free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

5 zabiegow łącznie 8438 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Temat zbiorczy - podsumowujący.

Chce się podzielić swoją historią, podsumowując w sumie swoje wcześniejsze relacje na tym forum.

W przeciągu ostatnich 3 lat przeszedłem 5 zabiegów przeszczepu włosów.

Łysiałem od ostatnich 10-15 lat. Myślę, że doszedłem do NW6.

Postanowiłem coś z tym zrobić i w 2014 roku zdecydowałem się na zabiegi mezoterapii wydając 2500zł, które niestety nic nie dają w łysieniu androgenowym.

Kolejnym krokiem był zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych w Warszawie za 7000zł który podobnie nic nie dał w moim przypadku.

Dopiero zabiegi transplantacji włosów w przeciągu 3 ostatnich lat w ilości 8438 graftów za łączną kwotę 66.000zł przyniosły rezultaty.

Zdaje sobie sprawę, że w moim przypadku potrzeba pewnie jeszcze raz kolejne 8000 graftów ale nie oszukując się donor wykończony i nie ma już skąd pobierać i na chwile obecną osiągnąłem najlepszy z możliwych kompromisów i efektów w moim niełatwym przypadku.

Mam nadzieje, że mój przypadek natchnie siły do walki wszystkim innym którzy zadają sobie pytanie czy warto?

Z podziękowaniami dla tych co wspierali i cennie doradzali

Z dedykacją dla tych co podczas mojej trudnej walki mówili, że w moim przypadku nie opłaca się nic robić tylko golić na łyso

zamieszczam zdjęcia z przemiany od najstarszych do obecnych.

Obecnie włosy rosną cały czas dłuższe zagęszczając górę.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze to wszystko napisaleś w skrócie. Dasz radę napisać ile miałeś włosów (nie graftów) łącznie przeszczepionych ? Odejmując włosy z brody bo też z tego co pamiętam posiłkowałeś się nimi.

 

 

Mam gorąco prośbę do administratorów forum. Możecie utworzyć jeden temat - galeria (zamknięty temat) gdzie tylko wstawimy zdjęcia przed/po ilość graftów i cena ? Jest dużo osób po przeszczepie już na naszym forum, dobrze jakby ktoś nowy wszedł i widział odrazu metamorfozę niż kopał całe forum by znalesc je wszystkie a tak to wybierze dla niego najlepszy efekt, najlepsza cene i będzie wiedział czego szuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo udało ci się uzyskać bardzo dobry efekt, niestety mógłby być jeszcze lepszy gdyby nie te getfue po którym tylko grafy ci zmarnowali, ale i tak miazga to co udało się Ci uzyskać. (Może gdybyś poszedł od razu do HDC było by jeszcze lepiej).

Kończysz walkę ? Czy jeszcze coś planujesz - tutaj chodzi mi przede wszystkim o BHR - czy tutaj też pole manewru wykorzystane

korzystasz z chemii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, na pewno wyglądasz 100 razy lepiej z obecnym efektem końcowym, niż gdybyś miał być całkiem łysy. Trochę pieniędzy i czasu zainwestowałeś, ale widać, że warto było.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy zdjecie 2 od gory przedstawia Twoj donor z przed zabiegow ? czy po ktoryms ?

podbijam

ogolnie to niebo a ziemia, jeszcze raz gratuluje wytrwalosci oraz dazenia do celu !


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
autor: klekoo91 » 19 mar 2018, 22:09

 

dlaczego uważasz ze zmarnowane ?

 

 

Bo odrost fatalny, tutaj może tego nie widać, ale w tamacie "głównym" gdzie Przemo prowadził całą historie widać że getfue to zmarnowane grafty (pieniądze też, ale donoru już nie odzyskasz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt widać jak na dłoni nawet donor wygląda zaskakująco dobrze jak na tyle graftów, pewnie z tysiaka byś jeszcze wyciągnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Z takim stanem pierwotnym, to będąc na Twoim miejscu w Twoim wieku (w sumie nie wiem ile masz lat ) to bardzo bym się cieszył z takiego efektu.

 

Bo jednak czy to jakieś zdjęcia na imprezkach itd. To jednak głowa ma te zarysy i z daleka widać kontur włosów. To jest to minimum, które bym chciał mieć jak mi zacznie wszystko dalej lecieć


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy zdjecie 2 od gory przedstawia Twoj donor z przed zabiegow ? czy po ktoryms ?

podbijam

ogolnie to niebo a ziemia, jeszcze raz gratuluje wytrwalosci oraz dazenia do celu !

Dziękuję

Zdjęcie 2 od góry przedstawia donor z przed zabiegów.

 

Powiem tak. Z takim stanem pierwotnym, to będąc na Twoim miejscu w Twoim wieku (w sumie nie wiem ile masz lat ) to bardzo bym się cieszył z takiego efektu.

 

W tym roku już 40 lat

 

Nie planuje już żadnych zabiegów, nie chce mi się znów golić na łyso i czekać na efekt kolejny rok dla 1000 graftów, może gdyby donor pozwolił 2-3 tyś to bym zrobił, poza tym zawsze istnieje ryzyko, że stracę to co mam teraz.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 1000 graftów niewiele by zmieniło pewnie. A faktycznie w caly proces musiałbyś się angażować kolejny raz. Gra nie warta świeczki.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Minęło ponad 9 miesięcy i szybka aktualizacja foto, włosy rosną coraz dłuższe przez co się bardziej zagęszczają i można robić większe zaczeski


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć sam gdybym miał taki stan jak Ty to poszedłbym raczej w system bądż w HT i system, zwłaszcza jeśli nie chciałbym brać żadnych leków, to i tak muszę tutaj pogratulować bo efekt ''przed''-''po'' to dzień a noc, i na pewno jest 100 razy lepiej niż byłoby jakbyś w ogóle odpuścił sobie przeszczepy.

Bardzo dobrze że postanowiłeś na swoim (a śledziłem od początku Twoje tematy), że robiłeś HT klika razy, mimo tego że początkowo nie wróżyło żadnych w miarę przyzwoitych efektów. Jakbyś chciał mógłbyś stan obecny lekko podsypać jakąś posypką i prysnąć lakierem (wielu pewnie by tak zrobiło) ale to już oczywiście Twoja sprawa.

Moim zdaniem, dałoby się jeszcze sporo wyciągnąć z brody, a i też trochę z donoru z górnych jego partii - nawet z obszaru bocznego nad uszami, gdzie widać że włosy są gęstsze niż niżej, aby jeszcze dogęścić górę.

Tak czy siak wielkie brawa za wytrwałość i dążenie do celu, bo wielu na Twoim miejscu poddałoby się już na wstępie i to całkowicie, albo wystarczająco zniechęciło już po pierwszym HT aby robić kolejne.

 

-- 25 kwie 2018, 14:31 --

 

Mam gorąco prośbę do administratorów forum. Możecie utworzyć jeden temat - galeria (zamknięty temat) gdzie tylko wstawimy zdjęcia przed/po ilość graftów i cena ? Jest dużo osób po przeszczepie już na naszym forum, dobrze jakby ktoś nowy wszedł i widział odrazu metamorfozę niż kopał całe forum by znalesc je wszystkie a tak to wybierze dla niego najlepszy efekt, najlepsza cene i będzie wiedział czego szuka.

 

Pomysł bardzo dobry i ciekawy, zwłaszcza że zagadnienie HT to spora specyfika, ponad to uważam pomysł za dobry gdyż sam jestem wzrokowcem, ale temat taki możecie przecież utworzyć sami bez pomocy Adminów. Poza tym, gdyby taki wątek był zamknięty to forumowicze nie mogliby wklejać swoich fotek, i wszystko musiałby robić Admin albo MOD, a praca Adminów i Modów, to praca społeczna także wiesz komu by się to chciało wertować wszystkie wątki...

Sam możesz stworzyć taką galerię, i niech każdy kto chce (zarówno każdy kto miał HT już dawno i jego wątek dawno już spadł z pierwszej strony działu bo nie był aktualizowany, jak i każdy nowy kto akurat zrobił HT) zamieszcza w tym wątku swój post w którym zamieszcza tylko ze dwa albo z cztery zdjęcia (np. dwie fotki ''przed'' - z przodu i z profilu czy z góry i tak samo z fotką/fotkami ''po), informację z ilością graftów (pojedyńczego zabiegu lub łącznie jeśli przechodził wiele HT), nazwą kliniki/klinik - jeśli robił w kilku różnych klinikach, i z linkiem/linkami do swojego wątku/wątków gdzie wszystko jest szerzej opisane. Tak aby nikt nie zadawał pytań, nie komentował i nie robił śmietnika (żeby to wyglądało jak galeria, a nie słowne przepychanki i litanie i śmietnik), a każdy zainteresowany kliknął po prostu w link do tematu przypadku który go interesuje i tam zadawał wszelakie pytania i prowadził dyskusję. I sami powinniście się pilnować w tej kwestii, i jak będziecie o to dbać tak będziecie mieli - proste.

I jeśli temat okazałby się rzeczywiście wartościowy i godny uwagi i faktycznie byłaby to taka galeria z krótkimi postami ze stosowaną informacją i z dwoma - czterema zdjęciami i bez zbędnego śmietnika, a nie syf na syfie, to Admin z pewnością go podwiesi w tym dziale.

To tylko moja opinia, a poza tym to ja ogólnie mam już to wszystko gdzieś, przestanę się chyba niedługo udzielać też, gdyż przekonałem się co do tego że nie warto nikomu w żaden sposób pomagać ani być dobrym człowiekiem, jak i co do tego, że nie warto robić nic w czynie społecznym za darmo dla innych ludzi.

 

Na marginesie;

Zasadniczo to ja już chciałem stworzyć galerię dotyczącą innej kwestii niż efekty HT, i wątek mój viewtopic.php?f=5&t=3483 stał się szybko wysypiskiem śmieci, oraz wycieczek osobistych w moją stronę viewtopic.php?f=5&t=3483&start=10 , jak i miejscem wklejania spamu w postaci złośliwych zdjęć małp viewtopic.php?f=5&t=3483&start=20 , także nie wiem jak to będzie w Twojej galerii, ale próbuj....

 

EDIT: Oczywiście galeria zdjęć ''przed''/''po'' nie może zawierać fotek, żadnych informacji, ani linków do wątków osób które robiły HT w zbanowanej klinice HDC - to chyba jest jasne, ale przypominam.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszkę inne pytanie, czy np jak przejeżdżasz ręką po włosach (w sęsie od przodu do tyłu - pod włos) to wyczuwasz te włosy z brody lub jakąkolwiek różnice ?

Jak patrzę na twoje zdjęcia przed po to nie mogę uwierzyć jak włosy odmładzają, linia którą ci zrobili z tym zaczesem na bok bajka, wiadomo góra rzadsza, ale tam przecież nikt Ci nie zagląda.

Powiem tak, że przeglądając informacje odnośnie BHT, myśle jak antydhtor, że u Poswal'a wyciągnął byś jeszcze spokojnie i z 5000 (wiadomo koszt to jakieś 20 tysi $), ale to już twoja zabawa, jeszcze raz efekt przed po jest świetny normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć sam gdybym miał taki stan jak Ty to poszedłbym raczej w system bądż w HT i system, zwłaszcza jeśli nie chciałbym brać żadnych leków, to i tak muszę tutaj pogratulować bo efekt ''przed''-''po'' to dzień a noc, i na pewno jest 100 razy lepiej niż byłoby jakbyś w ogóle odpuścił sobie przeszczepy.

Bardzo dobrze że postanowiłeś na swoim (a śledziłem od początku Twoje tematy), że robiłeś HT klika razy, mimo tego że początkowo nie wróżyło żadnych w miarę przyzwoitych efektów. Jakbyś chciał mógłbyś stan obecny lekko podsypać jakąś posypką i prysnąć lakierem (wielu pewnie by tak zrobiło) ale to już oczywiście Twoja sprawa.

Moim zdaniem, dałoby się jeszcze sporo wyciągnąć z brody, a i też trochę z donoru z górnych jego partii - nawet z obszaru bocznego nad uszami, gdzie widać że włosy są gęstsze niż niżej, aby jeszcze dogęścić górę.

Tak czy siak wielkie brawa za wytrwałość i dążenie do celu, bo wielu na Twoim miejscu poddałoby się już na wstępie i to całkowicie, albo wystarczająco zniechęciło już po pierwszym HT aby robić kolejne.

 

Dzięki serdeczne Pamiętam jak paru na forum pisalo mi, że ht w moim przypadku nie jest dla mnie, że za bardzo łysy, nie będzie z czego pobrać ale robiłem swoje. Najważniejsze to w życiu się nie poddawać, mieć wizje i jasno sprecyzowany cel, a z tego co czytam Twoje wątki to takimi cechami się tez legitymujesz Dopóki walczymy-żyjemy.

A ja mam troszkę inne pytanie, czy np jak przejeżdżasz ręką po włosach (w sęsie od przodu do tyłu - pod włos) to wyczuwasz te włosy z brody lub jakąkolwiek różnice ?

Jak patrzę na twoje zdjęcia przed po to nie mogę uwierzyć jak włosy odmładzają, linia którą ci zrobili z tym zaczesem na bok bajka, wiadomo góra rzadsza, ale tam przecież nikt Ci nie zagląda.

Powiem tak, że przeglądając informacje odnośnie BHT, myśle jak antydhtor, że u Poswal'a wyciągnął byś jeszcze spokojnie i z 5000 (wiadomo koszt to jakieś 20 tysi $), ale to już twoja zabawa, jeszcze raz efekt przed po jest świetny normalnie.

 

Dzięki Jak były krótsze to dało się wyczuć różnice w strukturze, były grubsze, teraz przy dłuższych różnica między włosami z brody a natywnymi się zaciera. Góra jest rzadsza, dlatego zaczes, włosy z boku urosną jeszcze dłuzsze to i zaczes powinien być gęstszy za 2-3 miesiące. Zobaczymy

jakbys zgolil boki i ty na 3 mm to gora optycznie wygladalaby lepiej

 

Jeszcze też nie powiedziałem ostatniego słowa, póki co niech sobie włosy rosną, z czasem podgolę może jeszcze boki


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan na 10 miesiecy po. Czasami sobie zadaje pytanie czy jeszcze coś robić, zapytać Marala czy warto?, czy dać juz sobie spokój z zabiegami ht


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie, gore i boki bede zapuszczać by sprawdzić czy osiągnę szopę zasłaniająca cała głowę


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo ludzi po przeszczepie tutaj zapuszcza włosy zeby zasłonić skore a przy krótkich byłyby prześwity. Do pewnego stopnia to sie sprawdza, poniżej pewnej krytycznej rzeczywiście lepiej golić sie na prawie łyso 1-5mm ale chyba nie po to człowiek robił przeszczep 8tys wlosow zeby golić sie na krótko? Zreszta kazdy lekarz od ht mi mowil ze boki powinny miec ok 1cm wtedy zasłonią ślady po pobraniu wlosow i nie widac tak przerzedzen jak przy krótkich włosach które nie sa wstanie tego zakryć.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 cm po bokach ???

To po co miałbym robić FUE za 3€, przy 1 cm to stripa ukryje za 1€. Dziwne.

 

Tak 0,5-1cm, co w tym dziwnego???

Rób to co uważasz za słuszne, jeśli kierujesz się w życiu tylko ekonomią to wybierz stripa, Twoja głowa.

Nie każdy preferuje fryzure na kibola.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...