free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to Przybylski doradza psikanie Octaniseptem. To powinno pomóc na zaczerwienienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taką serdeczną prośbę, bo widząc czasami shoutbox, jest taki mega hype na Przybylskiego, jaki to geniusz nie zstąpił na rynek Polski, to się czerwony robię.

Superlatywy wypisałem, ale najważniejszy jest efekt końcowym, proszę czekajcie na to, nie podejmujcie pochopnych kroków, żeby zaraz się na zabieg umawiać, wpłacać zaliczkę na kilka tysięcy.

Niech będę dla was królikiem doświadczalnym, ja wybrałem doktora Przybylskiego ze względu na to, że uczył się bądź co bądź u jednych z najbardziej renomowanych chirurgów, i wykonuje zabiegi manualnie i widać, że wiedzę na pewnym poziomie posiada w przeciwieństwie do pozostałych Polskich lekarzy od HT, bo uwierzcie mi, ja też uderzyłbym za granicę, że by nie on.

Ale serio, nie róbmy przed wczesnego hypu, bo ja się sam z tym głupio czuje, bo może tak być, że wrzucę zdjęcia za kilka miesięcy i emocje opadną, poczekajcie proszę po prostu do tego 6-9 miesiąca i ocenicie sami efekt końcowy, jak obiecałem aktualizacje ze zdjęciami są teraz co miesiąc od zabiegu czyli co 25 dzień każdego miesiąca.

 

I to głównie kieruje do Ciebie też ElChapo, bo jednak no nie rozmawiałeś z nim twarzą w twarz, a wypisujesz jaki to kosmos u mnie nie jest, co to będzie za cud, nie, nie będzie, będę zadowolony z normalnego wyglądu, on z kosmosu nie wrócił z nauki HT. I nie odbierz tego źle, bo szanuje to, wiem, że jesteś tu wiele lat, b.dużo wiesz o HT, ale jednak... POCZEKAJMY.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy normalny post.

 

W tym ogłupiałym narodzie ludzi przeźroczystych i zaprogramowanych trzeba jak krowie na .....

 

Dodam ;

 

To nawet twój przykład nie będzie żadną oceną, a 10 lub więcej szczególnie jak się zlecą jak muchy do ....... i wtedy można oceniać, ale dla beneficjentów 500+ i innych "dej" to nie do ogarnięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Everesec i Ralf , troche przesadzacie - to forum “zyje swoim zyciem” tu sa ludzie ktorzy spedzaja na nim mnostwo czasu wiec piszA czasami za duzo ilosciowo ze zbyt duza liczba emocji. Byc moze czesc z nich ma zaburzenia psychiczne. Jednak dla znakomitej wiekszosci HT to pewnego rodzaju hobby stad duza liczba emocjobalnych postow itp.

 

Proba racjonalnego ”wytlumaczenia” jest bez sensu, najlepiej ignorowac i tyle jak komus sie nie podoba.

 

Chcialem dodac rowniez ze pewna ilosc emocji w postach ubarwia to forum co czyni go bardziej interesujacym. To nie jest naukowe forum a mam wrazenie ze tak soboe je wyobrazacie.

 

Ps sam mam HT od dr Przybylskiego. Rowniez czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie Everesec i Ralf , troche przesadzacie

 

Nie uważam aby przesadzali. Przy czym dodam, że @Ralf'a niezbyt lubię osobiście gdyż mam powody żeby go nie lubić, ale rację mu przyznaję akurat w tym wątku.

 

to forum “zyje swoim zyciem” tu sa ludzie ktorzy spedzaja na nim mnostwo czasu wiec piszA czasami za duzo ilosciowo ze zbyt duza liczba emocji. Byc moze czesc z nich ma zaburzenia psychiczne. Jednak dla znakomitej wiekszosci HT to pewnego rodzaju hobby stad duza liczba emocjobalnych postow itp.

 

Ale myślę że sam tutaj przesadzasz...

 

A Przybylskiego to będzie można ocenić za 10 lat. Choć ja mu już wystawiłem ocenę ale to z innego powodu.... niż umiejętności wykonywania zabiegów HT.

 

 

Chcialem dodac rowniez ze pewna ilosc emocji w postach ubarwia to forum co czyni go bardziej interesujacym.

 

Wiem, testuję na tym forum czy dam radę w szołbiznesie.

 

 

Proba racjonalnego ”wytlumaczenia” jest bez sensu,

 

Zatem naukowcem nigdy nie będziesz.

 

 

najlepiej ignorowac i tyle jak komus sie nie podoba.

 

Fakt, hejterów byłoby najlepiej ignorować.

 

 

tu sa ludzie ktorzy spedzaja na nim mnostwo czasu wiec piszA czasami za duzo ilosciowo

 

Może mają płacone za to (i to nie mało) a Ty o tym nie wiesz.

Bo ja mam np. płacone - ''ryjem'' ku*wa od kilku tutaj....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często się mówi przy łysieniu, że trzeba coś po ojcu odziedziczyć, mój zabłyśnie na ramach wątku 62 lata stan:


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 62 lata stan no comment, czy ojciec na pewno jest Polakiem??????? Bo w tym wieku z reguły widuję już zaawansowane noorłódctwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca nie ma na to reguły, bywa że ojciec łysy a syn ma czupryne, patrz Damięcki. Bywa niestety również odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to reguły, ale wiem, że według "badań" łysi dziadkowie i łysy ojciec zwiększają szansę aż 10 krotnie na wyłysienie niż tylko np. łysy dziadek od strony mamy, czy łysy dziadek od strony ojca itp itd

każdy laik myśli, że łysieje się zawsze do NW7 bo to proces postępujący, ale tak nie jest czasami może być przerzedzony obszar NW6, powtarzam przerzedzony nie wyłysiały, bo pozostałe tam włosy np. już nie są podatne na dihydrotoksyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem tu nowa i mam dwa pytania. Czy okolica w która wszczepiane są grafy zawsze golona jest na łyso ? Chciałabym zrobić zakola i powiem szczerze, ze gdybym miała zgolić przód na łyso byłby to dla mnie lekki problem. Druga sprawa widzę, ze wiele osób bierze jakieś leki/sterydy po zabiegu . Czy to konieczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej potrzeby by golić jeżeli są do roboty tylko zakola, ewentualnie obniżenie lini. Zobacz sobie na ten temat, jak to wygląda u kobiety. viewtopic.php?f=23&t=3044

 

A leki to biorą tylko ci, co mają ewidentnie predyspozycje do dalszego łysienia.

 

Proponuję tez założyć swój temat, by nie śmiecić koledze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, trochę się aktualizacja spóźniła bo miała być co 25, ale to nic kilka rzeczy wypadło.

 

Dzisiaj mija dokładnie 4 miesiąc i 12 dni po zabiegu, wam przesyłam zdjęcia totalnie bez żadnych kosmetyków specjalnie do zdjęć myłem głowę i suszyłem, więc na zdjęciach jest to efekt samego zabiegu, bo na co dzień używam mikrowłókien.

Na tą chwilę mogę powiedzieć, że sam efekt zabiegu z mojej perspektywy jak na 4 miesiące 12 dni jest zadowalający.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będą zdjęcia, za 11 dni minie 6 miesięcy, a ja nawet bez mikrowłókien jestem totalnie zaskoczony, co było przed a co jest Po.

Dr. Przybylski jest numerem 1 bezapelacyjnie na Polskim rynku i po prostu świadczę o tym ja jako pacjent. Jutro zdjęcia.

 

 

I teraz już wiem, czemu się na niego zdecydowałem, bo robi sam, na spokojnie bez 20 techników, jest to męczące w moim przypadku przez 14 godzin zabiegu, ale dzisiaj już jestem innym człowiekiem.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź tak nie pisz bo jeszcze zaraz podniesie na 10 zł

 

Odjebał kawał dobrej roboty, jeżeli chce zarabiać niech zarabia, ale podchodzi do sprawy jak chirurg poważny sam po przeszczepie, nie jak zrobić na odpierdol i skasować.

Jutro dam zdjęcia, dla mnie Panie doktorze Przybylski - SZACUN.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no żartuje sobie. Życzę Ci jak najlepiej bo sam wybieram się do Przybylskiego. Pamiętaj żeby wstawić też fotkę donoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...