free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam do Ciebie pytanie właśnie odnośnie L4 po Przybylskim, jeden z ludzi na wykopie robił zabieg ostatnio u niego i napisał mi że Jendrju nie chciał wystawić L4 bo "L4 na włosy to go wyśmieją a są teraz kontrole" jak było u Cb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do Ciebie pytanie właśnie odnośnie L4 po Przybylskim, jeden z ludzi na wykopie robił zabieg ostatnio u niego i napisał mi że Jendrju nie chciał wystawić L4 bo "L4 na włosy to go wyśmieją a są teraz kontrole" jak było u Cb?

 

Nie dostałem od niego L4 bo tak jak napisałeś "Mają kontrole a przeszczep włosów to jest własne widzimisie a nie choroba która uniezdatnia do pracy i powiedział, że rodzinny lekarz wystawi bez problemu"

I tak też poszedłem do swojego lekarza jak już byłem w domu zdjąłem czapkę i tylko zapytał na ile chcę L4, powiedziałem, że 3 tygodnie ale tak jak pisałem wyżej idę w poniedziałek żeby już do końca roku mi dał.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę to dziwne. Przynajmniej na tydzień powinien dać zwolnienie. Przecież to niemożliwe żeby iść z taką głową do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez po ta sa urlopy, zeby go wziac i zrobic ht a nie liczyc na L4 od Endrju


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to obiecująco. Gęstość, cena, jakość wykonania i w końcu to ktoś z "własnego" podwórka. Pilnie będę śledził twojej relacji i życzę Ci powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj wróciłem z zabiegu i patrząc na Twoje zdjęcia jestem dobrej myśli:-) również postaram się jak najszybciej dodać relacje...

 

-- 16 gru 2018, 23:12 --

 

Donor od zabiegu psikałem Octeniseptem co rekomendował doktor.

W miejscu sadzenia już też znacznie mniej strupków niż jeszcze wczoraj, dodatkowo od dzisiaj też psikam górę Octeniseptem.

 

Powiedz mi kiedy pierwszy raz myles przód tak jak kazał 24h po zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda to obiecująco. Gęstość, cena, jakość wykonania i w końcu to ktoś z "własnego" podwórka. Pilnie będę śledził twojej relacji i życzę Ci powodzenia!

 

Dziękuję, temat będzie prowadzony od początku do końca.

 

Ja właśnie dzisiaj wróciłem z zabiegu i patrząc na Twoje zdjęcia jestem dobrej myśli:-) również postaram się jak najszybciej dodać relacje...

 

-- 16 gru 2018, 23:12 --

 

Donor od zabiegu psikałem Octeniseptem co rekomendował doktor.

W miejscu sadzenia już też znacznie mniej strupków niż jeszcze wczoraj, dodatkowo od dzisiaj też psikam górę Octeniseptem.

 

Powiedz mi kiedy pierwszy raz myles przód tak jak kazał 24h po zabiegu?

 

Tak 24 godziny po zabiegu szamponem dla dzieci, nakładałem na ręce robiłem pianę i tak delikatnie wklepywałem aż pokryłem cały obszar i trzymałem tą pianę przez około minutę na głowie po czym delikatnie spłukiwałem letnią wodą.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak stan na dzisiaj? Wrzucisz jakieś zdjęcie?

 

Jasne, z dzisiaj zdjęcia z Fleshem, trochę przeszczepionych włosów wypadło, ale bez tragedii.

Dzień 24 po HT

 

28krnm8.png

15e9vcz.png

2wgy5pk.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia. Wygląda to faktycznie nieźle, choć moim zdaniem to jakieś 60% Ci poleciało. Niemniej nie jest to problem bo już po 2-3 tygodniach faktycznie można nie mieć nic, a Ty jesteś w 25 dniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie liczę 25 dzień/180 (6 miesięcy) bo tutaj doktor już wspominał, że powinienem być zadowolony a kolejne miesiące do 12 będzie się ta jakość zwiększać.

Trochę się ciągnie jak się na to czeka, ale niewątpliwie przyjemniej się czeka po HT do odrostu niż upływanie kolejnych dni czekając na HT, to była prawdziwa mordęga, a sam przeszczep włosów mi chodził codziennie dzień w dzień po głowie przez ostatnie 2,5 roku.

 

-- 19 gru 2018, 18:37 --

 

Tutaj jeszcze zdjęcie 2 tygodnie przed HT na "długich włosach"

 

16glbte.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan 2tyg przed HT zajebisty, ale na zdjęciach z kliniki widać, że ten języczek już przerzedzał się, ale masz tam wklepane grafty, także nie ma się czym przejmować, finasteryd też spożywasz w przyjemnej dla mieszka dawce 5 mg.

Co do zdjęć wyżej z 24 dnia po HT to troszkę tych przeszczepionych włosów wypadło w porównaniu do zdjęć wcześniejszych, ale to jest wiadomo normalny proces występujący u 95 % ludzi po HT, zresztą to też masz na instrukcji jak pisałeś od Andrzeja.

Po prostu cierpliwość, cierpliwość ja widzę, że będziesz zadowolony, dobry stan przed HT też ma swoją rolę znaczącą na stan po HT.

POZDRO JEREMIASZU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę baaardzo dobrze to wygląda I naprawdę myślałem że więcej włosów Ci poleci myślę że za 2-3miesiace efekt już będzie spoko a za rok to już ogień. Andrew się spisał:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co chwalic dnia przed zachodem slonca,ale na dzien dzisiejszy wyglada to solidnie i jak ladnie to odrosnie to to wie czy na dogeszczenie nie umowie sie z Endrju.

Ktos wie czy on robi LH-fue?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze, niemniej w mojej ocenie to już poleciało przynajmniej 60% włosów jak nie lepiej.

Oczywiście nie oznacza to nic złego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę baaardzo dobrze to wygląda I naprawdę myślałem że więcej włosów Ci poleci myślę że za 2-3miesiace efekt już będzie spoko a za rok to już ogień. Andrew się spisał:-)

 

Zobaczymy, z pierwszego prawie miesiąca jestem zadowolony, ale najważniejszy jest efekt na długich już włosach, wtedy też będzie werdykt dotyczący Dr. Przybylskiego

 

Nie ma co chwalic dnia przed zachodem slonca,ale na dzien dzisiejszy wyglada to solidnie i jak ladnie to odrosnie to to wie czy na dogeszczenie nie umowie sie z Endrju.

Ktos wie czy on robi LH-fue?

 

Jasne, że nie ma, dopóki na głowie nie będę miał pożądanego stanu to o niczym pewnym nie rozmawiamy.

 

Wygląda bardzo dobrze, niemniej w mojej ocenie to już poleciało przynajmniej 60% włosów jak nie lepiej.

Oczywiście nie oznacza to nic złego

 

Masz rację, też już widzę, że mniej więcej taki procent przeszczepów wypadł.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
shock loss objal Twoje zdrowe włosy ?

 

Mam takie wrażenie


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 dni po HT

Czucie skóry w miejscu biorczym zaczyna wracać mocno tak jak miałem w instrukcji po zabiegowej

 

ab6nnd.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie

Wydaje mi się że zero śladu. Włosy dalej lecą czy już przestały?

 

Już następuje stabilizacja co widzę gołym okiem


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, to wygląda. I super że prowadzisz relacje. Sam zamierzam się wybrać do Kalisza na zrobienie korony, bo mam tam mały ubytek i zmienienie trochę lini. Ale to pod koniec przyszłego roku. Pod koniec stycznia minie mi 12 miesięcy po pierwszym zabiegu. Dlatego będę się przyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko widać na tych zdjęciach, ale w świetle dziennym widać jeszcze, że coś było grzebane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ingerencji już nie widać po 2 tyg, jednak miejsce pobrania na donorze tak naprawdę dopiero po miesiącu widzę, że dopiero włosy zakryły. Tutaj wrzucam jeszcze instrukcje postępowania po metodzie FUE którą dostałem, bo już kilka osób na PW mnie o to pytało.

 

mv55qq.jpg


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...