free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Czy ktoś byłby zainteresowany członkostwem w moim klubie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam zamiar przestać się udzielać w ogóle na tym forum jak i ogólnie na forach publicznych o leczeniu łysienia. Kiedyś miałem pomysły aby utworzyć własne forum, a nawet organizację włoso-maniaków aby wspólnie walczyć o prawa do skuteczniejszego leczenia łysienia. Zrezygnowałem jednak z tego gdyż straciłem ochotę aby robić w ogóle cokolwiek społecznie za darmo i być jeszcze za to besztanym, bluzganym i mieszanym z błotem. Wiem że są ludzie którzy życzą mi jak najgorzej, ale że są też normalni, neutralni, czy nawet przyjaciele. W dalszym ciągu też pisze do mnie wielu z zagranicy, i w związku z tym rozważam już nie założenie forum ale założenie mojego prywatnego klubu zrzeszającego włoso-fanatyków i przyjaciół, i mam pytanie czy ktoś z tego forum byłby zainteresowany członkostwem w moim prywatnym elitarnym i z pewnością ekskluzywnym klubie internetowym, a w przyszłości być może także z siedzibą fizyczną ?

 

Wiem że na tym forum znalazło by się na pewno paru chętnych, niektórzy mówili mi nawet o tym, także postanowiłem zapytać publicznie bo po prostu zniknę z forum za jakiś czas.

 

Jeśli ktoś wyrażałby taką chęć bycia klubowiczem, proszę o wpis. Osoby które mi wcześniej zdeklarowały taką chęć nie muszą się wpisywać, pamiętam i mam je na uwadze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby być klubowiczem trzeba mieć jakąś kurację choćby typu big3?

Czy zwykły norłódziak, który od wielu lat rozmyśla o zabiegu, nie ma kuracji, może dołączyć do tego elitarnego grona?


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zostać klubowiczem będzie wymagana moja akceptacja każdego z osobna.

Każdy mógłby zostać i być klubowiczem o ile zostałby przeze mnie zaakceptowany i nie wywalony z klubu później z jakiś tam powodów.

Co do wyjściowego stanu na głowie, oraz leczenia łysienia, to zasada jest jedna:

 

Nie ma zasad - rób co chcesz, rób jak chcesz, liczą się tylko efekty, ważne są tylko efekty w leczeniu łysienia, zarówno farmakologicznym jak i chirurgicznym, (oczywiście stan wyjściowy będzie brany pod uwagę również) i to na podstawie efektów będzie określana ranga w klubie, przy czym moja ranga zawsze będzie nadrzędna (jako pomysłodawcę i założyciela klubu oraz administratora witryny) nawet jeśli ktoś uzyskałby lepsze efekty od moich.

 

Na dzień dzisiejszy, pytam jednak tylko czy ktoś byłby chętny do członkostwa w takim klubie, bo jak będzie tylko kilku chętnych to chyba nie mam po co się produkować i cokolwiek robić w tym kierunku aby taki klub powstał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazam chec (chyba jestem wlosowym fanatykiem, albowiem pomimo znacznie slabszej kuracji mam na wzgledzie nienaganny wyglad czupryny)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...