free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć co to jest takie czarne pogrubione na końcówkach przeszczepionych włosów? Jak nie widać to kliknijcie w zdjęcie to się powiększy


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żadne strupy... to są końcówki włosów które nie wypadly po zabiegu a dalej rosły. Zauważ że nie wszystkie masz takie. To oznacza że po prostu nie wypadły wszystkie tylko spokojnie sobie rosły. Ja też tak miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie żadne strupy... to są końcówki włosów które nie wypadly po zabiegu a dalej rosły. Zauważ że nie wszystkie masz takie. To oznacza że po prostu nie wypadły wszystkie tylko spokojnie sobie rosły. Ja też tak miałem

 

Dokładnie. Też tak miałem

 

Ludek jsk się nie znasz to nie komentuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie mam teraz sporo takich włosów jak ty i też się zastanawiałem, dlaczego się różnią od tych co dopiero wyrastają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matrix_neo94 jak masz tak niegrzecznie odpowiadać to lepiej się nie udzielaj w ogóle.

Oczywiście, że są to włosy, które nie wypadły i jest na nim pozostałośc krwi po operacji. Tak więc mam rację. Przeciez lekarz nie przeszczepia czerwonych włosów tylko normalne, ale sa one całe zalewane krwią, której pełno przy tym zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co??? Ty może faktycznie się nie wypowiadaj... gość po zabiegu zapewne mył już włosy pewnie jakieś 40 razy to niby skąd ta krew???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się czerwonego przyczepiło do włosów, mikroskopijny kosmita? Jeżeli myślisz, że tak łatwo zmyć zaschniętą, wielodniową krew z włosa to się bardzo mylisz. Włos nie ma struktury skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, bo trzeba miec zabieg żeby znaleźc JEDYNE logiczne wyjaśnienie czerwonego czegoś na włosach po zabiegu jak jedyne czerwone coś to może być krew i nic innego bo nic innego nie jest czerwone podczas zabiegu. Tym bardziej że nikt inny nie dał jakiegokolwiek innego wyjaśnienia co to konkretnie jest na końcach tych włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dałem wyjaśnienie bo ja w odróżnieniu od Ciebie nie fantazjuje tylko mówię z autopsji. Te grubsze końcówki to "niewypadle" włosy które zostały po przeszczepie. Te końcówki są grubsze bo włosy przeszczepione z reguły nabierają kalibru w późniejszym czasie. A żeby mieć pojęcie o HT wierz mi że TRZEBA mieć zabieg żeby być wiarygodny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby przejście zabiegu powodowało nabycie wiedzy o której mówisz to EVERESC wiedziałby co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zgrubienia to są końcówki przeszczepionych włosów. Za nimi idą te "nowe" przylepione do tego starego. Wiem, bo sam tak miałem i innego wyjaśnienia nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam do 3 ostatnich tematów od Przybylskiego:

 

Panowie, Przybylski zakładał wam bandaż dookoła głowy z tym, że na czoło specjalnie go okręcał - dociskając, czy jakaś opuchlizna zeszła wam na oczy, czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija dokładnie 3 miesiące od HT.

Na tą chwilę co mogę powiedzieć, włosy zaczynają się zagęszczać co raz bardziej, choć wiadomo, że dysproporcję na głowie widać, między natywnymi a przeszczepionymi, więc jeszcze i tak śmigam w czapce, i pewnie będę śmigał kolejne 3 miesiące. Ale zważywszy na to, że na instrukcji po zabiegowej którą wysyłałem kilka stron temu, wzrost przeszczepionych włosów nierównomierny miał się rozpocząć dopiero od 3 miesiąca, więc i tak nie ma co narzekać, włosy odrastają i to najważniejsze.

Po cichu liczę, że za kolejne 3 miesiące (6 miesięcy po zabiegu) uderzę już do fryzjera.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Mi się wydaje, że zarzucając grzywke na czoło wygląda już OK.

Moge Cię prosić o fotkę z nieco dalszej perspektywy z luźno porozrzucanymi włosami? Jestem ciekaw czy po 3 miesiącach wygląda to w miare normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99 dni po HT zaczyna ruszać z grubej rury. A w czapce chodzę bo uważam, że nie jest to etap w którym przeszczepy nie różnią się od natywnych, więc do tych 6 miesięcy będę chodził w czapce. 1 takie zdjęcia z różnych stron dam po fryzjerze po 6 miesiącach od zabiegu, żeby wszystko było fajnie widać.

Kolejne aktualizacje teraz lecą dokładnie 25 marzec - 4 miesiące po HT, 25 kwietnia - 5 miesięcy po HT itd..


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia są tak robione że szczerze mówiąc ciężko to ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kolejnej aktualizacji wrzuć już z 3 stron, z przodu, i po bokach zdjęcia tak jak Ci pisali.

Ale jak na 3 miesiące i 10 dni wygląda to petarda, nie ma co do tego wątpliwości, że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku bo widać to po zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a a pytanie z inne beczki - czy w momencie kiedy przeszczepione włosy wypadły i zostala wlasciwie sama czerwona podrażniona skóra, stosowaliście jakieś kremy, żele aby jak najszybciej jakoś to wyglądało? To samo z krostami z tyłu głowy, jakieś maści, żele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...