free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakim czasie od HT tobie włosy odrosły żeby zakryły bliznę po stripie? Tak się tylko zastanawiam bo za 2 miesiące będą musieli mi ściąć włosy żeby zrobić HT FUE. Wiem że włosy rosną w innym tempie u każdego ale jak to wygląda u ciebie, bo z pracy dostałem tylko 2 tyg wolnego i nie wiem czy to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze po 2 tygodniach wprawdzie nie zarosnie blizna, ale tez i nie powinny wypasc przeszczepione wlosy (na ogol wypadaj miedzy 3 a 4 tygodniem).


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minelo juz dosc sporo czasu... masz jakies widoczne efekty?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

Przy okazji przepraszam Tadek oraz Aisop za to, że nie odpisywałem, życie potoczyło mi się w trochę inny sposób niż chciałem...

Prawie trzy tygodnie temu miałem następny zabieg w BHR, dogęszczałem resztę z której i tak byłem już zadowolony.

W ciągu paru następnych dni rozwinę finalnie temat.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Georgis. Myślałem, że zapuściłeś włosy i grzywka zasłoniła tobie oczy, dlatego nie mogłeś odpisywałeś

A tak naprawdę to czekam z niecierpliwością, żeby zobaczyć efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqq

 

Witam Was wszystkich ponownie po sporej przerwie, dzięki Wam trafiłem na klinikę dzięki której moje życie wygląda całkiem inaczej, kosztowało mnie to sporo cierpliwości i środków ale cóż, raz się żyje

 

P.S przepraszam Tadek, czas szybko leci a w moim życiu sporo się działo, pozdrawiam

 

Reasumując, BHR jest kozak na maxa, (jeszcze raz dzięki, pozdrawiam wszystkich)

 

2 ostatnie zdjęcia zrobione zostały 12 lat temu;

Łączna ilość graftów, z tego co pamiętam ~ 15 - 16 000,

ostatni zabieg wrzesień 2019 ( na koronę ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wrzuciłem w poście powyżej,

dołączam jeszcze zdjęcia ostatnich dwóch zabiegów zagęszczenia korony ( korona potwornie "zżera grafty", wiem to po sobie )

2015 vs 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, tak jakby łysienia nie było (nie licząc recesji linii, no ale przecież taką mogłeś mieć od zawsze )

 

I co, można...? A skoro można zrobić mega efekt przy takim stanie, to w czym jest ten zasrany problem w większości klinik aby skorygować linię i zrobię gęsto te kilka cm2 - tylko i wyłącznie w złośliwej ujebliwości, terroryźmie, rasiźmie i przekonaniach wziętych z dupy. Nie mówię to oczywiście o BHR bo odbyłem tam konsultację i nie ma problemu a przynajmniej dla takiego przypadku jak ja, ale mówię ogólnie o klinikach HT.

 

Mógłbyś zrobić lepszej jakości zdjęcia z przodu linii ? Nie chodzi mi o kształt, nie jestem rasistą ani żadnym po*ebańcem jak chyba większość białych ludzi na forach o łysieniu i pewnie też lekarzy od HT. Chcę zobaczyć gęstość sadzenia na linii i ogólnie jakość, a na tych fotkach po przybliżeniu nie można tego zobaczyć. A biorę tę klinikę pod uwagę z racji tego że nie uprawiają tam dyskryminacji i terroru - o czym też byłem zapewniany, jak i z racji tego że mają sporą praktykę w korekcjach linii i i zamykaniu łysych skroni.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko myślę że kolega sypnąl trochę magicznego proszku na włosy do tego zdjęcia z frontu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Georgis jak ty wyglądasz ?

Coś ty zrobił ? Coś ty zrobił ?

Kiedyś byłeś przystojny jak Borys Budka, a teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślałem że jebne jak budka

I tutaj świetny przykład łysienia na nw 5 początek nw 6, aktualny stan nw2 - 8 tys. to minimum po dwa na każdą ze stref.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam Georgisa na pierwszej konsultacji BHR. Kiedy to było ? 2007 ? 2008 ?

Nie poznalibyście go.

 

Już mu mówiłem, że zabiorą mu dowód osobisty i gdzieś deportują z uwagi na brak możliwości potwierdzenia tożsamości i podszywanie się pod kogoś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robiłeś BHT?

 

tak, 500 graftów po to aby pokryć bliznę po stripach, część poszła na koronę, co było błędem bo włosy na brodzie mam w większości siwe i widać to na koronie

 

-- 01 lip 2020, 21:02 --

 

Mimo wszystko myślę że kolega sypnąl trochę magicznego proszku na włosy do tego zdjęcia z frontu...

 

Jest masa osób, które mnie znają z forum, (tego pierwszego) i moich relacji z każdego zabiegu, zdjęcie zrobione po wyjściu od fryzjera, zostały popsikane lakierem strong 4 aby nie rozwiewało

Nie po to robiłem tyle zabiegów aby piskać jak to napisałeś magicznym proszkiem. Pozdrawiam

 

-- 01 lip 2020, 21:05 --

 

Georgis jak ty wyglądasz ?

Coś ty zrobił ? Coś ty zrobił ?

Kiedyś byłeś przystojny jak Borys Budka, a teraz ?

 

Witaj Lion, kupę lat, jestem uparty, w nieszczęściu łysienia miałem to szczęście, że donor dał mi tyle, że mogłem sobie pozwolić aby polecieć z tematem po bandzie, wiem Brachu jak to Cię wkurwia a mnie to już w ogóle.

Mam nadzieję, żę u Ciebie wszystko w porządku

Pozdrawiam

 

-- 01 lip 2020, 21:08 --

 

No myślałem że jebne jak budka

I tutaj świetny przykład łysienia na nw 5 początek nw 6, aktualny stan nw2 - 8 tys. to minimum po dwa na każdą ze stref.

 

Bisanga jasno określił, NW5, pamiętam jak przed pierwszym zabiegiem powiedziałem, że chciałbym obniżyć linię, Doc powiedział "don't be crazy" i miał rację... zrobiłbym sobie tylko krzywdę.

 

-- 01 lip 2020, 21:25 --

 

Teraz zasadnicze pytanie skąd wziąłeś 8 tys graftow

 

dwa stripy plus kilka FUE, BHT tylko 500 graftów, jak się "dokopię" do dokumentacji to podam Tobie dokładne liczby.

 

Temat zawiera tytuł 7914 graftów , była to połowa mojej przygody. Pozdrawiam

 

 

Ja pamiętam Georgisa na pierwszej konsultacji BHR. Kiedy to było ? 2007 ? 2008 ?

Nie poznalibyście go.

 

Już mu mówiłem, że zabiorą mu dowód osobisty i gdzieś deportują z uwagi na brak możliwości potwierdzenia tożsamości i podszywanie się pod kogoś innego

 

Oj chyba to był 2008 bo od razu umówiłem się na pierwszy zabieg

Dowód, musiał być wymieniony oraz paszport.

 

Szkoda, że nie zachowały się zdjęcia od samego początku mojej przygody.

 

Wrzucę jeszcze fotę bez stylizacji żeby nie było że czymś front posypuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... absolutnie nie podejrzewam Cię o ściemnianie. Fajny efekt a pytanie "skąd tyle graftów z donoru" jest zasadne bo wcale nie wyglądało na to że tyle uzbierasz. Tak czy siak spoko efekt choć wiem ile Cię to kosztowało kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STRIP to jednak STRIP (stara ale najlepsza metoda - tzw. złoty standard jak to określił Rahal), a tu były dwa, plus FUE i BHT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie... absolutnie nie podejrzewam Cię o ściemnianie.

 

Z tego co pamiętam jeszcze ze starego forum, to Georgis miał sporo ponad-średnią gęstość donoru, z którego udało się doktorowi wyciągnąć więcej graftów niż to wynikało to z pierwotnej konsultacji.

Tutaj stety-niestety trzeba brać poprawkę, że nie każdy ma ponad-średnią gęstość, bo inaczej nie byłoby średniej

 

Więc nie da się tak po prostu przekładać, że skoro u kolegi wyszedł taki efekt to "u mnie musi być tak samo". Niestety każdy przypadek jest inny i u niektórych bez chemii (albo kompromisów) się nie obejdzie.

Niektóre przypadki są po prostu lepszymi kandydatami do przeszczepu, inne gorszymi.

 

STRIP to jednak STRIP (stara ale najlepsza metoda - tzw. złoty standard jak to określił Rahal), a tu były dwa, plus FUE i BHT.

 

Przede wszystkim gęstość donoru. A metody się dobiera takie żeby z tego donoru jak najwięcej wyciągnąć. Czasem lepiej jest zrobić STRIP + FUE niż samo FUE.

A BHT to już osobny temat, bo robienie BHT jest sztuką samą w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wliczałem przeszczepu Kolasińskiego, to była totalna porażka, jakoś w 2003 roku próbował zagęścić mi koronę 1000 graftów, wyrosło max 400 i to jeszcze pod złym katem, o bliźnie nie wspomnę,

 

to był istny dramat dla mnie, nie dość, ze włosy zaczęły mi w późniejszym okresie lecieć już z całego obszaru to te wszczepione przez niego kępki odstawały i musiałem codziennie

 

po każdym myciu włosów stosować piankę (nie pamiętam jej nazwy i już nie chce pamiętać) , aby bardziej przylegały do głowy.

 

W 2008 roku znalazłem na forum relacje Astronauty z wyprawy do BHR, nie ukrywam, że zainteresowałem się dosyć mocno tematem i jak widać konsekwentnie go realizuję.

 

W październiku tego samego roku bylem już w BHR:

 

zabieg typu STRIP aby zrekonstruować linię i zagęścić przód głowy:

 

Ilość graftów : 4151

1 włosowych: 656

2 włosowych: 1712

3 włosowych: 843

4 włosowych: 940

 

rok później następny zabieg, elastyczność skóry na szczęście pozwoliła na zrobienie jeszcze jednego zabiegu typu combo czyli STRIP +FUE:

 

Łączna ilość graftów tym razem to 3733 (strip= 2568, FUE= 1195)

 

STRIP

1 włosowych: 122

2 włosowych: 835

3 włosowych: 1187

4 włosowych: 424

 

FUE

1 włosowych: 200

2 włosowych: 460

3 włosowych: 340

4 włosowych: 495

 

do pokrycia przy drugim zabiegu było aż 100 cm2

 

10 września tego roku mam kolejny zabieg 1000 FUE + 500 BHT z brody dla pokrycia korony.

 

Jutro planuje przelać zaliczkę.

 

Oczywiście wszystko będę relacjonował na bieżąco.

 

Jezu, aż mnie dreszcze przeszły.

Też w 2003 roku byłem u Kolaisńskiego. Też mi zrobił 1000 graftów i bliznę od ucha do połowy głowy.

Cała operacja była tak traumatyczna dla moich włosów, że natychmiast wyparowało mi mase włosów i tak już zostało i nigdy sie nie odbudowało

Efekt po i przed był tragiczny. Też dostałem jakiś syf do stosowania. Tez odbudowało mi sie może z połowa tych włosów. Dostałem przez niego depresję.

Mało tego, jestem prawie pewien ,że wykorzystał moje zdjęcie. W 2004 roku na swojej stronie umieścił moje zdjęcie głowy przed oparacją oraz czyjeś inne, o podobnym kształcie głowy i czoła z dużo większą łysiną. Moje z przed oparcji, wstawione było jako efek , po

Poznałem siebie po swetrze z czerwona obwódką przy suwaku oraz po kształcie końcówki mojego lewego ucha (jest troszke tak jakby szpiczaste).

Tydzień temu widziałem go w Dzień Dobry TVN. Powróciły mi stare stany jak na niego patrzyłem (choć zdziadział od tego czasu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno się takich sku...... do paki wsadzać i tyle. Krzywdy które robią pacjentom za ciężkie pieniądze sprzedając tylko marzenia czasem odbijają piętno do końca życia. Nienawidzę konowałów. Niech zabieg kosztuje 100k zł ale niech efekt będzie taki że po roku nikt nie będzie żałował wydanej kasy. Kolasiński to straszny partacz, nie znam nikogo kto by go pochwalił a to już o czymś świadczy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...