free web hit counter Skocz do zawartości
marti

maral 4100

Rekomendowane odpowiedzi

pisal po 8 miechach ze jestem dobrym kandydatem do 2 ht ze jest miniaturyzacja w srodkowych partiach glowy

teraz jeszcze nie pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie stosowales kuracji, miniaturki wypadly i potrzebny bedzie 2 zabieg, a jak donor wyglada po pierwszym ? jest z czego pobrac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cos tam wypadlo ale i tak widze ze gestosc tego co wlozyli do tego co mialem to i tak kuleje

jak obetne sie na 6mm to jest dobrze tzn nie widac na donorze i tak co poltora tygodnia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz tak, bo konsultant Maral'a Cię usunie z tego forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 2 lata po ht u Marala 4100 przestrzegam w sumie wolałbym tego nie robić i wyglądać naturalnie niż te zapałki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe przecież to taki wspaniały doktoł, ciekawe co na to konsultant?

 

Z drugiej strony nie myślałeś zgolic się na 3mm i zrobić mikropigmentacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez uwazam ze nie jest zle, gdyby udało sie jeszcze z 2k graftów pobrac i wszczepic miedzy przeszczepione juz włosy, efekt powinien być całkiem spoko ps. czego spodziewałeś sie po 4100 graftów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, nie widzę dzisiaj poprzednich zdjęć które pojawiały się w tym temacie więc zastanawiam się skąd to zaczerwienienie skóry głowy po 2 latach. To nie powinno wrócić do normalności? czy raczej to kwestia światła/aparatu?


Aktualnie:

Nezyr 1mg ED

Biotyna, Witamina D, Cynk

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie miałeś łyse jajo, więc 4100 graftów to za mało aby pokryć taki obszar. Twoje zminiaturyzowane włosy wypadły i jest żadko, ale sam odrost masz chyba nie najgorszy. Tak jak marcinek mówi, drugi zabieg dogęszczający i było by spoko.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwe przecież to taki wspaniały doktoł, ciekawe co na to konsultant?

 

Ten konsultant ci odpowie abyś zaczął myśleć bo to naprawdę nie boli. Jak ktoś nie rozumie, że efekt 4100 na taki obszar jest bardzo dobry a tym bardziej po ponad 2 latach i kiedy pacjent nie bierze chemii to szkoda bić piany z mądrym inaczej. Pokaż swój efekt hejterze bo widać, że wciąż piecze cię własna indolencja intelektualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wnosi mój efekt do tego postu?

Jeśli chodzi o ten rezultat to jest słaby i tyle, mnóstwo dziur, linia slabo zarysowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ,gdzei wy zyjecie ? naogladaliscie sie przeszczepow na hiszpanach i myslicie ze macie szanse meic ich rezultaty . Przeszczep to przeszczep i nigdy juz nie odzyskasz swoich wlosow nawet w 60% , radze sie z tym pogodzic. Zetnij sie na 3mm i bedzie to zdecydowanie lepiej wygladac bo bedziesz mial zarys lini a to jest podstawa albo wlosy na 5 / 6 cm. Na takiej dlugosci wlosow jak masz na fotkach to przeszczep zawsze bedzie wygladal slabo. Dodatkowo dochodzi fakt ze jak nie bierzesz lekow to przeszczep niegdy nie bedzie wygladal w 100% optymalnie , kolejna kwestia ze twoje zminiaturyzowane wlosy na gorze z kazdym rokiem leca i leca i tez to bedzie pogarszalo wyglad przeszczepu. Nie wiem o co ta drama nawet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Samuel666. Bez kuracji i z taka dlugoscia sam do siebie mozna miec pretensje a nie do kliniki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co wnosi mój efekt do tego postu?

Jeśli chodzi o ten rezultat to jest słaby i tyle, mnóstwo dziur, linia slabo zarysowana

 

Twój efekt tu nic nie wnosi ale pokaż swój łeb to ocenimy jaką to masz gęstość bo zwyczajnie wypisujesz bzdury. Liżesz dupę jak tylko pokaże się jakiś dyskusyjny efekt aby podreperować swoje zranione ego bo Maral nie zrobił ci linii jak trzeba ( niestety polskiego z angielskim akcentem nie łapie). Niby doskonale wiesz, że przy HT w większości przypadków trzeba łykać tabsy a tu bijesz pianę, że efekt jest słaby. Linia słabo zarysowana? Że co ? A co ty chcesz osiągnąć przy NW 6, 4100 graftach i braku chemii ? O tak, ma być U shape i 60 na cm tylko z czego ? Dlatego pokaż swój ostatni HT to ocenimy, porównamy z tym co zrobił Maral i sprowadzę cię na podłoże youtuberze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz wygląda cała procedura u Marala ale ja na swoim przykładzie opiszę jak to wyglądało co jeszcze pamiętam.

Spotkanie z Maralem ocena łysienia itp. maluje linie, która według mnie(teraz tak uwazam) była najbardziej trafna do wieku tzn. linia wysoko nieduże obszary do pokrycia przeszczepem. Następnie zabranie telefonów ubranie w kubraczek i pobieranie graftów. Pózniej chyba kierowniczka techników nazwę ją Panią doktor przyszła i rysuje mi nowa linie niżej i bardziej prostą i tu mam żal do siebie bo juz wole miec zakola( zawsze je miałem odkąd pamiętam) ale gęściejsze włosy niż rozsiane po dużym obszarze w nikłej gęstości.

Pobierają grafty w ilości ponad obszar jaki miałem w pierwszej kolejności narysowany, myślę że jest to trochę nie fair zagranie.

Wiem ze ht to iluzja ale pisze to moze komus pomoze im wiecej spostrzeżeń tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z donorem ? pozwala na pobranie jeszcze jakiejs sensownej ilosci graftow ? jak tak to moze warto pomyslec nad dogeszczeniem

 

z tym zabieraniem telefonu to o co chodzi, nie mogles go mniec przy sobie ?

 

 

rowniez uwazam ze majac 30 + na karku wyzsza linia wyglada dobrze plus mozna osiagnac lepsza gestosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nie wiem jak teraz wygląda cała procedura u Marala ale ja na swoim przykładzie opiszę jak to wyglądało co jeszcze pamiętam.

Spotkanie z Maralem ocena łysienia itp. maluje linie, która według mnie(teraz tak uwazam) była najbardziej trafna do wieku tzn. linia wysoko nieduże obszary do pokrycia przeszczepem. Następnie zabranie telefonów ubranie w kubraczek i pobieranie graftów. Pózniej chyba kierowniczka techników nazwę ją Panią doktor przyszła i rysuje mi nowa linie niżej i bardziej prostą i tu mam żal do siebie bo juz wole miec zakola( zawsze je miałem odkąd pamiętam) ale gęściejsze włosy niż rozsiane po dużym obszarze w nikłej gęstości.

Pobierają grafty w ilości ponad obszar jaki miałem w pierwszej kolejności narysowany, myślę że jest to trochę nie fair zagranie.

Wiem ze ht to iluzja ale pisze to moze komus pomoze im wiecej spostrzeżeń tym lepiej

 

Maral ustala plan leczenia i rysuje linię. Uzgadnia to z pacjentem i pyta czy to akceptuje. Potem za pacjenta bierze się zespół. Nowa linia nie powinna być rysowana. Co techniczka robi to jedynie czasem pogrubia to co narysował Maral. Jeśli były jakieś różnice pomiędzy tym co Maral Ci narysował i ona to powinieneś oponować. Telefon zabierają aby w trakcie zabiegu ktoś przypadkowo nie próbował odebrać bo ruch głową jest niewskazany i chyba nie muszę dalej tłumaczyć co może się stać. Co do ilości pobieranych graftów to zawsze pobierają ich mniej niż obszar do pokrycia aby się przypadkowo nie zmarnowały. Za każdym razem prawie na koniec zabiegu grafty były dobierane bo było za mało. Dlatego FUE ma przewagę nad stripem bo tam nigdy nie udaje się dobrać odpowiedniej ilości graftów i albo jest za mało albo za dużo i idą do kosza.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...