free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

chcę zużyć maksymalną liczbę graftów, linię zrobić dokładnie i dogęścić co trzeba dogęścić.

 

A co będzie za 10 lat będę się martwił za 10 lat

 

Brawo!! Życie jest jedno, a młode najlepsze lata nigdy się nie wrócą i niezależnie od tego co będzie. Nareszcie myślisz jak normalny człowiek, a nie jak jakiś norłód opętany swoim norłództwem i co gorsze, rządzą piehdolenia na forum aby nikt sobie nie obniżał linii i o tym jakie to złe posunięcie i nieodpowiedzialne, debilne i najgorsze z najgorszych - pod pretekstem rzekomej troski o dobro i przyszłość bliźniego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
debilne i najgorsze z najgorszych - pod pretekstem rzekomej troski o dobro i przyszłość bliźniego.

 

Hahah to jest dobre, tak samo czasami myślę, tutaj Ci piszą poczekaj kilka lat zobaczysz jak się stan na głowie będzie rozwijał a w sercu poloka "Żeby stracił te kilka lat młodości które ja straciłem przez mieszki skuuuuuuuhwysyn"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Everesc Super decyzja, że wybrałeś dr Feriduniego i to już masz termin w marcu ! Fajnie by było jakbyś zdał relację z zabiegu . Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo!! Życie jest jedno, a młode najlepsze lata nigdy się nie wrócą i niezależnie od tego co będzie. Nareszcie myślisz jak normalny człowiek, a nie jak jakiś norłód opętany swoim norłództwem i co gorsze, rządzą piehdolenia na forum aby nikt sobie nie obniżał linii i o tym jakie to złe posunięcie i nieodpowiedzialne, debilne i najgorsze z najgorszych - pod pretekstem rzekomej troski o dobro i przyszłość bliźniego.

Nie odczułem jak długo jestem na forum aby ktoś komuś doradzał ( kiedy ktoś o radę sam pytał) złośliwie albo z zazdrości. Bo po co ? Co to ma dać ? Takie myślenie jakie Ty prezentujesz rodzi się właśnie w głowach tych... którym do głowy przyszło w myśl głodnemu chleb na myśli. A autor tematu podjął decyzję bo to jego głowa i oby był zadowolony i szczęśliwy. Nikt go za to nie krytykuje ani nie ocenia bo niby dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdam relację na pewno od początku do końca tak jak przy tym HT


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trochę się dziwie że Feriduni zgodził się na takie obniżenie linii. Raczej jest konserwatywny chyba że widzi że miniaturyzacja w wieku 33 lat to lekkie nw2, to wtedy potrafi ładnie ogarnąć do nw 0. A tu taki bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I trochę się dziwie że Feriduni zgodził się na takie obniżenie linii. Raczej jest konserwatywny chyba że widzi że miniaturyzacja w wieku 33 lat to lekkie nw2, to wtedy potrafi ładnie ogarnąć do nw 0. A tu taki bonus.

 

Powiedziałem, albo Pan albo mam 500 turków na Pana miejsce i Andrzeja w Polsce


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ile teraz graft u feriduniego ?

 

 

 

zapytal bys sie z ciekawowsci Andzeja czy zagescilby Ci to 3500 graftami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, teraz to już będzie niezła metamorfoza. Trzymam kciuki.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest piekne, kazdy decyduje o swoim donorze, funduszach oraz tego jaka linia i gestosc go zadowola. Nikt nikomu tu niczego nie zazdrosci ani nie zabrania jak niektorzy smia twierdzic. Forum jest tez od wyrazania opinii ,nie kazdy musi miec taka sama. Najwazniejsze to bez obrazania,klotni i wzglednym jezykiem te opinie wyrazac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

 

Jestem wstępnie umówiony w klinice Dr. Feriduni na 3 marca 2020

Przekazałem zdjęcia, statystyki z poprzedniego zabiegu u Dr. Przybylskiego w Polsce, okazałem zdjecie co mnie interesuje i ,że chcę dense packing.

Wstępnie doktor ocenił, że przy dense packingu ok. 3000-3500 graftów postara się wyciągnąć biorąc pod uwagę, że mam już 2800 zużyte po Kaliszu.

 

Chcę to zakończyć raz na zawsze

 

Hej. Wytlumaczylibyscie mi coto jest ten dense packing?. I podbijam pytania do autora. Ile Feriduni bierze za graft? I ile mniej więcej czasu trzeba czekać na wolny termin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hej. Wytlumaczylibyscie mi coto jest ten dense packing?. I podbijam pytania do autora. Ile Feriduni bierze za graft? I ile mniej więcej czasu trzeba czekać na wolny termin?

 

dense packing - polecam google translator.

 

A jeśli chodzi o dr to bierze ok 5,3€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co cie tak boli żeby mu napisać, skoro zapytał?

 

 

dense packing - grafty są wsadzanę bardzo gęsto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co cie tak boli żeby mu napisać, skoro zapytał?

 

 

dense packing - grafty są wsadzanę bardzo gęsto.

 

kolejny przypadek cytowania calej wczesniejszej wypowiedzi. Przestancie to robic. Dzieki

Moderator

 

Patrzyłem relacje na yt i serio gęste robi te sesje. Myślicie ze Feriduni czy Juan Couto? Zastanawiam się nad tymi dwoma doktorami, ale u Juana jest też 5 euro. + za graft i czeka się dwa lata na przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre kliniki wybierasz, wrecz co bys nie wybral bedzie porzadny wybor. Co masz na mysli, ze Couto 5 euro +? Moze wziac wiecej niz 5 € i od czego to niby zalezne ma byc?! W Belgi u Ferudiniego jest 5.30€ z taxem czy dodatkowo trzeba placic jeszcze do tej ceny?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o Feriduniego to nie wiem. Pisałem 2 tygodnie temu maila do fue xpert, noto odpisali mi że cena za graft to okolo 5 euro, więc myślę ze będzie pewnie jeszcze trochę więcej niż 5. Co ciekawe na termin wizyty też trzeba czekać rok, bo powiedzieli ze na konsultacje mogą umówić mnie początkiem 2021 roku i później czeka się jeszcze rok na zabieg, długo, no ale coś za coś, te zabiegi od Couto są najlepszymi udokumentowanymi jakie widziałem, tylko ze daleko 3 tys km... Do Ferudiniego mam 1200 to samochodem by się skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na odleglosc. 3h samolotem i bedziesz. Teraz z Turcji lecialem 3.5h do tego 2h opozniony lot mialem. W sumie 5.5h i tak krotko. Dluzej do Belgi autem Ci zejdzie. Nie ma u nas chyba nikt zrobione u Dr. Couto. Ciekawe jakby to wygladalo . Trzymam kciuki ,zeby udalo Ci sie z nimi dogadac i super bylo by miec wreszcie relacje tu na forum od niego


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Couto ma bardzo dobre rezultaty ,ale trzeba pamietac kto u niego jest najczesciej w relacjach - goscie z mega grubymi i gestymi wlosami co sprawia ze efekty sa 2x albo 3x lepsze niz u ludzi z polskimi wlosami. Niestety ale ludzie lubia zyc w swoich fantazjach i czesto mozna zobaczyc gosci ze srednimi wlosami ktorzy patrza na rezultaty hiszpanow i mysla ze maja szanse na podobne rezultaty wlosy polskie i hiszpanskie to dwa kompletnie rozne swiaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawe co piszesz. Jednak warto zaryzykowac i dac mu sie popisac na gorszej jakosci wlosow. Chociaz bedziemy miec pewien wyznacznik jak sobie z polskimi wlosami poradzi. Moim zdaniem warto za lepsza klinike zaplacic. Zadbaja mu o donor, wrzuca w linie takie wlosy jakie trzeba, zadbaja o niego jako o klienta itp itd. Po wszystkim powie sobie chociaz,ze probowal i wybral najlepiej jak mogl, bo jak pojdzie w masowke i bedzie cos nie tak, to bedzie sobie do konca plul w brode,ze chcial zaoszczedzic to ma za swoje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis wiadomo, płaci się to się dostaje ale Angel serio myślisz, że problemem jest robienie "dziur" w głowie blisko siebie aby było gęsto ? To każdy potrafi, Ty, ja i 16 nastolatek też i nie musi być chirurgiem. Biologi nie oszukasz bo w takim przypadku ryzykuje się większe uszkodzenie naczyń i brak odrostu. Dlatego aby uzyskać w miarę dobrą gęstość potrzebne są dwa zabiegi no chyba, że ma się grafty wielowłosowe i grube włosy. Zanim Przemox zrobił tu relację to klinika Poswala była łał, Koray też. A dziś wszyscy są mądrzy o wasze przypadki a w necie tego nikt nie zamieścił. Ot i cała magia youtuba, cudów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi. Przekonac sie na tym forum czy ktos warty jest swojej ceny oraz popularnosci czy jednak jest grubo przeceniony i lepiej poszukac taniej a podobnie. Masz racje wzgledem dogeszczania drugimi zabiegami. Tyle osob spotkalem w asmed dogeszczajacych . 1 to nawet 600 graftow tylko mu brakowalo,ale jednak. Ogolnie za 1 razem to chyba rzadko sie udaje ,ze jest wow,chyba ze tak jak piszesz u hiszpanow z ich porzadna jakoscia wlosow.

Moim zdaniem np. Ferudini wychodzi najlepiej na tym forum wzgledem efektow. Jest drogi,ale popularnosc nie zawiodla jak dotad. Calkiem mozliwe ,ze z Couto jest tak samo


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co myśleć o efektach Przybylskiego, sam zastanawiam się czy do niego nie pójść ale wg mnie Everecs ma efekty niewspółmierne do tego ile graftów zostało posadzone. Poniżej porównanie i sami oceńcie czy linia to 55gr/cm2 bo wg mnie to może połowa z tego.

 

lsuormjp820x_t.jpg

 

Kolejny przypadek

pfunxlv1s7hr_t.jpg

 

Z kolei ludekk, włosy zaczęły mu wypadać.

 

Czy są jakieś efekty które potwierdzają dobrą opinię jaką podobno ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że w miejscu przeszczepu mam teraz dokładnie taką samą gęstośc jak oni czyli dośc słabą. Stan wyjściowy miałem lepszy więc i wizualnie to lepiej u mnie wygląda bo język mam gęsty, górę też, ale co by nie mówić gęstośc samego przeszczepu jest słaba. Jak się porówna zdjęcia z pierwszych 2 tygodni to moim zdaniem przyjęło się około nie więcej niż 40% graftów. Gdyby się przyjęło 70-80%% byłoby na prawdę spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...