free web hit counter Skocz do zawartości
nocnypaz

Najlepsza klinika/chirurg HT

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tutaj powinieneś dodać że jednak ta rasa ma trochę grubsze włosy niż typowy polak

 

Zgadza się, dlatego poszło tam TYLKO nieco ponad 3kgr (w tym 200 specjalnie wyselekcjonowanych dodatkowo dla polepszenia efektu na linii) a nie np 5-6 czy więcej kgr - jakby musiało być w przypadku blondyna z cieniutkimi włosami, myslę jednak że też było by to wykonalne w przypadku Polaka, tylko kosztem znacznie większej ilości graftow, a tę i tak można by wydobyć z donoru plus ew nawet z BHT.

 

Poza tym długość włosów na górze dobrze maskuje ew prześwity i słabszą gęstość niż u niego w naturze, oraz bardzo podbija wizualnie ten mega efekt. I myślę, że jego fryzura po HT nie jest przypadkowa.

 

-- 14 lut 2019, 1:35 --

 

https://hassonandwong.com/patient-testimonial-videos/

Przecież to aż bije po oczach! Nawet rysy twarzy zostały przez make-up i zmiękczenie obrazu zmienione fest!

 

Na pewno nie bardziej niż łysa glaca.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, masz rację, (a tak prywatnie Ci powiem, że ja też Cejrowskiego bardzo lubię słuchać) nie będę się wdawał z takimi w dyskusję, choć do forumowicza @surv, nic nie mam, jak na razie zachowuje się on tylko jak człowiek który nie ma za wiele pojęcia o tym wszystkim, złego słowa też mi nie powiedział, ani nikomu, ale takiego określenia jak mówisz, użył bym raczej w stosunku do innych niektórych forumowiczów....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ antydhtor

 

Wydaje mi się, że nie możemy porównywać włosów południowców do naszych. A przede wszystkim oni prawie nigdy nie posiadają owego meszku, a nawet ich włosy często nie ulegają miniaturyzacji w średnicy i te, które pozostały na koronie lub wyższym czole, są nadal grube.

 

I już śpieszę z korektą mojego nietrafnego określenia - "meszku". Chodziło mi o to, by w pierwszej linii posadzić nie tylko "jedynki", ale także wyselekcjonowane spośród tych jedynek jako najcieńsze tudzież jaśniejsze. Tak, o to dokładnie mi chodziło.

 

Moje włosy zostały przez dwu lekarzy zdiagnozowane jako "raczej cienkie", więc teoretycznie jest to sytuacja sprzyjająca temu, by w pierwszej linii nie odcinała się barwa lub grubość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie porównuje włosów południowców do naszych, tylko dałem Ci jedyny przykład pacjenta jaki na szybko znalazłem u Poswal'a dla którego taka selekcja była robiona. Napisałem też że było tam wyselekcjonowane specjalnie 200 graftów, i chodziło właśnie o te najcieńsze włosy, bo przewidywałem co napiszesz - przy wyjaśnieniu kwestii meszku. A w zasadzie mało komu robią w ten sposób z takich ludzi jak ten pacjent.

 

A pytanie brzmi, czy Ciebie taki efekt naturalności by zadowalał - oczywiście nie patrząc na kolor włosów i linię, tylko na fakt wszczepienia wypierdków na linii ?

 

A jak chcesz to sobie szukaj inne przykłady.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz lubisz Cejrowskiego bo ma poglądy wolnościowe i nie lubi ograniczeń, a z twoich postów jasno wynika że nie lubisz jak lekarz ogranicza twój plan działania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pytanie brzmi, czy Ciebie taki efekt naturalności by zadowalał - oczywiście nie patrząc na kolor włosów i linię, tylko na fakt wszczepienia wypierdków na linii ?

 

Tak, abstrahując od aspektów, które zaznaczyłeś - tak, odpowiadałoby mi to właśnie.

 

Tutaj więcej zdjęć tej osoby w różnych stadiach odrostu -

http://www.fusehair.com/gallery-details ... y-a184.htm

 

Pod jakim hasłem winienem szukać o przeszczepie tych pojedynczych i najcieńszych (wypierdków ) -

"scalp fue/FUSE grafts to acheive a non balding youthful hairline"?

 

Z drugiej strony Poswal chyba nie należy do ścisłego topu artystów?

 

Natomiast na stronie kliniki ViennaHair http://www.viennahair.com/en/micro-fue- ... advantages

jest wyraźnie napisane:

Mostly single, partially double and rarely triple grafts are taken with a 0.6-0.65 mm micro motor needle (punch). (These are used in front hairline and front area, moustache and eyebrow transplants.)

 

Obok tego najważniejszą sprawą dla tych cienkich wypierdków, mających być sadzonymi na linii, jest średnica implanter pena wszczepiającego grafty. I o to zamierzam zapytać w tej klinice.

Z drugiej zaś strony lekarzem jest tam Turek i od razu rodzi to skojarzenia z przeoranym donorem, ale nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki efekt z ledwo ponad 3000 graftow? Nie wierzcie w cuda marketingowe

Prawie 3 miesiące temu robiłem tam w Indiach zabieg tez ok 3000 ale takiego efektu w realu to spodziewałbym się po minimum 15 tys graftow. Poki co wyrosło mi może 5 wypierdkow na krzyż i dodatkowo mam komplikacje po pobieraniu bht z szyji a mianowicie od 2 miesięcy wrastają mi włosy na szyji w skore powodując ropne wrzody.

Jestem optymista ale póki co ta klinika wrażenia na mnie nie wywarła ale ja muszę poczekać jeszcze z pół roku wtedy ocenie.

 

After%2019%20months%20picture%20410_33.jpg

 

 

 

Before%20picture%20100_49.jpg


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taki efekt z ledwo ponad 3000 graftow? Nie wierzcie w cuda marketingowe

Prawie 3 miesiące temu robiłem tam w Indiach zabieg tez ok 3000 ale takiego efektu w realu to spodziewałbym się po minimum 15 tys graftow.

 

Przemo, co do konkretnie Twojej osoby, to niestety i pewnie z przykrością , ale trzeba stwierdzić, że jesteś przypadkiem szczególnym/tragicznym jeśli chodzi o HT. Stopień łysienia miałeś z tego co pamiętam NW6/7 oraz być może także z poniekąd objętym łysieniem obszarem donoru, oraz nie stosującym właściwie żadnej chemii dla leczenia łysienia. Do tego masz/miałeś przed HT słabej jakości włosy donorowe oraz cienkie i rzadkie czyli ze słabą zdolnością pokrywania albo i ''przeżywania'' po HT. Być może też miałeś jakieś problemy skórne które dodatkowo nie sprzyjają HT - czynników jest wiele a u Ciebie niestety wydają się same negatywne, także ja i tak Ciebie podziwiam za walkę z łysieniem i za ten upór.

Niestety w Twoim przypadku tak jak mówisz, potrzebne byłoby może 15 kgr a i może nawet ok 20 - bo tacy ludzie też istnieją co takie rekordowe ilości mieli przeszczepiane, a i to może by nie wystarczyło dla jakiegoś efektu WOW.

 

Marketing na pewno jest jeśli chodzi o ten przypadek, jednak uważam że nie ma tam jakiejś przesadnej kombinacji dla wizualnego poprawienia wizerunku, po prostu oni mają dobrej jakości włosy i nieraz się spotykałem że też w innych przypadkach po przeszczepie 3-3,5 kgr mieli imponujące rezultaty, a tu u tego tak jak mówiłem długość włosów czyli nakładani się ich na siebie oraz kolor podbija max ten efekt jeszcze dodatkowo. Oczywiście tego nie wiem czy nie ma tam trochę nasypanego nanogenu albo czegoś takiego, ale efekty wydaja się być realne w jego przypadku, zwłaszcza jeśli było dużo wielowłosowych, a na pewno było, bo robili dodatkowe pobieranie tych 200 graftów i selekcjonowanie aby te najcieńsze wszczepić pod linią.

 

-- 15 lut 2019, 15:39 --

 

Pod jakim hasłem winienem szukać o przeszczepie tych pojedynczych i najcieńszych (wypierdków ) -

"scalp fue/FUSE grafts to acheive a non balding youthful hairline"?

 

Szukaj pod różnymi jakie Ci tylko przyjdą do głowy. (Ja tak właśnie zawsze szukam)

 

-- 15 lut 2019, 15:45 --

 

Z drugiej strony Poswal chyba nie należy do ścisłego topu artystów?

 

Artystów może nie ale lekarzy , a przynajmniej zawsze był uważany za lekarza TOP. Jeśli szukasz lekarzy ''artystów'' od przeszczepiania wypierdków to tak jak mówiłem, musisz raczej skupić się na tych którzy przerabiają przypadki kobiet.

Wiem że np. Dr. Dorin podejmował się przeszczepiania wypierdków na linię. Efekty Dr. Konior'a też wydają się być wyjątkowo naturalne pod tym kątem - znaczy artystycznym kreowaniu nie łysiejącej linii. DR. Diep jest wyspecjalizowany w różnych rodzajach włosów u ludzi różnych ras, a w dodatku przerabia przypadki kobiet, to może jego pytaj.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, grubość, jakość włosów "robi" kolosalną różnice jeżeli chodzi o wizualny efekt końcowy przeszczepu.

 

Tutaj niesamowity przykład :

 

Hassong and Wong to absolutna ekstraklasa.

 

 

 

 

 

 

W żadnej innej klinice nie widziałem tak wspaniałych efektów jeżeli chodzi o różnice stan początkowy- stan końcowy, gęstość i kąt wyrastania włosów. A to pierwsze z brzegu przykłady z youtube. Dobre jest to, że na tych filmikach dokładnie pokazują i rozczesują włosy po transplantacji.

 

Przykład dobrze odbudowanej korony :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem że np. Dr. Dorin podejmował się przeszczepiania wypierdków na linię.

 

Chodziło mi o Dr. Alan'a Bauman'a - sorry coś mi się poyebało, ale w sumie może Dorin też robił po przerabia przypadki kobiet, choć jak przeglądam fotki relacji od Dorin'a to wydaje mi się że u niego jednak nie ma za wiele tych cienkich włosków na liniach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natomiast na stronie kliniki ViennaHair http://www.viennahair.com/en/micro-fue- ... advantages

jest wyraźnie napisane:

Mostly single, partially double and rarely triple grafts are taken with a 0.6-0.65 mm micro motor needle (punch). (These are used in front hairline and front area, moustache and eyebrow transplants.)

 

Obok tego najważniejszą sprawą dla tych cienkich wypierdków, mających być sadzonymi na linii, jest średnica implanter pena wszczepiającego grafty. I o to zamierzam zapytać w tej klinice.

Z drugiej zaś strony lekarzem jest tam Turek i od razu rodzi to skojarzenia z przeoranym donorem, ale nie wiem.

 

Doprecyzowując swą poprzednią wypowiedź - zauważam ogromny dysonans pomiędzy deklaracją możliwości umieszczenia 100 graftów na 1 cm2 -

a ich portfolio (a zatem ich najlepszymi zabiegami!), gdzie żaden z pacjentów nie uzyskał gęstości, która winna wynikać z tak gęstego nasadzenia graftów.

 

 

https://www.baumanmedical.com/?s=results - nie widzę tu jakichś super rezultatów, za to wiele - jak to w USA - gołosłowia i komercyjnego zadęcia.

 

Co do http://www.hattingenhair.com/, o której info pojawiło się w tym wątku.

Nie zamieszczają rezulatów na stronie, a jedynie chcą jakiejś rejestracji, która i tak nie działa i niby dopiero po niej mają coś udostępnić, zasłaniając się jakimiś quasi regulacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doprecyzowując swą poprzednią wypowiedź - zauważam ogromny dysonans pomiędzy deklaracją możliwości umieszczenia 100 graftów na 1 cm2 -

a ich portfolio (a zatem ich najlepszymi zabiegami!), gdzie żaden z pacjentów nie uzyskał gęstości, która winna wynikać z tak gęstego nasadzenia graftów.

 

Chyba nic w tym dziwnego że film pokazowy z zasiania 108 graftów/cm2 jest reklamą, bo jakby nie był to by nie istniał. Nie widzisz nigdzie efektów końcowych tak gęstego nasadzenia, bo zwyczajnie prawie nikomu (a już na pewno żadnemu łysiejącemu facetowi) nie robią takiej gęstości na całym obszarze biorczym (i chyba ze zrozumiałych względów - ograniczony donor), a nawet jeśli tam rzeczywiście komuś zrobili (oczywiście na stosunkowo małym obszarze biorczym), to nie znaczy że pokazali efekty końcowe tego (albo że ten ktoś wyraził zgodę na publikację jego makówy - wiele osób robiących HT chce aby to była ich tajemnica, że zrobili sobie HT - zwłaszcza tacy którzy mogą sobie pozwolić na mega gęstość np. tacy co mają tylko do roboty małe zakola), i dlatego nie widzisz tego. A jeśli interesują Cię efekty końcowe gęstości rzędu 70/80 FU/cm2 (częściej wykonywane niż hardcorowe i marketingowe 110) to szukaj raczej przypadków kobiet, i to niełysiejących, a lekko obniżających czy korygujących linię. Pokazałbym Ci parę przykładów ale szczerze nie chcę mi się szukać i mam to w dupie.

 

https://www.baumanmedical.com/?s=results - nie widzę tu jakichś super rezultatów, za to wiele - jak to w USA - gołosłowia i komercyjnego zadęcia.

 

Zauważ, że w przypadku tego filmu na środku strony (tego pacjenta w czerwonej koszulce) koleś miał robioną głównie i przede wszystkim łysą koronę, a nie malutkie zakola, a 2,6 kgr, to jest właśnie na malutkie zakola albo żeby centymetr obniżyć linię (przy gęstościach o których mówisz) - jak np. u niełysiejącej kobiety robione a i to nawet nie nazbyt często, a nie na ''łysinę mnicha''. Ponad to biorąc pod uwagę że pacjent ma raczej cienkie czy średniej grubości włosy mimo że czarne (nie jak jakiś Hindus, Latynos itp. który nie dość, że ma bardzo grube włosy o chropowatej strukturze dodatkowo poprawiającej iluzję optyczną mega gęstości, to jeszcze na dodatek ma od *uja graftów wielo-włosowych) to efekt i tak ma dobry. I nikt Ci nie każe robić w USA, rób gdzie chcesz i u kogo chcesz, o ile nie odrzucą Twojego przypadku - i tego ostatniego zdania, nie napisałem w cale po jakiejś złości, czy dlatego że jestem upierdliwy, tylko wiem co mówię z autopsji własnych doświadczeń, bo też jestem bardzo wymagający, oraz bardzo często nierozumiany, przez lekarzy od HT, konsultantów klinik, jak i nawet przez wielu forumowiczów na tego typu forach.

 

Co do http://www.hattingenhair.com/, o której info pojawiło się w tym wątku.

Nie zamieszczają rezulatów na stronie, a jedynie chcą jakiejś rejestracji, która i tak nie działa i niby dopiero po niej mają coś udostępnić, zasłaniając się jakimiś quasi regulacjami.

 

To szukaj po całym necie jakiś relacji pacjentów z tej kliniki, a nie tylko na ich stronie. A co do kontaktu, to maila masz podanego i telefony.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A które to masz na myśli te lepsze i tańsze oraz sprawdzone klinki, bo może skorzystam z usług którejś. Podziel się do końca wiedzą skoro już o czymś wspominasz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Poswalu pisał Przemox bo był ostatnio. Efektów jeszcze nie ma ale z opisu wcale jakieś peany nie wychodziły,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, są lekarze jak Rahal, Mwabwa itp gdzie jechałbym na pewniaka i ryzyko wpadki jest na prawdę minimalne, ale większość tutaj z powodu finansowych ogranicza się to tanich i średnich klinik, a tu jest problem.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, są lekarze jak Rahal, Mwabwa itp gdzie jechałbym na pewniaka i ryzyko wpadki jest na prawdę minimalne, ale większość tutaj z powodu finansowych ogranicza się to tanich i średnich klinik, a tu jest problem.

 

Radek, swą opinię budujesz bardziej na prywatnych relacjach z forów czy na innych przesłankach?

 

Poprosiłbym Kolegów bardzie biegłych w temacie o wskazanie linków do relacji z zagranicznych for, które ukazują kunszt klinik tu wskazanych lub innych zacnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum ktokolwiek, kto robił zabieg w Hasson and Wong? A jak tak, to czy ma swój temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest na forum ktokolwiek, kto robił zabieg w Hasson and Wong? A jak tak, to czy ma swój temat?

 

Hahaha, gdzie by Ci tam ktoś był jak tu kurwa są same cebulaki, co tylko chcą "żeby było taniej" a później wymagajom cudów, a jak coś nie pójdzie po ich myśli to pretensje do wszystkich. No ale przecież chociaż zaoszczedzili ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2020 o 18:04, Petro napisał:

Czy jest na forum ktokolwiek, kto robił zabieg w Hasson and Wong? A jak tak, to czy ma swój temat?

Z tego wygląda, że do dziś się nie pojawił taki.

Czy ktoś orientuje się ile kosztuje graft w Hasson and Wong i koszty oboczne? Jaki jest czas oczekiwania na zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...