free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety trzeba te kilka miesięcy przeboleć, będąc po HT wiem, że czas się ciągnie jak sraczka przy jelitówce, ale cóż poradzić, w końcu czas upłynie.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 dni po HT

Jak widzicie wszystko dodaje z fleshem, żeby wszystko było jak najbardziej widoczne pod ostrym światłem, nie robię zdjęć gdzieś w piwnicy, aby relacja była jak najbardziej rzetelna, nie zmienia to faktu, że po odroście pewnie będę korzystał z dobrodziejstw kosmetologii i używał jakiś zagęszczaczy, żeby sobie ten efekt podbić.

 

Dzisiaj zamiast zdjęcia krótki filmik (Z FLESHEM) Jakość 480 p coś pod HD nie podciągnęło.

 

 


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej mówił coś o ewentualnej poprawce jakby nie wyszło ? Czy jest tak jak w BHR, że nawet nie optymalne położenie księżyców saturna jest bardziej winne niż doktor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej mówił coś o ewentualnej poprawce jakby nie wyszło ? Czy jest tak jak w BHR, że nawet nie optymalne położenie księżyców saturna jest bardziej winne niż doktor ?

 

Na umowie mam, że jakby po ok. roku po zabiegu nie było rezultatu to oddaje 50 % pieniędzy, czyli w moim przypadku 11200 zł

Ale kazał brać to z przymrużeniem oka, bo jak sam mówił nieprzyjęcie się przeszczepu włosów z własnej głowy na własną głowę to "tylko" 2 % przypadków, czyli na 100 ludzi, 2 osoby, mniej więcej taka statystyka.

Poza tym wysyłałem mu ostatnio zdjęcia to mówił, że jak na ten etap jest b.dobrze i przeszczepy na pewno się "przyjęły" i tak co miesiąc będę mu wysyłał zdjęcia.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, życzę dobrego odrostu.

 

W końcu, może nie będę musiał lecieć na drugi koniec świata, żeby zrobić sobie przeszczep


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już byłem w pracy drugi dzień (w czapce z daszkiem) i kilku kolegom pokazałem głowę i spotkałem się z bardzo pochlebnymi opiniami, mimo, że moja linia nie była rysowana od linijki i sam dobrze o tym wiem, nie jest to też zjazd na NW0 z prostą linią od garnka jednak mówili mi:

 

"Zajebiście to wygląda włosy jak od linijki" "Bardzo symetrycznie to zrobił"

 

Aż mi się cieplej na sercu zrobiło, bo teraz już wiem, że ludzie nie patrzą na twoją linię czy jest mega prosta, ale na to czy masz zakola itd.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta linia dosc ze nie jest ladna to jeszcze nienaturalna, a zakola niektorym pasuja a innym nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to zależy też od kształtu głowy, wiem, że czasami trzeba chirurga posłuchać wbrew głoszącej tu opinii "Musisz postawić zawsze na swoim"

Bo sam zastanawiałem się, czy nie prostować tej linii jednak Dr. Przybylski mi powiedział wprost, jak Pan chcesz tak Pan zrobię, tylko sugeruję zrobić to tak, żeby pasowało do głowy, bo miał już "ancymonka" z forum który identyfikuje się nickiem Semen, który za wszelką cenę postawił na swoim i po odroście włosów z tego co wiem chodzi na laserowe usuwanie bo "wymarzona" linia mu nie pasuje.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, linię włosów powinno się dostosowywać do kształtu głowy, przeczy to teorii pewnej koziej bródki z forum, że juszejp pasuje każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie będę usuwał przeszczepionych włosów na juszejpa, nigdy przenigdy! I możecie to powiedzieć temu lekarzowi.

 

 

bo miał już "ancymonka" z forum który identyfikuje się nickiem Semen, który za wszelką cenę postawił na swoim i po odroście włosów z tego co wiem chodzi na laserowe usuwanie bo "wymarzona" linia mu nie pasuje.

 

Powiedz doktorowi że ja to nie żaden ancymonek z forum I jeszcze powiedz że mam wyebane na wszystkie fora o łysieniu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 dni po HT, nierównomierny wzrost włosów po ich wypadnięciu w okolicach miesiąca się zaczął.

 

2zi5uv4.jpg

n4jv5j.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie za 2,5-3 miesiące będzie to już fajnie wyglądać, na ten okres możesz spędzać więcej czasu w pracy albo alkoholizować się jak ja wysokiej jakości Whisky, aby przyjemniej się oczekiwało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skora gdzie miałeś ht tak ci sie odznacza ?

 

Ale ty kurwa głupie pytania zadajesz xD Chyba widać, że tak HT to jest dużo mikrouszkodzeń i skóra musi mieć czas na regenerację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skora gdzie miałeś ht tak ci sie odznacza ?

 

Tak, też mi to doktor tłumaczył, że jest to duża ingerencja i naruszanie tkanek i będzie troche trwało za nim to dojdzie do siebie, tak to wyglądało po 1 dniu zabiegu (50 % HT, 7 godzin)

 

a3pl5h.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dodałeś coś jeszcze w trakcie zabiegu, moim zdaniem naprawdę dobrze zakola są posadzone, rzekłbym skala światowa i aż 7 godzin na połowę, 14 godzin całość.

Jeżeli ktoś chce jechać do Andrzeja to niech jedzie teraz, ktoś tam pisał chyba Teepeeno po rozmowie z doktorem, że Andrzej nie chce robić tego czyimiś rękoma, żeby nie brać odpowiedzialności za porażki, ale jak tak dalej pójdzie i będzie miał terminy na 4 miesiące do przodu, to tak się stanie, że Andrzej pozatrudnia techników którzy będą to klepać.

 

Ale naprawdę szacun, Andrzejek pokazał, że nawet w Polsce można robić to b.dobrze, a to nie dziwi bo jednym z najlepszych chirurgów świata i pionierów przeszczepu rąk jest Polak dr. Adam Domanasiewicz, kwestia nauki i zaangażowania.

NIE BĘDZIE TUREK PLUŁ NAM W TWARZ!

 

Jak twój odrost będzie na poziomie osobiście sam wyślę do Andrzeja hordę klientów a wielu mnie pyta gdzie robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze masz racje... a moze nie...

 

Mysle ze gdyby postawil tylko na ht to bylby sam w stanie zrobic 10ht w miesiacu. To 150 - 200 na miesiac to zle ?

 

A druga rzecz. Po co ma uczyc technikow ktorzy pozniej moga byc jego konkurencja.

 

Gadalem z nim raz ale mysle ze ta madry gosc i nie bedzie lecial na ilosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicy jak nie są lekarzami to najwyżej mogą przejść do jego konkurencji i tam robić za techników, poza tym gdyby duże kliniki tak myślały to nie zatrudniałyby dziesiątek techników i nie robiły 4 ht jednocześnie.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 dni po HT, ogólnie teraz aktualizacje będą co miesiąc, wcześniej nie ma sensu już spamować bo w kilka dni nie za wiele się dzieje. Na dzień dzisiejszy zaczyna wyrastać co raz więcej włosów z tym, że na prawym zakolu jest znacznie więcej wyrostów niż na lewym, póki co nie panikuję, niby taka kolej rzeczy.

 

33bjub9.png

23to1eq.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 dni po HT Miało być co miesiąc, ale nudnawo

 

2ajxu9e.png


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widać, ze będzie busz. Jestes tym typem pacjenta, który nawet u turasa za 2k miałby super efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przychylne komentarze, jednak musicie pamiętać, ja mam dopiero 23 lata, nie wszystko jest takie kolorowe jak się wydaję, doktor sam mi wspomniał, że po odroście za 5-7 lat widzimy się z powrotem (Jak jego wybiorę po czym się uśmiechnął) bo tutaj nie ma co robić sztucznych złudzeń, miałem zakola i przerzedzony język w wieku 23 lat to dosyć sporo.

Jedyne czym mnie pocieszył to już po zabiegu przedstawiając statystykę, że 56 % wszystkich pobranych graftów to są 3-4 włosowe, czym sam skomentował, że liga światowa (Takich słów użył)

 

Na chwilę obecną jestem cały czas zadowolony, wszystko dzieje się w 99 % tak jak mi Dr. Przybylski mówił, jeżeli sprawdzi się też to, że po 6 miesiącach po zabiegu będę innym człowiekiem, tak mu i mi dopomóż Bóg i niech Błogosławi jego klinikę.

Każdemu życzę super efektu, bo wiem jak to kurestwo potrafi zniszczyć życie, jak będzie u mnie dowiemy się za następne kilka miesięcy..


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...