free web hit counter Skocz do zawartości
johnp557799

Dr Emrah Cinik Istanbul 2700/Grudzien 2017

Rekomendowane odpowiedzi

nie. chialbym ale tak jak pisalem z uwagi na nowotwor prostaty w rodzinie robie badania PSA a finasteryd jaos wplywa na ten test.

 

czasmi stosuje na noc olej kokosowy ktory fajnie nawilza skalp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fina jakos wchodzi w interakcje a testem na przerost prostaty

 

Nie jakoś, tylko powoduje niejako przekłamanie testu PSA, dlatego przed braniem fina zalecane jest oznaczenie wartości stanu stacjonarnego PSA. I nie jest to test na przerost (BPH), tylko na raka prostaty PCa. - a to wielka różnica.

 

Lecz mechanizm jest prosty: branie fina/duta zapobiega przerostowi prostaty a idąc dalej rakowi prostaty, właściwie to eliminuje ryzyko raka prostaty, a jeśli nawet nie w 100%, to zmniejsza je prawie że do zera. Także nie wiem w czym problem. A fakty takie, że bez fina/duta ryzyko zarówno przerostu jak i raka prostaty o wiele większe. Poza tym przyjacielu, jakby Ci już wykryli kiedyś tego raka prostaty, to i tak był by to wyrok - albo kastracja (przynajmniej chemiczna), albo śmierć, a przed śmiercią spora męczarnia (miałem takiego w rodzinie co nie chciał leczyć ani przerostu ani zaś raka prostaty - powód oczywiście czystko psychiczny - uboki seksualne). Także moim skromnym zdaniem lepiej brać fina/duta, leczyć łysienie, a przy tym mieć profilaktykę przed przerostem i rakiem prostaty, ale ofc to każdego wybór.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do konca tak to jest jak opisales moj drogi kolego.

 

przerost a nowtor to cos innego. wiekoszosc z nas doswiadczy przerostu prostaty wiec bez rodzinnej historii z nowotworem prostaaty branie fina ma sens (profilaktyczne). ja mam 30% wieksze ryzyko wystapienia nowotworu, wiec robic regularnie PSA testy. Rak prostaty bez przerzutow jest do opanowanie na dlugie lata, problem tym ze szybko sie rozprzestrzenia do kosci i jak juz sie rozplenie to nie ma dobrch rokowan.

 

gdy znajda inny marker na prostate to chetne wroce do fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że rak prostaty jest wysoce androgenozależny, więc jak już wykryją to będzie tak jak powiedziałem. A zanim jest wykryty rak, to u tych pacjentów jest zazwyczaj diagnozowany przerost nawet na lata wcześniej przed rakiem.

 

Rób jak uważasz. W każdym razie przy raku prostaty dostaniesz wybór którego przy łysieniu nie dają skurwiele.

Dlatego modlę się do Boga, Jezusa Chrystusa, Pana Naszego Wszechmogącego o raka prostaty dla mnie, aby skurwiele dali mi wybór i zapisywali androcur, i przestali mnie terroryzować.

 

A jeszcze mam takie jedno pytanie skoro kolega twierdzi, że nie do końca tak jest jak mówię.

 

Czy zna kolega choć jeden przypadek w skali świata, że kastrat (wykastrowany w młodym/stosunkowo średnim wieku - a nie dopiero jak już tego raka miał i 60-70 lat) albo transgender MTF dostał raka prostaty, albo chociaż przerost ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem 1 kwietniu u Cinika i jestem zadowolony już teraz a zabieg wykonywały jego dziewczyny nie on sam. Wstaję z rana i patrzę w lustro i już nie jestem wkurwiony, że bez kija to nie podchodź. Inne życie dla mnie choć jakbym wstawił zdjęcie to ktoś by się zaraz o jakieś bzdury przypierdolił. Ja jestem zadowolony!

Jeśli byles w kwietniu i juz teraz masz zadowalający efekt to tym bardziej chciał bym zobaczyć ten progres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej nic nie wstawiam, nie mam zamiaru prowadzić tu relacji.

 

-- 26 lip 2019, 17:37 --

 

sorry johnp557799, że się wciąłem w Twój wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey antydhtor, moj Ty slodziaku!

wiesz, ze Cie bardzo kocham wiec ladnie odpisze. nie konsulowalem sie z Korayem. mysle o poprawie lini bo to nie wyszlo najlepiej Cinikowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam Feriduni... jak doktor Koray zrobi koledze dzióbek to nie będzie nawet innego takiego w łorginale u żadnego ciula

 

A co tam u Cinik'a zawalili, przecież na foto nie wygląda źle jak na robotę tych budżetowych partaczy ?

 

A widzę, że kolega już od początku nie był do końca zadowolony z linii, i coś sam nawet mówił, że u Cinik'a robią linię każdemu na jedno kopyto

 

Czy mógłby kolega objaśnić na czym to ''jedno kopyto'' polega ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep wlosow to specyficzna kombinacja medycyny i sztuki. By uzyskac efekty dobry dla oka nalezy uwzglednic rase, ksztal czachy, historie lysienia (zdjecia z przeszlosci), rodzaj wlosow, etc. Nie wystarczy posadzic graftow. Jest szereg czynnikow kore musza byc uwzglednione. Cinik i jego zespol posadzili grafty na mojej glowie. Efekt, jak juz wczesniej wspomnialem, oceniam na 4+.

 

Teraz jak mam wypelnione miejsca ubytkow widze niedoskonalosci. Ja akurat mam tylko pojedyncze multi-grafty i to nie na przodzie, ktore sa niezauwazalne dla niewtajemniczonych. Wydaje mi sie ze przeszczepione grafty nie zostaly posadzone pod optymalnym katem i teraz trudniej o stylizacje bez srodkow wspomagajacych (zele, pasty).

Dodatkowo, o ile nie mam nic przeciwko zaakolom odpowiednim dla wieku, to w moim przypadku projekt hairline (i skronie ktorych nie robil) nie zostaly przemyslany.

 

Dlatego rozwazam obnizenie lini o kilka mm (moze 0.5 cm) i dopracowanie zaakoli (hairline + skronie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
By uzyskac efekty dobry dla oka nalezy uwzglednic rase, ksztal czachy, historie lysienia (zdjecia z przeszlosci), rodzaj wlosow, etc.

 

I kolega myśli, że u mnie uwzględnią nową rasę, brak łysienia, i nowy rodzaj włosów ?

 

A o płci jeszcze kolega zapomniał, że trzeba uwzględnić

 

 

Wydaje mi sie ze przeszczepione grafty nie zostaly posadzone pod optymalnym katem i teraz trudniej o stylizacje bez srodkow wspomagajacych (zele, pasty).

 

Tak. Kąt jest bardzo ważny, też przywiązuje do tego szczególną wagę, rozmawiałem nt temat z kliniką, i Dr. Baubac po szczegółowej analizie moich zdjęć ocenił, że kąty wzrostu u mnie są więcej niż satysfakcjonujące aby obsadzić obszar juszejpa tak aby przeszczepione włosy rosły lekko w tył i na boki.

 

 

o ile nie mam nic przeciwko zaakolom odpowiednim dla wieku, to w moim przypadku projekt hairline (i skronie ktorych nie robil) nie zostaly przemyslany.

 

A ja myślę, że wiek ma gówno do zakoli.

 

viewtopic.php?f=21&t=3336

 

 

...Dlatego rozwazam obnizenie lini o kilka mm (moze 0.5 cm) i dopracowanie zaakoli (hairline + skronie).

 

 

Rozumiem, bo też jestem perfekcjonistą. Zatem powodzenia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalem o Dr. Baubac - poczytam.

 

Dziwne jakbyś słyszał na tym forum polskim...

 

 

Czy on lepiej robi od Feriduni'ego?

 

 

Nie wiem czy lepiej, ale na pewno dobrze - w końcu stara szkoła Mistrza świata we FUE Dr. Antonio'ego Alvi'ego Armani'ego. I jest to w tej chwili główny lekarz w centrali kliniki Alvi Armani w Beverly Hills.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega nie odpowiedział mi na moje pytanie:

 

By uzyskac efekty dobry dla oka nalezy uwzglednic rase, ksztal czachy, historie lysienia (zdjecia z przeszlosci), rodzaj wlosow, etc.

 

I kolega myśli, że u mnie uwzględnią nową rasę, brak łysienia, i nowy rodzaj włosów ?

 

Zatem jak kolega myśli ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uwzglednia.

wydaje mi sie ze przed kazdy lekarz/klinika zaleca/wymaga by zrezygnowac z medykamentow przed przeszczepem

te najlpesze osrodki to moze i biora pod uwage inne czynniki ale i tak robia po swojemu bazujac na wczesniejszym doswiadczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. to tak samo jak każdemu chujowi na tym forum wydawało się , że żaden lekarz mi tego nie zrobi.

 

A do zabiegu HT jest tylko zalecane odstawienie minoxidilu, i to tylko po to aby nadmiernie nie krwawić.

 

I żaden lekarz od HT nie będzie mi rządził czy i jak mam się kastrować.

 

I teraz ja będę wybrzydzał w klinikach. A ponad to ja mogę stawiać ultimatum.

Po drugie, a jak niby rozpoznają moją stara rasę, jak naćpam się MTII jak nikt na świecie... ?

 

I chyba nie wiesz czym są dolary amerykańskie - zielony baksy


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się truł ile tylko będę chciał, bo jestem już Amerykaninem, i mogę sobie brać co tylko chcę, kupować/sprowadzać na własny użytek!. Wykastrować też się mogę jeśli tylko uznam to za stosowne potrzebne i lepsze dla mnie. I są na tym świecie lekarze, którzy też przeprowadzą taki zabieg na życzenie klienta, tak jak jednemu z HLT.

 

 

A skoro Ci się tak wszystko dobrze wydaje, to jak Ci się wydaje, czy na jeszcze sporo mocniejszej kuracji niż byłem 2-3 lata temu, to wszystko na obszarze juszejpa te wszystkie wypierdki, stałyby się normalnymi włosami?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...