free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Przykłady Mężczyzn z linią U-shape (z włosami na czole)

Rekomendowane odpowiedzi

To Andrew Napolitano dobrze znany z tv Fox News. Wiedziałem o nim i jego niskiej linii już dawno, jednak nie wklejałem tutaj, bo chciałem tylko takich z linią U-shape, ale niech zostanie, bo jest posiadaczem super niskiej linii NW 0 bez recesji, i dzięki temu też rozpoznawalny (nawet na zagranicznych forach o łysieniu), jednak nie wiem czy na stare lata trochę nie przerzedziły mu się włosy ogólnie, ale linia na pewno się nie cofnęła i nigdy nie cofnie.

 

-- 05 gru 2019, 22:52 --

 

Natomiast kolejny z mojej listy mężczyzn z naturalną linią U-shape do pokazania lekarzowi w klinice HT, ma już definitywnie linię w tym kształcie, i jest to również bardzo znany, ciekawy i wyjątkowy człowiek, któremu pozytywna energia nigdy się nie kończy.

 

A jest to Juan Carlos Caizapanta (Amaruk Caizapanta Anchapacxi), Rdzenny Amerykanin urodzony w Ekwadorze w 1970 r. znany bardziej jako Amaruk Kayshapanta. Jest aktorem, reżyserem, pisarzem, dziennikarzem, profesorem/wykładowcą, promotorem swojej kultury, wielkim podróżnikiem, oraz sportowcem - w tym mistrzem mieszanych sztuk walki i Taekwondo (Czarny Pas 5. Dan WTF, trzeba też obowiązkowo dodać, że wszystkie jego osiągnięcia sportowe jak i w zakresie tzw. bodybuilding'u zostały osiągnięte bez kompletnie żadnej chemii), i działaczem na rzecz obrony praw człowieka i ochrony środowiska, a także trochę muzykiem. Mieszkał w 8 krajach i podróżował po ponad 47 krajach ze względu na swoją pracę dziennikarską, dzięki czemu stał się ''obywatelem świata''. Ciekawostką jest też, że został zaproszony na ''Trzecią międzynarodową konferencję na rzecz równowagi świata” jako wykładowca i dziennikarz The Unesco i Ambasady Kuby (2012). Ogólnie bardzo pozytywny człowiek, ale wracając do jego linii włosów przedstawiam zdjęcia.

 

amaruk-ecuador.jpg

amaruk-ecuador.jpg

amaruk-ecuador.jpg

amaruk-ecuador.jpg

fe754fbd77b6a3910bdac337823a3ddf.jpg

images?q=tbn:ANd9GcQeSfwiLxV_aRQeQabAh0wMTms2zUprkPgyCdy2-SoI6MSzUIGH&s

1da2fdff72cc4dcf92c444a7a8e9606b.jpg

images?q=tbn:ANd9GcSsgndFJRxcF5OiQ7WTcjvecxaqPmOqtTAuvPvs_k5J-tHCW6wDsA&s

actor-amaruk-kayshapanta-during-el-guardian-invisible-madrid-premiere-picture-id647002026

 

Zastanawiający jest ten ubytek w centralnym punkcie linii (lekko po lewej środka linii na zdjęciach) - ciekawe czy ma to od urodzenia, czy spowodowane to jakimś urazem (choć blizny nie widać), czy łysieniem trakcyjnym gdyż on bardzo często czesze włosy na boki robiąc przedziałek i naciągając je bardzo mocno i z taką fryzurą trwa pewnie cały dzień.

 

I jeszcze jedno zdjęcie dla ciekawostki;

Tutaj widzimy go z zarostem - to tak aby obalić mit, o tym, że Indianie zarostu nie mają.

51847288_667580073699335_157164925272025638_n.jpg?_nc_ht=scontent-arn2-1.cdninstagram.com&_nc_cat=111


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny przykład linii bez recesji. Oczywiście nie jest to wybitny gatunkowo U-shape, ale mocna linia bez recesji schodząca w dół, w dodatku z tzw, wdowim pikiem. Przykład jest przypadkowo znaleziony w necie podczas wyszukiwania hasła melanotan II, i tak się składa, że ten gość wstrzykuje sobie MTII.

 

p0701g8h.jpg

karl-dinis-4245-1.jpg?quality=80&strip=all&w=1024


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny przykład, choć tym razem ze starego zdjęcia umieszczonego na filmie. Jest to jakiś rewolucjonista z czasów rewolucji kubańskiej i objęcia władzy przez Fidel'a Castro. Ale skupmy się na konkretach i istocie tego wątku:

 

 

Ten gość centralnie po środku w dolnej części zdjęcia ma nie tylko wybitną linię U-shape wraz z widow's peak na środku tej linii lecz także jeszcze mega niskie czoło i wysoką gęstość i jakość włosów

- ten z ujęcia 11:35 - ciekawe kto to jest czy był i czy są gdzieś jakieś inne jego fotki lub video z nim ?

 

W każdym razie linię ma boską. I jeszcze na tym filmie w 11:42 jest zbliżenie padające przez chwilę bardziej na niego i można zobaczyć nawet jak blisko brwi ma tę linię po bokach, oraz porównać wysokość jego czoła w centralnym punkcie z innymi obok. I to jest właśnie ta taka najbardziej pożądana linia przeze mnie, nisko i tzw. U-shape z peak'iem po środku i takim owalem po bokach gdzie owłosione skronie są bardzo wysunięte w przód pokrywając znaczne części czoła po bokach i tworząc takie bardzo małe i niskie czoło - tzw.''tiny forehead''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto następne przykłady mężczyzn (w dodatku już nie młodych) z linią U-shape i bez recesji.

 

Yuri Orlando Ortuño León - rocznik 1963.

 

A-5133430-1586795300-6824.jpeg.jpg

 

 

I jeszcze jeden facet na tej fotce oprócz niego, ten pierwszy od lewej i najwyższy z nich wszystkich.

 

images?q=tbn%3AANd9GcSBbjx3WnC7P1JP4h8Qh1Dkx_zK_Cq_LZO5tw&usqp=CAU

 

 

 

I przy okazji warto posłuchać jego przepięknej muzyki i śpiewu


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, że jestem akurat na forum po dłuższej nieobecności, oraz z uwagi na to, że zupełnie przez przypadek słuchając muzyki natknąłem się na kolejny dobry przykład ekstremalnej linii bez recesji u osobnika płci męskiej, oraz, że jest to mój artykuł, wstawiam link. A przy okazji można posłuchać wspaniałej muzyki Rdzennych Mieszkańców tzw. Ameryki (inaczej: ''czwartej części świata'' z przed 1492), która to muzyka trochę ewoluowała jak widać, ale to inna beczka. 

A zatem pierwszy od prawej grający na gitarze. EXTREME U-Shape.

 

 

Swoją drogą vocal to wielki talent - Cristofer  C  Córdova. Bardzo podziwiam tego wyjątkowo utalentowanego chłopaka.

Saludos!!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A oto Rico z pierwszego postu. Wreszcie wygląda jak facet : 

spacer.png

 

 

Dla porównania fotka, gdy miał tego całego U-shape'a, chociaż w jego przypadku ja bym to nazwał po prostu Norwoodem 0. 

 

spacer.png

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak wyłysiał przez ten czas...? To jednak coś tam łysieje, ale to pewnie akurat u niego z wiekiem. Może sobie przeszczep zrobi.  ''Jak facet'' he he jakie to forumowe...

  • Haha 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu słuchając muzyki natrafiłem na następnego U-shape'em. Tym razem jest to kubański wokalista Barbarito Diez, który miał też zaokrągloną linię nawet z tzw. wdowim pikiem po środku, choć miał wysokie czoło.  Miał, bo już nie żyje, a żył w latach: 1910-1995. 

 

spacer.png


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu słuchając muzyki natrafiłem na następne przykłady ekstremalnej linii U-shape, i to na kilka gości od razu w jednym klipie. Najbardziej wybitne przykłady to gitarzysta, perkusista i klawiszowiec, ale i reszta ma takiego semi-U-shape albo NW0, brak jakiejkolwiek recesji. W ogóle dużo moich ''nowych rodaków'' ma takie linie i/albo brak widocznej jakiejkolwiek recesji, ale w końcu jedyna niełysiejąca rasa na tym globie. 

 

 

I znowu przy okazji można posłuchać miłej muzyki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...