free web hit counter Skocz do zawartości
kade12

22 /23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

A więc chce wam przedstawić swoją wersję wydarzeń .w skrócie . Wzmożone wypadanie włosów zaczęło się gdy miałem 21 lat, zacząłem brać nezyr ,faktycznie coś się poprawiło , włosy się troszeczkę wzmocniły przestały wypadać, jednak po jakimś czasie znów się nasiliło trwało to dosyć długo więc przeszedłem na duasteryd.jestem już na nim pół roku,jest ok ale na zakola za bardzo nie działa , moje pytanko Panowie planuje przeszczep w wieku 24/25 lat czy mam dobry donor , czy włosy się będą nadawały. Dodam że ojciec ma tylko zakola a tak włoski eleganckie , jeden dziadas miał słabe włosy ale miał do 65 roku życia ,drugi też wyłysiał bardziej dopiero w takim wieku

1517008515985620863523.thumb.jpg.b32a472807d300cf1d53bb28912e5e85.jpg

IMG_20180127_000911.thumb.jpg.50def00ac858558b7ac81d0e50ed5149.jpg

1517008723834512543757.thumb.jpg.a83023debaa8fab1fb76b84772a1546b.jpg

1517008822897112198610.thumb.jpg.3db2e5212edb2306545c76b8394fa7ea.jpg

1517008973563899595961.thumb.jpg.924895fc820529039c6c0895368b06e9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry masz donor. Jezeli kuracja bedzie utrzymywac wlosy,bez ubokow ,to mozesz myslec za 2-3 lata o ht.

Niestety fin/dut na przod slabo dzialaja, u mnie tez sam dut nie dawal rady.

Poczytaj o Flutamidzie/RU/CB , ktorys z nich warto by bylo dodac na przod , zeby wzmocnic kuracje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, przeczytałem przed chwilą z 40 stron tematu o Ru , i moje pytanie na ile mi wystarczy 5 mg Ru i 100 mg kB sol ja wiem że to jest gdzieś daleko zakopane ale prosze skroćcie moje męki ;p mam zamiar dołączyć Ru do duta ,jednak myślę że wtedy ograniczę branie duta na co 4 dni

 

-- 27 sty 2018, 12:02 --

 

Dodam że będę stosował na zakola i obszar połowy głowy od zakoli oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor bardzo fajny. Wygląda na mega gęsty. Ale wiadomo jak to się ocenia ze zdjęć.

Góra faktycznie dużo słabiej wygląda. Włosy bardziej delikatne się wydają.

 

Dobry czas na myślenie o zatrzymaniu tego.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni dodam do duta saba hel oraz wcierke Garnier fructics grow (stemoxidine) , zobaczymy czy jakieś efekty beda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to w minoxie robie alpoexy 5 procent, wsypuje do butelki z 60 ml minoxa 1,5 grama ru i mieszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko u mnie to wygląda tak , włosy sa cienkie i przy wietrze sie rozwiewają wkurza mnie to. W sumie nie ma tragedii, jadę cały czas na avodarcie i Saba gel co 3 dni i dwa razy w tyg szampon z keto jako dodatek .od maja wjeżdżam na Ru i pytanie czy zostać na avodarcie , tylko zmniejszyć dawkę ? Czy sobie z nim odpuścić , czy np smarować górę Ru tylko a gniazdko avo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko masz ten stan.

Ja mam podobna jakość włosów. Włosy strasznie lekkie i delikatne i właśnie na wietrze jest dramat.

 

Ja na Twoim miejscu dodałbym ru i nie odpuszczal w ogóle avodartu


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od 3 dni obserwuje u siebie wzmożone wypadanie włosów czy może być tak że przy braniu Saba c

Gelu i avodartuu występują okresowe linienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś może okresowe linienie bo biorę już 6 miesięcy i od jakiegoś czasu mi się sypie sporo. Ty po takim czasie zapewne masz linienie, które jest normalne na początku brania dutasterydu. Minie niedługo.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że ja już 9 miesiąc na avodarcie , może jakieś przesilenie wiosenne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh też mnie to właśnie zastanawia bo ja już 7 będzie i też od jakiegoś czasu zauważyłem duże wypadanie i to włosów różnej długości i grubości. Wypadają kiedy czesze, nakładam minox, masuję przy myciu i spłukuję. Leci tego naprawdę dużo i nawet z racji tego podbiłem dawkę duta z co 3 dzień na co 2 dzień.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie najgorzej jak się budzę , no dziś wyciągnąłem około 30 włosów , potem prysznic następne 30 tak mi się wydaje bo nie liczyłem , wiem że nie można mieć obsesji na tym punkcie ale mniej więcej wiem ile tego jest ; du mnie to samo włosy słabsze i krótkie jak i normalne , o dziwo więcej tych normalnych niby zdrowych ( to właśnie mnie trochę uspokaja że to linienie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 5 g Ru i 50 kB sol razem za 300 zł z wysyłką , osobno też mogę , towar jest swiezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja , cały czas biorę avodart raz na 3 dni i profilaktycznie zoxin med oraz szampon sensun blue. Myślę że avodart robi naprawdę fajna robotę , dzięki niemu mój stan jeśli chodzi o łojotokowe zapalenie skóry znacznie się poprawil i włosy nie są takie tłuste no i oczywiście to sprawa sensun blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

Dalej stosuje duta raz na 4 dni i zoxin med co dwa trzy dni . Stan raczej stabilny.gdyby nie ta kuracja byłoby już za pewne źle

 

-- 23 gru 2019, 0:11 --

 

Decyzja o przeszczepie na pewno odwleczona na kilka ładnych lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan włosów bardzo dobry, byleby go utrzymać. Niska linia, język bez prześwitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niska linia,

 

Jak to jest niska linia, to ja jestem królem Columbii.

 

Nie siej tej propagandy o tym że coś co wygląda jak NW 2 (już prawie jak 3) jest niską linią dobra?

 

Bo za chwilę jak zniknę z tego forum, znowu wróci tu pogląd zabraniania ludziom obniżania i korygowania linii, a nawet robienia prostych na dość wysokim poziomie. I znowu się rozpocznie walka o wolność w tej kwestii...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo za chwilę jak zniknę z tego forum, znowu wróci tu pogląd zabraniania ludziom obniżania i korygowania linii, a nawet robienia prostych na dość wysokim poziomie. I znowu się rozpocznie walka o wolność w tej kwestii...

 

Kolega ma niską linię niezależnie od faktu, że robią mu się zakola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie super niska, ale jakaś wysoka. Oczywiście, że z zakolami, ale sam front języka nie zaczyna się jakoś wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...