free web hit counter Skocz do zawartości
dizel

Dermatolog z Warszawy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ja co prawda chodzę do dermatologa w Lux Medzie ale niestety nie jest to człowiek który na tematyce łysienia się zna. Trochę tak błądzi po omacku mam wrażenie. Przepisuje to co wie czyli minox, propecia. Niby tam jakieś skierowania na badania daje, ja je wykonuję ale widzę że gość nie ma zielonego pojęcia. Nie mówię że to zły lekarz ponieważ inne choroby może leczyć świetnie ale na łysieniu się nie zna. Zatem czy ktoś z Was zna jakiegoś naprawdę konkretnego i kompetentnego lekarza w kwestii łysienia? Na pewno nie pójdę do żadnego trychologa. Byłem u dwóch. To dla mnie nie byli lekarze tylko handlowcy próbujący mi wcisnąć jakąś swoją terapie za kolosalne pieniądze. Jedna Pani chciała mi sprzedać za 1200zł szampon, peeling do skóry głowy i ampułki na bazie wyciągu z zielonej herbaty. I to była kuracja miesięczna!!! Szok!! O typowych lekach w leczeniu łysienia nawet nie wspomniała. Natomiast to na czym mi zależy to znalezienie przyczyny rzadkich włosów na całej głowie. Ponieważ ja nie mam problemu tylko ze czubkiem czy zakolami. Zakola mam dosłownie z pół centymetra więc to nie jest dużo, mam bardzo rzadkie włosy na czubku ale po bokach też się słabe. Jakaś przyczyna tego być musi, nie wierzę że nie. Dlatego poszukuję lekarza który pomorze mi w jej znalezieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kompetentnym lekarzem w kwestii łysienia jest dr Adrianna Rakowska (przyjmuje w Wwie), ale bardzo długo trzeba czekać na wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie. Dobry dermatolog od łysienia i problemów ze skórą głowy.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wspomnianej Rakowskiej dorzucam Lidię Rudnicką. Obie piszą publikacje naukowe na temat łysienia. Czy to ma się jakkolwiek do umiejętności wyleczenia choroby (mam na myśli choroby współtowarzyszące łysieniu a nie samo łysienie androgenowe), tego nie wiem. Podejrzewam że nie, ale zapisałem się do LR, więc zobaczymy. Do obu są długie kolejki. LR przyjmuje na pewno na Grójeckiej w Warszawie, ale nie wiem, gdzie Rakowska. Czy ktoś wie?

No i generlanie podłączam się pod pytanie - czy pojawił się może ktoś, kto zna kogoś, kto się zna na chorobach skóry głowy lepiejh niż sprzedawcy-trycholodzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...