free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Grupowe zamówienie NEOSH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym żebyśmy zrobili listę osób chętnych na próbę tego środka. Większą część informacji podawałem w innych wątkach, ale na dniach zrobię jeden w którym zamieszczę podstawowe informacje o nim, jak i także o przechowywaniu, oraz przygotowaniu.

 

Nie podaję jeszcze ostatecznej ceny bo jest ona zależna od ilość zamówienia oraz dogadania się z laboratorium (podam przybliżoną). Mam dwa laboratoria które są solidne, jedno w Polsce (niestety droższe za pierwszym razem, ale później cena spada gwałtownie, gdy będzie metodologia znana), oraz Chińskie, bardzo tanie przy zamówieniu 10g. Czystość oczywiście >98%. Oba laboratoria zapewniają pisemną gwarancję czystości, czyli w przypadku nie osiągnięcia wymaganej czystości pieniądze są zwracane.

 

Ja jestem za tym żeby spróbować z laboratorium w Polsce, bo omijają nas problemy celne oraz utraty czystości. Sam osobiście bym podjechał do laboratorium i odebrał gotowe środki, mimo ze mam tam kilkaset kilometrów. Widać po nich ze też są zainteresowani współpraca, bo na chwilę obecną jedynym ich rynkiem zbytu jest USA.

 

Czekam też na odpowiedź z 3 laboratorium (też Polskiego), ale coś zwlekają z tym żeby się odezwać.

 

Przybliżona cena oscyluje w granicach:

ok. 800-1000zł/100mg przy zakupie 1-2g

ok. 400-600zł/100mg przy zakupie >10g

 

Ceny te nie są jeszcze ostateczne, są raczej orientacyjne, bo cały czas negocjuje z laboratorium. Cena za 10g, jest raczej moim przypuszczeniem, bo taką właśnie chciałbym osiągnąć żeby kuracja akurat kosztowała 200-300zł/miesięcznie. Co i tak jest niską ceną jak na tak trudny do dostania środek. Ale tak jak pisałem, muszę dostać więcej informacji z laboratorium. A dogadywanie takich spraw jest powolne.

 

 

Tak czy siak trzeba zrobić listę żeby zobaczyć na jakie zamówienie możemy sobie pozwolić:

 

Lista:

ziom1990 - 300mg

bejker - 300mg

artur.artur.27 - 300mg

ja1922 - 300mg

tom555 - 200mg

celine - 300mg

armando - 300mg

quintar - 300mg

Astronauta - 300mg

janek19802003 - 200mg

ushikawa - 300mg

 

Suma: 3100mg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom jaka jest minimalna ilosc zamowienia?

W senie kuracja po ktorej mozna zaobserwowac efekty?

bejker 150 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziom jaka jest minimalna ilosc zamowienia?

W senie kuracja po ktorej mozna zaobserwowac efekty?

 

Różne są opinie, były osoby które nawet po pierwszym cyklu zaobserwowały poprawę. Ale ja zawsze mówię że dobrze jest mieć kurację na 6miesięcy (300mg).

 

W przypadku tego środka nie powinno się próbować zmniejszać dawek. Można eksperymentować i zwiększać stężenia, ale powinno się zachować to minimum. Na jeden cykl (7-9tyg) powinno się zużyć co najmniej 100mg (można próbować z niższymi we własnym zakresie), ale ja będę się trzymał tego co sprawdzone czyli przykładowe jednodniowa aplikacja:

-1ml 0,5%

-0,5ml 1%

-0,2ml 5%

 

Był badany i nawet przy 1ml 5%, okazał się bezpieczny i dobrze tolerowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zostane przy 150 - masa innych wydatków.

Ziom a kiedy około myślisz że zamówienie będzie realizowane - kwestia miesiąca czy raczej 2/3? (w sumie jak za 3 miesiące około to 300 mg )

 

A właśnie jak jest z neo i ubokami, występują jakieś? Czy to jest racze bezpieczne na poziomie ASC-J9?

 

I ostatnie Ziom to faktycznie najlepszy stymulator na rynku, kiedyś spotkałem się z opinią że minox to pikuś przy tym, i neo jest w stanie odbudować linię, a nawet działać na zakolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bejker:

W badaniach w żadnym przypadku nie wystąpiły skutki uboczne.

To zamówienie to kwestia kilku miesięcy w przód, myślę że nawet do pół roku. Sama synteza i oczyszczenie tego peptydu to okres 2 miesięcy, a trzeba do tego doliczyć robienie listy osób chętnych oraz zbieranie pieniędzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja słyszałem nawet opinie że PSI jest nawet do 1000x lepszy od minoxa.

 

On działa na każdej płaszczyźnie, zmniejsza także procesy zapalne w obrębie mieszków.

 

Gdyby minox był zwykłą benzyną, to PSI można by porównać do podtlenku azotu (nitro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pisze się na 300mg. Tylko u mnie jest sytuacja podobna jak u bejkera- jeśli zamówienie będzie realizowane za 3 miesiące. Chce dać trochę czasu tej kuracji (lada moment dodam cb) i musze też zebrać kasę. Bardzo mnie tez ciekawi procedura przechowywania i robienia preparatu. Jest jakiś pojazd, w którym neosh (w tej czystości 98%) wytrzyma 1 miesiąc (średnio uśmiecha mi się robienie wcierek co kilka dni).


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś zdjęcia z rezultatami na forach zagranicznych po NEOSH ?

Może znalazłoby się kilka osób z zagranicznego forum, które dołączą się do naszego zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pisze się na 300mg. Tylko u mnie jest sytuacja podobna jak u bejkera- jeśli zamówienie będzie realizowane za 3 miesiące. Chce dać trochę czasu tej kuracji (lada moment dodam cb) i musze też zebrać kasę. Bardzo mnie tez ciekawi procedura przechowywania i robienia preparatu. Jest jakiś pojazd, w którym neosh (w tej czystości 98%) wytrzyma 1 miesiąc (średnio uśmiecha mi się robienie wcierek co kilka dni).

 

Nie ma wyjścia trzeba robić świeże mieszanki co 3 max 4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są jakieś zdjęcia z rezultatami na forach zagranicznych po NEOSH ?

Może znalazłoby się kilka osób z zagranicznego forum, które dołączą się do naszego zamówienia

 

Tam robią już swoje zamówienie ale na czystość 95% - która według większości osób które to stosowały jest nie wystarczająca. Ja nie chce ryzykować dlatego w moim przypadku jedynie 98% wchodzi w grę, mimo że koszty trochę wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już minimum mamy zapewnione

Kiedy około zamykamy listę i realizujemy zamówienie ? Bo w sumie nie wiem, choć mam nadzieję że dobijemy do 10g

Ziom czy Neo wyklucza jakiś środek? Czy pełna kuracja po której są największe szanse to np. Neo + RU + ASC + AHK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak stosujesz neosh, to nie stosujesz niczego innego, ewentualnie RU rano, a neosh wieczorem myciu głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak stosujesz neosh, to nie stosujesz niczego innego, ewentualnie RU rano, a neosh wieczorem myciu głowy

 

To fajnie, bo wtedy kuracja wychodzi tańsza

 

romek1 zdania są podzielone, a masz największe szanse ze wszystkich leków że odzyskach swoją dawną linię, to chyba jedyny lek(poprawcie mnie jak źle mówię) który daje duże szanse na porządne odrosty na zakolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O NEOSH wiem tyle co przeczytałem w innym wątku na tym forum, więc niezbyt wiele. To jest naprawdę tak zajebisty środek, żeby dawać za niego nawet 400/500 zł za miesiąc kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O NEOSH wiem tyle co przeczytałem w innym wątku na tym forum, więc niezbyt wiele. To jest naprawdę tak zajebisty środek, żeby dawać za niego nawet 400/500 zł za miesiąc kuracji?

 

Kilka lat temu gdy ludzie to próbowali, to praktycznie każdy miał efekty. Ci którzy nie mieli zrzucali to na "bad batches" czyli dostali albo zły środek, albo o zbyt małej czystości. Były osoby które miały niesamowite efekty (zejście o 2 poziomy w skali norwooda po kilku miesiącach). Dlatego tak bardzo chcę aby czystość była >98%. Nie chcę ryzykować z 95% i później zarzekać się że nie działa bo czystość zbyt niska. Według mnie lepiej wydać trochę więcej i mieć pewność tego co się stosuje.

 

400/500zł To nie jest cena za miesiąc kuracji tylko za jeden cykl. A jeden cykl trwa ok 9tyg. Tzn. Stosujesz przez 3 tygodnie, a później nie używasz przez 6tyg. Ale środek cały czas działa i organizm skalp produkuje nowe włosy. Jeśli ktoś chce odzyskać włosy na zakolach to jest chyba najbardziej pewny środek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba powtarzać cykle, żeby zachować to co wyrosło z poprzedniego cyklu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2008 roku nie ma oficjalnych wyników albo ja nie moge znalesc http://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT0 ... 101&rank=2 Wiesz cos ziom na ten temat? A jak to w farmakologii bywa ,z czasem po odstawieniu włosy bedą powracac do stanu przed kuracją ,2 miesiące i powraca do stanu przed?Dlatego dobrze byłoby bysmy mieli to w naszym labolatorium po jak najnizszej cenie i dobrze byłoby dodatkowo to sprawdzić w innym labolatorium jesli dostaniemy NEOSH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...