free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

RU58841 z POLSKIEGO laboratorium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Pamiętam, że CB niektórym forumowiczom zatrzymali na cle. Po badaniach mieli do wyboru: zwrot do nadawcy albo zawiadomienie prokuratury.

Chyba Angel albo fighter to zamawiał, ale nie pamiętam, musiałbym sprawdzić w forumowej historii.

Także z CB raczej na pewno są jakieś tam prawne problemy, ale nigdy nie wgłębiałem się w to bardziej, bo nigdy tego nie stosowałem osobiście (zbyt drogi środek jak dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem jest traktowany jako steryd. Nie ma możliwości przepuszczenia go przez granicę, więc albo ww. strona jest całkowicie niekompetentna, że wprowadza go do sprzedaży tak oficjalnie albo chcą kogoś zrobić w jajo widząc że było spore zainteresowanie na forum tym specyfikiem

 

-- 16 gru 2014, 20:24 --

 

Właśnie wszedłem na stronę tego sklepu i usunęli już CB ze sprzedaży! Czyli użytkownik raftsolt jest definitywnie powiązany ze sklepem dlatego prosiłbym żeby udostępnił HNMR i HPLC-MS z RU i potwierdził, że rzeczywiście ma 99% jak pisał (rzekomo po kontakcie z samym sobą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem administratorem wyżej wymienionej firmy, którą prowadzą naukowcy. Firma ta dysponuje sprzętem oraz dużymi możliwościami syntezy. Jeśli ktoś chce się przekonać wystarczy popatrzeć na publikacje naukowe, w których są oni głównymi autorami - Te publikacje są prestiżowe > IF powyżej 6 i 45 pkt ministerialnych !!

Jako osoba zajmująca się stroną i internetem zaproponowałem im współpracę i moim pomysłem był handel RU oraz CB. Syntetycy rzeczywiście opracowali metode, sprawdzili czystość i dali kosztorys. Ja z kolei byłem pewien, że te związki są dopuszczone do obrotu - przynajmniej w inspektoracie farmaceutycznym mi nic takiego nie powiedzieli, ale czekam jeszcze na potwierdzenie mailowe (co do CB - też podobno).

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to proszę śmiało pisać

 

-- 16 gru 2014, 22:08 --

 

do ziom:

" Drugą sprawą jest też sam proces syntezy, środek o dość trudnej strukturze, a jest to kluczową kwestią (podobna sprawa była z nieefektywnym PSI, w którym w celu ograniczenia kosztów zastosowano proces "wstępnego nasycenia" i substancja mimo tego że miała poprawną strukturę była kompletnie nieefektywna...)."

większych bzdur w życiu nie słyszałem, jeżeli związek jest potwierdzony NMR-em lub innymi metodami to jakim cudem może on być nieefektywny ?

no chyba że ma duże zanieczyszczenia albo struktura jest inna, nie ma innej możliwości - prościej: nie jest możliwe żeby czysty związek chemiczny był nieaktywny skoro ma być aktywny biologicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro sprawdzili czystość to poproszę o HPLC-MS. HNMR również do potwierdzenia struktury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy, napisałem już do nich w tej sprawie.

--------------------------

Witam,

Dziś byłem na miejscu i zrobiłem foto (z dedykacją) 1HNMR oraz MS:

http://mintscloud.com/uploads/2014-12-18%2012.12.22.jpg

Sprawa wygląda tak: po incydencie z CB (tak wnioskuję z forum) czekam teraz na odpowiedź inspektoratu farmaceutycznego na temat RU i CB. Firma kładzie nacisk na zadowolenie klientów, ale nie chce robić nic wbrew prawu jakie obowiązuje na terenie PL - moja wina że przedwcześnie umieściłem info na stronie...

A teraz do rzeczy: widma 1HNMR, 13CNMR, HPLC czy GC-MS będą dostępne na stronie internetowej po nowej syntezie w większej skali którą, (jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem) zaczną po nowym roku - coś ok. lutego. Pozostaje teraz cierpliwie czekać. Na firmowej stronie taka informacja została umieszczona.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś byłem na miejscu i zrobiłem foto (z dedykacją) 1HNMR oraz MS:

http://mintscloud.com/uploads/2014-12-18%2012.12.22.jpg

Sprawa wygląda tak: po incydencie z CB (tak wnioskuję z forum) czekam teraz na odpowiedź inspektoratu farmaceutycznego na temat RU i CB. Firma kładzie nacisk na zadowolenie klientów, ale nie chce robić nic wbrew prawu jakie obowiązuje na terenie PL - moja wina że przedwcześnie umieściłem info na stronie...

A teraz do rzeczy: widma 1HNMR, 13CNMR, HPLC czy GC-MS będą dostępne na stronie internetowej po nowej syntezie w większej skali którą, (jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem) zaczną po nowym roku - coś ok. lutego. Pozostaje teraz cierpliwie czekać. Na firmowej stronie taka informacja została umieszczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o lepszą wersję bo na obecnej nic nie można rozczytac. Chciałbym żeby mój chemik mógł to zweryfikowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona wygląda na fałszywą, nie mogę w to uwierzyć, że jesteś administratorem. Brak podstawowych informacji, typu NIP, które muszą być na stronie, która oferuję sprzedaż czegokolwiek. Nie wspominając, że strona ogólnie nieprofesjonalna.

Proponuję usunięcie strony, jeśli nie chcesz problemów.

EDIT:

cytat ze strony:

"BBChemSci jest firmą wchodzącą w skład holdingu BBGroup"

Pobieżnie sprawdzałem i jestem prawie pewien, że to kłamstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Strona wygląda na fałszywą, nie mogę w to uwierzyć, że jesteś administratorem. Brak podstawowych informacji, typu NIP, które muszą być na stronie, która oferuję sprzedaż czegokolwiek.

 

Chyba, że są dopiero w organizacji i tylko badają wstępne zainteresowanie. To wolno robić.

 

Ale dziwi mnie to, że nic nie ma, a wchodzą w skład jakiegoś holdingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie pragnę podziękować forumowiczom za zwrócenie uwagi na pewne ważne szczegóły

1. Jestem administratorem strony - gdyby tak nie było, to nie zmieniałbym treści znajdujących się na niej !

2. Napisałem, że syntetycy opracowali metodę i jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie około lutego nastąpi sprzedaż.

3. Prawdą, jest to co napisał LION: "Chyba, że są dopiero w organizacji i tylko badają wstępne zainteresowanie. To wolno robić."

4. W związku z zaistniałym poruszeniem i zarzuceniem oszustwa na naszą raczkującą działalność pragnę napisać, że nie interesuje nas "lewy" biznes !! Sprzęt NMR, chromatografy, laboratoria po wstępnych rozmowach mamy do dyspozycji !! co prawda nie możemy uruchomić pełnej działalności, ale kto najpierw zakłada firmę i czeka na zainteresowanie ? sam proces zaistnienia, tzn. zwrócenia uwagi trwa co najmniej pół roku. Jako że postawienie takiego przedsięwzięcia jest kosztowną sprawą, nie chcemy wtopić na sam początek..

5. Tak jak pisałem, podane publikacje, syntetycy i informacje ofertowe na stronie - są jak najbardziej możliwe i prawdziwe !

6. Każdy, kto pisał na firmowego maila lub dzwonił na telefon dobrze wie, że realizacja zamówienia jest możliwa dopiero po nowym roku - od stycznia chcemy założyć spółkę lub inną formę działalności.

Jeśli ktoś poczuł się urażony lub wprowadzony w błąd, najmocniej przepraszam!

W razie wątpliwości pisać, dzwonić, uwagi mile widziane

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko się zgadza. Zawsze można kupić na początek 1g za 90zł i sprawdzić, nikt nie każe od razu brać kilograma. Niestety usuneli cb ze sprzedaży a to na pewno bym sprawdził. Ale zdjęcie rzeczywiście kiepskiej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mnie dziwi to to, że zamiast od razu napisać że jest się administratorem i zarządza stroną, czyli ma się bezpośredni kontakt z osobami tam pracującymi to dostaliśmy typowy "wiejski" marketing tzn.:

piszą że posiadają chromatografię (HPLC, GC-MS) - robią też analizy próbek chemicznych, dostałem info że mają RU >99%

pamiętam tego typu zagrywki z forum zagranicznych i sprawę RU kupowanego od "RAMBO", wyłapał kilku w miarę zaufanych użytkowników wysyłam im dobrej jakości towar, a cała reszta otrzymała bubel, oczywiście cena była aż nadto zachęcająca, ale skoro użytkownik "x" i "y" zachwalają...

 

 

Osobiście nie mam przekonania, bo znam realne ceny innych laboratoriów w PL i EU, ale jako że mam poglądy konserwatywno-liberalne uważam ze każdy ma prawo do wyciągania własnych wniosków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co mnie dziwi to to, że zamiast od razu napisać że jest się administratorem i zarządza stroną czyli ma się bezpośredni kontakt z osobami tam pracującymi to dostaliśmy typowy "wiejski" marketing

 

A jaka to różnica? czemu mam pisać czym się zajmuje jak to niczego nie zmienia ? ja nie zajmuję się syntezą i jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o bezpośredni kontakt - wszystko jest na stronie do której podałem linka. To tak jakby pomylić dział handlowy z technicznym..

 

pamiętam tego typu zagrywki z forum zagranicznych i sprawę RU kupowanego od "RAMBO", wyłapał kilku w miarę zaufanych użytkowników wysyłam im dobrej jakości towar, a cała reszta otrzymała bubel, oczywiście cena była aż nadto zachęcająca, ale skoro użytkownik "x" i "y" zachwalają...

 

Jakie zagrywki ? firma nie sprzedała jeszcze nikomu RU58841 a dostaje zarzut oszustwa. To że ceny mają inne może świadczyć o innej drodze syntezy lub innej marży nie mam pojęcia, nie znam się na syntezie RU58841. Wiem jedno - chemia jest sztuką i można projektować związki różnymi drogami.

 

Nie przekonuję nikogo na siłę do zakupu, (choć gorąco zachęcam ) bo RU to tylko dodatek do oferty firmy..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno koszt wyprodukowania 1g RU nie przekracza 10zł więc to i tak nie jest tanio, ale zawsze taniej niż z chin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno koszt wyprodukowania 1g RU nie przekracza 10zł więc to i tak nie jest tanio, ale zawsze taniej niż z chin

 

Takie koszty są możliwe ale w przypadku miejsc jak Chiny/Tajlandia gdzie produkują środki chemiczne na masową skalę (czyt. Kilogramy) ale nie uwzględnia to procesu puryfikacji... Uważam, że ten temat jest bardziej złożony ze względu na samą strukturę gospodarki.

 

Reasumując nie dojdziemy tu do żadnych konstruktywnych wniosków w naturze intencji dopóki ktoś nie przetestuje na okres typowy dla możliwych pierwszych efektów (tzn. min. 6 miesięcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reasumując nie dojdziemy tu do żadnych konstruktywnych wniosków w naturze intencji dopóki ktoś nie przetestuje na okres typowy dla możliwych pierwszych efektów (tzn. min. 6 miesięcy)

 

To na pewno czas pokarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom a rozważysz sprzedaż gotowego RU w KB solution ? Że tylko odpakować i używać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom a rozważysz sprzedaż gotowego RU w KB solution ? Że tylko odpakować i używać?

 

Nie, jedynie półprodukty, tzn. nic co jest gotowe do użytku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom ty będziesz prowadził sklep i sprzedawał?

To taki sklep dla naszych potrzeb, bez otwierania działalności gosp. itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będę otwierał. Działalność gospodarcza, będzie "zapozyczona" więc koszty będą niewielkie, ale nie ma to związku z firmą tu reklamujaca się : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafsolt jak wygląda kwestia dostępności RU? Na początku było potem był chwilowy brak a teraz usunięto na stronie zakładkę antyandrogeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rafsolt jak wygląda kwestia dostępności RU? Na początku było potem był chwilowy brak a teraz usunięto na stronie zakładkę antyandrogeny.
Moim zdaniem najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z tym labem bo na odpowiedź ze strony rafsolt'a możesz się nie doczekać. Podejrzewam, że badanie rynku nie przyniosło oczekiwanego odzewu żeby zaczęli syntezę na duża skalę. To tylko moje luźne domysły, bo nie chce mi się dociekać jak jest naprawdę. Poza tym u Zioma będzie na korzystniejszych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że post pod postem ale chciałem odświeżyć, bo na stronie BBChemSci znów pojawiło się RU58841. Tym razem wszystko przygotowane jakby rzetelniej.

 

Do kolegi rafsolt, bo wiem, że często przeglądasz forum, jak to teraz u Was wygląda. W dwóch słowach please

 

 

http://www.bbchemsci.com/ru-58841/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Synteza RU58841 jest opracowana, na stronie można zobaczyć widma. Na stanie mamy około 8g, synteza większych ilości na zapytanie ale trzeba się liczyć z tym, że może to potrwać (proszę zwrócić uwagę, że synteza też jest wymagająca). W chwili obecnej mamy ręce pełne roboty, zresztą strona też cały czas jest dopracowywana.

Jeżeli są jakieś pytanie proszę pisać na mail firmowy: info@bbchemsci.com

 

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU z BBChemSCI będzie dostępne na stronie sklepu za ok. 6-8 tygodni dla osób które będą chciały wypróbować partię z rodzinnego podwórka

 

Więcej informacji w wątku sklepu internetowego

 

Pozdrawiam

Ziom : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...