free web hit counter Skocz do zawartości
123456789

Proszę o rady w sprawie przeszczepu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tych z włosami i bez.

Jak każdego z nas sprowadza tutaj chyba ten sam problem.

Mam zakola chciałbym to załatac z tego co się zorientowałem jakieś 2000 mieszkow. Zwracam się do was o rady trochę poszperałem poszukałem poczytałem tak jest 5 nad ranem spędziłem tu całą noc i pisze tego posta więc do rzeczy

Widzę że dużo osób lata do Turcji do Marala czy przy tak małej ilości warto lecieć? (bariera językowa też nie pomaga) czy może lepiej zrobić to u nas w pl? Jakich naszych specjalistów polecacie no i jak się ma cena do jakości? I jaki procent szans że efekt będzie dobry czytałem post ziomeczka który robił zakola u Marala no i po 6 miesiącach mizeria byłam owa nawet o jakiejś poprawce darmowej.

Bardzo was proszę o wszystkie rady opinie itp będę bardzo wdzięczny.

 

-- 10 lis 2018, 13:23 --

 

W dodatku to śmieszne ale boję się latać. Tyle ze to juz nie problem. Pany może ktoś się wybiera i chciał by jechać razem, zawsze raźniej no i może by ktoś mi pomógł przy okazji w komunikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wasze opinie i rady jaka opcja będzie najlepsza

 

-- 10 lis 2018, 13:27 --

 

Matias rozwiń wypowiedź o przeszczep ie myślę od roku od kilku dni bardzo poważne, chciałbym zebrać jak najwięcej info bo nie jest to 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jutro wrzucę kilka fotek jak to było kiedyś i jak jest teraz, ewidentnie nie tylko zakola ale i linia czoła poszła w górę chyba bez lotu do Turcji się nie obejdzie. I raczej żadne 2k mieszkow tylko więcej nie ma co czekać.

Dodam że tata i dziadek miał gęsta czupryne starszy brat (o 5 lat) też dywan że maszynki nie daja rady włosy rosną prawie na czole coś pięknego niestety dziadek od strony mamy łysy jak kolanko wuja brat mamy też łysy jak kolanko i wiadomo czyje geny odziedziczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...