free web hit counter Skocz do zawartości
Kubas

18 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Dość wcześnie zacząłem dojrzewać i od 17 roku życia zaczął się problem z łysieniem, zauważalne zakola i łysienie tylne tzw mnich. Zacząłem od szamponów, czyli Loxon, był to największy błąd, pogorszyło to tylko stan włosa oraz jego ilość. Loxon działa na zasadzie pozbycia sie słabych włosów i wzmacnia zdrowe, włosy sypały sie okropnie po korzystaniu z tego szamponu. Następnie przeszedłem terapie dermapenu który również nie dał większych efektów a sporo pieniędzy poszło w błoto. Czymś co pomogło zatrzymać nadmierne wypadanie włosów była terapia mezoterapia igłowa włosów, zatrzymało wypadania, lecz nie odnowiło zbytnio odrostu włosa, przynajmniej po poł roku efekt jest niewielki. Dlatego zdecydowałem się na przeszczep włosa we Wrocławiu, mam nadzieje ze moj kompleks w tak młodym wieku w koncu zniknie...

 

3majcie kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbyś fotki i wiadomoby było o jakim problemie rozmawiamy. Co do klinik polskich to raczej kiepski wybór forum od tego aż chuczy a chodzi o stosunek ceny do jakości. Plusy to język i odległość, niestety nie efekt.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow,jestem tego ciekaw.Powodzenia i czekam na jakąś relacje.Tylko przydałyby się jeszcze jakieś fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 lat i przeszczep wlosow? niech ktoś ostrzeże tego mlodzienca

 

Ostrzegam, czekaj młodzieńcze do 60 roku życia musimy wiedzieć na czym stoisz


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzial pewien lekarz: "we need to be very conservative".


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jakby to powiedział inny lekarz, w tym przypadku polski lekarz od HT, konkretnie Dr. Andrzej Przybylski z Kalisza (klinika ''hair4 you''), który mało tego że nie przestrzega prawa konstytucyjnego odnośnie kwestii dyskryminacji ludzi, i łamie owe prawo konstytucyjne, to na dodatek łamie prawa człowieka w stosunku do swoich pacjentów/klientów czy choćby potencjalnych klientów:

 

''...mi się to co Pan proponuje po prostu nie podoba'' - źródło: viewtopic.php?f=23&t=2877&start=150

 

oraz w wyjątkowo bezczelny sposób lekarz ten sugeruje niektórym potencjalnym klientom że mają coś z gorem nie tak i zwyczajnie po chamsku ''kieruje'' ich do psychiatry, twierdząc na dodatek perfidnie, oszukańczo i bezczelnie że to normalna procedura podczas zabiegów HT zachodniego cywilizowanego świata. Na marginesie dodam że z takiego samego nagannego zachowania słynie także polski konsultant kliniki HDC na Cyprze pan Piotr.

 

Także pomijając już fakt złego wyboru dotyczącego w ogóle o decyzji przeprowadzenia zabiegu transplantacji włosów w Polsce, z uzasadnionego powodu z resztą, gdyż polscy ''specjaliści'' wykazują nieustannie i ciągle prawdopodobnie najgorszy na świecie albo jeden z najgorszych poziom wykonywania usług zabiegów w zakresie transplantologii włosów, radzę uważać na wysoce nietolerancyjnych polskich lekarzy (w tym właścicieli oraz przedstawicieli polskich klinik) oraz polskich konsultantów będących pracownikami zagranicznych klinik, zuchwale to okazujących i uprawiających dyskryminacje.

Nietolerancja i dyskryminacja to jest ewidentnie bardzo poważny problem polskich lekarzy zajmujących się transplantacją włosów, oraz Polaków pełniących funkcje konsultantów w zagranicznych klinikach.

Także w przypadku gdyby takie sytuacje nietolerancji oraz wszelkiej dyskryminacji klienta, miały miejsce w jakiejś klinice, jakby jakiś lekarz przejawiał nietolerancje oraz dyskryminacje i wrogość, radzę nie pozostawiać tego bez echa i podejmować stosowne kroki prawne dla dobra ogółu, dla dobra swojego oraz dla dobra przyszłości.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

 

Dość wcześnie zacząłem dojrzewać i od 17 roku życia zaczął się problem z łysieniem, zauważalne zakola i łysienie tylne tzw mnich. Zacząłem od szamponów, czyli Loxon, był to największy błąd, pogorszyło to tylko stan włosa oraz jego ilość. Loxon działa na zasadzie pozbycia sie słabych włosów i wzmacnia zdrowe, włosy sypały sie okropnie po korzystaniu z tego szamponu. Następnie przeszedłem terapie dermapenu który również nie dał większych efektów a sporo pieniędzy poszło w błoto. Czymś co pomogło zatrzymać nadmierne wypadanie włosów była terapia mezoterapia igłowa włosów, zatrzymało wypadania, lecz nie odnowiło zbytnio odrostu włosa, przynajmniej po poł roku efekt jest niewielki. Dlatego zdecydowałem się na przeszczep włosa we Wrocławiu, mam nadzieje ze moj kompleks w tak młodym wieku w koncu zniknie...

 

3majcie kciuki!

Będziesz miał większy kompleks - zapałek wbitych w gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...