wyborczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie spoko, fajnie że coś się dzieje.

 

Tym niemniej osoby które są na forum i w temacie dłużej (mam na myśli 5 lat +) podchodzą z dystansem do takich nowinek, bo pojawiało się ich mnóstwo, a problem ciągle nierozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty wyglądają na więcej niż dobre. Problem jest tylko taki, że od odkrycia do wprowadzenia na rynek mijają długie lata.

 

i7acDGQeOJpNjL-PrUqFGSR6s9Wa_mqASFVrv35pqskGpn8sZA6UvEt-ZPO4eZSxHRP16HJ6pOKRzslfBUPVQRCC7KToHJ3njgg=s0-rw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Zorientowałem się jak wygląda sprawa syntezy PTD-DBM u nas w kraju. Polskie laboratorium jest w stanie wyprodukować peptyd o czystości 95% w cenie 1700 USD za 1 gram (ewentualne kolejne zamówienia byłyby tańsze). Przy potrzebnych 20mg peptydu miesięczny koszt leczenia wynosiłby nie więcej niż 130zł.

- Trwałość peptydu w formie proszku to ok. 2-3 lata.

- Po rozpuszczeniu peptydu w roztworze etanolu, wody i glikolu należałoby go przetrzymywać w zamrażarce, ze względu na to, że nie wiadomo, czy byłby stabilny w tej formie. Można by więc przygotowywać sobie porcje lekarstwa co np. tydzień na każdy dzień i pakować je do zamrażarki.

- Czas jaki laboratorium potrzebowałoby na syntezę peptydu to ok. 2 tygodnie.

Zakup 1 grama dla pojedynczej osoby byłby dużym kosztem, jednak przy zakupie grupowy (np. co najmniej 10 osób) cena wydaje się w zasięgu. Byłby ktoś zainteresowany takim rozwiązaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wysyłka ma już do mnie dotrzeć, a ja nie mam dermastampu to mam pytanie jaki kupić? Bo zupełnie nie wiem na jakie parametry patrzeć i jak to sie używa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie, czy ktoś chce moje PTD kupić, jednak nie będę się bawił.

Byłem chwile napalony, ale mi przeszło

Cena taka sama ja w novozyrze jak ktoś chętny to priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dermastampa polecam dermapen - zdaje się bardziej higieniczny. Mam dermapen marki Dr. Pen, ciekawe urządzenie, nakłuwanie lekko dyskomfortowe, ale nic specjalnego - wyrwanie włoska z nosa jest 1000x bardziej bolesne

Urządzenie dorwiesz na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...