free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Przykłady Mężczyzn z linią U-shape (z włosami na czole)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele jest na forum dyskusji o linii typu juszejp (ang. U-shape) czyli linii włosów w kształcie odwróconej litery ''U'' z porostem włosów wchodzącym na czoło - jak to niektórzy twierdzą. Jest to linia uważana jakoś stereotypowo (a także propagandowo jeśli chodzi o HT) za niemęską, kobiecą, dziwną i nienormalną. Dlatego w wątku tym chciałbym zaprezentować przykłady mężczyzn (nie jednokrotnie bardzo męskich) z taką właśnie linią włosów, aby obalić mity i po*ebane stereotypy. Jednak nie robię tego aby odbywały się tu jakieś burzliwe dyskusje i przepychanki - i tego nie chcę w tym wątku, ale robię to dlatego aby nie robić tym śmietnika w innych wątkach -

o co niektórzy się już burzą, a także dlatego aby mieć zebrane fotki wielu przykładów w jednym miejscu bez śmietnika, i żeby to pokazać lekarzowi/pokazywać lekarzom od HT, podczas moich konsultacji. Także bardzo proszę to uszanować i nie robić niepotrzebnego śmietnika tutaj, a w razie chęci wszelakich dyskusji dyskutować w temacie który już istnieje i jest przeznaczony do takich dyskusji.

Listę będę uzupełniał najciekawszymi przykładami mężczyzn posiadających juszejpa. Fotki oczywiście mogą być inspiracją też dla kogoś choć w cale nie muszą i nie jest to żadna propaganda z mojej strony, a raczej próba zwalczania propagandy linii typu M-shape dla mężczyzn, która niewątpliwie istnieje na takich forach oraz w śród samych lekarzy od HT, gdyż zostali oni przesiąknięci tę że uprawiana propagandą przez swoich klientów/pacjentów. Zresztą nie tylko ja zauważyłem że propaganda M-szejpa istnieje wśród forumowiczów i lekarzy od HT, bo i Gorgiew to też zauważył, i słusznie bo da się to wychwycić.

 

Nr.1 Rico Verhoeven - bardzo męski i wysportowany sportowiec, o typowo męskich rysach twarzy, biały, 1,96 m wzrostu, znakomity fighter, a jednak ma z natury juszejpa i to nawet z charakterystycznym peak'iem. I jakoś linia włosów juszejp nie przeszkadza mu w życiu prywatnym osobistym jak i zawodowym oraz w odnoszeniu sukcesów zarówno prywatnie w życiu osobistym jak i zawodowo.

 

rico-verhoeven-2015-12b.jpg

Rico_Verhoeven_Copyright_by_James_Law_vierkant462x342.jpg

WhatsApp-Image-2017-12-30-at-15.16.16.jpeg

3fd7d8f44d36bab9b4bf12d2fe7e2bec.jpg

ebc5507a994c1af51307665ad73ea461b123f57a.jpg

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra lecimy dalej. Następny super przykład wyjątkowo niskiej i U-kształtnej linii u faceta zresztą też bardzo męskiego faceta.

 

NR.2 Mikey Garcia - Zawodowy boxer, sportowiec, o wyjątkowo męskich rysach twarzy, z prawie że kwadratową czaszką. Latynos. Ciekawostką jest, że na forach sportowych uznawany jest za posiadacza najniższej linii na świecie - choć można by chyba z tym polemizować. I też mu jakoś juszejp nie przeszkadza w karierze jak i w życiu prywatnym.

 

I7RX65Z6UFEZRJBC62FZY5HPEM.jpg

Mikey-Garcia.jpg

MikeyGarciaRadar.jpg

skysports-mikey-mikey-garcia-garcia_3878447.jpg

 

-- 18 mar 2018, 18:45 --

 

NR.3 Alistair Overeem - kulturysta i fighter MMA, znakomicie zmaskulinizowany, obwód karku równy z obwodem czaszki, kolejny bardzo męski facet z niską i idealnie okrąglutką linią włosów typu juszejp - czyli stereotypowo kobiecą. Trzeba tu bezwzględnie pokazać tego faceta aby zwalczać stereotypy i obalać mity!

 

hqdefault.jpg

mma_g_overeem_mb_576.jpg

071116-alistair-overeem-kal-1080x608.jpg

ea325__13-AlistairOvereemStrikeforce.jpeg

Alistair-Overeem.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr.4 Oto kolejny przykład faceta z ekstremalnie niską linią typu U-shape (z włosami wchodzącymi na czoło po bokach), oraz do tego z wyjątkowo niskim tzw. peak'iem czyli odwróconym wierzchołkiem linii w centralnym punkcie. Jest to jak widać jakiś żołnierz. Postać bliżej mi nieznana i przypadkowo znaleziona w sieci. Linia typu juszejp i włosy na czole jak widać nie przeszkadzają mu być żołnierzem, a jest to najprawdopodobniej zawodowy żołnierz.

 

4203677-jpg.75646

images?q=tbn:ANd9GcR3-Tra3yesDLeJN32XTZaJhVU26VtSayUTePfxxiNsLGQMsC6r


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejny fighter MMA z typowo okrągłą linią typu U-shape. Jak widać jest to też kolejny biały facet z juzszejpem - a byli tu na forum tacy którzy mówili że juszejp u mężczyzn nie występuje w rasie białej....

NR.5 Brendan Schaub

 

latest?cb=20140501052728

actor-brendan-schaub-attends-the-premiere-of-warner-bros-pictures-war-picture-id589995758?k=6&m=589995758&s=594x594&w=0&h=uSL8nUstdZlL9jp3hwpubJwK_SZxScnaFZBH92H8Z9I=

BrendanSchuab.jpg

brendan-schaub.png

No, i krewka blisko Uszejpa też mu jakoś nie straszna, on walczy, nie jeden z M-szejpem, albo nawet całkiem łysy lęka się krewki.

5550641402_8c9bc322bf_b.jpg

A i nawet nieraz włosy farbuje

1wKt5b0.jpg?fb

schaub.png

cropped-cxv2wpmukaap2hc.jpg

Juszejp Górą !!!

brendan_schaub_1_feature.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy znowu przy wojownikach to pozwólcie że przedstawię kolejnego z linią stereotypowo kobiecą wg forumowiczów for o łysieniu jak i lekarzy od HT. Amerykański zawodowy wrestler/zapaśnik walczący w WWE, 1,85 cm wzrostu, waga 193 kg.

 

NR.6 Solofa Fatu Jr. znany bardziej w świcie sportu jako ''Rikishi''. No, może nie ma wybitnego mega juszejpa (jak pokazani poprzednicy), ale ma bardzo dobrą linię bez żadnej widocznej recesji - takiego dobrego pół-juszejpa, ale jego linia i tak z pewnością byłaby określona przez forumowiczów for o łysieniu jak i przez lekarzy od HT jako niemęska.

 

06.jpg

 

Jak widać pan ten również farbuje włosy, co też stereotypowo uznawane za niemęskie, a ponadto nosi fryzury uznawane stereotypowo za niemęskie.

220px-C2E2_2015_-_Rikishi_%2817119910909%29.jpg

 

Na tej fotce możemy zobaczyć tego pana w tzw. ''gangsta image''. Proszę bardzo.

Rikishi-1.jpg?w=280&h=210&fit=crop

 

rikishi-on-day-two-of-exxxotica-2016-the-adult-entertainment-expo-he3r1f.jpg

Pięknie.

 

rikishibelt.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny facet rasy białej, tym razem z ekstremalnie niską linią włosów w juszejpie (czyli jak to głoszą lekarskie i forumowe brednie stereotypowe, ''z kobiecą linią''), czaszka tego faceta jak widać z obu perspektyw jest typowo męska, powiedziałbym nawet wybitnie męska, a jednak ma on z natury linię typu U-shape i to bardzo niską. Gość ten nie jest mi znaną postacią, nie wiem kto to jest, ale jak widać i jak też można stereotypowo (skoro już wszyscy na forum oraz lekarze od HT tacy ku*wa stereotypowi) przypuszczać kreuje się on na jakiegoś bandziora albo i nawet jest na prawdę jakimś bandziorem, a te fotki mogą przypuszczalnie pochodzić początkowo z jakiś tam kartotek. I jak widać linia typu U-szejp nie przeszkadza mu czy to w kreowaniu się na bandziora czy też nawet w byciu prawdziwym bandziorem czy chociaż gangsterem.

 

NR.7 Taki oto typ.

images?q=tbn:ANd9GcTaXC-9P7jbiT7LoTC0zcZgZ4mITqKtDlg_rNNhR_PNtIM4DZ2PSQ

At253kZfKz1PXlP7L7cK0xNv5Za-VHPzrKIY7npYEeXCjr0R93XoiSkkoag_BxUdD3LHBA2y2WvaHriENbRcW8dsj7XvsljdCocXgSo=w1200-h630-p-k-no-nu

 

Swoją drogą powiem, że moim zdaniem mając tak dobrą gęstość i linię, chyba wyglądał by lepiej z dłuższymi włosami, no ale o tym nie będziemy już dyskutować bo o gustach się podobno nie dyskutuje.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejny przykład gościa z juszejpem, i to jak widzicie, jest biały koleś.

 

NR.10 Jakiś koleś, którego fotka została znaleziona w sieci.

 

S3pHKQM.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr.11 Jakiś gościu z reklamy lasera.

 

41OYP2o-mPL.jpg

 

I jak tu nie kupić tego urządzenia...

 

-- 14 cze 2018, 1:05 --

 

A oto i kolejny przykład. Tym razem linia na prawdę ekstremalna i chyba bije wszystkie dotychczasowe przykłady jeśli chodzi o wyjątkowość i wykwintność juszejpa i porostu włosów na czole.

 

NR.12 Jakiś koleś z ekstremalnym juszejpem i bocznym porostem włosów na czole.

 

38e25613b887acdc7d01b8f23d78d7cb.png

 

Przy jego linii, juszejp z przykładu 11-go wygląda na prawdę zupełnie przeciętnie, a nawet biednie, i nawet nie rzuca się w oczy jakoś specjalnie - nie wychodzi na pierwszy plan.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład.

 

NR. 13 Jakiś koleś.

 

210lijo.jpg

 

-- 17 cze 2018, 0:04 --

 

I następny przykład. Tym razem, bardziej znana osobistość - meksykański piłkarz.

 

NR. 14 Alan Pulido

 

gal_9925_pulido13_huge.jpg

Alan-Pulido-Tigres-Chivas-1.jpg

AlanPulidoKidnappedFootballer_large.jpg?width=648&s=ie-737683

alan-pulido_0.jpg?itok=N35oWwik

alan.jpeg

images?q=tbn:ANd9GcRurhtU1cDL-9q0puCmlmBrP70jd1UjmFRIxpdR7F_msr8YtdUM


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład, i znowu znana osobistość, i również piłkarz.

 

NR.15 Marcos Rojo

 

m-rojo-1.jpg

Marcos-Rojo-Tattoo-5-.jpg

4432372.jpg

Marcos-Rojo-2014-FIFA-World-Cup-match-Argentina-and-Nigeria-June-25-2014.jpg

BPI-Nigeria-Argentina1BQ-3221-2798494.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejny przykład mężczyzny z juszejpem. Wspaniała linia i max gęste włosy, czyli kompletny brak zyebania genetycznego, oraz żadnej recesji na linii.

 

picture-58-jpg.38973

 

Co ja bym dał żeby mieć z natury tak jak on.... duszę bym za to sprzedał....

 

-- 12 wrz 2018, 23:47 --

 

I kolejny przykład. Co prawda nie jest to wybitny mocny juszejp, ale linia bez recesji zakolowej.

 

astonishing-unique-for-thinning-hair-new-hairstyle-men-and-women-pic-of-haircut-hairline-popular-trends.jpg?quality=80&strip=all&w=908


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne przykłady proszę bardzo

 

Ian D'Sa - urodzony w Wielkiej Brytanii w 1975 roku, muzyk, a dokładniej gitarzysta kanadyjskiego zespołu Billy Talent.

Dzięki swojej linii oraz fryzurze jest on bardzo rozpoznawalny na całym świecie. Mówiono też plotkarsko że jest posiadaczem najniższej linii na świecie, lecz stracił ten tytuł na rzecz prezentowanego tu wcześniej boxera Mikey'a Garcia'ji.

 

billy.jpg

O224476-cdc63.jpg

images?q=tbn:ANd9GcR0dUOuIrkjW3DTeTD-C7Dl0nt4gzSDC5VrHj_9IWRgWbBuplF3_g

maxresdefault.jpg

ian.jpg

news_picture9.jpg

14-svyle-97733531973d945dfe.jpg

dQFyIjd.png

 

Na tych zdjęciach możemy porównać linię Ian'a do pozostałych członków zespołu

images?q=tbn:ANd9GcTytOU8Pqa9ViEYmIVWgeFQCLVGQEImAfvIeH6EgqA8vzxTfmeS

 

I nie starzeje się tylko Ian

Ian+Sa+2011+Juno+Awards+Arrivals+L0Kat_xG7pJl.jpg

 

fc1c9f6ee7_23273123_o2.jpg

 

A na tym zdjęciu możemy porównać linię Ian'a do linii przeciętnej kobiety

P1000391.JPG

 

-- 23 wrz 2018, 2:01 --

 

Nasser Al-Khelaifi - katarski biznesmen, działacz sportowy oraz były tenisista i ogólnie człowiek wielkiego sukcesu, rocznik 1973.

 

220px-Nasser_Al-Khelaifi.jpg

gf-zce7-zxWb-M4dQ_nasser-al-khelaifi-psg.jpg

27b2874fa96b226306e0d7202389d882-598.jpg

8e9befa811a94e5ab0e7685ad0206e66.jpg

10100977-nivieresipa-7.jpg

nasser-al-khelaifi-regale-la-ligue-1-a-roland-garros-iconsport_noe_050613_05_22,83805.jpg

img_580_380_center_articles-442345.jpg

Nasser-al-Khelaifi-et-Tamim-bin-Hamad-al-Thani_h430.jpg

anderlecht_nasser_al_khelaifi_sort_du_silence_1019085031.jpg

 

-- 23 wrz 2018, 2:34 --

 

I proszę następny przykład mężczyzny z juszejpem, akurat przypadkowo znaleziony przeglądając Nasser'a.

 

Marco Verratti - włoski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w klubie Paris Saint-Germain oraz w reprezentacji Włoch. Rocznik 1992.

 

4c66b5b2b6b5375b9b27df4e5755ae89.png

afp_afp_g322w_85147092.jpg?w=1000&h=600&crop=1

Marco-Verratti-Barcelona-852605.jpg

maxresdefault.jpg

paris-saint-germain-targeting-marco-verratti-161260.jpg

gf-3yRG-YUmh-ZVSk_marco-verratti-psg-320x213.jpg

hcHat8j.jpg

Marco-Verratti-hairstyle.jpg

hqdefault.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wyście oszaleli? I piszę to do wszystkich. I komentujących i autora tematu. Nie będę tolerował takich przekleństw i wyzwisk w tematach. A z racji braku czasu nie zdziwcie się jak polecą po prostu bany i tyle. I nie będę się z tego tłumaczył. To jest forum, a nie komentarze pod artykułami z onetu czy wp.

 

A Ciebie anty proszę po prostu o zgłaszanie odpowiednich postów. Wtedy mam czarno na białym w co mam zajrzeć. I nie reaguj na zaczepki innych. Po prostu zgłaszaj i już. A tak sam nakręcasz całą dyskusję (wiem, wiem tylko odpowiadasz ale to też dokłada oliwy) i robi się milion postów, po czym chcesz by ktoś z adminów to usuwał.

 

Wątek wyczyszczony i przeniesiony do kategorii Artykuły.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota Nerd.

 

Informuję że ów wątek (cały ten temat) jest w formie artykułu napisanego przeze mnie i jest moją własnością.

Informuję też że jest to niedokończony artykuł i prace nad jego zakończeniem będą kontynuowane przez mnie, dlatego w związku z powyższym jak i w ogóle, nie życzę sobie w tym temacie żadnych komentarzy, żadnych postów od nikogo i zabraniam zaśmiecania mojego artykułu.

Gdy uznam że ilość przykładów jest wystarczająca, wątek ten zostanie zamknięty.

 

Wszystkie niechciane posty (niezależnie od ich treści) będą usuwane, oraz nie będzie już żadnej dyskusji z mojej strony w tym wątku z nikim.

 

Artykuł ten ma być zgodnie z moim życzeniem niejako galerią zdjęć w której fotki przykładowe mężczyzn z linią typu U-shape, nie będą porozrzucane pomiędzy iluś tam stronami spamu, kłótni i przekleństw rodem z najgorszego rynsztoku.

Zbiór obrazów przykładowych z mężczyznami posiadającymi z natury linię typu U-shape, zostanie przeze mnie pokazany lekrzowi/om w klinice/ach w której/ych będę robił swój przeszczep włosów, oraz być może zostanie także przesłany do klinik terrorystycznych, lekarzom terrorystom, którzy z powodu jakiś własnych widzimisię odmówili jak i odmówią mi wykonania tego typu linii procedurą HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warsm0.jpg

 

W tym przypadku ekstremalna linia, choć to już wykracza poza mój gust i preferencje.

ohP9kqf.jpg

 

1408376588623.jpg

 

5FSkrW4.jpg

 

survivor-spencer-earnest-nerd.jpg

 

694940094001_5179329062001_Geraldo-Media-prejudice-was-laid-bare-at-Al-Smith-dinner.jpg?pubId=694940094001


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

967279.jpg

 

The-Skin-Fade.png

 

wentworth_miller004-headshot-med-jpg.26204

 

18_hair.jpg?v=1491958469

 

14-male-box-braids.jpg

 

short-hairstyles-for-men-with-curly-hair-besthaircutsmenwith-to-fresh-hair-ideas.jpg

 

Rick%20Gonzalez.slide__0.jpg

 

puresorcery2.jpg?w=600

 

long-top-fade-cut-for-boys.jpg

 

14143875.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hqdefault.jpg

maxresdefault.jpg

 

Tym razem znowu znana osobistość, piłkarz Ayoze Perez.

article-P-823a3112-66bb-4fba-a355-ff9fffb442d3-6Tllw04YCHSK2-152_634x356.jpg

1395658804437g.jpg

ayoze.jpg

4831006681-4248x2124-1206x602.jpg

Ayoze+Perez+Newcastle+United+v+Queens+Park+uG5F_FM91Dkl.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny przypadkowo znaleziony przykład.

 

47B0rN6.png


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejny dobry przykład faceta z linią typu U-shape z natury.

Dawno nie szukałem też więcej przykładów mężczyzn z linią w juszejpie, bo w sumie nie muszę tego robić, bo nie muszę na siłę udowadniać normalnym lekarzom od HT że takich mężczyzn jest więcej, a linię jaką chcę to zrobi mi wielu lekarzy nawet uznawanych za konserwatywnych, bo w sumie konserwatywny nie znaczy po*ebany. Dla ciekawostki dodam, że znalazłem ten przykład szukając przykładów linii prostych.

 

sam-reece.jpg?quality=80&strip=all

 

-- 13 lut 2019, 21:32 --

 

I jeszcze jeden przykład przy okazji. Tym razem nie jest to typowy juszejp, ale za to wyjątkowo niska linia (w stosunku do proporcji twarzy) w lekkim juszejpie.

 

GvarDfP.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ironie znalazłem lekarza od HT, który sam ma giga juszejpa.

 

2bb572f4950b13a97c5b78855c7501bd.jpg

85636ac656e07924f62761443f0f1fb0.jpg

8mdSn0D_7R7XWpA5sOtb2ncT6Eh_7vJsLjNUtmGa_4gqwONB_co3RNdsKf2U7SjIjCA7EaT4Cw=w1080-h608-p-no-v0

images?q=tbn:ANd9GcTjH0chsDDwgxUB3YbavUhER6QpVVEO6VrQi9YkLUWzy4kPFv6S

 

A jak był młody to miał giga juszejpa

 

13377089?s=400&v=4

 

A jest to Dr. Vaibhav Shah


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto następny przykład mężczyzny z juszejpem i zarazem ciekawostka, bo tym razem jest to ojciec Cristiano Ronaldo.

 

daeadd6783de9403d04d38230f344376.jpg

img_384x270$2018_06_06_09_34_40_136197.png

 

A w sumie Ronaldo też ma, a przynajmniej miał juszejpa - co widać na poniższych fotkach, tylko być może teraz ma lekką recesję, albo po prostu goli tę linię.

 

maxresdefault.jpg

5d2d18d2e9c80b920f085868c4169778.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny przykład. Gość z reklamy kliniki Alvi Armani.

 

images?q=tbn:ANd9GcSTySzBeVBTKsd2etme_PB5DC3WUkiZ3BO24M4YsieUrTeiAfJj9A


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto następny lekarz od HT z juszejpem, i to od micro FUE. Choć tym razem jest to Turek.

 

fue1.jpg

 

Koray'owi Erdogan'owi trzeba by było pokazać jego rodaka, i że są na tym świecie mężczyźni z juszejpem.

 

-- 10 paź 2019, 18:33 --

 

I oto następny przykład faceta z linią U-shape.

 

african-american-hair-restoration-transplants-huntsville-al.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I następny przykładzik.

 

best-crew-cuts-men-320x320.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...