free web hit counter Skocz do zawartości
Nerd

Jakich produktów do stylizacji włosów używacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Tak jak w temacie. Czego używacie do stylizacji włosów? Jakbyście mogli też napisać parę słów dlaczego i po co. Ja obecnie używałem pasty Joanna (jakieś średnie wrażenia mam o tym). Jakiś czas temu przerzuciłem się na pastę Beach Boy. I już lepiej, aczkolwiek mam wrażenie, że jest dużo więcej ciekawy produktów i lepszych.

 

Nie muszą być tylko pasty do 20 zł. Mogą być i za więcej. Używał ktoś takich droższych? Na przykład tych: https://www.lockhartsauthentic.com/


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brylantyna za pinc zeta z joanny i lakier za dziesiec zeta z syoss


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cif - bo nie rysuje powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, hahahah oj przepraszam. Rozwaliliście mnie Nie tak mieliście to odebrać.

 

Po prostu są tu też osoby po HT. Albo które mimo zakoli mają jednak gęste włosy. Z resztą po to robimy HT, żeby móc tez przez chwilę spróbować z tych włosów coś sobie zrobić.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd, zmoderuj ich posty jak nie są po myśli, a w sumie masz rację, a Radek jej nie ma, bo to nie jest forum dl ałysych czy tylko i wyłącznie dla łysych. Są tu ludzie, a nawet chyba większość, którzy jednak włosy mają, łysienie w różnym stadium różni forumowicze mają, ale jednak włosy też mają. I tak jak mówisz wielu tu robi i jest po HT, wielu ma też efekty odrostu po kuracjach farmakologicznych. W każdym razie każdemu tu zależy żeby włosy mieć a tym samym kosmetyków do włosów móc używać, i z pewnością wielu tutaj mimo łysienia używa kosmetyków do włosów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joanna to najgorsza pasta jaka istnieje.

 

Ja używam got2b Phenomenal - najlepsza pasta drogeryjna.

 

Jak chcesz to możesz wydać więcej na jakieś pomady/lepsze pasty. Zależy też jaka długość włosów i co chcesz osiągnąć, czy stawiasz je do góry. Jeśli tak to dodatkowo dobrze działa puder/pianka do włosów.

 

No i mam jeszcze lakier do włosów, sporadycznie używam na jakieś ważniejsze sytuacje, bo on ogólnie szkodzi włosom, ale utrwala fryzurę skutecznie. W sumie to kupiłem go jeszcze jak stawiałem włosy, czego teraz już nie robię m. in z powodu zakoli :/ Obecnie pastą nadaje jedynie tekstury ale ogólnie mam bardziej wyjebane i chodzę w oklapniętych nierozgarniętych włosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mich4725. Na początek - dzięki za normalną odpowiedź w tym wątku

 

No ta Joanna średnio mi się widzi. Używałem sobie jej w ramach testu tak do pracy czy gdzieś.

 

Głównie chodzi mi o to, że za pomocą takich pomad czy past chcę jeszcze bardziej zamaskować problem łysienia. Bo jednak to zostaje na włosach. Pogrubia je. Nadaje teksturę. I mimo, że jestem po HT to jednak to nie zmieni nigdy faktu, że mam rodzaj włosa, który mi się nie podoba. A dzięki takim specyfikom chcę to trochę podrasować. W szczególności na jakieś okazje, spotkania.

 

Ale jak się okazuje tu nikt nie używa niczego Ok. Prawie nikt ;p


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matowa pomada uppercut zajebiste, wlosy wygladają dobrze i się puszą i dodją tekstury a lakier to z szwarckopa z drobinkami kreatyny nr 4 najlepszy wlosy wygladaja po nim dobrze maja objętość i co najwazniejsze nie ma osadu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sprawdzę. Na razie zamówiłem jakieś inne dwie. Trzeba potestować.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej mowie ze brylantyna z joanny. Moje wlosy wygladaja po niej zajebiscie


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...