free web hit counter Skocz do zawartości
johnp557799

Dr Emrah Cinik Istanbul 2700/Grudzien 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli celować w poziom dr Ferudiniego? Nie ukrywam, że 20.000 euro to troche dużo i raczej w tym roku nie uda mi się tego odłożyć

Ciekawi mnie to iż tańsze kliniki mogą to zepsuć kiedy oglądam ich prace na podobnych przypadkach i tam nic złego się nie stało...

Nie chce wyjść na dusigrosza, ale oprócz wydatków na włosy mam też sporo innych i wolałbym zrobić to za 10.000 niź 20.000 euro...

 

Co do chemii typu fin. Nie chce tego brać bo raz, że i tak skończy się na przeszczepie, a dwa z czasem jego efekt słabnie i tylko złudna nadzieja. Z tego co wiem to mój ojciec dostał fina, ale nie ze względu na włosy, a coś z prostatą chyba i faktycznie w jego przypadku jest odrost włosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu sie nie musisz tlumaczyc na co przeznaczasz swoje pieniadze.

Moim zdaniem zasada jest prosta jesli wydasz na topowa klinike i nadal bedziesz normalnie zyc, nie popadniesz w dlugi, ktore bedziesz musial splacac latami. To stac cie. Jesli jednak musisz ciulac na to przez kilka lat lub wydac wszystkie swoje oszczednosci z kilku lat to cie nie stac. To tak samo jak z samochodem. Mozesz mieszkac cale zycie u starych i po wielu latach kupic na miernym etacie kupic sobie dobra fure. Czy cie na nia stac? Raczej nie. To samo z zabiegiem.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli celować w poziom dr Ferudiniego? Nie ukrywam, że 20.000 euro to troche dużo i raczej w tym roku nie uda mi się tego odłożyć

Ciekawi mnie to iż tańsze kliniki mogą to zepsuć kiedy oglądam ich prace na podobnych przypadkach i tam nic złego się nie stało...

Nie chce wyjść na dusigrosza, ale oprócz wydatków na włosy mam też sporo innych i wolałbym zrobić to za 10.000 niź 20.000 euro...

 

Co do chemii typu fin. Nie chce tego brać bo raz, że i tak skończy się na przeszczepie, a dwa z czasem jego efekt słabnie i tylko złudna nadzieja. Z tego co wiem to mój ojciec dostał fina, ale nie ze względu na włosy, a coś z prostatą chyba i faktycznie w jego przypadku jest odrost włosa.

 

Wejdz sobie na fora US i poczytaj relacje osob ktore biora fina od 15 lat i finasteride nadal trzyma efekt , kazdy innaczej sobie radzi z finem , jednemu efekty zaczna sie sypac po 7 lat a drugi przez 20 lat brania nadal bedzie mial fajne wlosy jak na swoje ,,mozliwosci genetyczne'' . HT to nie jest czesto rozwiazanie problemu lysienia tylko danie sobie kilku lat z wlosami , potem znowu idzie lysienie dalej, fina sie bierze zeby ze slabych zminiaturyzowanych wlosow zrobic grube i zdrowe wlosy ale tez zeby proces lysienia nie zniszczyl ci efektu przeszczepu za kilka lat. Bardziej bym szedl w strone stwierdzenia ,ze przeszczep bez brania chemii to zludna nadzieja . Kazdy lekarz od HT zawsze sie pyta czy sie bierze chemie i zazwyczaj zaleca branie po przeszczepie. Oczywiscie sa sprzedawcy snów ktorzy maja gdzies czy za kilka lat nie bedziesz wygladal karykaturalnie bez brania chemi po HT.

 

Pamietaj tez ze gestosc twojego donoru mimo ze nie ,,lysieje'' tez sie pogarsza z wiekiem i bedzie to szczegolnie widoczne w strefie gdzie ten donor przeszczeepisz za powiedzmy 10,15 lat, po prostu z biegiem lat przeszczepione wlosy beda slabsze i wygladaly mniej gesto wiec to jest kolejny powod dla ktorego po HT sie zaleca branie powiedzmy mikro dawek fina np .0,25mg dziennie. Jak widzisz HT to nie jest taka bajka jak sie tutaj neiktorym wydaje i wymaga to troche planowania,poswiecenia i podjecia decyzji na dlugie lata. U ciebie 6000graftow to jest minimum zeby to jakos wygladalo na tym obszarze co na zdjeciach widac bo zadatki masz na NW6...... kiedys tam , jak to sie potoczy to czas pokaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest kolejny powod dla ktorego po HT sie zaleca branie powiedzmy mikro dawek fina np .0,25mg dziennie.

 

A kto niby zaleca takie śmieszne dawki brać? - chyba tylko łysole na tych forach w trosce o fiuta, bo nawet FDA nie zaleca takiej dawki tylko ten 1 mg.

 

A kolegi i tak pewnie nie przekonasz do fina, skoro od początku mówił, że fin trucizna.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbować moge tylko jeśli pojawią się skutki uboczne to odrazu idzie w odstawke.

 

Panowie po przemyśleniach i analizie tego co napisaliście doszedłem do wniosku, że zrobie 2 zabiegi. W pierwszym przód, ale bez krycia zakoli. Poprostu linia taka jak jest i na to przeznaczamy 3500 graftów. Oczywiście tak gęsto jakby tam nic nie było i trzeba to pokryć. Drugi zabieg po roku na reszte. Grafty które zostaną do dyspozycji + z brody i ciała gdzie nie ukrywam mam troche tego. Podejrzewam, że na upartego wystarczyłyby włosy właśnie z ciała ;D

 

Jeśli 5000 graftów wystarczy to będzie dobrze. Nie oczekuje mega gęstości. Byle nie było tych cholernych prześwitów i wyglądało w miare. Przód zrobie w tej lepszej klinice np Feriduniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Panowie,

 

Wrzucam fotki po dlugiej przerwie. To co sie troche zmienilo do ostatniego razu to tekstura przeszczepionych wlosow. Po przeszczepie byly sztywe i w dotku roznily sie od pozostalych. Ta zmiana jest na plus bo latwiej stylizowac wlosy z pomoca produktow.

 

Udanych wakacji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogloby byc lepiej, ale tez efekt przeszczepu moglby byc gorszy.

Ogolna ocena 4 moze 4+.

Wlosy czy ich brak nie jest juz moim kompleksem i to chyba najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o linię czy odrost bo bynajmniej na tym zdjęciu odrost wygląda elegancko tylko ta linia trochę do dupy ale to już moja prywatna opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dalem 4 za linie.

Linia jest typowo "Ciniko'wa" tzn. wszyscy na jedno kopyto. Na chwile obecna linia jest do zaakceptowania i specjalnie mi nie przeszkadza ale w perspektywnie 3 lat bede szukal kliniki ktora to poprawi i dopracuje skronie.

Mysle ze wszytkie grafty byly traktowane i posadzone nalezycie, wiec nie mam zastrzezen do odrostow.

Jezeli ktos sie wybiera do Cinika to dobrze zeby mial pomysl na linie. Ja nie mialem wiec nie moge winic Cinika ze zrobil po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 1 kwietniu u Cinika i jestem zadowolony już teraz a zabieg wykonywały jego dziewczyny nie on sam. Wstaję z rana i patrzę w lustro i już nie jestem wkurwiony, że bez kija to nie podchodź. Inne życie dla mnie choć jakbym wstawił zdjęcie to ktoś by się zaraz o jakieś bzdury przypierdolił. Ja jestem zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam gruba skore, wiec za bardzo sie nie przejmuje tym co inni pisza. przed zabiegiem nie spogladalem w lustro unikalem zdjec etc.

teraz lubie siebie i to sie liczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajnie. O to chodzi w tym wszystkim. A jak dasz zdjęcia to zaraz o zapałkach, głównie, linii z dupy itp. Miarą efektu jest lustro i własne postrzeganie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I fajnie. O to chodzi w tym wszystkim.

 

Zgadza się, o to właśnie chodzi.

 

 

A jak dasz zdjęcia to zaraz o zapałkach, głównie, linii z dupy itp.

 

Mnie tam nigdy nikt jakoś nie mówił nic o zapałkach w gównie i linii z dupy, ale były znacznie gorsze, ekstremalnie rażące i całkowicie nieakceptowalne wypowiedzi na tym forum w stosunku do mnie.

 

 

Miarą efektu jest lustro i własne postrzeganie

 

Szkoda tylko, że te kurwy zmierzłe skurwysyny lekarze, świńskie ryje, terrorystyczne pomioty (różnej maści i wiary), i gnoje kurewskie, nie biorą tego pod uwagę, i terroryzują człowieka - czego jestem przykładem i żywym dowodem, bo terroryzowali mnie, i chcieli abym miał życie zjebane, te kurwy kurewskie.

A o lustrze, to mówiłem już dawno, że w dupie mam skurwieli lekarzy, wszelkich skurwieli z tego forum, oraz różnych innych skurwieli i ich zdanie o mnie. A do pełni szczęścia wystarczył by mi bunkier i to jak najdalej z dala od wszelkiego istnienia żywych organizmów zwanych ludźmi, karabin maszynowy największego kalibru, włosy, linia bez żadnej recesji i lustro. A i jeszcze kosmetyki do włosów, w tym farba ''Blacker than the blackest tar''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że te kurwy zmierzłe skurwysyny lekarze, świńskie ryje, terrorystyczne pomioty (różnej maści i wiary), i gnoje kurewskie, nie biorą tego pod uwagę, i terroryzują człowieka - czego jestem przykładem i żywym dowodem, bo terroryzowali mnie, i chcieli abym miał życie zjebane, te kurwy kurewskie.

A o lustrze, to mówiłem już dawno, że w dupie mam skurwieli lekarzy, wszelkich skurwieli z tego forum, oraz różnych innych skurwieli i ich zdanie o mnie. A do pełni szczęścia wystarczył by mi bunkier i to jak najdalej z dala od wszelkiego istnienia żywych organizmów zwanych ludźmi, karabin maszynowy największego kalibru, włosy, linia bez żadnej recesji i lustro. A i jeszcze kosmetyki do włosów, w tym farba ''Blacker than the blackest tar''.

 

czy Ty opisales swoja historie i wrzuciles fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno. Dawno też usunąłem mój osobisty cały długi wątek z działu ''opowiedz swoją historię''.

 

A na największym międzynarodowym forum, swego czasu, wątek mój miał grubo ponad 100.000 wyświetleń w kilka miesięcy, i także był bardzo długi.

 

W chwili obecnej nie ma tu już mojego wątku, ani żadnych moich postów na żadnych zagranicznych forach (częściowo to efekt przypadku, częściowo moja wola), ale niegdyś (jeszcze nie aż tak dawno) nawet pisali o mnie często, np. tutaj: https://www.hairlosscure2020.com/brief- ... july-2016/

 

- ''— HLT forum member “antydhtor” started an extremely interesting thread with a great title in March, and he updates it regularly. I only noticed the thread in June.'' -

 

Pisali także ludzie z całego świata do mnie.

 

 

Serio chcesz zobaczyć efekty mojego leczenia łysienia...? A nie będziesz bluzgał na mnie...? z resztą mam to w dupie, tak samo jak wszystkich wcześniejszych skurwieli, którzy tu coś do mnie pluli.

 

Masz tu kilka fotek, jak już tak bardzo chcesz zobaczyć. Te fotki były kiedyś na tym forum (i nie tylko na tym) w moim osobistym temacie w dziale ''opowiedz swoją historię'', bo aktualizowałem swój wątek, oraz dokumentowałem moje leczenie łysienia.

Cztery ostatnie fotki jak były w moim temacie pokazywały progres leczenia na obszarze juszejpa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek ty naprawdę wyglądasz jak Indianin, ale na zakolach trochę to rzadko wygląda - jeżeli to w ogóle zakolami można nazwać, linia wygląda jak narysowana fajnie się odznacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie bluzgam, ja zwracam uwage. wg mnie masz duzo dobrego do powiedzenia ale forma nie zawsze mi odpowiada

 

kto to robil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antek ty naprawdę wyglądasz jak Indianin, ale na zakolach trochę to rzadko wygląda

 

Dlatego właśnie HT na ten obszar - DP z największą możliwą gęstością do zrobienia na całym tym obszarze (nie tylko na krawędzi linii). A linia ma być poprowadzona jak sam narysuję i wykonana bez imitacji nawet najmniejszych oznak recesji.

 

 

- jeżeli to w ogóle zakolami można nazwać,

 

 

Nazywaj jak chcesz - zakolami, temopral recession itd. ale de-facto jest to odrost (te wypierdki włosowe) uzyskany w skutek kuracji czyli leczeniem farmakologicznym.

 

 

linia wygląda jak narysowana fajnie się odznacza.

 

 

Bo to jest narysowana linia, sam ją sobie co jakiś czas rysuję dla lepszego samopoczucia. A odznacza się głównie tylko na dwóch ostatnich zdjęciach, które są z marca 2016 roku i zostały wykonane zaraz po farbowaniu.

 

 

forma nie zawsze mi odpowiada

 

Przybieram formę wypowiedzi, jaką świat i ludzie w okół oczekują ode mnie i wymagają, a także wymuszają. Innymi słowy dostosowuję się do potrzeb innych ludzi - aż taki dobry człowiek jestem.

 

 

kto to robil?

 

 

Nikt tego nie robił. To efekt leczenia farmakologicznego - tak, dokładnie tak, - aż taki dobry odrost miałem i mam na kuracji. A HT nigdy w życiu nie miałem. Nigdy nie robiłem jeszcze żadnego przeszczepu włosów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antek ty naprawdę wyglądasz jak Indianin, ale na zakolach trochę to rzadko wygląda

 

Dlatego właśnie HT na ten obszar - DP z największą możliwą gęstością do zrobienia na całym tym obszarze (nie tylko na krawędzi linii). A linia ma być poprowadzona jak sam narysuję i wykonana bez imitacji nawet najmniejszych oznak recesji.

 

 

- jeżeli to w ogóle zakolami można nazwać,

 

 

Nazywaj jak chcesz - zakolami, temopral recession itd. ale de-facto jest to odrost (te wypierdki włosowe) uzyskany w skutek kuracji czyli leczeniem farmakologicznym.

 

 

linia wygląda jak narysowana fajnie się odznacza.

 

 

Bo to jest narysowana linia, sam ją sobie co jakiś czas rysuję dla lepszego samopoczucia. A odznacza się głównie tylko na dwóch ostatnich zdjęciach, które są z marca 2016 roku i zostały wykonane zaraz po farbowaniu.

 

 

forma nie zawsze mi odpowiada

 

Przybieram formę wypowiedzi, jaką świat i ludzie w okół oczekują ode mnie i wymagają, a także wymuszają. Innymi słowy dostosowuję się do potrzeb innych ludzi - aż taki dobry człowiek jestem.

 

 

kto to robil?

 

 

Nikt tego nie robił. To efekt leczenia farmakologicznego - tak, dokładnie tak, - aż taki dobry odrost miałem i mam na kuracji. A HT nigdy w życiu nie miałem. Nigdy nie robiłem jeszcze żadnego przeszczepu włosów.

 

 

Mógłbyś podać leki które się składają na twoją kurację?

Oraz jakie skutki uboczne wywołują? Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już dawno. Dawno też usunąłem mój osobisty cały długi wątek z działu ''opowiedz swoją historię''.

 

A na największym międzynarodowym forum, swego czasu, wątek mój miał grubo ponad 100.000 wyświetleń w kilka miesięcy, i także był bardzo długi.

 

W chwili obecnej nie ma tu już mojego wątku, ani żadnych moich postów na żadnych zagranicznych forach (częściowo to efekt przypadku, częściowo moja wola), ale niegdyś (jeszcze nie aż tak dawno) nawet pisali o mnie często, np. tutaj: https://www.hairlosscure2020.com/brief- ... july-2016/

 

- ''— HLT forum member “antydhtor” started an extremely interesting thread with a great title in March, and he updates it regularly. I only noticed the thread in June.'' -

 

Pisali także ludzie z całego świata do mnie.

 

 

Serio chcesz zobaczyć efekty mojego leczenia łysienia...? A nie będziesz bluzgał na mnie...? z resztą mam to w dupie, tak samo jak wszystkich wcześniejszych skurwieli, którzy tu coś do mnie pluli.

 

Masz tu kilka fotek, jak już tak bardzo chcesz zobaczyć. Te fotki były kiedyś na tym forum (i nie tylko na tym) w moim osobistym temacie w dziale ''opowiedz swoją historię'', bo aktualizowałem swój wątek, oraz dokumentowałem moje leczenie łysienia.

Cztery ostatnie fotki jak były w moim temacie pokazywały progres leczenia na obszarze juszejpa.

wow niezły efekt jak to możliwe ze włosy wyrosły Ci tam gdzie ich normalnie bys nie miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś podać leki które się składają na twoją kurację?

 

Jak dobrze pamiętam, to pytałeś mnie już o to kiedyś w moim osobistym wątku, a ja szczegółowo opisałem listę leków które biorę, dawki, pory i częstotliwości przyjmowania, oraz uboki.

 

I co, nawet jak wypiszę to wszystko, to myślisz, że wystarczy Ci odwagi i psychiki do tego... - to nie jest dla każdego, a ponad to gdybyś chciał skorzystać z możliwości tych medykamentów, to już wtedy byś skorzystał, i teraz nie pytał mnie po raz wtórny po kilku latach o to samo.

Poza tym, nie mam zamiaru mówić tego samego ciągle każdemu z osobna, ale naturalnie wybór jest Twój, Twoje zdrowie i Twoje życie. Ja nikomu nie polecam i nie namawiam aby naśladować mnie, ale i nikomu tego nie zabraniam, bo jestem normalny, a każdy człowiek rodzi się wolny i to jest jego sprawa co ze sobą robi - co nawet powiedział prezydent Meksyku legalizując narkotyki.

 

Przez chwilę myślałem, aby napisać, że na moją kurację składają się żelki z allegro z biotyną, CB, zix i mix, oraz, że ten zix kastruje najlepiej, bo właśnie po nim zacząłem tracić czucie we fiucie - i pewnie ludzie dla których tzw. zix działa jak antyandrogen i którym to ''blokują DHT'', kupili by to , oraz, że CB dało mi zatrzymanie procesu łysienia.

 

 

Moja kuracja składa się w zasadzie z doborowej mieszanki najlepszych specjalnie wyselekcjonowanych sprawdzonych leków, czyli jest to:

 

Fin (oczywiście 5 mg ED), dut, octan cyproteronu, estradiol, minoxidil (także pod postacią tabletek), oraz w mojej kuracji przewinęła się też kiedyś goserelina a właściwie jej octan. Oczywiście oprócz tabletek stosowałem też wcierki zewnętrzne z większości wymienionych tu leków.

 

 

Oraz jakie skutki uboczne wywołują? Z góry dziękuję

 

 

Wszystkie skutki uboczne są wypisane w ulotkach tych wszystkich leków, oraz w necie w bazie leków, w kartach charakterystyki produktów leczniczych, jak i ogólnie w necie, także możesz sobie poczytać.

 

Nie będę natomiast pisał tu swojej historii, bo nie chcę aby ten wątek zamienił się w mój.

 

 

wow niezły efekt jak to możliwe ze włosy wyrosły Ci tam gdzie ich normalnie bys nie miał?

 

 

Nic wielce nadzwyczajnego, czasami się tak dzieje przy stosowaniu takich leków, choć u mnie wyjątkowo okazale i spektakularnie na tym obszarze. Poza tym to nie jest tak, że włosy na tym obszarze zupełnie nie istnieją i zostały jakimś cudem stworzone (bo gdyby tak było to miał bym tam gęstość jak na całej głowie, oraz fazę wzrostu włosów na tym obszarze jak na całej głowie, i nie potrzebował bym HT) tylko były tam od zawsze, lecz bardzo zminiaturyzowane oraz pod postacią meszku, czy nawet samych cebulek w skórze. Stosowane leki sprzyjają boostowaniu ich wzrostu i wydłużaniu ich fazy wzrostu. Jednak nie są to pełnowartościowe normalne włosy, z normalną fazą wzrostu, z normalną średnicą itd.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez fina i minoxidyl pomagal przez kilka lat. jednal skora z czasm byla bardzo podrazniona i przestalem wcierac.

fina jakos wchodzi w interakcje a testem na przerost prostaty (family history) wiec przestalem brac. po odstawieniu duzo wlosow wypadlo wiec zdecydowalem sie na przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po przeszczepie wróciłeś na finasteryd czy nie?


Aktualna kuracja:

- Finasteryd 1mg (Finahit)

- Hairvity

- Dermena Men (szampon)

- Zoxin Med (szampon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...