free web hit counter Skocz do zawartości
salvadorek

Holistic Clinic - Krzysztof Gojdź

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie obczajam sobie własnie z ciekawości polskie kliniki i trafiłem na takie cudo

[attachment=0]1.PNG[/attachment]

 

Typ zabieg 1400-1800 mieszków nazywa Duży+ i jeszcze kasuje za to 20k

 

Szkoda mi tych ludzi, którzy tyle hajsu wydadzą po to aby mieć efekt zapałek wbitych w psią kupę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chuj z tym. Chcacemu nie dzieje sie krzywda. A nadto kazdy zainteresowany moze sobie zrobic (w zasadzie powinien!) przed zabiegiem research. Jak jest kretynem, to jego sprawa, jego glowa, jego zjebana fryzura.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto jest zielony w temacie nie ma wyobrazni zeby odruznic rzeczywista ilosc grafow jaka mu potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i chuj z tym. Chcacemu nie dzieje sie krzywda. A nadto kazdy zainteresowany moze sobie zrobic (w zasadzie powinien!) przed zabiegiem research. Jak jest kretynem, to jego sprawa, jego glowa, jego zjebana fryzura.

 

Poniekąd się zgadzam z Tobą, każdy tak powinien zrobić ale trzeba też mieć na uwagę konowałów i naciągaczy. Trafi się pewnie jakis mirek z NW7 który wybierze zabieg u tego Pana, koleś wpierdoli mu 1400 graftów na taki obszar, efekt będzie masakralny a 20k z kieszeni poszło w pizdu. To już lepiej użyć maszynki

 

Strasznie nie lubię takich cwaniaczków z takich "klinik" na codzień zajmuję się filmowaniem i nigdy nie naciągałbym swojego klienta na mega koszta oferująć zajebisty efekt gdybym wiedział że efekt będzie ciulowy i klient niezadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kiedys myslalem,ze działa to tak, że w zależności od stanu przeszczepia się odpowiednią ilość graftów by uzyskać porządany, dobry efekt. Nie zastanawiałem się nad donorem ani nad tym, że ktoś sadzi rzadko, ktoś gęsto. Większość ludzi tylko myśli- zrobie HT, odzyskam włosy, nie zastanawiają się nad technicznymi aspektami. Traktują HT jak zrobienie cycków- zawsze wygląda tak samo. Na takich pacjentach te kliniki bazują a takich ludzi jest z 90%.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co dziwić, jak pewnie najbardziej dochodowymi środkami na łysienie męskie, są środki typu Dx2. Większość ludzi są jak przysłowiowe "barany", a co się robi z baranami?? to już można sobie samemu odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich opinii mogę sam wygenerować milion, poza tym znanylekarz.pl nie dopuszcza negatywnych.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że jest na forum user który (bez kompletnie żadnego rozeznania) chciał zrobić HT u Gojdźa, albo przynajmniej rozważał na poważnie klinikę Gojdźa, bo mówił że Gojdź jest super bo jest znany, jeździ Ferrari, dupczy lale w stylu Cleo, i tańczy w tańcu z gwiazdami. I twierdził jeszcze i to od swojego pierwszego posta na forum, że wszyscy tu pierdolimy głupoty.

 

-- 12 kwie 2018, 20:30 --

 

W ogóle to uważam że powinien powstać wątek o najgorszych polskich klinikach czy o w ogóle najgorszych klinikach, z listą czy z jakimś rankingiem najgorszych klinik HT, tak aby sprawić żeby jak najwięcej ludzi robiących rozeznanie, omijało takie kliniki z daleka szerokim łukiem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie, ale ja na serio jeszcze niespełna rok temu byłem zdecydowany na Prandeckiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja ostatnio z nudów zainteresowałem się trochę tematem, czytałem że gójdź każdy zabieg testuje na sobie i co najlepsze u siebie w klinice - mówię nie może być gość ma nawet wyglądającą linie, wiec zacząłem przeglądać zdjęcia z zabiegu poszło tam ok 1500 graftów zakola wcale nie usunięte, a linia spoko.

Wnioski wyciągnijcie sami - mój jest jeden mamy takiego fachowca który robi sobie niezłe szoł ze swojego przeszczepu (powstały nawet filmy z zabiegu) a później leci na poprawkę do kogoś kto umie to zrobić.

Chyba że ktoś mu zrobił taką zajebistą fryzurę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy się śmiejecie, ale ja na serio jeszcze niespełna rok temu byłem zdecydowany na Prandeckiego

 

Dlatego właśnie, uważam taki temat za bardzo dobrą inicjatywę. Moim zdaniem należałoby porządnie opracować taki temat i podwiesić go aby nie ginął w tłumie.

 

Na marginesie tylko dopowiem że moim zdaniem klinika ''Osteomed'' powinna się znaleźć bardzo wysoko na liście najgorszych klinik, jeśli nie na pierwszym miejscu. A dlaczego to już niech np. @Behaviorakles wytłumaczy oraz niech wstawi słynną fotkę popisu umiejętności pani doktor z tej kliniki, oraz screen odpowiedzi którą ostatnio otrzymał w drodze konsultacji swojego przypadku z kliniką Osteomed.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie obczajam sobie własnie z ciekawości polskie kliniki i trafiłem na takie cudo

[attachment=0]1.PNG[/attachment]

 

Typ zabieg 1400-1800 mieszków nazywa Duży+ i jeszcze kasuje za to 20k

 

Szkoda mi tych ludzi, którzy tyle hajsu wydadzą po to aby mieć efekt zapałek wbitych w psią kupę....

 

On po prostu dba o dnonor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja kiedys myslalem,ze działa to tak, że w zależności od stanu przeszczepia się odpowiednią ilość graftów by uzyskać porządany, dobry efekt. Nie zastanawiałem się nad donorem ani nad tym, że ktoś sadzi rzadko, ktoś gęsto. Większość ludzi tylko myśli- zrobie HT, odzyskam włosy, nie zastanawiają się nad technicznymi aspektami. Traktują HT jak zrobienie cycków- zawsze wygląda tak samo. Na takich pacjentach te kliniki bazują a takich ludzi jest z 90%.

 

Zgadzam sie mialem identycznie jak zaczalem w mlodym wieku lysiec i bylem zielony w temacie. Klinika miala 0 znaczenia bylem pewny, ze wszedzie zrobia mi to dobrze i efekt bedzie jak na zdjeciach/filmikach.

 

Ja tylko dodam, że jest na forum user który (bez kompletnie żadnego rozeznania) chciał zrobić HT u Gojdźa, albo przynajmniej rozważał na poważnie klinikę Gojdźa, bo mówił że Gojdź jest super bo jest znany, jeździ Ferrari, dupczy lale w stylu Cleo, i tańczy w tańcu z gwiazdami. I twierdził jeszcze i to od swojego pierwszego posta na forum, że wszyscy tu pierdolimy głupoty.

 

-- 12 kwie 2018, 20:30 --

 

W ogóle to uważam że powinien powstać wątek o najgorszych polskich klinikach czy o w ogóle najgorszych klinikach, z listą czy z jakimś rankingiem najgorszych klinik HT, tak aby sprawić żeby jak najwięcej ludzi robiących rozeznanie, omijało takie kliniki z daleka szerokim łukiem.

 

Wlasnie kazdy mysli, ze ktos jest taki znany, celebryta, to jest zajebisty i kazdemu chce tylko "dobrze " zrobic. Ah dzisiejsi naciagacze to rece opadaja jak zeruja na ludzkim nieszczesciu , ale tak jak powiedzieliscie strzyga owce/barany jak moga, bo sie daja.

 

Anty jak najbardziej zakladaj to bedzie mega przydatny temat, bo na czacie to na codzien o tym piszemy, ale nie kazdy czata czyta a forum juz tak. Nie ma co sobie zalowac, trzeba ziarna od plew oddzielic.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anty jak najbardziej zakladaj to bedzie mega przydatny temat, bo na czacie to na codzien o tym piszemy, ale nie kazdy czata czyta a forum juz tak. Nie ma co sobie zalowac, trzeba ziarna od plew oddzielic.

 

Bardzo chętnie bym założył taki temat, ale nie chcę za bardzo tego robić osobiście, gdyż będą mnie oskarżać o hejt na polskie kliniki, co już wielokrotnie miało miejsce przez niektórych userów a także przez lekarza polskiego od HT, a ja nie jestem tutaj żadnym, ani niczyim hejterem. Po drugie i co w sumie ważniejsze, to ja aż tak specjalnie nie interesuję się jakoś wybitnie polskimi klinikami gdyż nie mam nawet zamiaru robić HT w Polsce, dlatego wolałbym aby temat taki założyli i prowadzili ludzie którzy mają większe rozeznanie w jakości wykonywanych zabiegów przez polskie kliniki niż ja. Ja tylko podałem tutaj przykład kliniki o której akurat wiem co do skrajnie mizernego, a nawet rzekłbym nieetycznego poziomu wykonywania zabiegów HT, i o czym słyszałem od innego usera, który odbył konsultacje z ów kliniką. Podałem przykład kliniki co do której są wysoce uzasadnione powody i potwierdzone niezbitymi dowodami, aby kwalifikować ją do umieszczenia wysoko na liście najgorszych klinik.

 

Jeśli ktoś założy taki temat, i jeśli będzie trzeba (bo nikt tego akurat nie zrobi) to udzielę się odpowiednio i umieszczę w nim klinikę Osteomed.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Gojdzia to jego głownymi klientami są celebryci. Zajmuje się szeroko rozumianą chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną. Poprostu iść do Gojdzia jest w modzie więc jemu klientów nie zabraknie. Podejrzewam zdecydował się na ten krok bo miał w roku kilkadziesiąt pytań od facetów przychodzących ze swoimi kobietami na różne zabiegi dlaczego nie robi włosów? Teraz jakiś program jest w TV gdzie operuje "zwykłych" ludzi. Był jeden przypadek kolesia łysego, który miał przez to ostrą depresję i robił mu HT w tym programie. Szkoda, że nie pokazali później czy koleś nie wpadł w większą depreche jak zobaczył efekt końcowy bo miał jakieś końcowe NW także jak mu wskoczył z tymi 1500g to musiała być tragedia.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...