free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

nie wszystko jest takie kolorowe jak się wydaję, doktor sam mi wspomniał, że po odroście za 5-7 lat widzimy się z powrotem (

 

 

moze fin zatrzyma zeszte na znacznie dluzej niz 5-7 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no tego mu zycze, zeby bylo jak najlepiej a przesladowac nikogo nie bede. Delikatna poprawka i tez powinno byc miodzio


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

69 dni po HT jak na 2 miesiące i 8 dni po zabiegu jestem bardzo zadowolony

 

b96040f88d3c9cbdgen.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj im wcześniej się zaczyna odrost tym lepszy efekt. U Ciebie część włosów w ogóle nie wypadła i jak na 2 miesiące to jest super. Za 4 miesiące już będzie futerko.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się... Po drugim zabiegu też tak miałem że prawie wcale (przynajmniej tak mi się wydaje) mi włosy nie wypadały. Potem śmiesznie było bo hak się zaczął odrost to te włosy jeszcze z przeszczepu wyglądały jak przyczepuone do tych nowych o wiele cienszych na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że włosy nie wypadły, a przynajmniej sporo zostało. Czy w takich sytyuacjach odrostu jest lepszy, ciężko osadzic. Tym bardziej że 95% osob jednak włosy traci a finalne efekty są sptakularne. Wydaje mi się że nie ma to znaczenia dla efektu końcowego, choć z pewnością wpływa na lepsze samopoczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że grafty nie były sadzone poprzez nacięcia ok. 2 milimetrowe skalpelem.

 

Zatem za pomocą dhi - choi pen czy nakłucia były igłą czy może w jeszcze inny sposób?

 

 

I mam jeszcze pytanie do bardziej obytych w temacie.

 

Jak byście porównali zabieg prezentowany w tym wątku przez Przybylskiego z zabiegiem Feriduniego

viewtopic.php?f=23&t=3856&hilit=Feriduni

Szczególnie, że pokrywany był ten sam obszar.

Czy tak jest, czy mi się jedynie zdaje, że u Feriduniego nasadzenie jest gęstsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od grubości włosa. Do tego Przybylski ma Programik do liczenia gęstości od Koray'a a ten po temach na tym forum i paru zagranicznych można stwierdzić że do demonów gęstości nie należy. (No może w starych tematach kiedy jeszcze walczył o klienta to sadził optymalnie dla jak najlepszego efektu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy od grubości włosa.

 

Tak, jak i ile mieszków (włosów) jest w pojedynczym grafcie.

Mi jednak bardziej chodziło o sytuację tuz po zabiegu.

Strupki/nakłucia od Feriduniego są jakby mniejsze i gęstsze. To chyba już jest jakiś wyznacznik, ale nie jestem pewien.

Zabiegi u niektórych Turków, tuż po, prezentują się jakby donor i nasadzenie były ostrzelane śrutem i chyba wtedy jest rzadziej nasadzone, a i jakoś więcej krwi/osocza wypływa z każdego miejsca nasadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno trzymam kciuki. Bo to by oznaczało, że w końcu coś na rynku rodzimym sensownego się pojawiło


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

82 dni po HT na zadane pytania odpowiem wieczorem bo teraz z doskoku na telefonie.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że grafty nie były sadzone poprzez nacięcia ok. 2 milimetrowe skalpelem.

 

Zatem za pomocą dhi - choi pen czy nakłucia były igłą czy może w jeszcze inny sposób?

 

Grafty były sadzone za pomocą DHI właśnie tym Choi Penem

 

wyglada wszystko okej. jaka gestosc robiliscie na cm^2?

 

Gęstość uzyskana na zakolach to 55 FU/cm2. Reszta to było dogęszczanie pomiędzy włosy.

 

Póki co fajnie to wygląda, a ja mam trochę inne pytanie czy do oddzielania jedynek doktor używa mikroskopu ?

 

Wszyscy tam siedzą łącznie z doktorem w tych ich przyrządach na głowie z lunetą, nie wiem jak to się specjalistycznie nazywa, ale ja sobie nazwałem skromnie noktowizorem na głowie.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogą się zdarzyć dwójki w linii, niestety, topowe kliniki mają specjalne mikroskopy żeby tego uniknąć, przy tych jak to nazwałeś noktowizorach jest duże prawdopodobieństwo pomyłki. (Chyba że dr dopiero zbiera kase na nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli mogą się zdarzyć dwójki w linii, niestety, topowe kliniki mają specjalne mikroskopy żeby tego uniknąć, przy tych jak to nazwałeś noktowizorach jest duże prawdopodobieństwo pomyłki. (Chyba że dr dopiero zbiera kase na nie)

 

 

"Lepiej z mądrym zgubić, niż z Kasprzakiem znaleźć..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem porównanie na Youtube, i jest różnica w szczególności przy bardzo cienkich włosach, tylko to kosztuje porządny hajs. Poswel/Feriduni/H&W/ArwinArmani korzystają z takich przyrządów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem, że bez mikroskopu bardzo często łatwo jest pomylić grafty jednowłosowe i wielowłosowe. Pokazane było jak pod lupą graft wydaje się być jednowłosowy, a pod mikroskopem okazało się, że jest w nim jescze jeden mieszek.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie najlepiej napiszcie do samego Przybylskiego w tej sprawie, ja podczas 14 godzin albo leżałem głową w dół albo do lampy gdzie zasłaniałem sobie oczy, pytajcie bezpośrednio Andrzeja czy coś takiego jest tam używane czy nie bo ja szczerze przyznam - nie wiem.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...