free web hit counter Skocz do zawartości
Behaviorakles

OSTEOMED KRAKÓW - Czy moje oczy dobrze widzą?

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas nocnych ekspertyz doznałem odkrycia który mnie zszokował, mianowicie na jednym z filmów OSTEAMEDU w Krakowie zobaczyłem klatkę która ukazała takie "selekcjonowanie" włosów bez cebulek.

 

Ktoś chce się podjąć racjonalnego wytłumaczenia?

 

2qimvlg.png

vy6per.png

35lfg95.png

 

Przywyknęliśmy raczej do takich "pobrań" w normalnych klinikach zajmujących się przeszczepianiem włosów.

 

2vsnktv.png

Edytowane przez Gość

24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ktoś chce się podjąć racjonalnego wytłumaczenia?

 

Nowsza technologia.

Niedługo będą pobierać same tylko końcówki włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obliczu ostatnich gróźb piotra z HDC i obaw o istnienie tego forum to właśnie takie filmiki i zdjęcia udowadniają że to forum jest baardzo pomocne i wręcz niezbędne dla ludzi którzy walczą z łysieniem.

Wracając do osteomed: za takie treści powinni iść do pierdla bo nie pracują z ziemniakami tylko z ludźmi i skoro tak robią "zabiegi" to nie bardzo nawet umiem to skomentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wracając do osteomed: za takie treści powinni iść do pierdla bo nie pracują z ziemniakami tylko z ludźmi i skoro tak robią "zabiegi" to nie bardzo nawet umiem to skomentować

 

Czemu ? To bardzo dobra technologia. Z tego filmiku wynika, że możesz pozamiatać włosy z podłogi u fryzjera, zanieść im, a oni ci je wszczepią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapraszam z zamiecionymi włosami do siebie. Nawet lepsza mam technologię bo robię zabieg bezkrwawo- "co kropelka sklei, sklei żadna siła nie rozklei.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film może ma kategorie PG-13, żadnej krwi.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie zwróciliście uwagę ze te włosy są dość drugie, pewnie wbijają je dość głęboko i przez rok masz super jeżyka, największą korzyścią tego zabiegu jest nienaruszony donor i fakt że można sobie wszczepić nawet 700000 graftow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja zapraszam z zamiecionymi włosami do siebie. Nawet lepsza mam technologię bo robię zabieg bezkrwawo- "co kropelka sklei, sklei żadna siła nie rozklei.."

 

Zdołasz jakoś te wszystkie moje włosy co nazbierałem wkleić mi na czoło z maksymalną możliwą gęstością ?

Jaka cena za graft tzn. za sztukę włosa?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdołam?? Oczywiście... Co do cennika wkrótce go opublikuję ale nie wiem czy wtedy Piotr z HDC się nie zapieni że są równi i równiejsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobra technologia. Z tego filmiku wynika, że możesz pozamiatać włosy z podłogi u fryzjera, zanieść im, a oni ci je wszczepią.

 

A ludzie mieli mnie już za debila bo zbieram obcięte i wypadnięte swoje włosy....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus taki, ze przynajmniej donor bedzie w idealnym stanie


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do osteomed: za takie treści powinni iść do pierdla bo nie pracują z ziemniakami tylko z ludźmi i skoro tak robią "zabiegi" to nie bardzo nawet umiem to skomentować

 

Popieram i zakaz wykonywania zawodu lekarza bo to się w pale nie mieści takie coś robić, ja pierdole polandia nie przestaje mnie zadziwiać.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że poprostu na filmiku wpadli na pomysł, że skuszą więcej klientów jeśli nie będą pokazywać tego rozpierdalu na łbie i graftów powytargiwanych z mięsem, krwi. Efekt odwrotny od zamierzonego a pozatym nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy ktoś totalnie zielony by pojechał na zabieg i myślał, że to będzie tak wyglądać a tu nagle robią mu co robią. Krew sie leje jakieś wytargiwanie, łeb po zabiegu jak balon, nie jeden by pomyślał że coś idzie nie tak albo go zarzynają. Pozatym nie myślą, że są ludzie wrażliwi, którzy rezygnują z zabiegu bo nie chcą mieć takiego czegoś robionego a tutaj ktoś wprowadza ich jawnie w błąd co do przebiegu zabiegu. Taki ktoś spokojnie mógłby im narobić smrodu w sądzie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
... nie jeden by pomyślał że coś idzie nie tak albo go zarzynają.

 

Raaatunku..... chciałem na zabieg, a oni mnie zarzynają! Poooliiiicja!

 

Tak mogło być na potrzeby telewizji, tak czy siak jest to oszustwo.

 

To chyba oczywiste, że to aktorstwo. Ja mając zakola byłem ujebany we krwi, a tam siedzi gostek z NW5.

Poza tym, że przy NW5 taki zabieg i tak jest bez sensu, a jeśli już to na ogromną skalę (w cholerę graftów, dziur i krwi) i w ratach.

 

A czy oszustwo ? Zobacz sobie reklamy proszków do prania, szampony DX2, itp. Też masz animacje komputerowe i inne tricki nie mające nic wspólnego z rzeczywistym działaniem.

Albo syrop na kaszel, który zamiast do żołądka, po połknięciu, na animacji w reklamie wpływa wprost do płuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...