free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Siłownia- typ sylwetki SKINNY FAT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Zamieszczam temat tutaj, bo jestem przekonany, że jako część społeczeństwa mająca duży kompleks związany z włosami zwraca szczególną uwagę na swój wygląd. Pewnie większość z Was ćwiczy na siłowni chcąc nadrobić w innym aspekcie wyglądu skoro nie dostaliśmy super włosów od natury.

Też należę do tej grupy. Niestety, żeby było zabawniej to tutaj też genetycznie posiadam najgorszy typ sylwetki czyli skinny fat. Do tego jestem ektomorfikiem.

Wzrost 181cm i waga 71.5kg (w zeszłym roku było to niecałe 63kg).

Ćwiczę na siłowni od prawie roku z trenerem personalnym (akurat udało mi się z nim zaprzyjaźnić więc na szczęście nie płacę kokosów, bo w życiu na coś takiego nie byłoby mnie stać). Ćwiczę 3-4x w tygodniu. Oczywiście zdarzają się przestoje kiedy mam jakiś wyjazd i jest tydzień przerwy, albo mogę pojsc tylko raz lub dwa razy w tygodniu.

Przez ten niecały rok udało mi się przybrać 8/9kg. Niestety nie jest to tylko tkanka mięśniowa, ale równie tluszczowa. Nawet ważąc zaledwie 63kg miałem minimalny brzuch (żadne mięśnie nie były widoczne). Teraz zbudowałem kilka kg, ale brzuch urósł też. Mimo 9kg więcej nie wygląda to jakoś super. Poza tym że jestem szerszy w barkach i trochę biceps urósł to wiele się nie zmienilo. Zarysu klatki nie mam nadal, bo cycki mam otłuszczone, a o brzuchu lepiej nie mówić.

Czy macie może jakieś rady dla mnie? Kupilem sobie dietę z fabryki siły, ale po tygodniu stosowania mój body fat skoczył z o prawie 1% w górę i wynosi aktualnie 17.3%. Dietę dalej stosuje, bo wydaje mi się naprawdę zdrowa, a trochę się też tym interesowałem przez ten rok.

Myślałem o jakichś suplementach, ale nie wiem czy przy kuracji zwiazanej z włosami chce obciążać organizm. Kreatyny na pewnie nie chce brać, bo słyszałem, że źle wpływa na włosy. Przez ten rok brałem sobie czasem gainer dość wysokiej jakości, który miał właśnie opinie, że nie zalewa fatem, ale chyba z niego zrezygnuje, bo jednak wątpię, że zejdę do 11% bf pijąc coś takiego.

 

Jakieś rady?

Pozdrawiam wszystkich


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Pamiętaj, że zamiast włosow w zyciu i sylwetki najważniejszy jest zawsze wzrost! Bo tego raczej już nie da się zmienić

Wolałbyś być latynoskim karłem 165cm z mega włosami czy wysokim 190cm przystojnym i dobrze zbudowanym łysym facetem?

Zaręczam Cię ze kobiety na całym Świecie raczej wybiorą wysokiego i męskiego

Masz 181cm czyli nie jest źle. Ja mam 178cm i chcialbym mieć 185 minimum- nic nie zrobie, za to geny mam takie, że cokolwiek bym nie zrobił na siłowni odzywa się to natychmiastowym przysrostem czystej i ładnej masy mięsniowej. Wystarczy pochodzić sobie 1-2 w tygodniu i już sylwetka się zmienia, z tym nie mam problemu.

Co do Ciebie to dziwie się że trener personalny Ci nie powiedział:

1. Aeroby albo jeszcze lepiej ćwiczenia beztlenowe-interwały (boks, sztuki walki, piłka nożna, podbiegi itp)- spala tkankę tłuszczowa nawet następnego dnia po treningu, sam trenuje też boks.

2.w inne dni niż interwały silownia 2-3x w tygodniu max dlatego by się nie przetrenować a mięsnie potrzebują też regeneracji i odpoczynku.

3.Dieta, dieta, dieta.... ZERO cukrow, oraz weglowodanów z cukrami...... w twoim przypdku żaden gainer tylko spróbuj samo czyste białko np Ostrovit. Od gainera może gromadzić się tluszcz jeśli ktoś ma tendencje. Białko jest obojętne na włosy, w przeciwieństwie do kreatyny.

Podsumowując siłownia, białko oraz dużo interwalów i będą i mięśnie i zero tłuszczu


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wzrostem też mam kompleks chociaż może sam sobie go wkręciłem ;D

Zawsze chciałem mieć 185, mam właściwie 180.6 jak rok temu się mierzyłem, ale po siłowni też się trochę rozciagnalem więc chyba mam 181.

 

No właśnie od dwóch tygodni mam dołożony solidny (bo godzinny) trening kondycyjny i właśnie przez te dwa tygodnie razem z super dietą zamiast masy mięśniowej przyszedł kolejny 1% do body fatu. Załamać się idzie. Co za genetyka...


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

174cm ze wzrostem nic sie nie da zrobic stad wlosy oraz sylwetka mega wazne. 178 cm jest git Przemo wiekszosc uwazanych za przystojnych celebrytow ma tyle a ten kto narzeka na wzrost a ma ponad 180 to jest cos nie halo. Okay180+ do 185cm to idealny wzrost oraz koordynacja ruchowa jest super jeszcze, bo pozniej zadzynaja sie problemy. Zreszta sprawa gustu osobiscie uwazam,ze macie dobre wzrosty a ja nawet do swojego sie przyzwyczwilem dawno i lepiej zrobcie to samo szkoda czasu na zmartwianie sie tym skoro macie i tak super.

Interwaly najwazniejsze oprocz diety a dieta nie dla kazdego. Nigdy jej nie potrafilem utrzymac i nie bede. Mimo tego dzieki tenisowi i plywaniu tluszcz potrafi szybko znikac. 3 tyg od tenisa przez kontuzje mialem zalany dol brzucha tluszczem,mimo iz cwiczylem na silowni. Wrocilem do plywania i tenisa i spada w mgnieniu oka to znaczy ile interwaly daja,bo w tenisie mega wiele sie ich robi i cale cialo pracuje a plywanie super ksztaltuje sylwetke. Osobiscie uwazam iz silka plus basen plus tenis to ciekawe polaczenie i od lat daje mi spoko efekty mimo braku diety oraz piwkowania.

Rowniez mozesz pic duzo wody z cytryna zaczalem od kilku tygodni i widze,ze pomaga.

Takze Fighter rady Przemox beda pomocne w Twoim przypadku.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
174cm ze wzrostem nic sie nie da zrobic stad wlosy oraz sylwetka mega wazne. 178 cm jest git Przemo wiekszosc uwazanych za przystojnych celebrytow ma tyle a ten kto narzeka na wzrost a ma ponad 180 to jest cos nie halo. Okay180+ do 185cm to idealny wzrost oraz koordynacja ruchowa jest super jeszcze, bo pozniej zadzynaja sie problemy. Zreszta sprawa gustu osobiscie uwazam,ze macie dobre wzrosty a ja nawet do swojego sie przyzwyczwilem dawno i lepiej zrobcie to samo szkoda czasu na zmartwianie sie tym skoro macie i tak super.

Interwaly najwazniejsze oprocz diety a dieta nie dla kazdego. Nigdy jej nie potrafilem utrzymac i nie bede. Mimo tego dzieki tenisowi i plywaniu tluszcz potrafi szybko znikac. 3 tyg od tenisa przez kontuzje mialem zalany dol brzucha tluszczem,mimo iz cwiczylem na silowni. Wrocilem do plywania i tenisa i spada w mgnieniu oka to znaczy ile interwaly daja,bo w tenisie mega wiele sie ich robi i cale cialo pracuje a plywanie super ksztaltuje sylwetke. Osobiscie uwazam iz silka plus basen plus tenis to ciekawe polaczenie i od lat daje mi spoko efekty mimo braku diety oraz piwkowania.

Rowniez mozesz pic duzo wody z cytryna zaczalem od kilku tygodni i widze,ze pomaga.

Takze Fighter rady Przemox beda pomocne w Twoim przypadku.

 

Ja też już zaczynam wzrost akceptować. Tym bardziej że wiem że są osoby poniżej 170 i co one mają powiedzieć. Teraz jak trochę przybralem to i tak już nie jestem mały więc myślę, że siłownia też ma duże znaczenie.

Właśnie może powinienem dodać basen do tych ćwiczeń. Będę o tym myślał


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latest?cb=20130505135638&path-prefix=pl

 

Haha, a on wygrał , i wysoki i kudłaty


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
latest?cb=20130505135638&path-prefix=pl

 

Haha, a on wygrał , i wysoki i kudłaty

 

Ale sylwetkę, mimo że wcina tyle skubichrupek to ma typowego ektomorfika ;D


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...