free web hit counter Skocz do zawartości
Alion

System włosów na zakola?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć,

 

Mam 19 lat i łysieję od 16 roku życia. Wyczytałem na tym forum, że to zbyt wcześnie zbyt wcześnie aby przeszczepiać, a na leki nie mam kasy - wciąż się uczę. Problem w tym, że jestem młody i nie chcę czuć się gorszy od rówieśników. Ponieważ moja czaszka nie jest zupełnie łysa - łysienie dopiero niszczy mi linię włosów, mam prawe zakole większe od lewego - mam do was w związku z tym pytanie - czy da się jakoś to zamaskować? Czy istnieje możliwość zakupienia systemu włosów i noszenie go na takiej głowie? Ile by to kosztowało i jak długo by trwało?

 

Według tej skali to mam 2

Skala%20Norwooda.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma technicznie najmniejszego problemu, aby wykonać częściowy mały system na zakola, jednak polskie łyse terrorystyczne kuhwy na pewno Ci takiego nie zrobią, bo powiedzą że masz mieć zakola. Tak samo jak mnie nie zrobiliby HT aby wyeliminować zakola i zrobić max gęstego juszejpa, czyli porządną linię bez żadnej recesji.

 

Zatem musisz w Ameryce pytać, bo tu to nawet szkoda zdrowia na sku....li.

 

I żeby nie było znowu że pier..lę od rzeczy, otóż kiedyś interesowałem się tematem i powiedzieli w jednej z polskich firm zajmujących się systemami, że nie ma dla mnie systemu takiego. Widać ludzie od systemów to takie same świńsko-terrorystyczne kuhwy jak lekarze od przeszczepu włosów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na tym forum, że taki system z zagranicy kosztuje ze 300$ i starcza na max 6 miesięcy. Myślę, że dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobić sobie tzw. full cap. Czyli że goliłbym cały łeb na krótko i przyklejałbym ten system włosów, który pokrywałby cały przód, a nie tylko zakola. Nie byłoby problemów z fryzjerem, bo inaczej musiałbym co chwilę docinać. Co wy o tym myślicie? Dobre rozwiązanie? Za młody jestem na HT i leki, a zakoli już pewnie nie odzyskam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy są zacofani jesli chodzi o systemy i polskie firmy ivh nie produkują tylko posrednicza i systemy sa chujowej chinskiej jakosci.. zawsze mozesz zamowic zwykly system i sobie go skrocic zeby byl tylko na przod ale nie lepiej od raz na cala glowe?w ameryce sa spoko firmy ktore produkuja te systemy i do 300dolcow znajdziesz spoko system plus kleje i tasmy a takzw dbajac o ten system mozna dlugo na nim pociagnac , sam mysle nad tym .


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...