free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Grupowe zamówienie NEOSH

Rekomendowane odpowiedzi

Ziom jeszcze nic nie odpisała tutaj już jest 5 teorii o weryfikacji Spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Prosiłbym o dane laboratorium, w którym wykonywany będzie preparat - telefon, adres e-mail, strona internetowa, etc. Również byłbym zainteresowany zakupem tego środka- 300 mg. Jaki dokładnie polecany jest sposób dawkowania? Wewenetrzenie, zewnętrznie? Jakie dawki? Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Nie podam Ci danych, chociażby dlatego że obowiązuje zasady ochrony dostawców. Był już przypadek z forum prywatnym z USA i wiadomo jak to się skończyło.

 

Jeśli mi nie ufasz nie musisz nic zamawiać, ja nikogo nie zmuszam. Jeśli ktoś nie chce to trudno jego sprawa, jest grupa osób które mi ufają i uważam że jest ona wystarczająca żeby uzbierać choćby 1g i wypróbować środek. Poza tym jeśli kogoś kiedykolwiek oszukałem to by było o tym wiadomo od dawna, a jak się możesz łatwo dowiedzieć dużo częściej się zdarzało że raczej pomagałem wielu osobom w zamówieniach aniżeli próbowałem kogoś oszukać.

 

Tak jak pisałem kto nie chce nie musi zamawiać, wystarczy że napisze że chce być wykreślony z listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo z tego co się orientuję patent na osh posiada neosil, więc tym bardziej takie laboratorium miałoby problem... w usa zamknęli sklep z RU i innymi z tego co pamiętam, dlatego też sprowadzano to wszystko z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo z tego co się orientuję patent na osh posiada neosil, więc tym bardziej takie laboratorium miałoby problem...

Jako, że już został poruszony ten temat tutaj to skąd takie laboratorium bierze "przepis" na wykonanie takich związków jak RU czy NEOSH ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest napisane ze nie mają odpowiedniej metodyki dlatego pierwsze zsyntezowanie zawsze jest drozsze ,podaje sie numery CAS i równiez mozliwe dodatkowe informacje w naszym przypadku jest to: tetrapeptide aldehyde proteasome inhibitor,który jest podobno bardzo trudno oczyscic ,wiec jesli zagwarantują nam czystosc 98 % to bedzie sukces ,zawsze mozemy dopłacić by dodatkowo sprawdzić co nam zsyntezowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom - jeśli tfu tfu ale im się nie uda, to co wtedy, mamy jakiś inne opcje na osh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam jedno/dwa laboratoria z chin, które wyglądają wiarygodnie.

 

Zawsze pozostaje lab z USA ale oni tylko 95% ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom a jak to wygląda przy 95% - w stanach ktoś tego używał z efektami?

 

Po 2 tygodniach - jak im się uda, można zamknąć listę zbierać kasę i zamawiać(raczej nie ma szans chyba na dobicie do 10g niestety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom a jak to wygląda przy 95% - w stanach ktoś tego używał z efektami?

 

Po 2 tygodniach - jak im się uda, można zamknąć listę zbierać kasę i zamawiać(raczej nie ma szans chyba na dobicie do 10g niestety)

 

po 2 tyg to nawet nie będą mieli środka. Pisałem już kilka razy że synteza+oczyszczenie to ok 2 miesiące. Później trzeba kolejne 6 mies stosować zęby się wypowiedzieć obiektywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pisali tak:

Zrobimy tak: my tę syntezę sobie przeprowadzimy i w ciągu 2-3 tygodni damy

Panu odpowiedź, czy jesteśmy w stanie osiągnąć te 98% czystości, czy nie.

Tak więc proszę dać nam te 2-3 tygodnie.

 

Więc po 2 tygodniach będziemy wiedzieć czy środek otrzymamy taki jaki chcemy z Polskiego laba czy też nie

Jak po 2 tygodniach napiszą - jesteśmy w stanie osiągnąć 98% czystości, to możemy złożyć zamówienie na tyle ile uzbierało, potem 2 miesiące i może pod koniec października mielibyśmy środek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak z odbiorem ? kto zbiera kase?

 

Kasę zbiera Ziom, na tą chwilę nie wiemy czy będzie można zamówić ten środek o takiej czystości jakiej oczekujemy (powyżej 98%) laboratorium ma dać nam znać(kwestia tygodnia, dwóch i wszystko będzie wiadome).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom - Czy masz jakieś informacje odnośnie stosowania/używania Neosh ?

 

podawałem w tym temacie, lub drugim związanym z NEOSH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom podawałeś w jakim pojeździe się stosuje?

Jakoś nie mogę znaleźć tej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom - Z polskich labów możemy liczyc tylko na ten 1 który robi teraz próbkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom - Z polskich labów możemy liczyc tylko na ten 1 który robi teraz próbkę ?

 

Tak, po wielu rozmowach doszedłem do wniosku że tylko oni są w stanie to zrobić i że znają się na rzeczy. Ale czekam ciągle na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety rezygnuję z zamówienia ze względów finansowych... a tak chciałem to wypróbować ;/ życie...


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinni się odezwać w tym tygodniu, ale wątpię żeby coś z tego zamówienia wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...