free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że w miejscu przeszczepu mam teraz dokładnie taką samą gęstośc jak oni czyli dośc słabą. Stan wyjściowy miałem lepszy więc i wizualnie to lepiej u mnie wygląda bo język mam gęsty, górę też, ale co by nie mówić gęstośc samego przeszczepu jest słaba. Jak się porówna zdjęcia z pierwszych 2 tygodni to moim zdaniem przyjęło się około nie więcej niż 40% graftów. Gdyby się przyjęło 70-80%% byłoby na prawdę spoko.

 

 

No i taka wypowiedz jest najcenniejsza w tym wszystkim która pozwala obrać inny kierunek poszukiwań kliniki. Ja już się raz nadziałem na BHR i teraz nie będę już robił eksperymentów. UCZMY SIĘ NA NASZYCH BŁĘDACH. Ludek powiem szczerze ze wiele miesięcy temu Twój zabieg bardzo mi się podobał i już pisałem do Przybylskiego z umawianiem terminu ale coś mnie tknęło aby prześledzić Twoje wpisy i jak zobaczyłem poorany donor to się przeraziłem. Mi w BHR porobili przeszczep łatami ale na donorze to nikt by się nie poznał że coś było robione nawet ogolone na zero. Pamiętajcie nie tylko góra się liczy ale i donor. CO z tego że na górze grzywa jak z tyłu będzie wyskubany kurczak. Jak patrze jak wszyscy po kilku latach wracają z przerzedzeniami to zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej już kilka lat temu było golic się na zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem! (obecnie jeszcze w dobrym stanie )

 

Ja w kwietniu 2021 bede u Couto na konsultacji, potem nawet do 2 lat czekania na zabiwg ale zobaczymy co covid namieszal i moze byc tak ze czas oczekiwania moze byc nawet i krotszy bo czesc klientow z obawy przed wirusem odwolalo zabiegi.

Sporo rozmawialem z konsultantami od Couto i owszem cena za graft jest wysoka ale on uzyskuje dobre efekty przy stosunkow nie tak duzej ilosci graftow wiec ponoc ludzie wychodza zadowoleni pod wzgl.finansow bo finalnie plca za mniej graftow niz sie poczatkowo spodziewali.

Zobaczymy jak to bedzie, nie ma jak na wlasnej skorze sie przekonac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem! (obecnie jeszcze w dobrym stanie )

 

Ja w kwietniu 2021 bede u Couto na konsultacji, potem nawet do 2 lat czekania na zabiwg ale zobaczymy co covid namieszal i moze byc tak ze czas oczekiwania moze byc nawet i krotszy bo czesc klientow z obawy przed wirusem odwolalo zabiegi.

Sporo rozmawialem z konsultantami od Couto i owszem cena za graft jest wysoka ale on uzyskuje dobre efekty przy stosunkow nie tak duzej ilosci graftow wiec ponoc ludzie wychodza zadowoleni pod wzgl.finansow bo finalnie plca za mniej graftow niz sie poczatkowo spodziewali.

Zobaczymy jak to bedzie, nie ma jak na wlasnej skorze sie przekonac

Chyba jeszcze nie widziałem osoby z pl która zdecydowała sie na zabieg u Couto. Jestem ciekawy efektów, mam nadzieje że zdasz relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej zdam relacje - przetre szlaki Faktycznie jak szperalem po necie nie moglem znalezc nikogo z PL kto byl pacjentem tej kliniki, kontaktowalem sie tylko z ludzmi z zagranicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EVERESC

Wiem, że odkopuję stary temat, ale czy jesteś w stanie wrzucić chociaż ze dwa zdjęcia z czasów przez Twoim pierwszym HT i po?
Wszystkie niestety wygasły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...