free web hit counter Skocz do zawartości
lys

Łysiejącym może pomóc nietypowy skutek uboczny leku

Rekomendowane odpowiedzi

Ło kurła, to to już nawet zamienniki są, mimo że nie ma nawet oryginału....

 

Widać każdy chce zarobić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zamiennik to kolejny etap, najpierw pracował nad PTD-DBM, ale kłopotliwa była droga podania (duża masa molowa więc trzeba było podać jakoś do organizmu stąd pewnie zranienia) i cały schemat, więc zaczął szukać czegoś innego i dalej szuka.

Tutaj wklejam bo może się przydać, a wydaje mi się to ciekawym tematem oraz wolę wrzucać tutaj bo ostatnio miałem awarie dysku przenośnego i straciłem wszystkie dane, więc tutaj wydaje mi się to bezpieczniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też sporo leci i też mam tą nową partię, ale ciężko powiedzieć czy to przez to - może być bardziej kwestia tego, że miałem miesiąc przerwy w kuracji RU przez problemy ze sklepem zioma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie z racji tego że długo nic nie było pisane to coś dodam od siebie.

Od ok. 3 tygodni stosuje WAY316606 rozpuszczam minimalną ilość ok 1-3 minigramów na 10 ml olejku z drzewa herbacianego i powiem tak zauważyłem dużo wlosów w miejscach gdzie już dawno ich nie było, te co wyglądały jak by miały wypaść rosną i są coraz dłuższe - ogólnie kondycja włosów na plus. Fotek na razie nie robię, ale przez to że efekt jest naprawdę na wow to może jednak się skuszę zobaczymy

Uboków 0 możliwę że w przyszłym tygodniu zrobię jakieś badania na krew itp.

Jeżeli tempo odrostu będzie się utrzymywać na takim poziomie to zmniejszę częstość stosowania do 1 raz w tygodniu teraz lece 5 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć temat koniecznie. Jak to wyszło cenowo? Skąd brałeś (było jakieś grupowe?) Stosujesz coś więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAy wiziąłem od chińczyków za chyba 120€ z przesyłką mnie wyszło, starczy na jakiś 1 rok, jakość włosa dużo lepsza, widzę nowe nie wiem co mogę jeszcze napisać na pewno ciągle coś leci, ale tutaj wydaje mi się że mniej.

Niestety nie wiem czy nawet jak zrobię foty dobrej jakości aparatem to czy będzie coś widać. moje nw to nw 2 max, a nowe włosy zauważam między starymi gdzie było pusto, plus na łysym obszarze (od dawna łysy) pojawił się czarny meszek.

Jeśli chodzi o wizualny efekt to na pewno przy mokrych włosach jest to bardzo dobrze widoczne wcześniej gdy włosy były mokre widać było przerzedzenie na obszarze nw 3 teraz gdy włosy są mokre powiedziałbym że mniej niestety nie mam zdjęć z początku kuracji, nie wiem czy jest to związane z grubością włosa czy z nowym meszkiem.

Na razie powiedziałbym na plus.

Dawkę możliwe że zmniejszę jeżeli takie coś się będzie działo przez kolejny miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowione. Sugerujac sie, ze Ty uzywasz 1-3mg na 10ml opcja 12-14mg na opakowanie Loxona 5 powinno byc ok? Chyba, ze sa jakies przeciwskazania co do rozpuszczania w loxonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt że jest to eksperyment to przeciwskazań jest dużo

 

Z racji tego że trochę mi spamujecie to kontakt do miejsca w którym kupiłem:

 

Wuhan Nutra Biotechnology Co., Ltd.

Contact Name: Catherine Huang

Registered company address: CN,Hubei,wuhan,201, Yingcai Apartment Building, Dushi Industrial Park, Hanzheng St., 41 Jiefang Ave., Qiaokou District

Company Tel: 86-0-17786394783

Company Email: rubinbari@nutra-biotech.com

 

Nikogo nie namawiam do kupna, czy działa powiem dokładnie za 3-6 miesięcy teraz jestem na tym 1-1,5 miesiąca, więc panowie jeżli biorąc pod uwagę cykl rozwojowy włosa, plus kiedy zaczyna działać fin i minox okres który napisałem na początku jest najlepszy do porównania, to że już teraz widzę jakieś nowe włosy to fajnie, ale okresem porównawczym powinien być ten pierwszy.

Uboków póki co żadnych, no dobra jeden przez używanie olejku z drzewa herbacianego łeb mnie bolał - od zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, że wiążę duże nadzieje z tym specyfikiem. tylko czekać, aż potanieje. teraz średnia cena to 110dolarów za gram, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja placilem jakos 185~~ dolarow. Na mnie jakos szalu nie zrobilo ale u mnie w sumie dochodza niektore choroby ktore moga ciut przeszkadzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spróbować terapii WAYem, ale dla daleko posuniętego łysienia. NW 3

Tylko mam kilka wątpliwości. Przy relacjach z USA widziałem efekty, ale na bardzo małych powierzchniach. Widział ktoś efekty stosowania tego na większej powierzchni?

No i szczerze mówiąc nie wiem ile tak naprawdę tego by potrzeba. 5% roztwór? Zakładam około 1ml na dzień. Na 3 miesiące to byłoby prawie 5g.

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wielu miesięcy jest cisza w temacie, nikt się nie chwali postępami, więc ja mimo że na początku wierzyłem w ten specyfik, to teraz już bym na wiele nie liczył. No chyba że teraz sobie ktoś przypomni i coś wrzuci optymistycznego. Byłoby w pytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, że przecież cyklosporyna w testach działała trochę lepiej od waya, a przecież ją trzeba było smarować bardzo długo żeby mieć efekty to i nie dziwota, że ludzie nie mają spektakularnych odrostów po miesiącu stosowania waya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...