free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napoczynam temat, o którym dyskutowaliśmy na chacie a mianowicie spis gówien, których nie warto kupować a mają za zadanie tylko wzbudzić nadzieje w łysiejącej pale i wydrenować kieszeń hardcorowego kuracjusza. A więc wrzucam jak pierwszy mojego personalnego faworyta w robieniu ludzi w chuja oraz żerowaniu na ich nieszczęściu. A więc RU-58841, które swą nazwę zaczerpnęło ze znanej tutaj chemicznej substancji (działającej lecz niedopuszczonej do sprzedaży). Szit ten składa się z jakiś gównianych ziółek, które w najlepszym wypadku mogą poprawić wygląd włosa ale napewno nie uchronią go przed wypadaniem. Skutki uboczne: problemy ze wzwodem spowodowane świadomością dołączenia do elitarnego grona frajerów.

Tylko i wyłącznie 80zł za 60 kaps. (na miesiąc) całkiem możliwe że za pomocą tego preparatu producent odzyskał włosy robiąc sobie przeszczep za środki w chuja zrobionych.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez uwazam, ze szampon dx2 jest zwyciezca. Sorry ale ten szampon to kradziez w bialy dzien. Jest tak rozpowszechniony i reklamowany jak zloty gral. RU ziolka to na 1000% mniej osob sie napatoczy , jednak wynalazla i zalozyciel tego gowna tez wygral na loterii!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabletki (Profolan, Procerin, Advecia), grzebienie i hełmy laserowe prosto od NASA i inne cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Historia Łukasza jest prawdziwa. Znałem go osobiście, chodził ze mną do technikum.

Nie chciał zdradzić nazwy tego cud-środka, ale teraz znalazłem go w internecie. Także stosujta wszyscy, stosujta. Nie żałujta kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://e-mezczyzna.pl/tabletki-na-porost-wlosow/ Zgadzam się też z przedmówcą że Procerin to jeden z najlepszych rzeczy na łysienie, ja jednak żarłem kiedyś jakieś żelki/misie i teraz sam mam na głowie futro jak jakiś miś niedźwiedź. Mój przyjaciel też zauważył że żelki pomogły mu bardzo na zakola i z NW 3 odzyskał idealnie prostą linię (a już sie bał że do Turcji na HT będzie musiał lecieć, a boi się latać), jednak na forum nie chce założyć tematu bo boi się że spotka go fala krytyki i hejtu oraz oszczerstwa i oskarżenie że jest naganiaczem jak to bywa na takich forach.

 

Żelki misie można kupić na allegro po bardzo przystępnej cenie z darmową dostawą http://allegro.pl/3x-zelki-na-wlosy-180 ... 76750.html - żelki będące przedmiotem tej aukcji są wyjątkowe gdyż cukier będący w ich składzie ulotnił się i są sprzedawane jako produkt bez cukru - takie cuda tylko w tych wyjątkowych żelkach! Choć same żelki też są cudowne i charakteryzują się wybitnie cudownym działaniem. Gorąco Polecam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się tak zastanawiam gdzie ja żyję, i rozmyślam gdzie tu najlepiej wyemigrować, czy do Rumuni byłoby lepiej czy do Zimbabwe lepiej, czy na Sybir albo na pustynię Saharę, ale dochodzę do wniosku że najlepiej to chyba byłoby od razu na Marsa... bo cała planeta Ziemia przesiąknięta jest już wszech-panującym oszustwem i naciąganiem, oraz nasyceniem perfidnego bezczelnego chamstwa i okradania ludzi na każdym kroku, oraz robienia im wody z mózgu, a także co najważniejsze w naszym przypadku:

 

- Żerowanie na cudzym nieszczęściu - a jeśli chodzi konkretnie o łysienie i jego leczenie, to nie da się po prostu nie zauważyć ów żerowania. Żer na ludziach leczących łysienie jest nad wyraz perfidny i bije wszelakie rekordy chamstwa, ogłupiania, i okradania ludzi oraz i przy tym bezczelnego ich wyśmiewania i poniżania przez lekarzy, FDA, producentów i sprzedawców scamów, leków, pseudo-leków, pseudo-kosmetyków, peruk/systemów, a także bardzo często przez lekarzy zajmujących się przeszczepami włosów oraz konsultantów i przedstawicieli klinik zajmujących się transplantologią włosów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na załączonym obrazku uczeni doskonale wiedzą jakie leki działają najlepiej, i wychodząc na przeciw oczekiwaniu klientów stworzyli takie oto cuda, których nazwa zobowiązuje do stosowania, każdego kto mierzy wysoko i chce spektakularne efekty odrostu na kompletnie łysej glacy. Innymi słowy HRT to HRT i nic nie może się z tym równać! Nazwa z pewnością nie jest przypadkowa.

 

HRT_Hair_Rescue_Combo_system_lge_with_dropper_bottle_copy_1024x1024.jpg?v=1571438525

 

I teraz wszyscy, którzy pragną wypróbować cudowne właściwości HRT, nie muszą się już martwić o recepty ani o to jak zdobyć te leki bez recepty, ani o żadne efekty uboczne. Tylko kupować i stosować te cuda.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Milena123456 napisał:

Hej, chciałam kupić dla męża coś co się sprawdzi.... Czy w tej aptece jest coś co serio działa? I czy ta apteka jest ogólnie w porządku. Pierwszy raz robię zakupy przez internet... https://apteka.bonifratrzy.pl/

Nic się nie sprawdzi na łysienie androgenowe


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, phuo32kk napisał:

Macie rację , to co nic się nie sprawdzi? Trzeba się pogodzić z tym ?

tylko finasteryd/ru/dutasteryd + minox, nic innego nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...