free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Broda- próba zagęszczenia minoxem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tym razem bedziemy toczyc kolejna wojne - odzyskanie wlosow na twarzy i brodzie. Zarost kiepski a czytalem/widzialem na zagranicznych forach wiele pozytywnych efektow minoxa zageszczajacego wlosy na brodzie.

Minelo 4 tygodnie od ht i moge stosowac juz minoxa takze chce go wyprobowac w celu odzyskania zarostu. Wczoraj 07.03.2018 zaczalem aplikowac 1ml rano(pianka) wieczorem 1ml(plyn)

Okres jaki daje minoxowi to 6 do 12 miesiecy.

Robiac HT musze czekac na odrosty do roku czasu to wraz z nimi licze na zageszczenie zarostu i mozna by bylo upiec 2 pieczenie na 1 ogniu, ale czy sie uda przekonamy sie z czasem.

Pozdrawiam

 

[attachment=4]20180307_131044-1.jpg[/attachment]

[attachment=3]20180307_131049-1.jpg[/attachment]

[attachment=2]20180307_131117-1.jpg[/attachment]

[attachment=1]20180307_131132-1.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180307_131401.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyje to się goli , kolega stosuje i działa po ok 2 miesiącach jest wyraźnie gęstszy grubszy i w miejscach w których go nie było zaczyna wychodzić(policzki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywanie minoxa na brode ma jakis wplyw na wlosy na glowie?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalny wpływ może wywierać, ale na pewno nie taki sam, nie w takim stopniu jak przy stosowaniu bezpośrednio na skalp. Na marginesie, minox przyjmowany w tabletkach działa na wszystkie włosy, na całym ciele.

 

Sorry Angel że w tym dziale się wypowiadam, ale tu wątek dotyczy brody, poza tym myślę że nie masz nic przeciwko, a jeśli tak to usuń ten post.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesiecy to za malo. Wyhodowane wlosy musza stac sie terminalnymi, zeby nie wypadly po odstawieniu minoxa. Rok to minimum (ale nie polecam, szkoda przyspieszac starzenie twarzy i ryzykowac opuchniety ryj)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szyje to się goli , kolega stosuje i działa po ok 2 miesiącach jest wyraźnie gęstszy grubszy i w miejscach w których go nie było zaczyna wychodzić(policzki)

 

 

Oczywiscie,ze sie goli. Do zdjecia zapuszczalem calosc,zeby pokazac jak to wyglada bo na ogolonych to co zobaczysz? Po 6-12 miesiacsch zapuszcze do podobnych rozmiarow i ocenimy.

2 miesiace to szybko na niego zadzialalo,stosowalem juz wczesniej 2-3 miesisce ale delikatna poprawe jedynie zauwazylem.

 

Minimalny wpływ może wywierać, ale na pewno nie taki sam, nie w takim stopniu jak przy stosowaniu bezpośrednio na skalp. Na marginesie, minox przyjmowany w tabletkach działa na wszystkie włosy, na całym ciele.

 

Sorry Angel że w tym dziale się wypowiadam, ale tu wątek dotyczy brody, poza tym myślę że nie masz nic przeciwko, a jeśli tak to usuń ten post.

 

Nie no Indianin luz przeciez to przydatne info jezeli ktos by chcial zagescil wlosy,brode,klatke za jednym zamachem to wezmie wewnetrznie i po problemie niz wcieranie w kazde miejsce. Tak w ogole zageszczenie brody bedac na tabsach zauwazyles jakies?? Osobiscie chce tylko brode/zarost na twarzy zagescic i dzieki temu mozliwe,ze uniknac linienia na glowie-wciaz systemowe jakies ilosci beda sie dostawac do organizmu. Pozniej zobaczy sie co dalej,ale chcialbym bardzo go rzucic w cho... jezeli bedzie taka mozliwosc bez wiekszego spustoszenia ga glowce to pojde w tym kierunku.

 

6 miesiecy to za malo. Wyhodowane wlosy musza stac sie terminalnymi, zeby nie wypadly po odstawieniu minoxa. Rok to minimum (ale nie polecam, szkoda przyspieszac starzenie twarzy i ryzykowac opuchniety ryj)

 

Dlatego chce zobaczyc co sie bedzie dziac po pol roku i wtedy zobacze co dalej. Rowniez nawilzam codziennie emu wiec dziala 2 in1 bo jak wiemy wchlananie tez moze zwiekszyc.

Licze ze nic mi nie spuchnie,jak zacznie to przerwe i wznowie. Zobaczymy.

Po 2 miesiącach będzie różnica to nie włosy na głowie tutaj jest inaczej.

 

Zgadza sie jest inaczej, bo cos po 2-3 miesiacach mozna zauwazyc na plus w porownaniu na glowie. Dlatego pol roku to jest takie minimum sprawdzenia jak to dziala a 12 miesiecy to pewnie kluczowe,zeby ladny zarost juz sie wyhodowal i bodajze zostal nawet po odstawieniu minoxa.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole zageszczenie brody bedac na tabsach zauwazyles jakies??

 

Chyba trochę tak choć brałem za krótko i za mało bo 5 mg ED a później przestałem też brać całkiem jak wiesz. Choć u mnie broda też się sypie trochę od hardkorowej kuracji. Po bokach jednak tak mi się wydawało jakby była gęściejsza na minoxie wtedy, a do tego właściwie całe czoło i prawie cały pysk począwszy od obszaru pod oczami i dookoła oczu, były już w takim miłym futerku choć białym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 miesiecy to za malo. Wyhodowane wlosy musza stac sie terminalnymi, zeby nie wypadly po odstawieniu minoxa. Rok to minimum (ale nie polecam, szkoda przyspieszac starzenie twarzy i ryzykowac opuchniety ryj)

 

 

lepiej zachować młody wygląd


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego juz mordy tym nie polewam a i zaraz jak mi sie buteleczka skonczy odstawiam calkowicie


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposobow na zachowanie mlodego wygladu na twarzy jest sporo. Wiele tez dziala. Niestety wzgledem odrostu zarostu sa 2 opcje- transplantacja badz minox. Wybieram to drugie. Jezeli tam mam miec pozniej zarost gesty, ktory bede trymowac to tez skory nie bedzie wiele widac , takze nie widze problemu, zeby jednak minoxa sprobowac. Nigdy po nim tez nie mialem znacznych ubokow , wiec licze , ze nie opuchne przy nim.

Stosowanie emu tez wiele pomaga z tego co zauwazylem 6-12 miesiecy to nie tak wiele a zarost na cale zycie ;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem u dermatologa z problemem z wlosami spytałem tez o zagęszczenie brody gdyż na policzkach mam placki i włosy nie rosną tam równomiernie sprawdził lupą okazało się ze jest w tych miejscach pełno mieszków i mikro włosków w celu pobudzenia ich wzrostu mam stosować maść antygrzybiczna ii sterydowa .Minoxa stosowałem na brodę i miałem duże linienie do tego w tym samym okresie nabawiłem się u fryzjera zapalenia skory głowy jakimś grzybem poleciało ogrom włosów może z 1/3 jestem w trakcie leczenia ...pozdrawiam


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie mam bardzo gęsty zarost na podbrudku i wzdłóż szczęki, a na policzkach mimo, że widzę pełno małych włosków nie jest tak gęsty. Czekam na efekty u Ciebie AngelOnTheEarth w razie sukcesów, zaczynam kurację u siebie.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka razy podchodzilem do tematu stosowania minoxa na brode jednak nigdy nie trwalo to dluzej niz ok2msc mam wrazenie ze za kazdym razem cos sie dzialo na plus. od dzis postanowilem dolaczyc do kolegi moze teraz bede wytrwalszy, ale jak zawsze mam dylemat co do dawki..ile dawac na poliki i jak czesto, poki co dawalem ok 0.4-0.5ml na policzek i tylko na noc, slyszalem ze olejek rycynowy jest dobry na pobudzenie zarostu do rosniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie chyba naprawde minox dziala niesamowicie, nic nie pisze wiecej zdjecia pierwsze po 2 miesiacach stosowania beda !

Hmm Matt87 zeby caly obszar policzkow, szyji oraz brody dobrze zapelnic to daje okolo 1-1.5 ml 2x dziennie rano i wieczorem. Na razie jedyne co zauwazylem na minus to minox bialy slad pozostawia po sobie (po wyschnieciu) oraz skora sie troche luszczy mimo stosowania emu, ale to mnie na pewno nie zatrzyma przed dalszym stosowaniem, bo mam wrazenie , ze z czasem wiele tam bede w stanie wskorac ;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tez zaczne stosowac 2x dziennie... ciekawy jakie by byly efekty bez brania fina/duta...pewnie nieco lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak, skoro nie blokuje sie dht.

Na brode dziala minox niezle i szybciej , jak chcesz poczekaj jeszcze 1.5 miesiaca na moje zdjecia to sobie porownasz i ocenisz ;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem czy mi sie zdaje, ale mam wrazenie ze mi morda lekko napuchla buehehe moze to od minoxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AngelOnTheEarth i jak tam efekty? Miały być fotki po dwóch miesiącach


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Angel, jak tam efekty ?

 

W ogóle co tam, brodacze ? Chętnie zobaczym też fotki innych stosujących minoxa.

 

Antek może też pokaże tu swoją bródkę, tylko nie wiem czy ja jako blondyn, oraz mający z natury nie najlepszej jakości (a nawet rzekłbym, że kiepski) zarost, a w dodatku wykastrowany chemicznie, i na hormonach żeńskich oraz na inhibitorach 5AR, mam jakieś tu szanse rywalizować z innymi pod tym względem...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest lepiej. Poprawil sie stan,jednak nie na tyle,zeby byl jakis efekt wow i warty wrzucaniem fotek. Miejsca gdzie byly wlosy zagescily sie a tam gdzie byly wlosy badz rzadko, idzie mozolnie efekt. Jednak te 6-12 miesiecy musi minac nie da sie przeskoczyc. Stosowanie minoxa codziennie 2x tez niesie za soba negatywne aspekty,ale daje rade i te 6 do 12 miesiecy chce pociagnac jednak.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antek może też pokaże tu swoją bródkę...

 

No i Antek pokazał , w tym temacie: viewtopic.php?f=23&t=3954 na prośbę autora wątku o brodzie. Także jakby kogoś interesowały moje efekty minoxa na brodzie, to może sobie obejrzeć fotki we wątku do którego link podałem.

 

Ale tak jak mówiłem wcześniej, ja będąc blondynem, a ponadto mając z natury słaby zarost, i w dodatku będąc wykastrowanym chemicznie, a żeby tego było mało, to w dodatku na żeńskich hormonach - czyli na tych samych lekach co biorą osoby trans MTF, albo chorzy na ciężką postać PCa, nie mam tu najmniejszych szans rywalizować z kimkolwiek z forum jeśli chodzi o efekty minoxa na brodzie, i wiem o tym bardzo dobrze, że moje efekty są liche i gdyby nie moja hardcorowa kuracja przeciw łysieniu, to pewnie byłyby dużo lepsze. Wiem, że jest lipa, doskonale to wiem, ale mnie nawet to zadowala i satysfakcjonuje, gdyż co do brody nie mam takich wymagań jak co do włosów na głowie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...