free web hit counter Skocz do zawartości
iza.ddddd

łysienie plackowate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 26 lat od pół roku zmagam się z łysieniem plackowatym jest to mój trzeci rzut choroby.

Pierwszy jak miałam 8 lat wypadły mi wszyskie włosy potem odrosły drugi w 2012 roku przez stres maturalny włosy odrastały 4 lata. W tamtym roku w listopadzie zobaczyłam u siebie łysy placek pewnie przez stres bo miałam troche problemów . stosuje tabl na uspokojenie i Alpicor E , włosy mniej wypadają ale nie chca rosnać. mam placek ok 2cm.

Na łysym placku widze gdzie nigdzie małe pojedyncze włosy a ciemna skóre. Moje pytanie czy te ciemne kropki to włosy ?? po jakim czasie stosowania Alpicortu E powiniem, być efekt ?? i czy one w ogole odrosną mam ślub w tym roku i chciałabym mieć wszystkie włosy.

Badania sa ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Alpicort E jest na łysienie androgenowe. Na plackowate to raczej zwykły Alpicort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obserwuje to forum od niedawna i majac swiadomosc ile kobiet boryka sie z problemem łysienia nie tylko plackowatego dziwi mnie fakt, że to forum nie jest tak aktywne. Moze moja historia pomoze jednej z was ( a zapewne sie tu ukrywacie gdzies ) uporac sie z problemem, z ktorym ja sie borykalam do niedawna. Dokladnie rok temu bedac w ciazy zauwazylam kilka malych plamek na glowie i brak w jej obrebie owlosienia. Panika, chaos i szukanie pomocy. Zanim trafilam tam gdzie mnie wyleczyli z tego to objezdzilam prawie wszystkich spaecjalistow w poblizu 300km od miejsca zamieszkania by w koncu trafic i to doslownie pod nosem do cudownej pani trycholog. Nie nie bede tu reklamowac i ani lokowac produktu. Nie po to to pisze.

Placek sie tak powiekszyl na glowie ,ze dopadla mnie depresja,ktora siegnela zenitu.Moja pierwsza wizyta u wspomnianej trycholog i nadzieja na to,ze sie uda ..a moze akurat. Wiec zaczne od tego, ze terapie zaczelam od przeszczepu komorek macierzystych. Po tym intensywna terapia laczona karboksyterapia+ prp. Bylam chyba najbardziej zdeterminowanym pacjentem ze wszystkich. Wlosy zaczely odrastac.Trwało to kilka miesięcy ale jednak. Moj upor i determinacja zrobily swoje. I nie jadlam zadnej farmakologii (w moim stanie blogoslawionym to bylo niemozliwe)Ponizej zalaczam zdjecia. Jesli ktos chce cokolwiek sie dowiedziec to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...