free web hit counter Skocz do zawartości
barnet

Prezenter Polsatu po przeszczepie

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie go oglądam w TV przy okazji MŚ i linię (zakola) to on ma taką samą jak przed, ale gdzieś 1cm niżej, więc słabo.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze gosciu wie ze bedzie dalej lysial i chcial zachowac grafty na przyszlosc. Wcale nie glupie jesli mu lekkie zakola nie przeszkadzaja. Ja tez np. Zakola mialbym gdzies gdyby reszta byla gesta to nawet bym przeszczepu nie robil. Takze kazdy ma tam jakies swoje priorytety, linievi tak dalej. Jak bede moze obnizal linie to tez chyba zrobievtypowe u shape czyli srodek nisko a boki wogle zeby zaoszczedzic grafty.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Jak bede moze obnizal linie to tez chyba zrobievtypowe u shape czyli srodek nisko a boki wogle zeby zaoszczedzic grafty.

 

Akurat u-shape to jest odwrotnie, czyli środek względnie wysoko lub może inaczej - normalnie, a boki nisko.

 

Ja natomiast jak będę robił to zastanawiam się nad tym aby zrobić boki bardzo nisko (tak właśnie żeby był U-shape) ale nie obniżać czy nie obniżać za bardzo środka, ew. biorę też pod uwagę redukcję czoła - aby właśnie zaoszczędzić grafty ale jednak osiągnąć zamierzony cel co do linii - bo to też będzie de-facto oszczędność graftów - nie cała linia ekstremalnie nisko tylko jej boki, a środek wyżej, ale nie neguję jak ktoś robi inaczej czyli boki wysoko a środek nisko - fakt to też zaoszczędza grafty, a to ważne jak ktoś mocno łysieje a w dodatku nie leczy łysienia farmakologicznie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie pisać, że dno itd. Najpierw śmialiście się, że pewnie w Polsce. Okazuje się, że Turcja. Teraz wyśmiewacie linie, a nie znacie jego przypadku. Może wolał tak i jednak mieć co potem wyciągnąć jak dalej wyłysieje. Nie każdy ma warunki na zrobienie niskiego czoła.

 

I fajnie, że ma jaja i się tym chwali. My sami się kryjemy czasami i nawet tu nic nie wrzucamy. A co dopiero być osobą publiczną. W dodatku faktycznie mimo ogólnie gęstych włosów... wyglądał słabo z tymi zakolami. To nie jason statham czy Jude Law.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tv4 kończyło się Galileo i w zapowiedzi kolejnego odcinka, była wspomina relacja z przeszczepu. Nie wiem natomiast kiedy jest kolejny odcinek Galileo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dlaczego Wy się tak przejmujecie tym "zdemaskowaniem". Po pierwsze to niczyj inny biznes tylko Wasz, a po drugie od kiedy próby polepszenia swojego wizerunku to coś, czego się macie wstydzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po drugie od kiedy próby polepszenia swojego wizerunku to coś, czego się macie wstydzić?

 

W Polsce od zawsze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po drugie od kiedy próby polepszenia swojego wizerunku to coś, czego się macie wstydzić?

 

W Polsce od zawsze.

 

 

True.

PL to jeszcze ciemnogrod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czego tu się wstydzić. Ja jeszcze jestem przed HT a już ludziom mówie że włosy sobie zrobie.

Mi byłoby wstyd dostać mieszkanie czy dom od rodziców czy teściów, ale zrobić sobie HT nie jest mi wstyd.

Ja wychodzę z założenia, że jak boli głowa to bierze się tabletkę, jak zepsuje się ząb to idzie się do stomatologa, czy może to też ukrywacie przed ludźmi?

Na krzywe zęby ludzie zakładają aparat, jak mają wysypkę to idą do dermatologa. Jeżeli medycyna pozwala na transplantację włosów i kogoś na to stać to ja tu nie widzę nic wstydliwego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi byłoby wstyd dostać mieszkanie czy dom od rodziców czy teściów

 

Kompletnie nie rozumiem takiego myślenia. Jak Ci sie nie widzi darowane mieszkanie to weź kanister polej podpal. (ale ból dupy że ktoś ma więcej lepiej, a to paniee wqr lvl 100)

Czasem sie nie dziwie że niektórzy wstydzą sie nosaczowego pochodzenia...


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kompletnie nie rozumiem takiego myślenia, że ktoś się wstydzi że zrobił sobie transplantacje włosów. Dla mnie wstawienie sobie zęba którego sobie np. przez przypadek wybiłem jest równoznaczne z przeszczepem włosów.

Co to znaczy nosaczowe pochodzenie?

Dlaczego od razu podpalać?? Ja bym go po prostu nie przyjął, grzecznie podziękował i powiedzial, że nie mogę tego przyjąć.

Ty masz taki wkurw, że ktoś ma więcej i lepiej?? Zawsze znajdzie się ktoś kto ma więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary nie porównuj zębów do Ht bo zęby są niezbędne po to żebyś mógł gryźć np a ht to taki trochę kaprys uszcześliwiający samego siebie ,i ja osobiście bym sie nie chwalił z tego powodu, tym bardziej że zabieg może zostać zjebany i potem będzie śmiesznie przed znajomymi jak wlosy wbite w gówno będą dla mnie była by taka moja mała tajemnica ale każdy inaczej do tego podchodzi, jeden wypapla wszystkim dookoła drugi nie,to jest sprawa indywidualna, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady 3 miesiące to szmat czasu. Powiem Ci że ja np. Po pierwszym zabiegu długo się regenerowalem ale po drugim to praktycznie po 2 tygodniach było super. Fakt że wtedy włosy praktycznie mi nie wypadły ( te przeszczepione) a za pierwszym razem wypadły wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila ze zdjęciami do firmy FlyMedica, ale napisali, że mogą zrobić tylko przód, wieć podziękowałem. Ocenieli na około 2000 graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zrobiłeś, bo tak właśnie oszukują lekarze co do ilości potrzebnych graftów w przypadku facetów robiących sobie HT, mówiłem wczoraj o tym na czacie. Założę też chyba specjalny wątek o tym, bo też mnie szlag trafia zawsze.

 

Było też powiedzieć że łaski żadnej nie robią i że od *uja jest klinik na świecie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...