free web hit counter Skocz do zawartości
barnet

BHR, 2332 FUE, 11-12.07.2012

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka kwota i jakie wymagania wzgledem ht masz. Co sie liczy a na co mozesz oko przymknac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zwłokę, miałem problemy z poprawnym logowaniem się.

 

Jakie mam oczekiwania? No więc: zwyczajne, żadne obniżanie linii włosów etc. po prostu zagęszczenie linii, nakreślonej przez doktora B w 2012 roku. Linii, która "wypadła", jakkolwiek to nieco absurdalnie zabrzmi. tzn linia miejscami została, pierwszy rząd włosków, a kolejne przeszczepione wyleciały, na co zwyczajnie nie ma mojej akceptacji, bo ok, korona, gdzieś tam "dalej", ale wszczepione za ciężkie Euro? Zastanwiam się jak BHR do tego podejdzie. Moja głowa to na pewno nie jest obecnie ich wizytówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Linii, która "wypadła", jakkolwiek to nieco absurdalnie zabrzmi. tzn linia miejscami została, pierwszy rząd włosków, a kolejne przeszczepione wyleciały, na co zwyczajnie nie ma mojej akceptacji,

 

 

ale odrosly i wypadly, czy nigdy nie wyrosly w tym miejscu po zabiegu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za zwłokę, miałem problemy z poprawnym logowaniem się.

 

Jakie mam oczekiwania? No więc: zwyczajne, żadne obniżanie linii włosów etc. po prostu zagęszczenie linii, nakreślonej przez doktora B w 2012 roku. Linii, która "wypadła", jakkolwiek to nieco absurdalnie zabrzmi. tzn linia miejscami została, pierwszy rząd włosków, a kolejne przeszczepione wyleciały, na co zwyczajnie nie ma mojej akceptacji, bo ok, korona, gdzieś tam "dalej", ale wszczepione za ciężkie Euro? Zastanwiam się jak BHR do tego podejdzie. Moja głowa to na pewno nie jest obecnie ich wizytówka.

 

 

Mi odrazu po zabiegu w przypadku pustych łat zaproponowano śmieszne 300 graftów i wmawiano choroby skóry. Pisały do mnie osoby które miały identyczną sytuację. Więc po tylu latach to jedyne co to możemy zrobić grupowe dogęszczanie w jakiejs tureckiej klinice. Serio. podrzuć jeszcze raz zdjęcia bo link nie działa. wrzuc je na forum przez dodaj załącznik to wtedy nie wygasną

Tutaj masz moje efekty po BHR

viewtopic.php?f=23&t=4296

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...